اگر بچه ها خود را و صفحه اصلی به دلیل مدارس تعطیل هستند, شما احتمالا در تکاپوی پیدا کردن راه هایی برای نگه داشتن آنها را اشغال هنگامی که آنها در حال homeschooled. من دیده ام کاملا چند پست در سراسر اینترنت از خوبی به این معنی پدر و مادر نشان می دهد فعالیت هایی است که در واقع سرگرم کننده برای بچه ها اما همچنین تقریبا تضمین شده است به ترک خانه خود را خراب کردن.

اگر شما به اندازه کافی خوش شانس به یک کار است که اجازه می دهد تا شما پناهگاه در محل در حالی که ادامه کار و پس از kiddos آخرین چیزی که شما نیاز دارید این است که فوق العاده برای تمیز کردن ظروف سرباز یا مسافر تا پایان روز. من نمی توانم به شما از صرفه جویی بی پایان “مامان, پدر, به این نگاه کنید! در این نگاه!” اما در اینجا برخی از راه برای حفظ کودکان خود را درگیر اشغال شده و با داشتن سرگرم کننده بدون تبدیل این خانه به یک دیوانه علوم آزمایشگاهی. برخی از این پیشنهادات ممکن است نیاز به چند دقیقه از راهنمایی بزرگسالان, اما هنگامی که در مسیر درستی حرکت بچه ها از سن مناسب باید بدون مشکل.

ما چند راهنمایی که ممکن است کمک به شما به عنوان یک پدر از دستورالعمل های مراقبت از کودک خود را اگر شما Covid-19, آموزشی, بازی, بچه ها و پادکست ها به نگه داشتن آنها را سرگرم و راهنمایی های بیشتر شما می توانید به عنوان خوانده شده در این آلاینده راهنمای.

هنگامی که شما خرید چیزی را با استفاده از لینک ها در داستان ما, ما ممکن است کسب یک کمیسیون وابسته. در اینجا چگونه کار می کند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی