5 رایگان کمیک دیجیتال به صرف زمان با طول مستند

به دنبال برخی از کمیک خود را برای پر کردن قرنطینه ساعت ؟ تعداد زیادی از ناشران در حال حاضر ارائه رایگان مسائل. ما به شما پیشنهاد شروع با این.

اگر یک چیز در حال انجام coronavirus همه گیر را ترک کرده است مردم با آن زمان رایگان برای کشف چیزهای جدید به خواندن و گوش دادن به. اما اگر یک چیز وجود دارد که Covid-19 مستندات نیست با توجه مردمی آن درآمد قابل تصرف به صرف آن چیزهایی است. برای طرفداران کتاب های کمیک وجود دارد یک بیت از یک پوشش نقره ای: انواع ناشران در حال ساخت بسیاری از مواد خود را به صورت رایگان در دسترس در حال حاضر. اما با بسیاری از گزینه های خارج وجود دارد که کمیک به ارزش زمان و تلاش است ؟ ترس نه خواننده عزیز: در اینجا پنج رایگان کمیک دیجیتال در حال حاضر در دسترس است که شما نیاز به چک کردن.

James Bond #1

برای بسیاری از ایده جیمز باند است که پس از ازدواج به صفحه نمایش بزرگ است که به نظر می رسد تقریبا غیر ممکن است به تصور او مشغول به کار در هر رسانه های دیگر—که شامل نثر که در آن شخصیت اول به نظر می رسد. اولین شماره از تازه ترین کتاب های کمیک تجسم باید تمام شک و تردید به بقیه اما با یک تنش و حرکت سریع داستان است که زندگی می کند تا به هر دو اصلی آقا یان فلمینگ نسخه از شخصیت و جدیدترین Daniel Craig-شخصیت سینمایی سوء استفاده. آن را چشمگیر feat اما چه چیز دیگری باید انتظار داشت از نویسنده وارن الیس (کسلوانیا, Transmetropolitan, سیاره ای)?

چگونه به آن را بخوانید: موجود در ComiXology.

دانه ها #1

و در حال حاضر برای چیزی کاملا متفاوت—اما با شجره نامه. دانهکه عرضه یک زن و شوهر از سال پیش بود یک مجموعه sci-fi, thriller آورده است که با هم سه نابرابر استعدادهای منحصر به فرد: نویسنده ان Nocenti که پارانویا beatnik کله خر از 1980s باقی مانده highpoint از شخصیت; هنرمند دیوید آجا که ساخته شده است شهرت خود را به عنوان یک سبک بصری در marvel’s Hawkeye با مت کسری; و ویرایشگر Karen Berger که به ریاست DC سرگیجه از طریق عناوین مانند Sandman, Hellblazer, Y آخرین انسان, حکایات و بسیاری دیگر. مطمئن شوید که آن را می تواند ترسناک به گام به چیزی کاملا جدید—به خصوص داستان در نظر گرفته شده برای ناآرام—اما زمانی که این جانبازان در چرخ شما تضمین شده از یک زمان خوب است.

چگونه به آن را بخوانید: موجود در ComiXology.

Judge Dredd: کامل فایل های مورد Vol. 5

ساخته شده به صورت رایگان در دسترس دقیقا برای کسانی که بسته در طول این Covid-19 بار پنجم با حجم کامل Judge Dredd شامل چه ممکن است highpoint از Dredd روزهای آغازین اگر نه کل 40-به علاوه سال سابقه شخصیت: “آخرالزمان جنگ” که در آن چه باقی می ماند از روسیه می رود به جنگ با سواحل شرق ایالات متحده با استفاده از هر دو مواد شیمیایی و سلاح های هسته ای. نتیجه داستان موفق می شود هر دو هیجان انگیز و ظالمانه خنده دار به عنوان آن را به سرعت به سمت یک نتیجه گیری است که زندگی می کند تا نام خود را باقی می ماند و واقعا تکان دهنده و حتی چهار دهه پس از آن در اصل منتشر شد.

چگونه به آن را بخوانید: در دسترس از سال 2000 میلادی.

خانم مارول: معمولی

یکی از بی چون و چرای امتیاز بالا از آخرین دهه از مارول کمیک کتاب خروجی G. بید ویلسون و آدریان Alphona را Ms. Marvel به روز رسانی های کلاسیک مرد عنکبوتی فرمول با اختراع کامالا خان یک ابرقهرمان فن که در می یابد که سرنوشت خود است به دور از ملالت آینده او تصور می کرد برای خودش. جذاب انجام نگرفته و به طور کامل آگاه از چه مسخره (و واقعا فوق العاده) واقعا این همه چیز که تام هلند Spider-Man , فیلم, هستند و سپس برخی از ویژگی های یک شخصیت است که به مراتب بیشتر در هماهنگی با جهان امروز از پیتر پارکر تا کنون موفق به بود.

چگونه به آن را بخوانید: در دسترس از مارول.

DCeased #1

بر روی کاغذ این ایده از ترکیب DC superheroes و طاعون زامبی داستان احساس می کند مانند چیزی که واقعا باید کار کند—نمی تواند لیگ عدالت فقط مراقبت از آن بلافاصله ؟ —اما DCeasedیکی از بزرگترین بازدید از DC در چند سال گذشته نه تنها موفق به فروش این فرض آن را نیز هل می دهد شما را به لبه صندلی خود را به عنوان بزرگترین ابرقهرمانان هستند نشان داد به سمت چپ دفاع به عنوان جهان شروع می شود برای پایان دادن به اطراف آنها را. اعتبار نویسنده تام تیلور که تا به حال تجربه آوردن DC قهرمانان را به زانو خود را در بی عدالتی در سری کتاب های کمیک و هنرمندان از جمله ترور Hairsine با ساخت به ظاهر غیر ممکن به نظر می رسد منطقی قابل قبول و وحشتناک به بوت.

چگونه به آن را بخوانید: در دسترس از کمیک DC.


بزرگ تر سیمی داستان
  • شات اول: در داخل Covid واکسن سریع آهنگ
  • این کارگزاران بازار سهام از سحر و جادو: جمع آوری بازی برای نگه می دارد
  • چگونه می توان بهتر از قهوه در خانه
  • پیامبر از دقت علمی و Covid contrarian
  • این بیماری همه گیر را نشان می دهد فضائل بی طرفی خالص
  • 👁 AI آشکار بالقوه Covid-19 درمان است. به علاوه: دریافت آخرین اخبار AI
  • 💻 ارتقاء کار خود را با بازی ما دنده تیم های مورد علاقه, لپ تاپ, کیبورد تایپ جایگزین و سر و صدا لغو هدفون

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>