یک شغل بهتر گزارش Belies امریکا Breadlines

در حالی که روز جمعه گزارش نشان داد بهبود اشتغال شماره, همه چیز هنوز هم می تواند خیلی بدتر است.

روز جمعه ممکن است شغل گزارش شوکه اقتصاددانان و تحلیلگران: پس از هفته ها گمانه زنی است که آمار و ارقام جدید نشان می دهد ممکن است بیکاری شکوه 20 درصد—رکود-عصر سطوح—با توجه به اداره آمار نیروی کار ملی بیکاری در واقع کاهش یافته است از 14.7 درصد در ماه آوریل به “فقط” 13.3 درصد است. ملی اشتغال که کارشناسان پیش بینی شده بود ممکن است رسما ریختن یکی دیگر از هشت میلیون شغل در واقع اضافه شدن بیش از دو میلیون نفر است.

که نشان می دهد له از ویرانی اقتصادی از این بیماری همه گیر ممکن است کاهش و حتی به عنوان اعداد باقی می ماند بنابراین نامعقول بزرگ است که آنها سخت به درک. تا کنون دیده ایم یک گروه بزرگتر از کل جمعیت کالیفرنیا از دست دادن شغل خود را از ماه مارس. به عنوان پوشش همه گیر است کنار گذارده با اعتراض به خشونت پلیس و نژادپرستی نظاممند یک محاسبه نشان می دهد که نیمی از تمام سیاه, بزرگسالان در حال حاضر بیکاری.

شغل های جدید گزارش در حالی که یک خوش آمدید, بهبود سختی قطاری از آنچه که واقعا به نظر می رسد اتفاق می افتد در سراسر کشور است. نگاه به جای آن در تحت اللفظی breadlines تشکیل در شهرستان پس از شهرستان.

در شهر من از برلینگتون ورمونت Foodbank برنامه ریزی شده سه شنبه گذشته برای انجام یکی از آن در حال حاضر تقریبا روزانه جرم توزیع مواد غذایی در مدرسه محلی بالا. سازمان هر چند به سرعت خودداری کردند که آنها متوجه مقیاس رویدادهای اخیر می تواند مشکلات ترافیک به مرکز شهر. مشابه رویداد های اخیر پایین جاده در مونپلیه جذب 1,900 اتومبیل—یک خط پنج مایل طولانی است.

به جای استفاده از یک دبیرستان پارکینگ شهر تعطیل کل بزرگراه.

تصاویر از اتومبیل های در انتظار مواد غذایی خود را به رانندگان نمی توانیم پر کردن کل فرودگاه tarmacs و ورزشگاه زیادی تا 2000 خودرو در دالاس 6000 نفر در لس آنجلس 10,000 در سن آنتونیو—هستند و اجتماعی فاصله گرفته breadlines از سال 2020 مدرن آنالوگ به فراموش نشدنی سیاه و سفید عکس از کلاه پوشیدن مردان و خانواده ها نشسته اند در خارج از آشپزخانه سوپ در طول رکود بزرگ. پیکرنگاری از آن ناامید ملی گرسنگی آنقدر ریشه دوانده که یک زندگی به اندازه breadline مجسمه سازی گنجانیده شده است به ریاست جمهوری یادبود برای FDR در واشنگتن, DC, یک پرتره از یک ملت را تاریک ترین ساعت به زمین مقدار زیادی داشت که مایل است.

امروز این عکس از خطوط بی پایان از اتومبیل و کامیون ها و Suv ها معطل ماندن کمتر قلب wrenching—هر ماشین به نمایندگی از یک شخص و یا خانواده نیازمند در میان coronavirus. در گرجستان در طی یک رویداد در آتلانتا موتور جاده سریع السیر, سازمان توزیع 13,000 وعده های غذایی. تقاضا آنقدر زیاد بود که آنها دو برابر آن را هفته بعد.

این صف های طولانی هستند تجلی فیزیکی از ظاهر محاسبات دقیق در این کار, گزارش, تجسم یک کشور است که مطمئنا هنوز هم رو به یکی از تاریک ترین فصل در نزدیک به یک قرن است.

