5 راه ساده برای ایجاد صندوق پستی جیمیل خود را امن تر

این ویژگی های ساخته شده در حفاظت از داده های خود را و می تواند کمک به نگه داشتن صندوق پستی خود را مرتب بیش از حد.

شانس هستند شما یکی از 1.5 میلیارد دلار یا بیشتر مردم با استفاده از Gmail اما بسیاری از ما فقط شیرجه رفتن در داخل و خارج از ما صندوق بدون در نظر گرفتن زمان برای کشف برخی از آن ویژگی های اضافی و توابع—که برخی از آنها طراحی شده به ما را امن تر و محافظت از حریم خصوصی ما.

در زیر هود, Gmail دارای تعداد زیادی از گزینه ها و ویژگی های ما را امن تر از scammers امن تر از تبلیغ و امن تر با توجه به نگه داشتن ایمیل های خود را خصوصی و محرمانه است. در اینجا برخی از بهترین آنهایی که.

1. بلوک مداوم اسپم
screenshot to block email address
عکس: دیوید Nield از طریق گوگل

اگر کسی گرفتگی صندوق پستی خود را, اما Gmail گزارش دادن ویژگی نمی ابتلا به آن, جیمیل به شما اجازه بلوک فرد فرستنده به راحتی. با یک ایمیل باز با کلیک بر روی سه نقطه بالا سمت راست و سپس انتخاب بلوک. هر آینده, پیام های شما از همین فرستنده سپس به طور خودکار قریب به پوشه اسپم بنابراین شما لازم نیست که به آنها مراجعه کنید.

آیا تعداد هرزنامه-قابلیت گزارش, اما, حتی اگر آن را به نظر نمی آید مانند آن کار می کند. این نه به معنای متوقف کردن ایمیل از فرستنده همان رسیدن به شما (هر چند که ممکن است), اما آن را نشانی از کمک به آموزش جیمیل را فیلتر هرزنامه با استفاده از محتوا و ویژگی های ایمیل. گوگل می گوید که یک تعداد معینی از پرچم ایمیل در حال تجزیه و تحلیل خود را برای بهبود الگوریتم.

برای اطلاعات بیشتر سفارشی کنترل یک فیلتر ایجاد کنید. به جای انتخاب بلوک و یا گزارش دادن از منو انتخاب کنید فیلتر پیام های شبیه به این. شما پس از آن قادر به تنظیم یک سری از اقدامات است که همیشه اعمال شده به پیام های دریافتی از این فرستنده یا که مطابقت فیلتر terms—این اقدامات ممکن است شامل علامت گذاری ایمیل به عنوان خوانده شده و مارک آن را به عنوان بی اهمیت ارسال آن به پوشه اسپم یا حذف آن به طور کامل.

2. افزایش خنثیسازی ارسال زمان
screenshot of settings page
عکس: دیوید Nield از طریق گوگل

در اینجا یک نکته است که می تواند صرفه جویی در شما از خودتان است. جیمیل همراه با خنثیسازی ارسال از ویژگی های است که شما را قادر می سازد به یاد اعزام ایمیل قبل از آن می رسد دریافت کنندگان آن اگر شما به اندازه کافی سریع—با این نسخهها کار با تاخیر ارسال ایمیل برای چند ثانیه بنابراین شما می توانید با کلیک بر خنثیسازی اگر شما متوجه تایپی یا اشتباه در تماس با به میدان.

به طور پیش فرض خنثیسازی ارسال پنجره تنظیم شده است در 10 ثانیه اما شما می توانید این افزایش به 20 یا حتی 30 ثانیه به خودتان زمان بیشتری را به فکر می کنم “آیا من واقعا به می گویند که؟” به سادگی با کلیک بر روی دندانه دار آیکون در گوشه سمت راست بالای صفحه اصلی جی میل رابط و سپس تنظیماتپس از باز کردن کلی برگه و خنثیسازی ارسال منوی کشویی. شما هیچ وقت نمی دانید زمانی که شما ممکن است خواهد بود خوشحالم که شما اضافه شده کسانی که در ثانیه های اضافی.

3. استفاده از حالت محرمانه
screenshot of confidential mode
عکس: دیوید Nield از طریق گوگل

جیمیل به تازگی اضافه شده حالت محرمانه است یک روش امن تر از ایمیل تحویل گیرنده(ع) نمی تواند کپی, جلو, چاپ و یا دانلود پیام شما می توانید آن را به پایان می رسد پس از یک زمان خاص و شما حتی می توانید محافظت از دسترسی با رمز عبور (فقط در مورد صندوق پستی شما ارسال آن به خطر افتاده است).

شما می توانید با فعال کردن حالت محرمانه با کلیک بر روی قفل کوچک نماد در پایین پنجره نوشتن. آن را به خصوص ارزشمند تعویض برای کسانی که پیام خصوصی و یا حساس مطالب هر چیزی که شما می خواهید کاملا مطمئن شوید که هیچ کس دیگری در حال رفتن به قادر به خواندن آنچه در داخل یک پیام.

در انتهای دیگر از محرمانه ایمیل دریافت کننده(بازدید کنندگان) خواهد بود قادر به دیدن تاریخ انقضا که اضافه کرده اید و نمی خواهد که تمام گزینه های معمول برای حمل و نقل چاپ و در دسترس به آنها. مقدار حداکثر از زمان محرمانه ایمیل می تواند وجود داشته باشد که پنج سال پس از این نیست برای پیام های که شما می خواهید به چوب در اطراف برای همیشه لطفا برای.

