زمانی که وینسنت Desailly راه می رفت به اتاق نشیمن او متوجه دو صفحه نمایش تلویزیون بر روی دیوار. یک تنظیم برای Netflix بکشد Narcos در حالی که همتای آن تقریبا دو برابر در اندازه ها نمایش داده می شود شش گسترده انداز اطراف جنوب شرقی آتلانتا محله بود بازدید. این CCTVs حدودا از طریق تصاویر از خاک چمن و driveways آلوده با بیش از حد رشد kudzu—و همچنین اتومبیل های در حال عبور و که در آنها. او تصور کردم که کسی واقعا در مورد مراقبت از امنیت خود را.

برای اولین کتاب عکس به سادگی با عنوان داماین عکاس فرانسوی اسیر آتلانتا زبانی که birthed همیشه محبوب رپ subgenre که سهام طعمه به نام. او تصویر از گرجستان دام سرمایه است, گرم, هنوز استارک. گزیده ای از رپر Gucci Mane زندگینامه باز می شود این کتاب تشبیه صدا از دام به ریگ محیط آن به وجود آمد: “من نمی تواند رپ در مورد بستن این باشگاه به خاطر من در این باشگاه است. من در دام خانه” گوچی نوشت. “من می خواستم من موسیقی برای الهام بخشیدن به [مردم] به دریافت پول و خارج از آن است.”

گوچی همراه با هنرمندان مانند Young Jeezy, Yo Gotti و T. I. رو دام به رسمیت شناختن ملی در اوایل aughts اما ریشه های آن را ردیابی بازگشت به ’90s رپ گروه UGK و Outkast. امروز نام مانند Migos آینده و جوان قاتل را مترادف با جریان اصلی رپ خود را. آنچه در روابط بسیاری از آنها همه با هم است آتلانتا شهر آنها تگرگ از جایی که دام حاکم عالی.

Desailly صرف دو ماه در سال 2018 عبور محله در گرجستان سرمایه به عکس آنچه که زندگی در دام می رسد. یک تله خانه به طور معمول است که در آن مواد مخدر تولید شده و به فروش می رسد, اما آن را نیز یک منبع از جامعه است. آن را فراهم می کند محاصره برای بحث و توافق; به سادگی تماشای تلویزیون; یا نه از همه ایجاد تله موسیقی که خود مشتق تم از همه از بالا. در این روش دام است یک پارادوکس ارائه وسیله ای برای ساکنان آن به فرار خود را. این یک سایت که در آن ثابت نوآوری هنری است که توسط سوخت این امید که زندگی می تواند بیش از یک never-ending, سوراخ dematerializing رویاهای.

بین خود Mamiya 7 پنتاکس 67 و Mamiya RZ67, Desailly عکس کیف, ماری جوانا, سقوط, اولین بار, پول پراکنده در خانه دام جداول و نوار-باشگاه طبقه مردان رپ موقت در استودیو های ضبط صدا و نوجوانان برگزاری اسلحه های خود را. مستند فراتر از آن سطح جزئیات Desailly همچنین مهار نور و رنگ را تقطیر چه دام احساس می کند مانند. شرق آتلانتا می تواند ریگ و تاریک اما آن را نیز پوشانده جنوبی گرما با رگه هایی از نور خورشید peeking از طریق برگ از درختان افرا. هنگامی که گرما نیست احساس در جو از تصاویر آن را ابلاغ از طریق red نقوش و رنگ های گرم کست.

Desailly ساخته شده انتخاب آگاهانه به نویسنده کلمات را به همراه خود عکاسی است. به جای او در این کتاب با تعاریف دام (در شی حس) یک تله و دام موسیقی به طوری که او آن را مادر خود می تواند ارتباط بین این سه. تصمیم خود را نیز مطلع شد با سابقه و تجربه خود را—و یا به جای فقدان آن واقعا در این محله است که به کمک تولد تله موسیقی. “من فرانسوی 30 سال و سفید,” او می گوید. “من نمی تواند یک سفیر و یا توضیح دهید که چرا من تو را دیدم چیزی که من دیدم وجود دارد.” Desailly تاکید کرد که این تصاویر باید صدای خود را.

“این همه مواد اولیه. نوع مانند تله موسیقی در راه است.”


بزرگ تر سیمی داستان
  • چگونه کره شمالی هکرها غارت بانک ها در سراسر جهان
  • داخل مارک زوکربرگ را از دست داده و نوت بوک
  • سریع واکر گیر می شود در خط کند
  • درخواست Know-It-Alls: چه coronavirus?
  • ما نیاز به بحث در مورد “ابر بی طرفی”
  • 👁 تاریخچه راز از صورت به رسمیت شناختن. به علاوه آخرین اخبار در مورد هوش مصنوعی
  • 💻 ارتقاء کار خود را با بازی ما دنده تیم های مورد علاقه, لپ تاپ, کیبورد تایپ جایگزین و سر و صدا لغو هدفون

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im