سیمی: سکس دهنی, انگشت کردن آن از جعبه کیفیت ساخت از این چیزی که smacked من درست وارونه سر. یک فلز جامد ایستاده و دکمه های حساس به لمس برای 20 دلار!? جهنم بله. این ساده برای استفاده و نور در غروب آفتاب تنظیم و گرم و آرامش بخش است. مصنوعی طلوع آفتاب بود به اندازه کافی برای از خواب بیدار شدن من از خواب اما آن را بیش از حد روشن است. وجود طبیعت برای تلفن های موبایل برای کمک به شما از خواب بیدار, بیش از حد, مانند پرندگان و امواج اقیانوس.

شما می توانید کم نور یا خاموش کردن صفحه نمایش به طور کامل. برای افرادی مثل من که همیشه متنفر بودم از دیدن درخشان اعداد در غیر این صورت اتاق تاریک دومی گزینه خوبی است. من هرگز درک کنند که چرا بیشتر آلارم ارائه نمی آن. این یک سرقت در $20 به خصوص با اضافی مانند رنگ روشنایی خلق و خوی دسترسی به یک رادیو FM و یک مرکز دکمه چرت زدن است که آسان به ضربه.

خسته: آن انجام یک کار خوب از نور کافی بود که آن را تنها لامپ در غیر این صورت تیره اتاق خواب, اما آن را کمی در سمت کوچک و دلیل آن چراغ پیشانی و مانند شکل آن می درخشد بیشتر در یک جهت خاص. نور نیز به عنوان منتشر همانطور که بالاتر پایان آلارم در این لیست قطعا به اندازه کافی برای خواندن قبل از خواب اما نه کاملا به عنوان قادر به استحمام کل اتاق در نور است. آن را هنوز هم مقدار زیادی روشن برای کمک به شما از خواب بیدار ،

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی