بیماری همه گیر کوروناویروس نوردد جهان, در غیر این صورت به حاشیه رانده شده در کلاس از کارگران است که ناگهان در کانون توجه است. اغلب کم ارزش و ضعیف, پرداخت, آنها, فروشگاه مواد غذایی, کارمندان و کارگران بهداشت حرفه ای پزشکی و سایر کارکنان است که نمی تواند در خانه بمانند حتی زمانی که ملت در مستند. در ایالات متحده صدها نفر از هزاران نفر از این به اصطلاح ضروری کارگران شاغل و یا قرارداد برای آمازون که تحویل شبکه پدید آمده است به عنوان یک سرویس حیاتی برای میلیون ها نفر از آمریکایی ها در داخل خانه های خود.

سیمی صحبت با 9 نفر مشغول به کار برای آمازون در طول Covid-19 بحران بیش از دو هفته گذشته و انتشار است حساب خود را از بودن در کار خود را در کلمات. آنها در آمازون تحقق مراکز ارائه بسته بندی و مواد غذایی و انبار مواد غذایی در آمازون سالن های غذاخوری. برخی از آنها به کار گرفته شده توسط آمازون به طور مستقیم در حالی که دیگران در حال پیمانکاران. هر یک از آنها می گویند که آنها در حال وحشت زده برای سلامت خود و خانواده شان را و بسیاری بر این باورند آمازون انجام نمی دهد به اندازه کافی برای اطمینان از ایمنی خود را. در حالی که این شرکت اغلب قاب کارگران خط مقدم آن به عنوان قهرمانان مردم سیمی صحبت با گفتن آنها نیست, ثبت نام برای این سطح از خطر است.

Covid-19 در حال حاضر به حداقل 50 آمازون امکانات در آمریکا از مجموع بیش از 500 به گفته نیویورک تایمز. شیوع منجر به کارمند تظاهرات در دیترویت شهر نیویورک و شیکاگو که در آن کارگران گفت: آمازون آهسته بود به آنها اطلاع در مورد عفونت و موفق به انجام مناسب تمیز کردن. در آمازون متعلق به تمام غذاهای کارکنان صحنه در سراسر کشور تظاهرات مشابه با استناد به نگرانی های ایمنی و تماس به صورت رایگان coronavirus تست برای همه کارکنان. و بیش از 5000 آمازون کارگران امضا طومار درخواست برای مزایای اضافی با توجه به بحران بهداشتی از جمله خطر پرداخت و برای این شرکت به خاموش کردن هر گونه امکانات که در آن یک کارگر تست مثبت بنابراین می توان آن را به درستی تمیز شود.

آمازون شیوه های جلب توجه قانونگذاران از جمله سناتور برنی ساندرز, Cory Booker, رابرت منندز و Sherrod قهوه ای که با ارسال نامه ای به مدیر عامل شرکت آمازون جف بزوس ماه گذشته خواستار پاسخ در مورد شرکت محل کار اقدامات ایمنی. “هر شکست آمازون برای نگه داشتن کارگران خود را امن می کند و نه فقط قرار دادن کارکنان خود را در معرض خطر قرار می دهد کل کشور در معرض خطر” آنها نوشت. روز چهارشنبه ایمنی و بهداشت شغلی دولت اعلام کرد که تحقیق در مورد یک آمازون انبار در پنسیلوانیا پس از کارگران وجود دارد گفت: سلامت آنها نبود محافظت می شود. کارگران در یک انبار در کالیفرنیا ثبت شکایت مشابه با دولت و شهرستان تنظیم کننده همان روز.

“کارکنان ما قهرمانان مبارزه برای جوامع خود و کمک به مردم دریافت بحرانی موارد باید آنها را در این بحران است. مثل همه کسب و کار دست و پنجه نرم کردن با ادامه Covid-19 pandemic, ما در حال کار سخت برای حفظ کارکنان امن در حالی که در خدمت جوامع و آسیب پذیرترین” آمازون سخنگو در بیانیه ای گفت. “ما گرفته اند اقدامات شدید برای نگه داشتن مردم در امن و سه برابر کردن عمیق تمیز کردن تهیه لوازم ایمنی است که در دسترس هستند و تغییر فرآیندهای برای اطمینان از کسانی که در ساختمان های ما در حال نگه داشتن امن فاصله است.”

آیا می دانید بیشتر در مورد آمازون شرایط? ایمیل لوئیس Matsakis در louise_matsakis@wired.com.

آمازون می گوید آن ساخته شده است بیش از 150 تغییرات برای کمک به حفاظت از نیروی کار خود را از جمله توزیع ماسک های صورت برای تمام کارکنان سازماندهی اجتماعی فاصله پروتکل های متناوب تغییر زمان شروع و اضافه کردن فضای بیشتر بین ایستگاه های کاری. این شرکت همچنین چک کردن اینکه آیا کارکنان یک تب زمانی که آنها نشان می دهد تا برای تغییرات خود را هر چند عمل نمی تشخیص تعداد قابل توجهی از Covid-19 موارد است که بدون علامت. آمازون سخنگو گفت: آن را فقط “یکی از بسیاری از اقدامات پیشگیرانه آمازون است که به حمایت از سلامت و ایمنی مشتریان و کارکنان.”

در هفته های اخیر آمازون دارای افزایش دستمزد برای کارگران ساعتی و گفت که می خواهد اجازه دهید هر کسی که نگران آینده کار را به زمان پرداخت نشده از طریق پایان ماه آوریل است. پس از دریافت انتقاد از قانونگذاران آن را نیز در حال حاضر اجازه می دهد تا هر کسی که مظنون به داشتن Covid-19 قرار داده و یا به قرنطینه به مدت دو هفته از اورژانس پرداخت مرخصی استعلاجی. قبل از مارس 27 شرکت مورد نیاز کارگران به دست آوردن یک نتیجه تست مثبت به استفاده از سود اما تست های سراسر کشور کمبود ساخته شده است که بسیار دشوار است.

در زیر مصاحبه شده اند تغلیظ شده و ویرایش شده برای وضوح.

کارگر انبار در اوایل 40s تگزاس

شریک زندگی من و من هر دو مشغول به کار در آمازون برای چند سال. ما عالی هستیم. من عاشق شغل خود را, اما من دوست ندارم که چگونه این شرکت دستگیره مردم—تقریبا مانند آنها یکبار مصرف.

از آنجا که ویروس و آمد چند هفته گذشته ما بهره گرفته پرداخت نشده—پرداخت—زمان خاموش. این آینده چک, من فکر می کنم من پرداخت خواهد شد به مدت شش ساعت کار می کنند. من ماندن در منزل و از آنجا که مادر من او بود یک ضربان ساز را در نه بیش از حد طولانی پیش او زندگی می کند با من. ما نمی خواهید برای رفتن و بدون پول است. در واقع من نمی دانم که چگونه ما در حال رفتن به پرداخت صورتحساب خود را در این ماه. من به حدود 200 دلار و این محرک بررسی است که احتمالا رفتن به می آیند برای یک ماه دیگر.

آمازون منتشر شده خود را کمی اخبار هشدارها و یکی از آنها به ما گفت که ما نیاز به مطمئن شوید که ما در حال تمیز کردن ما اسکنر. به ما گفتند به آن را انجام دهد—افرادی که همچنین کار بر روی زمین است که همچنین مسئول برای گرفتن یک تعداد معینی از بسته های هر شیفت. این چیزی است که مرا می کشد: زمانی که ما راه رفتن را از طریق اصلی درب جلو ما آمار این گردان را وارد کنید. هر کس به آنها را لمس و من هرگز نه یک بار در زندگی من دیده می شود کسی پاک کردن آن چیزهایی است. من می دانم که در مرکز پاسخگویی ما رو بیش از 900 نفر که در کار وجود دارد و ما باید سه ورودی را انتخاب کنید. همه آن را به یک فرد آلوده.

