اضطراب در مورد Covid-19 soars ما به نوبه خود به محصولات پخته شده به راحتی خودمان. اما در حالی که همه خود را پرورش خمیر ترش غذای من احتکار مخمر و آرد به دلیل دیگری. به اندازه کافی با پنیر و سس گوجه فرنگی و منداب, در خانه, پیتزا یک وعده غذایی کامل است. آنها غیر قابل مقاومت آسان و قابل تنظیم برای طیف گسترده ای از رژیم غذایی. که نیاز به همبرگر به هر حال ؟

تا همین اواخر مشتاق pizzaiolo تا به حال هیچ چاره ای جز به خم کردن آشپزخانه خود فر به استاندارد 450 درجه. در حال حاضر قابل حمل پیتزا کوره می تواند حرارت تا به عنوان بالا به عنوان 900 درجه—درجه حرارت مناسب برای ساخت یک ترد ناپلی به سبک پیتزا در دقیقه. برای دو سال گذشته من حفظ کرده ایم دستور العمل کامل من خمیر-حول تکنیک ساخته شده و صدها نفر از پیتزا. برای کسانی از شما که پناه در محل و لازم نیست که دسترسی به فضای من شامل یک گزینه داخلی و یک اجاق گاز است که متناسب با در عرشه یا پاسیو. در اینجا من—و من کمر است—مورد علاقه های شما.

مطمئن باشید برای بررسی از ما بسیاری از دیگر راهنمای خرید از جمله بهترین های ما قابل حمل کوره و کار از خانه چرخ دنده ،

به روز شده برای ماه آوریل سال 2020: ما اضافه شده آشپز اردوگاه و بهینه سازی قیمت گذاری در جاهای دیگر.

هنگامی که شما خرید چیزی را با استفاده از لینک ها در داستان ما, ما ممکن است کسب یک کمیسیون وابسته. در اینجا چگونه کار می کند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im