آمازون و مایکروسافت و آی بی ام می گویند آنها می خواهند قوانین فدرال در اطراف فن آوری است. منتقدان این پیشنهاد با حمایت و چهار دموکرات ها می گویند آن را به اندازه کافی رفتن نیست.

این هفته IBM آمازون و مایکروسافت همه گفتند که توقف فروش تشخیص چهره به پلیس آمریکا و به نام در کنگره برای تحمیل قوانین در استفاده از تکنولوژی.

یک پلیس اصلاحات لایحه معرفی شده در مجلس نمایندگان روز دوشنبه توسط برجسته دموکرات در واکنش به هفته از اعتراض به نژادپرستی پلیس اعمال خواهد انجام درست آن. اما برخی از طرفداران حفظ حریم خصوصی می گویند آن محدودیت نیست به اندازه کافی محکم است و می تواند مشروعیت بخشیدن به راه پلیس با استفاده از تشخیص چهره امروز.

“ما نگران می گوید:” Neema Guliani ارشد قانونی, مشاوره برای ACLU در واشنگتن با استناد به مدارک و شواهد است که بسیاری از الگوریتم های تشخیص صورت کمتر دقیق بر روی پوست تیره تر دارند. “باید وجود داشته باشد ممنوعیت استفاده از تشخیص چهره.” در سال گذشته چندین شهر تصویب چنین ممنوعیت از جمله سان فرانسیسکو.

پیشنهاد عدالت در پلیس عمل می, میان چیزهای دیگر, سفت تعریف سوء رفتار پلیس و ممنوعیت chokeholds بود که به کشته شدن جورج فلوید در مینیاپولیس در ماه گذشته. آن است که اسپانسر شده از طرف سناتور کوری بوکر (D-نیوجرسی) و کامالا هریس (D-کالیفرنیا) و نمایندگان کارن باس (D-کالیفرنیا) و Jerrold Nadler (D-نیویورک). پنج صفحه خلاصه ای از بیل مفاد اصلی نیست ذکر است که این شامل چه چیزی می تواند تبدیل به اولین فدرال محدودیت در تکنولوژی شناسایی چهره.

هیچ یک از این قوانین به طور مستقیم محدود کردن آنچه که یک کلانتر دفتر و یا اداره پلیس شهر می تواند با تشخیص چهره.

یک بخشی از این لایحه مستلزم آن است که فدرال یونیفورم افسران مانند FBI عوامل سایش bodycams و استفاده از dashcams مشخص شده در وسایل نقلیه. آن ایالت که تشخیص صورت نمی تواند ساخته شده به این دستگاه ها و یا استفاده می شود برای اسکن bodycam تصویری در زمان واقعی به عنوان مثال به نقطه افراد مورد علاقه در یک جمعیت. به درخواست تشخیص صورت به bodycam فیلم ماموران فدرال نیاز به امن حکم پس از متقاعد کردن یک قاضی اطلاعات “مربوط به یک جریان تحقیقات جنایی.”

یکی دیگر از ارائه مشخص است که ادارات پلیس با استفاده از کمک های مالی فدرال برای خرید و یا اجاره bodycams باید با اتخاذ سیاست هایی در استفاده از تشخیص چهره در فیلم از دستگاه ها از جمله تامین امنیت یک قاضی را تصویب و تنها استقرار آن را در موارد “تهدید قریب الوقوع و یا جرائم جدی.”

جیمسون Spivack یک سیاست دیپلم در جورج تاون مرکز در حفظ حریم خصوصی و فناوری می گوید: کسانی که محدودیت نمی گذارد بسیاری از راه های تشخیص چهره استفاده شده است توسط ما اجرای قانون است. این فن آوری است که معمولا بیشتر استفاده شود به فیلم از منابع دیگر از بدن یا داش دوربین مانند دوربین های مدار بسته و گاهی تهدیدی از شهروندان خصوصی و یا کسب و کار. “اگر کنگره می گذرد و این قانون است که به سختی لمس تشخیص صورت در همه شرکت ها می تواند حق بازگشت به فروش به پلیس و نه خیلی تغییر خواهد کرد” Spivack می گوید.

های حقوق مدنی است که مبارزات انتخاباتی در نظارت و تشخیص چهره می گویند که مربوط می شود به دلیل تکنولوژی غیر قابل اعتماد است و گسترش قدرت پلیس—اثرات است که بار جوامع رنگ بیشتر از همه.

“من بسیار نا امید است که کنگره را به این نوع از رویکرد نظارتی می گوید:” آلبرت فاکس Cahn, بنیانگذار غیر انتفاعی فن آوری نظارت نظارت پروژه و همکار در دانشگاه نیویورک مدرسه قانون است. “این فوق العاده با گرایش تکنولوژی قرار داده است که آمریکایی ها از رنگ در معرض خطر بالاتر از بازداشت غیر قانونی از سفید آمریکایی است.”