شما رو افرادی که در حال کار برای 15 دلار در ساعت است که در حال حاضر باید هیجان زده است که آنها در حال ساخت 17 دلار یک ساعت بیرون رفتن وجود دارد و اساسا قرار دادن خانواده خود را در خطر است. اگر شما می گویید کار ما این است که پس لعنت مهم است که هر کس دیگری باید در خانه بمانند و در عین حال ما باید به نشان می دهد تا مانند سربازان چرا محافظت از ما ؟

روز این مصاحبه انجام شد آمازون مطلع کارگر در مورد یک مورد تایید شده از Covid-19 در محل کار خود را.

فروشنده مواد غذایی در اوایل 30s, اوهایو

من در کار من برای زیر یک سال است. من آگاه است که من به طور خاص می توان به فروش در آمازون و که در آن من خواهد بود, تنها محل. ما اجرا باز هوا بازار داخل انبار که در آن کارکنان می توانید بروید و خرید چیزهایی برای ناهار معمولی خود را چیپس و نوشابه. ما یک زن و شوهر از ساندویچ های مختلف و مسائل در کولرهای آبی این نوع از چیزی. این یک کار بزرگ وجود دارد مقدار زیادی به انجام. در اوج است که معمولا در اطراف کریسمس زمان ما وجود دارد می تواند تا 11, 12 ساعت در روز. اما آن را شروع می شود که در حال حاضر به عنوان آمازون استخدام افراد بیشتر و بیشتر به نگه دارید تا با تقاضا برای اقلام ضروری. آنها فقط استخدام 100 نفر امروز.

کارفرمای من هرگز به ما هر دستورالعمل های خاص به عنوان دور به عنوان اجتماعی فاصله می رود. این نوع غیر ممکن است به لحاظ اجتماعی فاصله با ما مشاغل چرا که ما اتاق ذخیره سازی کوچک است. آنها تا به حال ما را از حداقل 70 درصد از مایکروویو به این امید که همه چیز خواهد بود بیشتر فاصله در اتاق استراحت. اما مشکل این است که در حال حاضر ما باید یک مقدار قریب به اتفاق کارکنان در تلاش برای استفاده از راه کمتر مایکروویو. یک کارمند پرسید: امروز اگر ما تا به حال هر جعبه شیر به دلیل وجود دارد نه به اندازه کافی صندلی. بنابراین ما باید مردم نشسته بر روی زمین در راهرو به دلیل وجود فقط به سادگی به اندازه کافی اتاق برای هر کس به فاصله شش فوت از هم جدا.

من تبدیل به سنگ شده. آن را فقط به من و من 16 ساله پسر و او یک ديابت نوع 1. من می ترسم از آوردن چیزی به خانه او را با خود به دیابت زیرا من می دانم که این یک خطر بسیار بالاتر عامل. من حتی نمی تواند به او اجازه دهید خود را دوست پسر بیش از در حال حاضر. من به او بگویید “هی مرد من, اما من چنین بالا خطر ابتلا فرد به اطراف در حال حاضر مشغول به کار در آمازون است.” این باعث می شود آن خشن برای همه.

احساس می کنم ضروری است. در حالی که من مشغول به کار در آمازون حمل و نقل همه چیز را به مردم هستم کمک به تغذیه مردم است که در حال انجام این کار است. من تا به حال که تحقق حتی قبل از “ضروری” اصطلاح رایج شد. همه چیز شروع به بستن در اینجا, و من گفتم که چرا جهنم نمی توانم اقامت در خانه ؟ تمام من به معنای واقعی کلمه انجام است قرار دادن ساندویچ در قفسه. اما بیشتر من فکر می کنم در مورد آن بیشتر فکر می کنم از این نظر از من کمک به حفظ کسی به طوری که آنها می توانید انجام کار خود را. به من که ضروری است. من قطعا به دنبال آن متفاوت امروزه.

پس از این مصاحبه انجام شد, چند, تایید موارد Covid-19 گزارش شده در محل کار خود را. آنها در حال حاضر در نظر گرفتن پرداخت نشده زمان خاموش.

کارگر انبار در اواخر 30s, ایلینوی

آغاز کار من در آمازون در سال 2018 است. چند هفته پیش آنها شروع به انجام مسائل سطحی برای coronavirus. آنها با قرار دادن نوار در زمین با این ساعت زمان برای اجتماعی فاصله و آنها حذف برخی از زمان ساعت. اما سپس آنها را به استخدام بیشتر مردم ساخته شده است که این ازدحام بدتر در برخی از مناطق.

در حال حاضر زمانی که شما راه رفتن در درب آنها خود را اسکن سر خود را متوسط. اگر آن را به آنها ارسال شما صفحه اصلی. اما مسئله این است که اگر شما در اواخر هیچ کس وجود دارد برای اسکن سر خود را. همچنین هیچ یک از مدیران می دانید که چگونه به استفاده از این اسکنر که من را دریافت نمی. شما ماشه هدف در فرد معبد انجام می شود. به طوری که آنها فقط waiving مردم در هر حال, آن را واقعا انجام هر چیزی. من فکر می کنم آن را بیش از حد کوچک و بیش از حد دیر است.

من احساس می کنم که هیچ تلاش و آنها در حال گرفتن نیست آن را جدی بگیرید. آنها را نگه داشته و گفت که آنها انجام می دهند گسترده تمیز گسترده تمیز کردن آنها نیست. وجود ندارد به اندازه کافی دستمال و اسپری; یکی از پاک کردن استفاده می شود برای تمیز کردن چهار نفر به ایستگاه. گفت: من چیزی به مدیر من و او فقط سرش را تکان داد و گفت: “این بهتر از هیچ چیز است.”

دیروز ما رو ایمیل ها و پیام های متنی و گفت که در حال حاضر وجود دارد چند موارد تایید شده در انبار ما. من فکر می کنم آنها باید حداقل نزدیک انبار کردن برای تمیز کردن. هنگامی که کسی در ساختمان, کردم, آن, آنها به لمس بسیار, و هر کس دیگری را لمس کرده آن را بیش از حد. هیچ کس از بیرون رفتن و گرفتن تست شده, بنابراین شما نمی دانید که چگونه بسیاری از موارد در واقع دارد. این را—فقط آن را تعطیل برای یک روز انجام تمیز کردن عمیق و پس از آن همه آمد. اگر شما که یک بار در هر هفته من مطمئن هستم که آن را کمک خواهد کرد. آمازون است که قطعا بیشتر متمرکز بر روی محصول خود را در حال حرکت در خارج از ساختمان از هر چیز دیگری به وضوح. [در بیانیه ای آمازون سخنگو گفت که همه موارد نیاز به بستن یک مرکز کاملا: “اگر کسی نشده است در ساختمان برای مدتی آنها در محل تنها به طور خلاصه و یا منطقه آنها در حال حاضر عمیق تمیز چند بار به عنوان یک به طور منظم دوره از کسب و کار ما ممکن است نیاز به نزدیک است.”]

راننده تحویل در اواخر 40s, South Carolina

من در واقع عاشق این کار واقعا انجام دهد. من برای کار تحویل شرکت که قرارداد با آمازون است. آن را می پردازد صورتحساب با کمی بیش از سمت چپ و شما فقط در خارج وجود دارد ، هنگامی که شما را بکشد تا در مقابل یک بچه کوچک و به او یک جعبه و او لبخند می زند و می گوید: با تشکر از شما آن را می سازد شما احساس می کنید مثل شما در حال انجام چیزی.

من فقط پنج دقیقه پیش کسی که آزمایش مثبت در ساختمان ما. آنها بسته نشده ساختمان آنها کاری نیست. قبل از این من نبودم گرفتن اطلاعات زیادی در مورد این ویروس در محل کار. رئیس من هیچ چیز نمی دانم چرا آمازون نبود برقراری ارتباط با او. تنها راه من پیدا کردن چیزهایی که قرار بود آنلاین و به دنبال NPR به دنبال در وب سایت خود را. امروز پس از کسی که در حال حاضر قرارداد این ویروس اولین بار بود که من دیده ام دستمال و دستکش در دسترس است.

من در تلاش برای انجام بخشی از من در ماندن شش پا را از مردم دور کرده اما شما هنوز هم باید به مشتریان آینده را به خارج از ون انتظار ما به آنها بسته های خود را در دست. من چهار grandkids دو بچه و یک زن و دو سگ. این بسیار ترسناک است چرا که من ممکن است در آسیب پذیر ترین محدوده سنی, اما آن را هنوز هم ممکن است من می توانم بیمار است. من فقط آرزو آمازون خواهد گام تا بشقاب و محافظت از ما.

تمام مواد غذایی راننده تحویل در اواخر 50s, منطقه شهر نیویورک

من یک نویسنده هستم, و من شروع به نوشتن در مورد صنعت خودرو حدود یک دهه پیش. چند سال قبل من مجذوب شد با پتانسیل برای تحویل محلی برای کمک به کاهش انتشار کربن. در سال 2018 و من شروع به انجام کار تحویل به صورت اعلان و سپس کل مواد غذایی برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد صنعت از داخل است. زمانی که یکی از اصلی من نوشتن مباحث تبخیر من بود آه خدای من, من عاشق پرداخت صورتحساب. ارائه برای تمام مواد غذایی می پردازد صورتحساب, اما تنها اگر شما آن را درست انجام دهد.

قدردانی من احساس می کنم از مشتریان دارای یک اثر در من. هنگامی که مردم از شما تشکر فراوان برای آنچه شما انجام می دهند حتی اگر آن را یک نوکر کار باعث می شود شما احساس خوبی در مورد آن. تغذیه مردم واقعا مهم است. اما فرفره همواره فراز و نشیب. وقتی که من اولین بار شروع به انجام آن در درجه اول به عنوان پژوهش همسر من, گفت:, “اگر شما آن را انجام دهد زمانی که شما در شهر هستید شما بهتر است خود را بکشد کلاه بیس بال به پایین بر روی چشم خود را بنابراین هیچ کس نمی داند که شما هستند.” آن را مانند پدر و ارائه مواد غذایی—که شرم آور است. این نوع از بمکد.

در حال حاضر coronavirus بافندگی بیش از من. هر زمان در حال حاضر زمانی که از خواب بیدار شدم, من می ترسم. آن را فقط مانند, آه, مرد, من عاشق رفتن به یکی از این مناطق سرایت. من خودم ماسک و ضد عفونی کننده دست. اولین بار از این ماسک مجرای ضبط با هم و آن را برای ساخته شده از Nike golf, پیراهن. من سعی می کنم واقعا محتاط در مورد پاک کردن فرمان پاک کردن لاغرها, مدل هر جا من می توانم لمس—من آن را پاک.

پس از این مصاحبه انجام شد راننده گزارش شده است که تمام مواد غذایی دارای نهاد و امنیت بیشتری را برای کارگران از جمله اجتماعی فاصله اقدامات دما نمایش و ارائه دستکش.

کارگر انبار در اوایل 60s, کالیفرنیا

من شده است با آمازون 11 ماه در حال حاضر. من به آنجا رفتم با این ایده که آن را فقط به عنوان یک کار موقت تا زمانی که من می تواند پیدا کردن چیزی که بود بهتر مناسب برای من است. وقتی که من اولین بار آغاز شده وجود دارد, آن را یک کار بزرگ از آنجا که این تنها بخشی از آن را نسبتا انعطاف پذیر و آن را به من این فرصت را به دنبال چیزهای دیگر. من شده اند با رفتن به محل کار از طریق همه گیر اما من شروع به تامل ماندن در منزل به دلیل برخی از مسائل در آمازون.

آمازون حداقل ما تسهیلات نشده اجرا این سیاست تا آنجا که آنها می تواند داشته باشد. یکی از مشکلات ما در مواجهه با این است که هنگامی که ما بر روی زمین و ما در حال انجام کار ما نیست و هیچ حکم اجتماعی فاصله. مردم نیست, ماندن شش فوت دور. به جای رفتن در اطراف من کارگران برش درست در مقابل من آنها را به دست انداز من. از من پرسید: لطفا شش پا را, اما آنها فقط من را نادیده گرفت و در رفتن نگه دارید. هر بار که من رفته ام به مدیریت خود پاسخ این است که “هیچ چیز ما می توانیم در مورد آن انجام دهد, اگر یک مشکل وجود دارد شما می توانید فقط در خانه بمانند.”

احساس من این است که آنها می خواهند به انجام کار درست اما آنها نمی دانند که چگونه آن را به اجرا به طوری که آن را واقعا اتفاق می افتد. ما هیچ دست عفونی. ما هیچ دستمال مرطوب. آنها در حال ارائه ماسک صورت.

بزرگترین نگرانی من این است که من پدر و مادر آنها 82 و 88 و در آنها زندگی می کنند ، من آنها را هر روز به مطمئن شوید که آنها درست اما من خیلی مردد به رفتن به آنها را ببینید چرا که من نمی دانم آنچه که من ممکن است آوردن به آنها. به خصوص پدر من. او 88 او کور او ضعيف است. من نمی خواهم به او را بیمار. بنابراین تا زمانی که این همه انجام می شود, من نمی توانم آمد و آنها را ببینید چون من نمی تواند خطر آنها را بیمار.

کارگر انبار در اوایل 30s, فلوریدا

من قبلا در حوادث و کنفرانس ها, اما زمانی که به ویروس, آمار, آنها شروع به برش من ساعت پس من اعمال می شود به کار در آمازون است. من شده است وجود دارد حدود سه هفته یا شاید یک ماه. در محل سکونت من, من متوجه است که آنها باید دستمال اما آنها در واقع نه دستمال مرطوب ضد عفونی کننده. من برداشت می روز دیگر برای بررسی و آنها نیست. آنها برای نقاشان به استفاده از حذف رنگ که میگذرد بر روی زمین است. [آمازون سخنگو اختلافات این: “دستمال مرطوب ضد عفونی کننده و ضد عفونی کننده دست در حال حاضر استاندارد در سراسر شبکه ما و تدارکات تیم کار کرده اند به گونه ای خستگی ناپذیر برای ایجاد منابع جدید عرضه نگه داشتن این موارد بسیار مهم در جریان است.”]

آمازون در تلاش است تا فراموش اجتماعی فاصله. آنها با قرار دادن نشانگر بر روی زمین اما مسئله این است که بسیاری از مردم در حال گرفتن این جدی است. اگر هیچ سرپرستان در طبقه است که مراقبت از آن را در حال اجرا. من تا به حال به مردم بگویید به عقب نشینی از من چند بار.

آن را بسیار ترسناک است. من یک مادر تنها. مادر من زندگی می کند و او نمی باید هر گونه درآمد. او دارای یک بیماری ریوی و او را در خانه او 72. من سعی کنید به دور ماندن از آنها. من در میانهی شب برگزار شد من شش سال پس از من آغاز شده در آمازون است. آن بسیار سخت است. او هنوز هم نمی آن را درک کنند. او همیشه دیوانه در من او می گوید که من چیست.

من احساس می کنم این کار ضروری است زیرا مردم نیاز به تحویل اما ضروری است برای من چون من نیاز به پول برای تغذیه خانواده است. پسر من پدر کار متوقف شد, بیش از حد, بنابراین آن را مانند من حمایت از کودکان. من هیچ انتخاب است. اما من همچنین فکر توقف از آنجا که من نمی خواهم برای قرار دادن خانواده ام در خطر است. من تنها کسی هستم که فکر نمی خواهید به کار می کنند. آمازون نیاز به مراقبت از آنها چه کرده اند و من فکر نمی کنم آنها در حال انجام است.

کارگر انبار در اواخر 20s, واشنگتن

اولین مورد از Covid-19 بود در سیاتل بنابراین من مانند این است که واقعا خبر بد. من فکر کردن به آینده و برنامهریزی برای قرنطینه و مسائل خرید مواد غذایی. به عنوان داستان بدتر شد و من تعجب آنچه که آمازون قرار بود انجام دهد. من در آنجا کار می کرد به مدت دو سال. برای من پرداخت خوب است. من می دانم که این بهترین پرداخت در جهان اما منافع و پرداخت کار خوبی برای من است. من تبدیل شدن به دوستان با بسیاری از مردم با آنها کار کنم. اما در حال حاضر با تمام دیوانگی و با اخیر Covid-19 مورد در من انبار, من احساس می کنم مانند آنها انجام نمی دهد به اندازه کافی. آنها در حال قرار دادن سود بیش از مردم در حال حاضر این چیزی است که من می خواهم به بیان.

