6 محبوب ویدئو کنفرانس ابزار مقایسه: زوم اسکایپ Houseparty

خالی از دست داده و ارتباط بین فردی در آورده با همه گیر جهانی کسب و کار و افراد به طور یکسان شده اند و هجوم آوردند به ویدئو کنفرانس ابزار—خیلی از آنهایی که همه ما استفاده می شود به وحشت زمانی که برخی از دوردست نوکر می خواستم به میزبان یک جلسه. اما ما ترش نگرش به این چت های از راه دور باید به سرعت شیرین. برخی از کسب و کار هستند و حتی خروج از ابزارهایی مانند زوم از 9 به 5 ایجاد مجازی محیط کار است که شبیه سازی واقعی است. مرتب کردن بر اساس.

وجود دارد هیچ کمبود ویدئو کنفرانس ابزار در بازار و برنامه شما ممکن است خواسته می شود برای استفاده های بعدی به خوبی ممکن است به نظر می رسد در این لیست شش بازیکن کلیدی. که گفت:, در اینجا نگاهی به نیم دوجین از رایج ترین و محبوب ترین چت تصویری/کنفرانس سیستم های موجود با یک چشم بحرانی نسبت به چه کار می کند و چه چیزی نیست بر روی هر پلت فرم. (به یاد داشته باشید در حالی که آن را آسان به دست کشیدن تصویری با کیفیت و عملکرد این اغلب به عنوان بسیار به کار با اتصال به شبکه از کاربران آن را به عنوان back-end خدمات.)

اپل FaceTime

بهترین برای: اپل mavens.

FaceTime ادغام تنگ با آی فون می دهد آن یکی کاملا ویژگی های قاتل است. اگر شما در یک تماس صوتی با کسی که آن طول می کشد تنها با یک ضربه بزنید به نوبه خود تماس بگیرید و به یک چت تصویری. آن را کمی پیچیده تر است, اما شما همچنین می توانید ایجاد گروه چت در FaceTime, اگر چه, این است که به ویژه مناسب در یک تلفن و به خصوص به شما به عنوان رویکرد 32-کاربر حداکثر. (این سرویس هیچ زمان رسمی محدودیتی فراتر از آی فون خود را عمر باتری.) خبر بد این است که همه دیگر سیستم عاملها از جمله ویندوز و آندروید پشتیبانی نمی شوند هر چند شما می توانید FaceTime بر روی یک کامپیوتر مک. متاسفانه نیز وجود دارد مطلقا هیچ چیزی در این راه از ویژگی های کسب و کار (مانند صفحه نمایش های) در FaceTime مگر اینکه خودتان را تبدیل به یک Animoji واجد شرایط. هی ما نمی دانیم که در آن شما کار می کنند.

پشتیبانی: در iOS, MacOS.
قیمت: رایگان

اسکایپ

بهترین برای: ویندوز گارد.

بله اسکایپ است که هنوز هم در اطراف و پس از آن در سال 2011 کسب شده توسط مایکروسافت آن را تبدیل به خوبی یکپارچه شده با تقریبا تمام محصولات مایکروسافت از ویندوز برای ایکس باکس. شانس هستند اگر شما یک کاربر ویندوز شما در حال حاضر آن نصب شده است. اسکایپ بخشی IM ابزار و بخشی در زمان واقعی چت, سیستم اما خود از ویژگی های قاتل بوده است که شما می توانید استفاده از آن برای برقراری تماس به هر شماره تلفن در سراسر جهان برای پایین هر دقیقه هزینه. من قرار دادن 10 دلار اعتبار به اسکایپ حدود یک دهه پیش و من هنوز هم $4.53 چپ. به صورت تصویری اسکایپ را رایگان سیستم کار می کرد که همه به خوبی. آن را مستعد ابتلا به لکنت و قطع, که بدان معنی است که شما احتمالا هرگز رویکرد آن چهار ساعت یا 50 کاربر محدود می کند. که گفت: پس از اسکایپ و دیگر نیاز به نرم افزار خود را برای پیوستن و یا میزبان جلسات این یکی از ساده ترین راه برای دریافت یک کنفرانس ویدئویی رفتن کسی بدون نیاز به نصب هر چیزی جدید. اسکایپ برای کسب و کار شده است و بیشتر یک ابزار قوی است, اما آن را رسما به sunsetted و جایگزین Microsoft تیم (پایین را ببینید).

