وجود دارد ده ها تن از هوشمند سخنرانان در بازار و چیدن یکی از بهترین نگه می دارد گرفتن سخت تر.

در ابتدا شما نیاز به تصمیم می گیرید که دستیار صوتی شما ترجیح می دهید. با وجود ارزش با استفاده از—الکسا, گوگل, دستیار, و سیری—و هر آن نشیب و فراز زندگی. در حال حاضر ما ترجیح می دهند آمازون و گوگل طراحی هوشمند, بلندگو, به عنوان آنها به طور گسترده ای در دسترس است و کاربر پسند.

شما نیاز به تصمیم می گیرید که بلندگو دارای ویژگی های است که برای شما مهم هستند. موسیقی است کیفیت خود را بزرگترین نگرانی ؟ آیا شما می خواهید یک صفحه نمایش لمسی و یا صدای کمک به تنهایی کافی است ؟ آیا شما بلندگو نیاز به اتصال به دیگر خانه های هوشمند ابزارهای? که در آن پیدا کردن بهترین گزینه سختتر می شود. آیا ترس شما در پیدا کردن آنچه شما دنبال آن هستید! ما سعی کرده ایم به اندازه کافی هوشمند بلندگو به دانستن آنچه که بهترین در حال حاضر. در زیر شما پیدا کنید ما گزینه های مورد علاقه در تمام انواع سبک ها و اکوسیستم. همانطور که با تمام خرید ما راهنماهای ما با استفاده از هر یک از این بلندگو (و بسیاری دیگر که برش را ندارد).

برای اطلاعات بیشتر سیمی توصیه چک کردن راهنماهای ما به بهترین گوگل سخنرانان هوشمند بهترین نمایش و بهترین الکسا بلندگو.

به روز شده در فوریه 2020: ما جابجا کردن برخی از گزینه های به روز شده و کپی به منعکس کننده این واقعیت است که هیچ smart سخنران خواهد آخرین برای همیشه لطفا برای.

هنگامی که شما خرید چیزی را با استفاده از لینک ها در داستان ما, ما ممکن است کسب یک کمیسیون وابسته. در اینجا چگونه کار می کند. شما همچنین می توانید پشتیبانی ما گزارش و بررسی با خرید 1-سال چاپ + دیجیتال سیمی اشتراک برای $5 (تخفیف).


1. به طور کلی بهترین

Sonos یکی

Image may contain Electronics Speaker and Audio Speaker
عکس: Sonos

(متصل به الکسا Sonos, پخش 2 و گوگل دستیار.) وجود دارد بلندتر سخنرانان و برخی که بیشتر قابل حمل اما هیچ هوشمند بلندگو بهتر است خرید از Sonos یکی از سمت راست در حال حاضر (8/10 سیمی توصیه می کند). این مجموعه نوار در تعدادی از مناطق از جمله کیفیت صدا و پایدار multiroom audio و هوشمند-خانه سودمند است. به علاوه آن را احتمالا سازگار با هر اکوسیستم شما ترجیح می دهید—آن را همراه با الکسا را فعال کنید اما همچنین پشتیبانی از Airplay اپل 2 و گوگل دستیار.

در صوتی, مقابل, Sonos یکی تقریبا بی نظیر است. اپل HomePod تنها صدای فعال بلندگو شنیده ایم که ممکن است بهترین آن در صدا اما نه زیاد. آن را متصل به حدود 100 streaming audio خدمات در سراسر جهان است که بسیاری از آنها. این هم یکی از بهترین های هوشمند بلندگو به خرید اگر شما برنامه ریزی برای ساخت یک سینمای خانگی راه اندازی—آن را متصل به Sonos بزرگتر سخنرانان و تلویزیون soundbar.

شایان ذکر است که Sonos شده است در کمی آب داغ در این سال بیش از این واقعیت است که مسن تر سخنرانان دیگر نمی خواهد گرفتن به روز رسانی نرم افزار. متاسفانه این یک واقعیت کامپیوتر-طراحی بلندگو; بر خلاف آنالوگ خود را پیشینیان شما نمی توانید انتظار می رود آنها را به آخرین برای همیشه لطفا برای.

این Sonos یک هزینه 199 دلار در آمازون و یا Sonos

2. بهترین الکسا بلندگو

آمازون اکو

amazon echo
عکس: آمازون

(متصل به الکسا.) آمازون آخرین اکو بلندگو به ارمغان می آورد همان پررنگ باس و گسترده صدا به عنوان مسن تر اکو پلاس, اما هزینه آن تقریبا نصف است و آن را یکی از بهترین برای جفتک انداختن.

بخش مورد علاقه من در مورد جدید اکو است که من می توانید آن را در هر نقطه—آشپزخانه و حمام و حتی کوچکتر اتاق زندگی می کنند—و آن را به راحتی پر اتاق با صدا. الکسا همچنین باعث می شود گرفتن اخبار و آب و هوا و محیط آشپزخانه تایمر و alarm clocks راحت اما من هم دوست دارم که من می تواند خاموش کردن میکروفن با یک دکمه فیزیکی برای زمانی که دستیار-با احتیاط دوستان و بستگان است.

اگر شما پس از یک ساده صوتی متمرکز دستگاه نیست که در راه این است که بهترین شما در پیدا کردن.

آمازون اکو هزینه 80 $در آمازون

3. بهترین بلندگوی قابل حمل

JBL لینک 20

Image may contain Bottle Shaker Furniture Chair Cylinder and Jar
عکس: JBL

(متصل به گوگل دستیار.) از تمام هوشمند بلندگو من استفاده می شود به محض راحتی و قابلیت استفاده از JBL لینک 20 (8/10 سیمی توصیه می کند) ساخته شده است آن را مورد علاقه من است. لینک 20 توسط ضد آب و شناور. این شهر همچنین دارای چراغ نشانگر مفید نشان دادن چه مقدار باتری باقی مانده است و چگونه قوی شما سیگنال Wi-Fi است—هر دو مهم است زمانی که شما در حال حرکت از یک بلندگو در اطراف خانه و یا در حیاط خلوت. جفت شدن بلوتوث نیز آسان است و شما می توانید شارژ سخنران در حالی که آن می ایستد درست چیزی است که نیاز به یک آداپتور در رقیب UE انفجار و Megablast بلندگو.

لینک 20 متکی در گوگل, دستیار, که با این نسخهها کار بهتر از الکسا در بسیاری جهات. راه اندازی آسان تر است و عجیب و غریب همگام سازی مسائل مشترک با شخص ثالث الکسا دستگاه وجود ندارد در اینجا. پاسخ سوال بیشتر قابل اعتماد و سازگار با برنامه های گوگل و Spotify, Pandora و موسیقی یوتیوب برای جریان. گوگل دستیار می توانید بازی Netflix بکشد خود را Chromecast دستگاه بیش از حد, بنابراین شما می توانید آتش تا همه چیز با یک روش ساده فرمان صوتی.

لینک 20 دلار هزینه 150 در B&H صوتی یا 200 دلار در هارمن صوتی

4. بهترین هوشمند Soundbar

Sonos پرتو

sonos beam soundbar
عکس: Sonos

(متصل به الکسا Sonos, پخش 2 و گوگل دستیار.) این Sonos پرتو (8/10 سیمی توصیه می کند) خیلی شبیه Sonos اما آن را جمع و جور soundbar ساخته شده برای اتصال به تلویزیون خود را. این الکسا, گوگل, دستیار, و پشتیبانی پخش (با برخی از Siri) در خارج از جعبه. سود واقعی این است که چگونه یکپارچه ارتباط آن با دیگر Sonos سخنرانان اجازه می دهد به شما برای ایجاد یک صدای فراگیر سیستم. شما حتی می توانید اضافه کردن یک Sonos زیر به مخلوط به تعمیق آن انفجار روی صفحه.

پرتو نیست مطلق بهترین soundbar اما آن را خوب به اندازه کافی برای بسیاری از اتاق زندگی می کنند و آن اندازه جمع و جور می کند آن را قابل استفاده برای بسیاری از اندازه از تلویزیون. اگر شما خود را یک آتش تلویزیون یا Google Chromecast پرتو می توانید فیلم و تلویزیون را نشان می دهد با صدای درخواست.

پرتو هزینه $399 در آمازون و یا Sonos

Yamaha YAS-109 ($200) یک جایگزین ارزان تر است که پشتیبانی از آمازون الکسا اکوسیستم است و تقریبا همان وفاداری به عنوان شما را از پرتو.

5. بهترین صفحه نمایش هوشمند برای موسیقی

گوگل بعد Hub Max

Nest Hub Max
عکس: گوگل

(متصل به گوگل دستیار.) هوشمند با صفحه نمایش بزرگ در آشپزخانه, اما آنها اغلب سخنرانان هستند که بیش از حد ضعیف برای کمک به شما در رقص راه خود را از طریق غذا دبستان. همین دلیل است که ما مانند گوگل لانه Hub Max که دارای یک جفت بسیار قابل توجه سخنرانان در زیر آن 10-صفحه نمایش اینچ. شما نمی توانید همان وفاداری به عنوان شما می خواهید از stand-alone هوشمند, بلندگو, اما آن را به اندازه کافی کوچک رقص در حالی که لازانیا پزد.

لانه Hub حداکثر این است که ما زمان های مورد علاقه صفحه نمایش هوشمند برای تعدادی از دلایل. ما دوست داریم که در آن می توانید با استفاده از دوربین خود را برای شناسایی اعضای خانه تنها نشان دادن اطلاعات مربوط به هر یک و صفحه نمایش بزرگتر باعث می شود آن را برای تماشای یوتیوب آموزش.

گوگل لانه Hub حداکثر هزینه $230 در بهترین خرید

JBL لینک مشاهده (250 دلار) است یک جایگزین خوب است. آن را زیباترین هوشمند, بلندگو, اما آن را تا 2 اینچ دامنه کامل درایور های صدا بهتر از لانه Hub حداکثر. ما به آن یک 8/10 سیمی توصیه می کند نشان در بررسی کامل ما.

6. بهترین الکسا صفحه نمایش هوشمند

آمازون اکو نشان می دهد (2nd Gen)

echo show device with screen
عکس: آمازون

(متصل به الکسا.) اکو نشان می دهد (7/10 سیمی توصیه می کند) بزرگ الکسا-صفحه جایگزین برای لانه Hub حداکثر. آن را بیشتر قابل استفاده از شخص ثالث الکسا سخنرانان به دلیل آن می توانید تماس ها و شبکه با آمازون دیگر اکو بلندگو. نسخه جدید به نظر می رسد خیلی بهتر از اولین اکو نشان می دهد که شما ممکن است را دیده اند با یک full-اندازه 10 اینچ صفحه نمایش.

که روی صفحه نمایش است که در آن می درخشد. شما هنوز هم باید به صحبت کردن با الکسا به انجام تقریبا هر چیزی را روی صفحه نمایش شما اجازه می دهد ببینید که چه موسیقی شما در حال بازی مکث صدا, جست و خیز به آهنگ بعدی و نمایش متن آهنگ در برخی از آمازون, آهنگ های موسیقی. آن را همچنین می توانید بازی آمازون نخست فیلم و ویدئو نسخه الکسا روزانه flash-اخبار جلسه. تماس صوتی و تصویری پشتیبانی می شوند هر چند به فراموش تصویری شما نیاز به تماس با دیگر دستگاه اکو با یک صفحه نمایش.