من متوجه یک مورد وجود دارد از Covid-19 در انبار از طریق یک مدیر. من فقط صحبت کردن به او و من به او گفتم من تاکید شد. او گفت: “آره به خصوص با اعلام خواهد شد.” من گفتم: “چه خبر?” او به من گفت که وجود دارد یک مورد تایید شده از coronavirus در انبار ما اما من تا به حال چیزی شنیده. آنها باید اجازه دهید همه بدانند. من احساس می کنم آنها فقط اجازه دهید مردم در آن فرد و گروه می دانم. من بعد یه اطلاع رسانی در مورد دمای روزانه قراضه اما هیچ ایمیل و یا اطلاع رسانی در مورد پرونده. واقعی رسمی تایید شد از طریق اخبار از آمازون.

من می خواهم به در نظر گرفتن زمان اما آمازون تلقی شده است ضروری کسب و کار. من باید وجود داشته باشد و اگر من نبودم, من هنوز هم می تواند در مبارزه با اسکناس. من آرتريت روماتوئيد که باعث می شود من ضعف سيستم ايمنی. واقعا تاکید من برای رفتن به کار هر روز. من برخی از زمان پرداخت کردن را نجات داد اما آن را نمی خواهد حفظ من بسیار طولانی است. من صرفه جویی—احساس می کنم مثل آن نیست حتی در اوج دیوانگی است.

مواد غذایی کارگر انبار در اواخر 20s, واشنگتن

من آنچه را به نام فلکس کارمند که اساسا به معنی پاره وقت—شما ساعت خود را تنظیم کنید. نود درصد از تحقق مرکز و تعداد زیادی از دیگر تحقق مراکز مواد غذایی مبتنی بر. ما کنار هم قرار دادن مواد غذایی سفارشات برای مردم است. در مقایسه با آنچه که من استفاده می شود به انجام این کار آسان. گاهی اوقات وجود دارد کمی از فشار اما بسیاری از زمان, شما فقط راه رفتن در اطراف با استفاده از یک اسکنر قابل حمل. هیچ کس تنفس پایین گردن خود را.

به دلیل coronavirus من شده اند رفتن. برای من, آن را فقط به ارزش خطر است. در حالی که آنها در حال اساسی احتیاطی واقعیت این است که وجود دارد بیش از 200 شاید 300 نفر است که در داخل و خارج از این انبار در هر روز است. آنها احتمالا نمی تواند پاکسازی هر سطح و هر دو ساعت.

آخرین باری که من مشغول به کار بود و چند هفته پیش. ما تا به حال یک جلسه که در آن مدیران خواندن بیانیه ای در مورد این بیماری همه گیر. آنها دست مطابق با اصول بهداشتی ایستگاه و به ما گفت سعی کنید به نگه داشتن شش پا فاصله. اما واقعیت این است که شما در یک انبار. بسیاری از زمان شما می توانید نگه دارید که شعاع اما کولر فضا و فریزر فضای بسیار جمع و جور است. راهروی باریک تر هستند و وجود دارد را تقریبا به اندازه مربع.

مناسب بودند نهایی میخ را در تابوت برای من. در فریزر آن را در اطراف صفر درجه فارنهایت است. آمازون دارای این نگاه bodysuits است که شما را در تمام بدن از جمله دهان خود را که شما نیاز به نگه داشتن شما عایق. شما پیدا کردن یکی که متناسب با شما وقت خود را در فریزر و سپس شما آمده و شما آن را خاموش و برخی دیگر فقیر ارشد از آن استفاده می کند.


بیشتر از سیمی در Covid-19
  • چرا برخی از افراد تا بیمار ؟ درخواست خود را به DNA
  • نیویورک یک بار دیگر در زمین صفر در کلمات خود را
  • سازمان ملل-مواد مخدر معجزه می تواند کمک به اهلی همه گیر
  • سیمی Q&A: ما در میان شیوع. در حال حاضر چه ؟
  • چه باید بکنید اگر شما (و یا یک دوست) ممکن است Covid-19
  • دفعات بازدید: همه ما coronavirus پوشش در اینجا

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de