در نشانه ای از خوش بینی حیرت انگیز—مطمئنا به دلیل افزایش غیر منتظره قوی ممکن است شغل گزارش—برخی از دموکرات ها در حال حاضر نگران کننده است که اقتصادی bounce-back را دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن یک داستان موفقیت فقط به سقوط نزدیک شدن انتخابات. بازار سهام است که دوباره به شدت در روزهای اخیر و مشخصی که صبح روز جمعه به عنوان وال استریت پردازش خبر خوب به نظر می رسد بحث های مختلف سیاره به طور کامل از یکی که در آن هزاران نفر از اتومبیل هنوز بیکار در breadlines.

در عین حال در سراسر بخش پس از بخش حقایق را بر روی زمین به نظر می رسد به افترا خوشبینی فراگیر وال استریت. هر اقتصادی “نشانه های روشن” واقعا فقط yo-yo اثر در محل کار به عنوان نیل ایروین به تازگی مشخص شده در نیویورک تایمز—که اعداد است که به نظر می رسد بزرگ تنها به این دلیل که مخرج کوچک است. “آیا شما در مورد گوش پررونق مسافرت هوایی صنعت ؟ آن را تا 123 درصد در ماه گذشته!” او نوشت: tongue-in-cheek. البته اروین اشاره, آن را هنوز هم با نزدیک به 90 درصد از سطح نرمال است.

ما به احتمال زیاد برای دیدن یک اثر مشابه در مشاغل اعداد. آن را کاملا ممکن است که به انتخاب یک شماره 10 میلیون شغل موفقیت جریان به نیروی کار با سقوط به ایالات و شهرستانها بازگشایی شده است. اما به نظر می رسد فقط به عنوان به احتمال زیاد اگر مطمئن نیست که میلیون ها نفر بیشتر را به تازگی از دست دادن شغل خود را در طول ماه های آینده به طور موقت بسته شدن دائمی تبدیل و کسب و کار تحقق درآمد نمی بازگشت به قبل از همه گیر سطح در هر زمان به زودی. به عنوان شگفت انگیزی خوب به عنوان روز جمعه ماهانه شغل تعداد آن می آید یک روز پس از پنج شنبه هفته مشاغل شماره نشان داد یکی دیگر از 1.9 میلیون شغل از دست رفته در هفته گذشته از ماه مه اعداد هنوز در اختصاص ماهانه بالغ. که “بهترین” هفته دیده ایم پس مارس اما تقریبا سه برابر بدتر از بالاترین تعداد مدعیان بیکاری هفته در تاریخ قبل از همه گیر.

نشانه هایی وجود دارد که هیچ قریب الوقوع بهبودی بدون توجه به تفکر جادویی ناشی از کاخ سفید و بدون توجه به دولت رسمی محاسبات. شرکت ها همچنان به اعلام اخراج و کاهش حتی به عنوان کشور حرکت به سمت بازگشایی و نه فقط نیروی کار nip-و-tucks اما عمده فروشی تجدید ساختارها.

با وجود رئیس جمهور تهمت را بی پایه و اساس خوش بینی شرکت های خصوصی و سازمان های غیر انتفاعی تقریبا جهانی گفت: adieu به هر امید از محور سال 2020 است. نگاه هیچ بیشتر از حرف اول الفبا: Amtrak با هدف کاهش 20 درصد از نیروی کار خود را; AirBnb قطع یک چهارم از کارکنان آن; American Airlines است برش 30 درصد از آن مدیریت کارکنان; های مالی, راه اندازی, بذرها است برش کارکنان; اطلس برش نزدیک به 20 درصد از کارکنان خود را; اوکلند دو و میدانی تیم بیس بال اعلام کرد که آن را متوقف خواهد کرد پرداخت آن جزئی بازیکنان لیگ و حتی خود را به 400 دلار در هفته دستمزد; در خارج از کشور, هتل های زنجیره ای مطابق است برش 800 شغل. اجازه دهید حتی شروع به صحبت کردن در مورد نامه ب: بوئینگ هفته گذشته اعلام جرم کاهش به اندازه 10 درصد از نیروی کار خود را.

تمام تیم های گروه ها و جریان درآمد در حال حذف; شرکت آزمایش و بسط کنار گذاشتهشدن; کل اقلام خط صفر است. این کشور بزرگترین بازاریابان در حال عقب کشیدن از سقوط خود را صرف تبلیغات به عنوان ملت بزرگترین شرکت های پیش بینی مصرف کنندگان آمریکایی است که واقعا در هزینه خلق و خوی. ورشکستگی اتفاق افتاده است مرکز خرید کالاهای اساسی مانند Neiman Marcus, J. C. Penney و J. Crew با بیشتر مطمئن شوید که به دنبال. اقتصاددانان می گویند به آماده شدن برای اندازه گیری بازسازی در سال و نه ماه.

فدرال رزرو صندلی جروم پاول به نظر می رسد یکی از تنها سیاستگذاران بیان سادگی که وجود خواهد داشت بدون بازگشت به حالت عادی تا زمانی که یک واکسن است که در استفاده گسترده است. وزیر خزانه داری استیو Mnuchin به خواست سریع بازگشایی, حتی اگر آن را نه دولت سفارشات نگه داشتن مردم از فروشگاه های. هزینه های مصرف کننده جی پی مورگان پیدا کرده است به طور چشمگیری که آیا دولت سفارشات فروشگاه ها بسته شده یا نه. معلوم می شود که مردم تمایلی به شرکت در تجارت است که ممکن است به آنها آسیب برساند و یا خانواده خود را.

با وجود رئیس جمهور تهمت توییتر هیاهو در مورد بسته بندی کنوانسیون مرکز کنوانسیون ملی حزب جمهوری خواه در ماه اوت همه یکی است به نگاه های اخیر گزارش افراطی contagions راه اندازی شده توسط “superspreader” حوادث بدانید که بزرگ کنفرانس ها و گردهمایی های در حال آمدن به عقب تا زمانی که ماه بعد از واکسن شده است به طور گسترده ای در تولید و توزیع شده است. هنر جهان در حال آمدن است به نظر که نمی توان آن را بازگشایی در پاییز; تئاتر از مینیاپولیس به چارلستون نمی خواهد خود را آغاز خواهد شد “پاییز” فصل تا اوایل سال آینده. سفر, گردشگری و هتلداری صنایع در حال رفتن به پایین باقی می ماند برای یک مدت زمان طولانی. Facebook در حال حاضر لغو تمام حوادث بیش از 50 نفر از طریق ژوئن 2021; مایکروسافت در برگزاری هر فرد حوادث را تا ژوئیه بعدی.

و هنوز هم دولت آمریکا همچنان به هدر دادن زمان است. ملی ما تست سیستم هنوز نمی توان به نام یک سیستم و عقب مشابه کشور است. پاسخ زمانی که آنها می آیند ناکافی به افزایش گسترده نیاز دارید: نیویورک تایمز در گزارش هفته گذشته که یک کلید برنامه کمک به منظور کمک به کودکان گرسنه—کودکان آسیب پذیر که به طور منظم خود را رایگان و فدرال-یارانه ناهار و صبحانه تبخیر زمانی که مدرسه و سالن های غذاخوری بسته است که تنها رسیدن به 15 درصد از کودکان و نوجوانان واجد شرایط.

رئیس جمهور تهمت همچنان به صدای جیر جیر شدید, سخت کار کردن به تعریف کردن موفقیت تماس 100,000-به علاوه مرگ و میر در آمریکا تجربه کرده است و یک معجزه از رهبری است. اما هیچ کشور دیگری است و در عین حال عبور از 40 ، 000 مرگ و میر. آمریکا و کره جنوبی هر دو به حال خود اولین مورد مثبت در همان روز در ماه ژانویه ، کره جنوبی تا به حال کمتر از 300 مرگ و میر. بعید به نظر می رسد که تفاوت های فرهنگی می تواند برای حساب کاربری در مرگ و میر بیش از 56 بار بالاتر سرانه و 300 برابر بیشتر در زندگی است. به بازگشایی اقتصاد خود را به سرعت بیشتر و بیشتر به طور گسترده ای در کشورهای دیگر در حال حرکت به تهاجمی پیشگیرانه تست. چین آزمایش قرار گرفته است و نه میلیون از ووهان 11 میلیون نفر از ساکنان ووهان فقط در 10 روز شده است. این stateside پاسخ چنین پرت که یک پاسپورت آمریکا ممکن است به اثبات می شود یک مسئولیت به عنوان جهان بازگشایی.