پشتیبانی: در iOS, Android, Windows, MacOS, Linux, ایکس باکس, آمازون اکو.
قیمت: رایگان

زوم

بهترین برای: فقط در مورد هر کس هر چند زمان محدود است buzzkill.

ناگهان 800 پوند گوریل در این فضا زوم تبدیل شده است به طور پیش فرض ویدئو کنفرانس ابزار برای صنعت و افرادی که استاد آن را در محل کار به دنبال کت و شلوار در خانه. عدم پرداخت کاربران می توانید برای دریافت تا 100 شرکت کنندگان در یک تماس هر چند می توانید جلسات گذشته تنها 40 دقیقه قبل از شما باید بیش از شروع اگر شما بیش از یک مهمان (هر چند این محدودیت به طور موقت محدود شده است این بهار). طراحی شده با جلسات کسب و کار در ذهن ابزار مانند برک آوت اتاق خصوصی پشت کانال پچ پچ و صفحه نمایش های همه در ساخته شده است. $15/طرح ماه می شود شما دیگر جلسات ضبط و امکانات بیشتر با برنامه های اضافی در حال اجرا 20 دلار در ماه است. زوم دارای یک منحنی یادگیری کوچک اما بیشتر به نظر می رسد به استاد آن را به سرعت—در بخشی به دلیل آنها مجبور شده به توسط کارفرمایان خود را. محبوب ترین ویژگی به نظر می رسد که به طور کلی آن را با این نسخهها کار به خوبی با چند استعفا و ویدئو با کیفیت بالا است که یکپارچه تغییرات به نشان می دهد هر کس صحبت کردن. های متعدد کاربران حتی می توانید به اشتراک گذاری خود را روی صفحه نمایش به طور همزمان از یک ویژگی منحصر به فرد به زوم. شما می توانید با استفاده از زوم از طریق یک نرم افزار و یا به طور مستقیم بر روی وب سایت هر چند کاربران وب نمی توانید دسترسی به زوم محبوب ترین ویژگی ها: مجازی پس زمینه. آیا ذهن بحث های اخیر در مورد حریم خصوصی و امنیت خود را بر روی پلت فرم و محافظت از خود در برابر zoombombers.

پشتیبانی: در iOS, Android, Windows, MacOS, وب است.
قیمت: رایگان برای $20/ماه

pHouseparty from Epic Games is like a virtual living room where friends can come and go.p

Houseparty از حماسه بازی ها مانند یک مجازی اتاق نشیمن که در آن دوستان می آیند و می روند.

عکس: بازی حماسی

گوگل Hangouts

بهترین برای: جیمیل کاربران قدرت.

اگر شما یک دیرین Hangouts کاربر در کار شما احتمالا متوجه هشدارهای مختلف در مورد ابزار قطع. آن را گیج کننده است چرا که این تغییر در درجه اول تحت تأثیر کاربران کسب و کار که در آن شرکت نسخه Hangouts است به آرامی در حال تحول بوده است به آنچه در حال حاضر شناخته شده به عنوان گوگل را ملاقات کند. مصرف کنندگان هنوز هم می تواند دسترسی به Hangouts (با نام مستعار Hangouts چت) از طریق تلفن خود و یا کامپیوتر و یا مرورگر وب است که مسلما در آن Hangouts است در بهترین حالت آن است. به دلیل آن را محکم یکپارچه شده با سرویس های گوگل, شما می توانید راه اندازی یک چت تصویری به طور مستقیم از جیمیل و قراردادن جلسات به تقویم همه تا کنون که بدون ترک Chrome. مانند FaceTime این است که دستی برای چت اما Hangouts’ اتاق چت ویژگی بد نیست یا. عدم پرداخت کاربران می توانند با دعوت از 25 نفر برای پیوستن به یک تماس تصویری در یک بار (یک افزایش موقت از 10). Hangouts هیچ محدودیت زمانی و مانند اسکایپ Hangouts نیز ارائه می دهد توانایی برای برقراری تماس های صوتی به یک تلفن استاندارد. کسب و کار پرداخت 6 دلار به 25 دلار اضافی برای کاربران, ضبط, و سند های, ویژگی های.