اکو نشان می دهد هزینه های 230 دلار در آمازون

7. بهترین مینی بلندگو

آمازون اکو نقطه (3rd Gen) با ساعت

echo dot with a clock on the face of it
عکس: آمازون

(متصل به آمازون الکسا.) اگر شما در آن برای موسیقی آمازون اکو نقطه با ساعت (3rd Gen) و لانه مینی (7/10 سیمی توصیه می کند) شما را به بسیاری از قدرت پردازش از داشتن یک هوشمند بلندگو و شما می توانید از آنها برای زیبا کردن موجود سخنرانان در ارزان است.

راستش صدا بسیار شبیه بین مدل و آنها تقریبا یکسان ردپای بنابراین شما به راحتی می تواند یک بحث است که یکی از دیگری بهتر است بر اساس اکوسیستم به تنهایی. ما استفاده می شود را ترجیح می دهند لانه مینی به این دلیل اما در حال حاضر که آمازون اضافه شده است یک ساعت ساده به جلو اکو نقطه ما مانند الکسا-صفحه گزینه بهتر است.

کوچک نمایش در اکو نقطه با ساعت می آید در دستی. این می تواند به شما بگویم زمانی که تایمر در حال رفتن به منقضی در آشپزخانه و یا زمانی که زنگ ساعت را برای صبح و البته آن زمان را می گوید در غیر این صورت. که باعث می شود آن را مورد علاقه ما اتاق خواب و آشپزخانه همراه—از بین بردن نیاز به زنگ ساعت یا تایمر تخم مرغ. شما همچنین می توانید بپرسید این آب و هوا باید به آن پاسخ خود را به پرسش های تصادفی و نویز سفید در خواب به کمک به شما خواب.

همچنین ارائه یک راه آسان برای دریافت یک دستیار هوشمند به مکان هایی در خانه خود را که در آن شما به طور معمول نمی گوش دادن به موسیقی است.

آمازون اکو نقطه با ساعت هزینه 45 $در آمازون و یا بهترین خرید.

اگر شما می خواهید به استفاده از گوگل دستیار فوق $35 لانه مینی نیز یک مینی بلندگو.

8. بهترین حزب, بلندگو

Google Home Max

8 Best Smart Speakers Alexa Google Assistant Siri
عکس: گوگل

اگر شما به دنبال برای یک هوشمند بلندگو است که می تواند میل لنگ آن را در هر اندازه اتاق Google Home Max (8/10 سیمی توصیه می کند) است که ما را انتخاب کنید. آن را با صدای بلند و به ارمغان می آورد باس به لطف پردازنده 4.5 اینچ ووفر. پد لمسی کنترل صدا به خوبی کار می کنند و یک پد مغناطیسی در پایین نگه می دارد بلندگو از کشویی در اطراف. همچنین dampens ارتعاشات جلوگیری از بلندگو از قدرت نمایی در برابر میز و حفظ آن ضربان اضافی ،

حداکثر به طور خودکار شکل صدای خود را برای مطابقت با خواص آکوستیک اتاق شما. آرایه ای از شش میکروفن گوش به صوتی, امضا, از, فضا, تقویت و یا کاهش فرکانس های خاصی برای رسیدن شیرین صدایی نتیجه. حداکثر می شود در مورد به عنوان با صدای بلند به عنوان یک Sonos Play:5 بلندگو هر چند آن را کاملا به عنوان پاک و متعادل به عنوان Sonos یکی. اما اگر شما می خواهم به سنگ و لگد تا حجم آن را بی بدیل در میان صدای کنترل شده گزینه. اگر شما به طور کامل و غنی آجیل شما می توانید دو جفت از این با هم. مانند دیگر گوگل سخنرانان راه اندازی خانه حداکثر آسان است. کاربران تلفن آندروید را پیدا خواهد کرد آن را بیشتر مفید و پس از آن صاف و یکپارچه سازی با گوگل طراحی گوشی فوق العاده اضافه سودمند است.

Google صفحه اصلی حداکثر هزینه $299 در خارج, بهترین خرید و یا گوگل

محترم اشاره
Bose Home Speaker 500
عکس: بوز

بوز خانه سخنران 500 (400 دلار) به الکسا و یک بیت اضافی: قطعا ارزان نیست اما این بوز بلندگو صدا خیلی خوب (نه به عنوان روشن به عنوان یک ریوا یا Sonos اما در کل) و با صدای بلند می شود. آن را رایگان به دست Alexa, بلوتوث, 3.5-mm کمکی پورت برای اتصال به طور مستقیم به تلفن خود و یا دستگاه پخش MP3 و شش مفید دکمه های از پیش تعیین شده که شما می توانید برای باز کردن یک خاص playlist یا آلبوم از Spotify, Pandora, آمازون, موسیقی و TuneIn. صفحه نمایش در جلو را نشان می دهد هنر آلبوم و چند دیگر دهید اما تقریبا به عنوان موثر به عنوان کسانی که در درست هوشمند صفحه نمایش مانند JBL لینک مشاهده کنید.

JBL گوگل سخنرانان واقعا خوب کار می کنند: دیگر لینک سخنرانان تقریبا به خوبی به عنوان لینک 20 (بالا توصیه می شود) بسته به نیازهای شما. این $69 لینک 10 جامد جایگزین با 5 ساعت عمر باتری. $300 لینک 300 و 400 دلار در لینک 500 نیز جامد میدارد اگر 300 و 500 نیاز به یک پریز برق.

دیگر صالح گوگل سخنرانان: این پولک های هوشمند کمک ($200) و سونی XB501G (300 دلار) همه صدا بسیار عالی و خوب را انتخاب اگر قیمت مناسب است. استاندارد گوگل صفحه اصلی ($79) خوب است اما نمی تواند پر کردن یک اتاق با موسیقی مانند دیگران در این لیست است.

Yamaha YAS-209 (300 دلار) است که الکسا Soundbar: این یک soundbar است که همراه با یک ساب ووفر بی سیم و مشت و بالاتر از وزن خود را بر روی صدا. این یک معامله بسیار عالی برای قیمت و الکسا ادغام جامد است. اگر شما نمی رفتن با Sonos پرتو توصیه ما بالاتر از این را امتحان کنید.

UE انفجار و Megablast هنوز هم خیلی خوب: این UE انفجار و بزرگتر Megablast (8/10 سیمی توصیه می کند) صدا حتی بهتر از JBL لینک سخنرانان نیز ضد آب و باتری بهتر زندگی. متاسفانه آنها تنها با استفاده از آمازون الکسا. انفجار هزینه در حدود $70 و Megablast هزینه در حدود $140. پایه شارژ است نیز مفید است. آن را به شما اجازه می دهد تا باتری بدون اتصال کابل به اسپیکر.

Harman Kardon جذبه (90 دلار) به ارمغان می آورد باس: Harman Kardon را خوش بر و رو بلندگو (7/10) است نه برای همه. آن بزرگ است و چراغ در آن و به نظر می رسد مانند یک تخم مرغ … اما آن را نیز تف کردن ماهواره باس. فقط نگه داشتن در ذهن است که آن را یک الکسا شخص ثالث سخنران پس از آن ممکن است برخی از مسائل مربوط به سازگاری اگر شما در حال حاضر خود دیگر الکسا بلندگو. جذبه هزینه $90.

آمازون اکو استودیو ($200) بهترین صدایی الکسا بلندگو آن را خریداری نیست برای موسیقی به تنهایی اما اکو مکس برای تلفن های موبایل بهترین از آمازون اکو بلندگو—آن را سمت راست وجود دارد با Google Home Max در نظر جسورانه باس و اتاق پر صدا اما آن شکل عجیب و غریب آن را نگه می دارد از بالای لیست ما است.

آنچه در مورد سیری?

اپل منتشر کرده است یکی از Siri مجهز به بلندگو HomePod. آن را یکی از ما میدارد اما آیا خوب است ؟

اپل HomePod ($299) است که برای اپل Junkies: اپل و سیری بلندگو برای تلفن های موبایل فوق العاده, اما آن را تنها برای افرادی که زندگی کامل اپل زندگی است. آن را با این نسخهها کار فقط با اپل موزیک و نمی توانید کنترل کنید به عنوان بسیاری از دستگاه ها به عنوان رقبای خود و در عین حال هزینه آن $299 در اپل استور که از اولیه آن $349 قیمت. خوانده شده بررسی کامل ما برای دیدن اگر آن را یک انتخاب خوب برای شما.

به همین دلیل ما ترجیح می دهند گوگل دستیار بلندگو (در حال حاضر)

وجود دارد مقدار زیادی از دلایل به عشق آمازون الکسا دستیار صوتی و صادقانه آن را با این نسخهها کار به خوبی. اگر شما می خواهید به استفاده از دستیار صوتی خود را به فروشگاه و یا استفاده از خدمات آمازون مانند نخست موسیقی و یا نخست تصویری, شانس هستند الکسا-بلندگو برای شما بهتر است.

گوگل دستیار کمتر مهارت و سازگار با کمتر خانه هوشمند دستگاه از الکسا, اما آن را می توانید انجام دهید به اندازه کافی واجد شرایط آن را به عنوان واقعا مفید و گوگل اضافه کردن مهارت های جدید در یک سرعت سریع. ما در بر داشت که سخنرانان با گوگل دستیار کار بهتر است زمانی که شما شبکه آنها را با هم و آنها را سازگار با طیف گسترده ای از برنامه های گوگل و خدمات است. گوگل بهتر است در پاسخ به سوال تصادفی و به شما گفتن که در آن به بیرون رفتن برای غذا خوردن از آن می توانید دسترسی و ارسال اطلاعات به گوشی خود را از طریق برنامه های گوگل.

Spotify, Pandora, Google Play Music و موسیقی یوتیوب در حال راه های اصلی برای پخش موسیقی با گوگل دستیار پوشش بسیاری از پایگاه های خود را. این سرویس همچنین می توانید ارسال Netflix بکشد نشان می دهد و فیلم را به تلویزیون خود را اگر شما یک Chromecast متصل شده است.

شما باید صبر کنید برای خرید ؟

در حال حاضر زمان بسیار خوبی برای خرید هر یک از این سخنرانان است. وجود خواهد داشت بیشتر و جدید منتشر شده در این سال, اما این باید مفید باقی می ماند برای چند سال از آنجا که بسیاری از این پیشرفت باید با خدمات تأمین هر یک دستیار دیجیتال به جای بلندگو سخت افزار خود را. شایان ذکر است که هیچ یک از این دستگاه های هوشمند خواهد آخرین برای همیشه لطفا برای: مانند هر محصول با یک کامپیوتر در داخل آن در نهایت هر دستگاه هوشمند ساخته خواهد شد منسوخ شده است. چوب به چیزهایی که ساخته شده توسط مارک های اصلی و پشتیبانی بزرگ اکوسیستم و شما به طور کلی زندگی بیشتر از خرید خود را. حتی Sonos استفاده می شود که دارای سابقه بسیار خوبی در حمایت از, است mothballing برخی از دستگاه های قدیمی تر در سال 2020 است.


بزرگ تر سیمی داستان
  • علامت هشداردهنده طول می کشد در بزرگ و با تکنولوژی روسی, جاسوس
  • کریس ایوانز به واشنگتن می رود
  • شکسته آینده از مرورگر حریم خصوصی
  • من فکر کردم بچه ها من در حال مرگ بودند. آنها فقط درشت
  • نحوه خرید و استفاده از چرخ دنده در eBay—هوشمند امن راه
  • 👁 تاریخچه راز از صورت به رسمیت شناختن. به علاوه آخرین اخبار در مورد هوش مصنوعی
  • 🏃🏽♀️ می خواهید بهترین ابزار برای دریافت سالم است ؟ ما را بررسی کنید دنده تیم میدارد برای تناسب اندام بهترین انتقالها دنده در حال اجرا (از جمله کفش و جوراب) و بهترین هدفون

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de