چند هشدارهای به این خود تخریبی فوق العاده امن پیام: اگر مردم این ایمیل نیست با استفاده از برنامه رسمی Gmail در برنامه های آنها نیاز به باز کردن پیام ها بر روی وب به جای. همچنین به یاد داشته باشید که هیچ چیز برای جلوگیری از تماس های خود را گرفتن اسکرین شات از پیام های محرمانه و سپس انتقال این تصاویر به طوری که حالت بهتر است برای استفاده مردم به شما اعتماد.

4. حذف ذخیره سازی اطلاعات آنلاین
screenshot of settings page
عکس: دیوید Nield از طریق گوگل

Gmail حتی آفلاین کار می کند در حال حاضر است که برای کسانی که بار زمانی که شما یک پر از لکه اتصال به اینترنت اما شاید نه چندان بزرگ برای حریم خصوصی شخصی خود را. حتی بدون اتصال به اینترنت کسی که می داند آنچه که آنها دنبال آن هستید می توانید مقدار زیادی از اطلاعات از جیمیل حافظه پنهان محلی در صورتی که دسترسی فیزیکی به کامپیوتر شما با استفاده از.

اگر شما بر روی یک کامپیوتر به اشتراک گذاشته شده توسط خانواده خود و همکاران و بازدید کنندگان به کتابخانه محلی خود را و یا هر کس دیگری مطمئن شوید که این داده ها حذف شده است هنگامی که شما از سیستم خارج شوید. با کلیک بر روی آیکون دندانه دار (بالا سمت راست) از اصلی صندوق پستی صفحه نمایش تنظیمات و آفلاین. کادر مشخص شده حذف اطلاعات آنلاین از کامپیوتر من در کنار امنیت به عنوان, و مطمئن شوید که شما خروج از جیمیل هنگامی که شما انجام می شود.

5. پنهان کردن تصاویر خارجی
screenshot of settings page
عکس: دیوید Nield از طریق گوگل

عکس های جاسازی شده باقی می ماند حفظ حریم خصوصی و امنیت, نگرانی برای, ایمیل, به عنوان آنها می تواند به فاش کردن اطلاعات در مورد خود را در مرورگر کامپیوتر شما و حتی نحوه استفاده از آنها—و نه نوع از اطلاعات شما می خواهید را به هر کسی که فقط اتفاق می افتد به آدرس ایمیل خود را. بسیاری از بدترین سوء استفاده کرده اند در حال حاضر شده است وصله اما همیشه خطر وجود دارد.

شایع تر است و مسئله این است که ایمیل پیگیری. تصویر کوچک تعبیه شده است به نام ردیابی پیکسل می توان با استفاده از فرستندگان ایمیل برای گفتن اگر شما باز پیام به آنها ارسال کرده اید زمانی که شما آنها را باز کرد و چه نوع از دستگاه شما آنها را باز کرد ، آنها حتی می توانید بگویید که اگر شما به فرستاده خود را با ایمیل به دیگران است. که همه بسیار اطلاعات مفید برای بازاریابان اما آن را نمی ممکن است این نوع از ردیابی که به شما احساس راحتی با.

در حال حاضر جیمیل, آیا انجام بعضی از ایمیل به صورت اتوماتیک اسکن به دنبال تصاویر که در حال استفاده غیر مسئولانه. گوگل می گوید: “اگر جیمیل فکر می کند یک فرستنده یا پیام مشکوک است تصاویر نشان داده نمی شوند و از شما خواسته می شود اگر شما می خواهید برای دیدن تصاویر”. اگر شما می خواهید برای رفتن یک گام بیشتر از استاندارد گوگل, حفاظت, شما می توانید مخفی کردن تصاویر به طور پیش فرض (و به عنوان یک جایزه اضافه شده ایمیل های خود را سریع تر بارگذاری خواهد شد بیش از حد).

از اصلی پنجره Gmail با کلیک بر روی دندانه دار آیکون در گوشه بالا سمت راست را انتخاب کنید و تنظیمات. باز کلی برگه و بررسی بپرسید قبل از نمایش تصاویر خارجی در کنار تصاویر. هنگامی که شما برای باز کردن ایمیل, این تصاویر نشان داده نمی شوند اما شما باید این گزینه برای بارگذاری آنها را به صورت ایمیل و فرستنده است که شما اعتماد.


بزرگ تر سیمی داستان
  • چگونه یک هوش مصنوعی غول ساخته چت—نظارت—آسان
  • اعترافات مارکوس Hutchins هکر که ذخیره شده اینترنت
  • چگونه فضانوردان فرار هنگامی که یک فضایی راه اندازی می رود اشتباه است ؟
  • ما باید یاد بگیرند که به خواندن با هم زمانی که ما دور از هم
  • بهترین دنده را حیاط خلوت خود را بیشتر سرگرم کننده
  • 👁 مغز مفید مدل برای هوش مصنوعی ؟ به علاوه: دریافت آخرین اخبار AI
  • 🏃🏽♀️ می خواهید بهترین ابزار برای دریافت سالم است ؟ ما را بررسی کنید دنده تیم میدارد برای تناسب اندام بهترین انتقالها دنده در حال اجرا (از جمله کفش و جوراب) و بهترین هدفون

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de