5 عجیب و غریب مفاهیم (نظری) لبریز ماسک پارچه

از الماس به نمک محققان در حال بررسی رمان مواد برای پوشش صورت. اما انتظار نداریم که برای دیدن این دور از ایده ها در فروشگاه ها در هر زمان به زودی.

مانند یک دسته از راهزنان برنامه ریزی ما برای اولین بار سرقت از بانک در روزهای اولیه از این بیماری همه گیر ما تلاش با این سوال که آیا یا نه برای پوشش چهره ما. برخی از مقامات اصرار داشت ما باید به دیگران گفته مخالف است. در اوایل مارس کارشناسان بهداشت عمومی بیشتر یا کمتر به اجماع رسیده: پوشیدن ماسک کمک می کند تا حد گسترش coronavirus. اما آنها همچنین توافق کردند شما نباید بیش از حد راحت پشت نقاب شما ساخته شده از بالش خود را. اساسی پوشش صورت را کمی به متوقف کردن ویروس از آینده درآنها بیشتر مفید برای کمک به نگه داشتن افراد آلوده از تنفس ویروس کردن. N95 ماسک, a k یک ماسک انجام یک کار بهتر از متوقف کردن تماس های ورودی ویروس ها. اما هنگامی که آنها انجام ماسک خود را می تواند آلوده. به همین دلیل است که در زمان عادی آنها قرار گیرد فقط یک بار.

زمان عادی البته بلند رفته است. در Covid-19 عصر ما باید بهتر صورت دفاع. بنابراین مهندسین و محققان و کارآفرینان از اسرائیل به هنگ کنگ hustling به ما نسل بعدی حفاظت از صورت: ماسک که نه تنها گرفتن اما کشتن ورودی ویروس ها.

در اینجا برخی از جذاب ترین گزینه های—اما مراقب باشید خریدار. در حالی که همه از پروژه های تحقیقاتی و محصولات در اینجا به نظر می رسد بر اساس حلال علوم هیچ یک آزمایش شده در مقابل coronavirus. سازمان غذا و دارو مسئول از تصویب دستگاه های پزشکی از جمله ماسک و هر که گفت به خواص ضد ویروسی نیاز آژانس thumbs-up قبل از آنها می تواند فروخته شده به مشتریان ما. تا کنون FDA می گوید: از آن آگاه نیست هر حلال ماسک در نظر گرفته شده برای خنثی کردن ویروس. خط پایین: در صورت پوشش یا بدون شستن دست های خود را و نگه داشتن فاصله خود را از دیگران باقی می ماند بسیار مهم برای سالم ماندن.

برش نمک

Hyo-Jick Choi یک دانشگاه آلبرتا مهندس پزشکی دیدم نیاز برای بهتر ماسک در روز از شیوع بیماری سارس بنابراین او شروع به کار بر روی یک نمک مبتنی بر پوشش ضد ویروسی است که می تواند به صورت پوشانده اند. هنگامی که قطرات بزاق یا ترشحات حاوی ویروس آمار ماسک آب در آنها حل نمک مانند قند در چای. تبخیر آب نمک recrystallizes. به عنوان کلرید سدیم کریستال رشد آنها جوانه لبه های تیز که فکر می رود, برش را به دیواره ویروس سلول مانند یک چاقو چاک به بالن.

زمانی که می توانم یکی است ؟

چوی امیدوار به پوشش در خارج از آزمایشگاه و به دنیای واقعی در یک سال یا بیشتر.

روي Zap

اسرائیل راه اندازی Sonovia ایجاد تکنولوژی به دست آمده از تحقیقات انجام شده در اسرائیل Bar-Ilan دانشگاه با هدف کاهش گسترش بیماری در بیمارستان—که با استفاده از امواج مافوق صوت به مکانیکی قرار دادن نانوذرات اکسید روی به منسوجات از جمله ماسک. ذرات را خاموش یون که این شرکت می گوید در تعامل با پروتئین پاکت اطراف ویروس غیرفعال کردن آن.

زمانی که می توانم یکی است ؟

Sonovia می گوید آن را توزیع کرده است صدها نفر به بیمارستان در آلمان و اسرائیل و امیدوار به اعمال این فن آوری به hazmat مناسب و دیگر دنده محافظ. این شرکت به دنبال سرمایه گذاری برای تجاری-تولید در مقیاس.

Nanodiamond Neutralizers داشته باشند

استاد پویا یک شرکت مهندسی در هنگ کنگ است که به دنبال برای قرار دادن نانو ذرات آزمایشگاه رشد الماس به ماسک. این شرکت ادعا می کند خود را به خصوص ایجاد nanodiamonds می توانید با اتصال به ویروس پاکت غیر فعال کردن توانایی خود را به تکرار.

زمانی که می توانم یکی است ؟

استاد پویا امید “خوش بینانه” برای دریافت ماسک به بازار این سال است. این انتظار آنها به مقرون به صرفه برای اکثر مصرف کنندگان—nanodiamonds کوچکتر از گرد و غبار دیدن لکه های ارزان هستند.

شوک درمانی

اسرائیل راه اندازی و محققان در دانشگاه بن گوریون در حال توسعه یک فیلتر حاوی لیزر ناشی از گرافن متخلخل رسانا فوم است که آنها می گویند می تواند در جذب باکتری و ذرات ویروسی. در حال اجرا برق از طریق رسانا گرافن خواهد و سپس کشتن میکروب ها. تیم برنامه ریزی برای هدف قرار دادن هوا و آب-تصفیه بازار اما پس از آن آمد Covid-19 به طوری که آنها شروع به دنبال در تطبیق با تکنولوژی به ماسک. ایده این است که شما می پوشند گرافن-حاوی ماسک کردن و مورد, و هنگامی که شما با خیال راحت به خانه شما را ضد عفونی کردن آن شاید با متصل کردن یک ورودی USB.

زمانی که می توانم یکی است ؟

“اعتبار سنجی و تحقیقات بیشتری مورد نیاز است می گوید:” BGU را کریستوفر Arnusch. نیز وجود دارد این سوال که آیا این ماسک می تواند تولید به اندازه کافی ارزان به صورت تجاری قابل دوام.

کشنده الیاف

أرغمان فن آوری های اسرائیلی نساجی تحقیقات شرکت ادعا می کند آن BioBlocX ماسک حاوی پنبه و الیاف پلی استر و جاسازی شده و با شتاب ذرات اکسید مس. به طور مشابه به Sonovia را tech, أرغمان می گوید که زمانی که ویروس ذرات آمار ماسک, یونهای مثبت از مس خود را متصل به این ویروس و از بین بردن توانایی خود را به تکرار. این ماسک همچنین شامل یک لایه از نانوالياف غشاء گفته است که فیلتر کردن عوامل بیماری زا.

زمانی که می توانم یکی است ؟

این شرکت به فروش می رساند به عموم از طریق وب سایت خود را. اما به یاد داشته باشید در مطبوعات زمان FDA داده نشده شست تا به هر ضد ویروسی ،


این مقاله به نظر می رسد در ماه جولای/آگوست موضوع است. مشترک شدن در حال حاضر.


بیشتر از سیمی در Covid-19
  • ما می تواند به حفاظت از اقتصاد از بیماری های همه گیر. چرا با ما نیست ؟
  • این کشور بازگشایی. من هنوز در مستند
  • چه گیج کننده در مورد تماس با موارد “بدون علامت”
  • باید ارسال کنم بچه من به مراقبت روزانه ،
  • واژه نامه: بیش از حد بسیاری از buzzwords? این آنهایی که به دانستن
  • دفعات بازدید: همه ما coronavirus پوشش در اینجا

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de