7 بهترین قابل حمل کوره (2020): زغال چوب پروپان برقی مادون قرمز

ما کبابی برای هفته برای پیدا کردن حق ذغال و گاز پروپان کوره برای هر کجا که شما هستند و هر چه شما وضعیت زندگی ممکن است.

درست کباب علاقه مندان هستند در خارج از منزل چک کردن دما در افراد سیگاری حتی زمانی که سرما باد در تک رقمی. برای بسیاری از ما هر چند کباب فصل شروع می شود در روز یادبود. خوشبختانه برای شما, کوره آزمایش می رود تمام زمستان طولانی. من دودی, دنده, در, برف, حتی زمانی که آن را پس از سرد من به سختی می تواند احساس انگشتان من همه به یاد بگیرند که کوره ارزش خود را در پول و زمان. همچنین یاد گرفتم که شما باید صبر کنید برای تابستان شروع به کباب.

کردیم در اندازه کامل گاز و ذغال کوره اما ما می خواستیم برای پیدا کردن بهترین راه برای دریافت خود را در کوره در هر کجا که شما هستند خود را هر چه وضعیت زندگی ممکن است. ما تحقیق و آزمایش یک دوجین جدید قابل حمل کوره برای دیدن که می تواند بچه بداخلاق و لوس کردن بهترین. بررسی کنید ما دیگر خرید راهنمای مثل ما بهترین کباب لوازم جانبی میدارد برای دریافت بیشتر از شما خرید.

به روز شده برای ماه مه سال 2020: ما اضافه شده یک آپارتمان جدید-دوستانه گزینه Kenyon شهرستان کوره و قیمت گذاری به روز شده در بقیه.

اگر شما خرید چیزی را با استفاده از لینک ها در داستان ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون. این کمک می کند تا حمایت از ما روزنامه نگاری. بیشتر بدانید. لطفا در نظر به اشتراک سیمی.

1. بهترین قابل حمل کوره زغال چوب

وبر ادم تنومند و بدقواره جو (70 دلار)

grill
عکس: وبر

از تمام ذغال کوره من تست وبر ادم تنومند و بدقواره جو اعتصاب تعادل بهترین قیمت, امکانات و سهولت استفاده. آن را به اندازه کافی بزرگ (18.5 اینچ در قطر) به دود دو قفسه از دنده و یا به تناسب همبرگر و ذرت برای شش نفر (مسلما این شلوغ بود) اما به اندازه کافی کوچک است که شما هنوز هم می خواهید اتاق در تنه برای کولر و لوازم کمپینگ.

این یکی از همه کاره ترین کوره من تست—کباب کباب کردن و سیگار کشیدن شما می توانید آن را تمام انجام با سهولت. به لطف دو دریچه سیستم (یکی در پایین و یکی در بالا) شما همان fine-grained سطح متوسط کنترل شما در پیدا کردن وبر کامل-حجم کتری.

وزن آن 22 پوند است و یک دسته با یک نوار که متناسب با بالا نگه می دارد که کتری و درب هم برای حمل آسان. من پرتاب معدن در پشت ماشین من برای سفر به دریاچه و پارک و هرگز آن را با نوک انگشتانش بیش از. خاکستر گیر در پایین باعث می شود تمیز کردن کمتر از بدون هیچ زحمتی به شما اجازه می دهد به تخلیه بیش از حد و بدون از بین بردن شبکه کوره.

ادم تنومند و جو قابل توجهی برخوردار زیر در اینترنت. طرفداران اضافه شده اند دماسنج محکم دستگیره آن را آسان تر برای باز و بستن دریچه های متصل حلق آویز خاکستر قوطی و آمد تا با راه های خلاقانه برای آشپز بلندتر موارد مانند آبجو می تواند مرغ.

آن عالی نیست. اگر شما می خواهید برای انجام هر گونه غیر مستقیم حرارت پخت و پز شما می خواهید برای خرید دور کوره رنده برای $30 بنابراین شما می توانید خوراک در سوخت تازه بدون از بین بردن بالای کوره. $20 ذغال سبد نیز مفید است و کتری پیتزا کیت برای $95 سرگرم کننده است اما گران تر از کوره خود را. هیچ دماسنج گنجانده شده است و وبر را ندارد ذخیره سازی پوشش برای ادم تنومند و بدقواره جو.

وبر ادم تنومند و بدقواره جو هزینه 70 دلار در آمازون Weber The Home Depot و خارج

کوچکتر جایگزین: وبر اسموکی جو حق بیمه هزینه 45 $در آمازون و وبر. این است که انتخاب ما برای هر کسی که نیاز ندارد بزرگتر ادم تنومند و بدقواره جو. حرکت نزولی این است که شما از دست دادن پایین دریچه از ادم تنومند و بدقواره جو که به معنی کمتر کنترل درجه حرارت. که یک معامله بزرگ مگر اینکه شما در حال پخت و پز آهسته. اسموکی جو نیز سخت تر برای تمیز کردن. اما اگر شما می خواهید کوچکتر کتری این یک گزینه خوب است.

2. بهترین قابل حمل پروپان کوره

وبر س 1200 ($209)

Image may contain Electronics
عکس: وبر

اگر عطر و طعم خود را تنها معیار من می خواهم استدلال می کنند که زغال نسبت به گاز پروپان. اما عطر و طعم است که به ندرت تنها عامل. ما نمی کوره در مراتع تحت یک رنگین کمان در هر روز است. اغلب ما کوره بعد از ساعات روز جمعه در حالی که ما نیز در تلاش برای راه اندازی یک چادر باد تشک و داد و بیداد کردن کودکان گرسنه. و این زمانی است که به راحتی از پروپان trumps زغال چوب.

در آن زمان بهترین شرط بندی شما است وبر س 1200. آن را به اندازه کافی بزرگ برای یک خانواده چهار و اعتصابات بهترین تعادل بین سهولت استفاده و عملکرد پخت و پز. آن را به یک دماسنج و برخی از جداول جانبی خود را برای برگزاری صفحات و انبرک. این هم یک قهرمان در نگه داشتن ثابت حتی گرما در تقریبا در هر شرایط. طوفان وزید در یک بعد از ظهر اما من نگه داشته کباب با وجود بالا باد و باران. آن را فقط نگه داشته و در پخت و پز.

همچنین خوب است در به حداقل رساندن شعله ور شدن یو پی اس. برای تست این من مزه دار شده مرغ در برخی از آب لیمو و روغن زیتون و آن را در کوره. هر کوره هایش تا حدودی اما س 1200 (و کلمن زیر) باید سنگین پیچ چدنی دریچه های شبکه ای هستند که بسته بیش از مشعل کمک می کند که نگه داشتن شعله ور تحت کنترل است.

اصلی حرکت نزولی این است که وزن خود را. آن را ممکن است کاملا unfazed توسط آب و هوا, اما آن را سنگین در 30 پوند است. $90 چرخ ایستاده است که ارزش یک نگاه اگر شما برنامه ریزی برای حمل و نقل آن را بسیار. خوب دیگر لوازم جانبی شامل ماهی تابه برای $49 و ذخیره سازی پوشش برای $17.

وبر س 1200 دلار هزینه 209 در آمازون وبر و خارج

کوچکتر جایگزین: وبر س 1,000 هزینه $179 در آمازون وبر و Home Depot. آن را تقریبا یکسان به وبر س 1200 اما از دست می دهد دماسنج و جداول جانبی. نتیجه جمع و جور تر هر چند هنوز هم سنگین کوره. اگر شما نمی نیاز به جداول و می خواهید برای صرفه جویی چند دلار این یک گزینه خوب است.

3. بهترین ها را برای ساکنان آپارتمان

Kenyon شهرستان کوره ($425)

7 Best Portable Grills Charcoal Propane Electric Infrared
عکس: Kenyon

نه هر کس است یک حیاط و آن را به طور فزاینده ای مشترک برای آپارتمان به ممنوعیت باز شعله کوره در بالکن. این است که در آن کوره الکتریکی در آمده است. آنها همه فن حریف بق (نوع) اما بدون شعله های آتش. مشکل این است که بسیاری از آنها وحشتناک است. من سعی کردم یک چند جمله قابل توجه افراد مشهور, برند, اما این اولین بار است که به خوبی انجام دهد به اندازه کافی است که من می تواند به شدت آن را توصیه. آن را ارزان نیست اما اگر شما خود را محدود شده وضعیت زندگی در این شهر کوره است که به عنوان نزدیک به عنوان شما را به شعله کباب.

Kenyon شده است ساخت کوره الکتریکی و اجاق گاز برای برخی از زمان (آن کوره های محبوب در قایق است که چرا بخشی از این یکی ساخته شده از دریایی-درجه فولاد ضد زنگ) اما این است که آن را برای اولین بار قابل حمل کوره. من خوشحالم که به گزارش آن ارائه می شود که دیگران شکست. این آشپز به طور مساوی و در سازگار درجه حرارت (من قادر به دریافت تا 592 درجه یک دماسنج دیجیتال). وجود دارد بسیار کمی دود هر چند من پیشنهاد استفاده از آن را در یک منطقه به خوبی تهویه اگر شما در داخل خانه.