آی بی ام و آمازون نمی پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر در مورد عدالت در پلیس عمل می کنند; Microsoft کاهش یافته است به نظر. آی بی ام است متوقف فروش از تشخیص چهره به طور دائم; مایکروسافت و آمازون هر دو متوقف شد فروش فقط به پلیس آمریکا تا زمانی که فدرال مقررات در محل با آمازون گفت: آن وقفه را 12 ماه گذشته.

تشخیص چهره ارائه دهندگان آمده اند در حال رشد تحت موشکافی از محققان و طرفداران حفظ حریم خصوصی در سال های اخیر بیش از شواهدی که این تکنولوژی اغلب باعث می شود خطاهای بیشتر در پوست تیره تر سبک تر هستند.

یک گزارش منتشر شده از سوی موسسه ملی علم و فناوری منتشر شده در دسامبر یافت که هنگام تجزیه و تحلیل mugshots تجاری بسیاری از الگوریتم های تشخیص صورت گزارش بیشتر مثبت کاذب برای آمریکایی هندی, سیاه و آسیایی, افراد, اگر چه برخی از نرم افزار تست شده به نمایش گذاشته حداقل تفاوت.

دو نفوذ علمی مطالعات نشان داده است که خدمات ارائه شده توسط آی بی ام و مایکروسافت و آمازون است که سعی در شناسایی جنسیت فرد از خود را به صورت بسیار دقیق در افراد با پوست روشن است اما بسیار نادرست برای افراد با پوست تیره تر, به خصوص زنان است. هر سه شرکت ها می گویند که پس از بهبود فن آوری خود را.

MIT محقق شادی Buolamwini یک coauthor در آن مطالعات و بنیانگذار کمپین گروه الگوریتمی لیگ عدالت دوست دارد که عدالت در پلیس عمل بلوک های زمان واقعی تشخیص صورت در bodycams. تحقیقات اخیر نشان داده است unsteadiness از این فیلم باعث کاهش دقت و صحت. اما او می گوید: قوانین فدرال در صورت به رسمیت شناختن همچنین باید پوشش بسیاری دیگر از استفاده از این فن آوری است.

“صرف نظر از صحت و دقت این سیستم های انبوه نظارت فعال توسط تشخیص چهره می تواند منجر به سرد شدن اثرات و خاموش کردن ناراضیان” Buolamwini می گوید. ماه گذشته او مستروف کاغذ, پیشنهاد ایجاد یک جدید آژانس فدرال برای تنظیم روی صورت, تشخیص مدل در مواد غذایی و دارو.

این تکان از جورج فلوید مرگ نشان می دهد از جمله رمان ایده ها ممکن است برنده بیشتر توجه جدی از آنها را قبلا در. حقوق مدنی گروه همچنین انتظار می رود دولت های اضافی و محلی موجب محدود کردن تشخیص صورت, مانند کسانی که در سان فرانسیسکو و اوکلند در کالیفرنیا و سامرویل در ماساچوست که ممنوعیت دولت با استفاده از تشخیص چهره.

سه بزرگ شرکت های فن آوری که در خواست فدرال در صورت به رسمیت شناختن قوانین این هفته انتظار می رود را به یک نقش فعال در تلاش برای شکل دادن به آنها. IBM آمازون و مایکروسافت باید تمام ذکر شده تشخیص صورت در آمریکا لابی براده این سال است.

مایکروسافت نیز فعال بوده است و بازیکن در قانون در سراسر تشخیص صورت در متحده از جمله آن خانه از واشنگتن است. این پشتیبانی صورت به رسمیت شناختن لایحه تصویب شده در آوریل طول می کشد که اثر ژوئیه 2021 و نیاز به پلیس برای به دست آوردن یک حکم برای هر گونه استفاده از این فن آوری است. آیتالله سیستانی و دیگر حریم خصوصی گروه می گویند اندازه گیری بیش از حد ضعیف است و نقد است که کمک به یک لایحه مشابه نیز پشتیبانی شده توسط مایکروسافت شکست در کالیفرنیا مقننه در ماه گذشته.


بزرگ تر سیمی داستان
  • که کشف اولین واکسن?
  • نحوه اعتراض با خیال راحت: چه باید بکنید و چه برای جلوگیری از
  • به عنوان مراقبت های بهداشتی حرکت آنلاین بیماران در حال گرفتن در پشت سمت چپ
  • خارج شده و کارکنان را به نشان می دهد خود را ضد سرقت AI کار نمی کند
  • اعترافات مارکوس Hutchins هکر که ذخیره شده اینترنت
  • 👁 مغز مفید مدل برای هوش مصنوعی ؟ به علاوه: دریافت آخرین اخبار AI
  • 🏃🏽♀️ می خواهید بهترین ابزار برای دریافت سالم است ؟ ما را بررسی کنید دنده تیم میدارد برای تناسب اندام بهترین انتقالها دنده در حال اجرا (از جمله کفش و جوراب) و بهترین هدفون

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de