داده ما تا چه حد دنباله کشورهای پیشرفته دیگر است که وجود دارد هیچ دلیلی برای باور ما رهبری ملی در محل برای به حداقل رساندن اقتصادی از ماه های آینده ؟ یک دوجین دیگر کشورها از دانمارک به انگلستان, باید پا با راه حل های خلاق به ارائه مداوم ماهانه چک به گذاشته شدن کارگران و یا تعهد خود را به حقوق و دستمزد. دو تا از مهم ترین های جهان اقتصاد—اتحادیه اروپا و ژاپن در حال حرکت به جلو با مقیاس بزرگ امداد و برنامه های محرک و ما اقتصاددانان است که یک بار عمیقا نگران کسری بودجه فدرال در حال شعار فوری تلاش در تریلیون دلار است. “هر سیاست معقول است که به ما racking تا کسری بودجه برای مدت زمان طولانی اگر شما می توانید” هاروارد بدهی متخصص کنت روگوف گفت: در اوایل این ماه. “اگر ما تا یکی دیگر از 10 تریلیون دلار, من نمی خواهد حتی چشمک زدن که در حال حاضر است.”

با وجود این بدیهی است که نیاز فوری برای اقدام ما به نظر می رسد به هیچ معنی دار طرح برای حمایت از کارگران به طور خاص فراتر از 1200 دلار چک آن را در حال حاضر توزیع شده است. کسانی که چک شدند, گزارش, تاخیر چند روز در سفارش به مهر Donald J. Trump امضا در پایین.

اگر breadlines از سال 2020 در حال حاضر اندازه گیری در مایل چه اتفاقی می افتد پس از ژوئیه—در هنگام پرداخت اولیه از حقوق و دستمزد حفاظت برنامه را اجرا و گسترش مزایای بیکاری و کسانی که $1,200 چک یک حافظه دور? روش اخراج مکث توسط انسان نجابت یا دولت منظور در سراسر کشور در حال حاضر در حال گردش به زندگی است. بی خانمان بودند نقل مکان کرد و به پناهگاه در اوج بحران در حال تبدیل به خیابان.

برای آن بخش از جمهوری خواه به رهبری سنا به نظر می رسد به خواب. خانه گذشت 3 تریلیون دلار محرک لایحه نزدیک به دو هفته پیش اما سنا به نظر می رسد در هیچ عجله به حتی آن را در نظر بگیرید. سنا در واقع در زمان تعطیلات هفته گذشته و بازگشت این هفته در میان در حال رشد unfurling تظاهرات تاب کشور ساحل به ساحل به انجام فوری و مهم کار از تایید یکی دیگر از مغلوب ساختن پیشی جستن-نامزد قاضی فدرال به نیمکت برای یک عمر انتصاب در وسط منطقه فلوریدا.

رئیس جمهور توانسته است به بیان بدبینی به نظر می رسد حزبی بنابراین اجازه دهید من روشن شود: من امیدوارم که من اشتباه می کنم و او حق را در مورد آنچه که او خواستار امریکا “انتقال به عظمت است.” من امیدوارم که روز جمعه گزارش اشتغال در واقع پیشرو در شاخص قوی “V شکل” بازیابی است که می بیند کسب و کار پررونق در زمان ما جمع آوری برای روز کارگر طبخ-outs. من امیدوارم که اقتصاد پرش به عقب به زودی هستم و از جان گذشته به عنوان به عنوان هر کسی برای “پیر” فردا به بازگشت. من تا به حال کوتاه کردن مو در این هفته در حال حاضر که ورمونت آرایشگر مغازه ها باز دوباره—و من نمی توانم صبر کنید برای استراحت و غذا خوردن در یک رستوران. من نمی توانم صبر کنید تا به عقب در جاده ها; من به تازگی به حال یک رویا فقط در مورد غذا خوردن nachos در ماریوت سالن. من امیدوارم که یک واکسن می رسد به سرعت و با خیال راحت.

غالبا هر چند من نگران ارزیابی من از مسیر پیش رو برای کشور ما نیست و بدبین به اندازه کافی.


سیمی نظر انتشار مقالات خارج از همکاران به نمایندگی از طیف گسترده ای از دیدگاه های. ادامه مطلب نظرات در اینجا. ارسال یک op-ed در [email protected]


بیشتر از سیمی در Covid-19
  • چگونه یک ویروس در شهرستانها ؟ این یک مشکل از مقیاس
  • وعده آنتی بادی برای درمان Covid-19
  • “شما تنها نیستید”: چگونه یک پرستار است که مقابله با این بیماری همه گیر
  • 3 راه دانشمندان فکر می کنم ما می تواند د-جوانه یک Covid-19 جهان
  • سوالات متداول و راهنمای خود را به همه چیز Covid-19
  • دفعات بازدید: همه ما coronavirus پوشش در اینجا

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im