پشتیبانی: در iOS, آندروید, ویندوز, وب است.
قیمت: رایگان برای $25/ماه

Houseparty

بهترین برای: علاقهمندان به بازی که می خواهید یک بازی گاه به گاه نسخه از اختلاف.

با یک نام مانند Houseparty شما می توانید مطمئن شوید که “ویژگی های سازمانی” به خوبی در خارج از ذهن در اینجا هر چند نسبتا جدید نرم افزار در حال حاضر متعلق به حماسه بازی ها, بازی می کند از ویژگی های یک صفحه نمایش-گزینه های به اشتراک گذاری. اما Houseparty برای کودکان است. اگر شما یک فرد بالغ توقف خواندن در حال حاضر به دلیل Houseparty است نه برای شما. مفهومی ابزار است که کمی متفاوت از معمول اتاق کنفرانس; آن را بیشتر شبیه به یک مجازی اتاق نشیمن که در آن دوستان می آیند و می روند بدون دعوت نامه مورد نیاز هنگامی که آنها در حال حاضر متصل است. در داخل شما به احتمال زیاد به بازی یکی از چهار در-برنامه بازی ها که شامل چیزهای بی اهمیت و بازی های نقاشی و یک کارت علیه بشریت کلون. برخی از ویژگی های اضافی مانند کارت عرشه مخصوص ماشینها ممنوع—هزینه چند دلار اضافی. تا 8 نفر می تواند در یک اتاق وجود دارد شناخته شده زمان محدودیت به جز غیررسمی است که شما نمی تواند بیش از 18 به در آمده است.

پشتیبانی: در iOS, آندروید, MacOS, وب است.
قیمت: رایگان برخی برنامه ارتقا

مایکروسافت تیم های

بهترین برای: مدیران مایکروسافت.

مایکروسافت تیم—جانشین اسکایپ برای کسب و کار است که اساسا یک کلون از شل فقط پیچیده تر و Microsofticized به نقطه که در آن اگر شما در حال غوطه ور در دفتر و چشم انداز آن را احتمالا نه یک راه حل خوب برای شما. همه کسب و کار از بالا به پایین بزرگ فروش در اینجا این است که تیم ادغام با ده ها تن از ابزار های دیگر (از جمله شل خود را) بنابراین کارگران می تواند صرف تمام روز خود را در تیم های رابط کاربری بدون نیاز به حتی استراحت برای ناهار. یا شام. در حالی که تمرکز باقی می ماند در متن مبتنی بر پیام رسانی و کار مشترک تیم همچنین دارای ویدئو کنفرانس ساخته شده است در. شما می توانید میزبان جلسات تا 250 نفر در حال حاضر و با هیچ محدودیت زمانی. وجود دارد تمام انواع ذخیره سازی محدودیت هر چند که بر اساس متفاوت که نسخه ای از دفتر شما با استفاده از. پس این همه چیزهای خوب اگر شما نیاز به شرکت در کلاس کنفرانس … اما به طور جدی شما نباید از برگشت به محل کار ؟

پشتیبانی: در iOS, Android, Windows, MacOS, Linux, وب است.
قیمت: رایگان; ویژگی های اضافی با یک دفتر 365 اشتراک


بزرگ تر سیمی داستان
  • یک بار مرغ کشاورز اختراع آینده تبرید
  • Rivian به برقی کامیون ها به توده ها
  • بدنساز غول زوم مجالس و جدید erotics از انزوا
  • تحویل برنامه های ارائه رستوران تاسیسات—در هزینه
  • این است آخرالزمان به دنبال تو بود
  • 👁 چرا نمی توانید AI درک علت و اثر ؟ به علاوه: دریافت آخرین اخبار AI
  • 📱 پاره بین آخرین گوشی ؟ هرگز ترس—بررسی آیفون ما راهنمای خرید و مورد علاقه گوشی های آندروید

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im