5 اشتباه بزرگ ما می توانیم مبارزه با Covid-19 همه گیر

ماندن در خانه است و یک فداکاری بزرگ. اما بلند کردن پناهگاه در محل سفارشات بیش از حد به زودی به یکی از بسیاری از اشتباهات که باعث بحران و حتی بیشتر ،

نگاه ما به آن پناه در جایی است که یک بار فوق العاده ای. اگر شما خوش شانس شما در حال رفتن به هم بزنید ، کمتر خوش شانس کار از دست داده اند و یا در حال مبارزه با بیماری های روانی. اما دولت این کار را نه استراتژی آرامی: بهترین راه برای نگه داشتن بیمارستان از غرق شدن با Covid-19 بيماران اجتماعی را حفظ فاصله. در خانه ماندن است صرفه جویی در زندگی.

در عین حال برخی مقامات دولتی مانند گرجستان فرماندار برایان کمپ در حال عجله برای بازگشایی کشورهای خود را طراحی توبیخ و حتی رئیس جمهور و صاحبان کسب و کار که در حال امید بستن به خارج. “اولین و بزرگترین اشتباه ما می تواند در پایان دادن جسمی از فاصله خیلی زود می گوید:” دکتر سیما یاسمین, مدیر استنفورد سلامت ارتباطی ابتکار. “اگر ما با عجله به بازگشایی آن می تواند منجر به غیر قابل کنترل گسترش ویروس دوباره و دوباره.”

روشن, ایده نیست برای جلوگیری از گسترش ویروس به طور کامل—که ممکن است شده اند ممکن است در مراحل بسیار اولیه از این بیماری همه گیر با محکم quarantining کسانی که در معرض این ویروس به نگه داشتن پاتوژن از گسترش در سراسر جهان است. اما در این مرحله ما تنها امید است برای پهن کردن منحنی یا کاهش میزان موارد جدید. این را حفظ خواهد کرد با ما بیمارستان ها از پر Covid-19 بيمار.

یک coronavirus-اخبار مرتبط نوک ؟ ارسال آن به ما در [email protected]

صحبت از بیمارستان با توجه به یاسمین, دومین اشتباه بزرگ ما می توانیم است نه آماده شدن آنها برای موج دیگری از بیماران. برای مثال بیشتر مردم از درگذشت دوم و سوم امواج 1918 آنفولانزای همه گیر تر از موج اول. “با توجه به اینکه موج دیگری از Covid-19 است که به احتمال زیاد ما نیاز به مطمئن شوید که بیمارستان ها باید سه چیز می گوید:” یاسمین. آنها نیاز به داروهای ثابت شده برای درمان این ویروس در آنها نیاز به اندازه کافی تجهیزات حفاظتی برای پزشکان و پرستاران و آنها باید به اندازه کافی تخت و هواکش.

ما همچنین نیاز به مراتب بیشتر تست های تشخیصی ، در حال حاضر در ایالات متحده در حال تست هستیم حدود 150000 نفر در روز و زیر 500.000 700,000 روزانه آزمون یاسمین می گوید ما نیاز به دریافت یک دسته در این چیز. تست های بیشتر بدان معنی است که ما بهتر می تواند مسیر گسترش این بیماری از طریق تماس با ردیابی. “این یک مدرسه سلامت عمومی روش اما اجازه دهید به شما بگویم, تماس, ردیابی شده است سنگ بنای هر عمده بیماری های عفونی بیماری بررسی” یاسمین می گوید.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد از بزرگترین اشتباهات ما باید در مبارزه با Covid-19 pandemic, نگاهی به فیلم ما بالا با یاسمین.


سیمی است که ارائه دسترسی رایگان به داستان در مورد بهداشت عمومی و چگونه برای محافظت از خودتان در طول coronavirus بیماری همه گیر. ثبت نام برای ما Coronavirus به روز رسانی در خبرنامه برای آخرین به روز رسانی, و مشترک برای حمایت از ما روزنامه نگاری.


بیشتر از سیمی در Covid-19
  • چگونه آرژانتین سخت Covid-19 مستند زندگی را نجات داد
  • در یک بیمارستان پیدا کردن بشریت در یک بحران غیر انسانی
  • چگونه است که این بیماری همه گیر کوروناویروس تاثیر تغییر آب و هوا ؟
  • یک تاریخ شفاهی از این بیماری همه گیر هشدارهای تهمت نادیده گرفته
  • پرسش و پاسخ: همه خود را Covid-19 سوال پاسخ داده
  • دفعات بازدید: همه ما coronavirus پوشش در اینجا

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de