5 بهترین هوشمند لامپ (2020): Lifx فیلیپس Wyze و بیشتر

اگر شما چیزی مانند من و شما صرف دوران کودکی خود را در خواب چراغ شما می توانید کنترل با کف زدن. این کف زننده فرض درخشان بود—بدون بلند شدن از رختخواب راحت خود را برای ضربه زدن به سوئیچ نور! (شما هنوز هم می توانید آن را خرید.) اما تکنولوژی آمده است یک راه طولانی از آن. در حال حاضر شما می توانید کنترل lightbulbs خود را با گوشی های هوشمند و یا حتی صدای خود را اگر شما یک دستیار هوشمند در خانه خود را. این نه فقط در مورد تبدیل چراغ های خود را خاموش و یا. برخی از مدل ها به شما اجازه تغییر رنگ و ایجاد سفارشی روال هیچ کف زدن مورد نیاز است.

هوشمند لامپ یک محل عالی برای شروع اگر شما می خواهید برای خانه خود را کمی دقیق. اکثر گزینه های نسبتا ارزان هستند و آنها آسان برای نصب. نیز وجود دارد هیچ دوربین یا قفل درب برای کسی که به هک و حمله به حریم خصوصی شما. من تست کردم یک تعداد انگشت شماری برای ماه گذشته و این مورد علاقه من هستند.

شما ممکن است بخواهید به دنبال به گرفتن یک هوشمند بلندگو و یا هوشمند صفحه نمایش اگر شما می خواهید به استفاده از صدای خود را برای کنترل این لامپ. دو گزینه های مقرون به صرفه ما در حال لانه مینی و اکو نقطه, اما شما لازم نیست به آنها نیاز دارید. شما همیشه می توانید با استفاده از لامپ مربوط به برنامه است.

هنگامی که شما خرید چیزی را با استفاده از لینک ها در داستان ما, ما ممکن است کسب یک کمیسیون وابسته. در اینجا چگونه کار می کند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>