در اینجا یک قطعه خوب از چیزهای بی اهمیت برای شما: چه, سریعترین هواپیمای تجاری در عمل ؟ یکشنبه, پاسخ ممکن است “بوئینگ 747″—بد نیست برای یک هواپیمای مسافربری است که برای اولین بار وارد سرویس 50 سال پیش. در شنبه شب در 6:47 pm ET بریتیش ایرویز 747-400, دم شماره G-CIVP در زمان خاموش از John F. Kennedy (JFK) در فرودگاه نیویورک. این فرود در فرودگاه هیترو لندن (LHR) در 4:43 am به وقت محلی—زمان عبور از فقط 4 ساعت و 56 دقیقه و یک رکورد جدید برای مافوق صوت هواپیما.

البته ارجمند ادم تنومند و بدقواره تا به حال برخی از کمک. نه بوئینگ و نه با نورد کردن یک موتور ارتقا اما طوفان Ciara—یک آب و هوا اختلال در حال حاضر مرتب انگلیسی, مناظر به هواپیما کمک به دست با 200 مایل (320+ کمه) tailwinds. G-CIVP مجموعه قله زمین در سرعت های 825 مایل در ساعت (1,327 کمه) اگر چه اوج خود سرعت سیر هوایی مافوق صوت باقی مانده در حدود 0.85 ماخ.

ویرجین آتلانتیک در واقع تا به حال دو نفر از آن رسیدن به هواپیما فرودگاه هیترو در کمتر از پنج ساعت از JFK شنبه شب هر یک Airbus A350-1000. این هواپیما زمانی پرواز زمان 4 ساعت و 57 دقیقه و 4 ساعت و 59 دقیقه که حداقل اجازه ویرجین آتلانتیک به کسی را دست انداختن در توییتر که آن را انجام feat بر مقدار سوخت کمتر. هر دو بار هنوز هم به طور قابل توجهی سریع تر از قبلی بهترین مافوق صوت اقیانوس اطلس عبور تعیین شده توسط یک هواپیمای نروژی که در زمان 5 ساعت و 13 دقیقه.

هیچ یک از این دوران ها به آن دست کنکورد یک مافوق صوت هواپیمای تجاری توسط BA و هوا در فرانسه از سال 1976 تا 2003. در سال 1996 با کنکورد پرواز همان JFK-LHR مسیر فقط در 2 ساعت و 52 دقیقه کروز در ماخ 2. و حتی که سریعترین آتلانتیک عبور توسط یک هوا تنفس هوایی که ما می دانیم. در سال 1974 یک SR-71 پرواز بین این دو شهر در صرف 1 ساعت و 54 دقیقه اگر چه pedants ممکن است رد صلاحیت آن را ندارد از JFK و نه زمین در هیترو.

این داستان در ابتدا در ظاهر Ars Technica.


بزرگ تر سیمی داستان
  • داخل SpinLaunch فضای صنعت بهترین راز نگهداری
  • CollegeHumor به کمک شکل آنلاین کمدی. چه مشکلی پیش آمد ؟
  • در داخل فدرال’ نبرد در برابر Huawei
  • 10,000-سال ساعت اتلاف وقت است
  • جدید ایمنی وسایل در حال ساخت اتومبیل بیمه گران
  • 👁 تاریخچه راز از صورت به رسمیت شناختن. به علاوه آخرین اخبار در مورد هوش مصنوعی
  • 📱 پاره بین آخرین گوشی ؟ هرگز ترس—بررسی آیفون ما راهنمای خرید و مورد علاقه گوشی های آندروید

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im