سوال بزرگ این است: چگونه غذا طعم ؟ نه مانند آن آمد یک کوره زغال چوب. ببخشید شما نمی توانید دریافت کنید که طعم بدون ذغال. اما همان اصل آثار در شهرستان کوره—آب میوه های آینده هر آنچه که شما در حال پخت و پز صدای هیس کردن و رها کردن مقادیر کمی از دود است که عطر و طعم مواد غذایی خود را به عنوان آشپز. نتایج بسیار خوشمزه هستند. من کبابی همه چیز از گوشت خوک لغو احکام صادره ی به مارچوبه و کاملا خوشحال با طعم. اگر شما می خواهید گسترش شهر گریل قابلیت شما می توانید برای خرید سطح بالا شما می توانید استفاده کنید به طبخ صبحانه نان شیرین و پهن.

در 24 پوند و نیاز به برق شهر کوره نه یک انتخاب خوب اگر شما می خواهید چیزی واقعا قابل حمل. اما اگر شما با هیچ راهی برای طبخ بیش از یک شعله Kenyon است به خوبی به ارزش پول است.

Kenyon شهر کوره هزینه $425 در Kenyon

4. بهترین برای زوج ها

کلمن Roadtrip 225 قابل حمل پروپان کوره (150 دلار)

Image may contain Appliance
عکس: کلمن

برای زوج ها و خانواده ها به دنبال راحتی از پروپان به کلمن Roadtrip 225 قابل حمل ممکن است کار بهتر از وبر. آن را بطور قابل توجهی سبک تر و بیشتر مسابقات وبر س 1200. کلمن نیز به شما می دهد گزینه ای را برای استفاده از تنها یک سوز بنابراین شما می توانید کوره یک زن و شوهر از همبرگر بدون تخلیه خود پروپان گاز مخزن. با کنترل متغیر شما می توانید از کار افتاده سبزیجات در یک طرف در حالی که گوشت پخت و پز آهسته تر ،

وجود دارد یک گریس ظرف برای گرفتن میگذرد در حالی که پخت و پز و آن را قابل جابجایی برای تمیز کردن. شما همچنین می توانید فشار احتراق و 11,000 btu جهت پروپان کباب قدرت. چه کلمن فاقد یک دماسنج و یک قفل بر روی درب به شما اجازه می توانید آن را حمل با یک دست هر چند این حذفیات don’t stop me از آن را توصیه می.

کلمن دارای لوازم جانبی است که به شما اجازه استفاده از نیمی از اجاق گاز به عنوان یک ماهی تابه و یا به طور منظم اجاق گاز سوز بنابراین شما می توانید بجوش و خروش آمدن لوبیا در حالی که شما کوره هات داگ. من لذت می برد 35 دلار برای سرخ کردن ماهی تابه و 35 دلار اجاق گاز رنده (تست نشده) می شود نمرات بالا در بررسی دیگر در سراسر وب.

کلمن Roadtrip 225 قابل حمل هزینه 160 دلار در آمازون و Home Depot

5. بهترین برای کباب شرایط اضطراری

کاراکتر-داد و بیداد Grill2Go X200 ($129)

This image may contain Machine Gun Weapon and Weaponry
عکس: Charbroil

پخت و پز بسیار بالا مادون قرمز حرارتی متفاوت از نمونه های کباب. آن زمان من چند شکست—هیچ یک از آن من می تواند نسبت به کوره—قبل از من از آن آویزان است. تئوری ساده است: گرما و سرامیک عنصر با شعله و پس از آن اجازه دهید که گرمای تابشی از عنصر فراموش واقعی پخت و پز. این یک دیوانه-مفهوم منحصر به فرد اما “مادون قرمز” قطعا باعث می شود آن را صدا مانند داستان های علمی تخیلی.

هنگامی که شما در عجله برای شام روی میز, مادون قرمز, پخت و پز خود را ، قلاب کردن یک مخزن پروپان (بله نیاز) آتش آن را اجازه می دهد تا المنت های حرارتی به دما (حدود پنج دقیقه) و شما باید یک کوره قادر به 500 – 600-درجه سوزاننده. سبزیجات باید 30 ثانیه در هر طرف و زیبا علائم کوره. نازک استیک مانند پهلو یا دامن را صرف یک یا دو دقیقه در هر طرف و به نوبه خود فوق العاده خوش طعم و خوش طعم.

بهترین مادون قرمز گزینه من تست شد کاراکتر-داد و بیداد X200. کاراکتر-داد و بیداد, تماس, خود, مادون قرمز TRU مادون قرمز و ادعا می کند آن را از بین می برد شعله ور شدن یو پی اس است که تقریبا درست است. آن را عود کمتر از من انتظار می رود, اما اگر شما چیزی خوب و آبدار وجود دارد—مرغ مزه دار شده یا brats مثلا—آن را شعله ور شدن (هر چند آنها نمی آخرین طولانی). مانند وبر س 1200, X200 است که به خوبی ساخته شده است. آن را محکم و در عین حال وزن آن تنها 20 پوند و درب قفل محکم.

حرکت نزولی این است که می توانید آن را بیش از حد گرم است. آن را دشوار است به انجام هر کاری اما از کار افتاده. تبدیل آن به معنی شعله که کوچک است برای شروع با تمایل به دریافت دمیده با کوچکترین نسیم. این یک مشکل با مادون قرمز به طور کلی نه فقط X200. من تا به حال مشکل مشابه با Solaire گزینه زیر ذکر شده است. هنوز هم با وجود آن نقص مادون قرمز, از بین بردن شما. می خواهید به جلو برخی از سبزیجات چند دقیقه قبل از شام قرار است انجام شود ؟ با X200 که هیچ مشکلی نداره.

کاراکتر-داد و بیداد Grill2Go X200 هزینه 129 دلار در آمازون و 135 دلار در خارج

جایگزین: به Solaire در هر نقطه کوره هزینه $469 در آمازون. من لذت می برد این کوره. آن سرامیک گرمایش سطح کار می کند بسیار بهتر از این X200 به سطح فلز اما اندکی نسیم از مقابل می تواند منفجر کردن مشعل و چون مادون قرمز شعله کوچک است برای شروع با, شما ممکن است متوجه نیست که شعله خود را از دست رفته است. من مانند هر چیز دیگری در مورد Solaire, اما آن را سخت به فروش در این قیمت.

6. بهترین کوره بر روی چهار چرخ

کلمن Roadtrip 285 قابل حمل کوره (220 دلار)

Image may contain Furniture and Tabletop
عکس: آمازون

این کلمن Roadtrip 285 شبیه به Roadtrip 225 بالا, اما آن را مستقل تر و آسان تر به حرکت در اطراف با تشکر از چرخ دالی سیستم. شامل غرفه نیز آزاد کردن برخی از فضا در پارک, این یک انتخاب خوب برای بزرگتر کرده است.

داخل Roadtrip 285 است و نه متفاوت از 225. در اینجا وجود دارد در هم آمیخته مشعل هر کدام با خود دکمه برای ریز دانه کنترل درجه حرارت. وجود بیرونی مشعل چپ و راست و سپس درون سوز در حال اجرا بین آنها. من اغلب استفاده می شود هر سه در یک بار به تولید دمای بالا از کار افتاده و سپس آن را مورد حمایت کردن و اجازه دهید بیرونی مشعل پایان پخت و پز.

وجود روغن تابه شما می توانید اسلاید کردن, برای تمیز کردن آسان و یک دماسنج روی درب مانیتور خود را و درجه حرارت پخت و پز. وجود دارد یک ماهی تابه لوازم جانبی نیز هست که من استفاده می شود به را پنکیک برای جمعیت.

کلمن Roadtrip 285 قابل حمل هزینه های 220 دلار در آمازون و خارج

7. بهترین تخم مرغ سبز بزرگ

تخم مرغ سبز بزرگ MiniMax ($598)

Image may contain Clothing Apparel and Helmet
عکس: تخم مرغ سبز بزرگ

سبز تخم مرغ در واقع بزرگ. حتی کوچکتر MiniMax تخم مرغ سبز بزرگ من تست نیست وحشتناکی قابل حمل, اما اگر شما می خواهید به دود کوره و پخت این اجاق سرامیکی قوی انتخاب کنید.

تخم مرغ سبز بزرگ است Kamado-سبک اجاق گاز (Kamado است کلمه ژاپنی است که تقریبا به معنی “اجاق گاز”) که واقعا باعث می شود آن را بسیار بیشتر از یک کوره. سرامیک ساخت و ساز حفظ گرما و تبدیل آن به یک اجاق گاز قابل حمل نیز هست. MiniMax تخم مرغ سبز بزرگ یکسان است به آن پسر عموی بزرگتر تقریبا در هر راه, آن را فقط کوچکتر است. وزن آن 75 پوند در ساخت آن به مراتب سنگین ترین کوره تست کردم اما دو دسته سیستم حمل را آسان می کند برای دو نفر برای بلند کردن آن را در اطراف. مشکل این است که 13 اینچ کباب سطح MiniMax واقعا می تواند تنها کوره حدود چهار نفر است.

آن را به اندازه کافی بزرگ برای کباب مرغ از کار افتاده یک زن و شوهر از استیک در یک زمان و یا مناسب حدود شش تا 12 اینچ سیخ کباب. اما اگر شما انجام می دهند گوشت و سبزیجات برای یک خانواده چهار, شما در حال رفتن به پخت و پز در دسته. در این تمرین بد نیست. بیشتر گوشت نیاز به استراحت زمانی که آنها در حال انجام پخت و پز به هر حال دادن به شما زمان برای انجام سبزیجات خود را. در آزمایش من مینی تخم مرغ سبز بزرگ بود و بسیار عالی کنترل حرارت و مانند نسخه بزرگتر است بسیار سوخت کارآمد است.

تخم مرغ سبز بزرگ را MiniMax هزینه $599 و تنها می تواند خریداری شده در فروشگاه های خرده فروشی از جمله Ace سخت افزار. شما می توانید پیدا کردن یک فروشگاه محلی است که حامل MiniMax اینجا

روش های تست

شرایط کباب و کباب اغلب قابل معاوضه استفاده می شود که خوب است, اما اگر شما جدی در مورد پخت و پز بیش از شعله شما می خواهید به یادگیری تمایز است. کباب معمولا به معنی پخت و پز به طور مستقیم در حرارت بالا در حالی که کباب به طور معمول اشاره به پخت و پز بیش از حرارت غیر مستقیم برای مدت زمان طولانی تر. شما گریل استیک. شما دنده کباب.

من با استفاده از هر دو روش به آزمون کباب کردن همه چیز از استیک ماهی قزل آلا به ذرت و حتی kale. این دستور برای کبابی سرای من است رفتن به برای تست چقدر سخت است برای تمیز کردن کوره. خوشمزه است اما فوق العاده کثیف.

برای ذغال گزینه های من هم دنده کبابی و گوشت خوک کشیده. من در سینه اما من اعتقاد دارم که آن را امکان پذیر خواهد بود به انجام یک قطعه کوچکتر در وبر ادم تنومند و بدقواره جو.

توقف استفاده از پروپان بطری

همه جا یکبار مصرف سبز پروپان بطری مناسب است, اما آن را به یک منبع آلودگی است. آن را غیر قانونی در بسیاری از حوزه های قضایی به پرتاب آنها را در سطل زباله, هر چند که متوقف نمی شود بسیاری از مردم به نظر می رسد با توجه به بسیاری از این تا پایان در محل های دفن زباله هر سال است. نمی شود که فرد. وجود دارد قابل تعویض بطری در دسترس است که من پیشنهاد می کنم با استفاده از اگر شما باید کوچکتر از قوطی.

اگر شما اتاق به مراتب بهتر و حتی ارزان تر راه برای رفتن است کوچک قابل تعویض سیلندر پروپان حدود 50 دلار (آمازون, The Home Depot). پخت و پز در فضای بیش از هر اجاق و کوره سه وعده غذا در روز از این مخزن به طول می انجامد من حدود دو هفته است. آن را کوچک و سبک به اندازه کافی نمی تواند هر گونه مشکل تر به سبد خرید در اطراف بیش از چهار به شش 1-پوند بطری آن را جایگزین.


بزرگ تر سیمی داستان
  • بی امان راه اندازی برای ردیابی سریع فورد self-driving cars
  • 22 حیوان عبور از راهنمایی به بالا خود را در جزیره بازی
  • عجیب و غریب حزبی ریاضی رای-با-ایمیل
  • هواپیما هنوز پرواز اما Covid-19 بازیابی دشوار خواهد بود
  • مشترک زبان بصری از سال 1918 و در سال 2020 بیماری های همه گیر
  • 👁 AI آشکار بالقوه Covid-19 درمان است. به علاوه: دریافت آخرین اخبار AI
  • ✨ خود را بهینه سازی صفحه اصلی زندگی ما با دنده تیم بهترین میدارد از ربات خلاء به قیمت مناسب تشک هوشمند بلندگو

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im