فیدر پرنده به ارمغان خواهد آورد شما شادی

جهان وحشتناک به نظر می رسد این روزها. اجازه دهید به خودتان افزایش می یابد بالاتر از آن همه—حداقل برای یک لحظه—با ساخت برخی از دوستان پرنده.

آن را سخت به مبارزه با این احساس که در حال حاضر همه چیز وحشتناک است. جهان در حال مبارزه با یک بیماری همه گیر. جوامع از رنگ هنوز در حال مبارزه با خشونت پلیس و نژادپرستی نظاممند. میلیون ها نفر در حال تلاش برای شناور ماندن در یک بحران اقتصادی. تظاهرات اتفاق می افتد در تمام 50 ایالت. جامعه hanging by a thread—ما حتی نمی توانند به توافق برسند که همه ما باید با پوشیدن ماسک های علمی ثابت شده دفاع در برابر coronavirus.

به دنبال مهلت از این گرداب جنون, من پیدا کردم خودم را با تکیه به شدت در واحه از شادی برای من: پرندگان. اما حتی که شده است آلوده جهان زشتی. در حالی که نوشتن این فیلم بیرون آمد نشان دادن یک زن در تماس با پلیس از روی یک مرد سیاه پوست تماشای پرنده در پارک مرکزی به سادگی از آنجا که او از او خواست برای قرار دادن سگ خود را در یک دسته سه تایی (پارک مرکزی حکومت او نیست). تبدیل به پرنده نگری مسالمت آمیز سرگرمی است نه پایان-تمام جواب من می دانم. آن را نمی خواهد تغییر جهان متوقف کردن بیماری همه گیر و یا لغو نژادپرستی اما آن را هنوز هم می تواند برخی از شادی. پس من بیشتر گیر در طبقه دوم آپارتمان در یک مجتمع که در حالی که این درختان وجود ندارد در هوای آزاد, آرامش فضای, من, فیدر پرنده به من اجازه می دهد حتی فقط برای چند دقیقه در روز برای فراموش کردن آنچه اتفاق می افتد وجود دارد علاوه بر آنچه حق است در مقابل پنجره من.

Birb عاشق

در حالی که تمیز کردن اتاق خواب من پست-دانشگاه, من در بر داشت یک دفتر خاطرات از دوران کودکی من است که توصیف سوت زدن در پرندگان در خارج از پنجره من. به عنوان خوانده شده آن را چند سال بعد, من می توانم به یاد داشته باشید که چگونه جادویی آن را احساس زمانی که آنها سوت کشید پشت به من بود و من فقط برای یک لحظه متصل به آنها و نه چیزی است که آنها می ترسید. من عاشق حیوانات از طریق و از طریق, اما آن لحظه مرا برای یک عمر با شیفتگی avians.

آن چند سال بعد که من در نهایت خود من فیدر پرنده. من تا به حال از طریق یک سری از تغییرات در زندگی با شغل شهرستانها و روابط و من گاهی به سعادت من که بعد از این عمل ساده از تماشای پرندگان است.

داشتن یک فیدر پرنده به عنوان یک فرد بالغ شده است و باور نکردنی. در حالی که تن از گزینه های را انتخاب کنید از یک پنجره روشن فیدر شما باز می شود تا جهان دیگری از پرنده اطفاء شهوت با نگاه. “هنگامی که شما یک پرنده فیدر زندگی خود را تغییر خواهد کرد برای همیشه” لورن D. فار فارغ التحصیل دستیار تحقیق از شیلات و حیات وحش و حفاظت از محیط زیست زیست شناسی در دانشگاه ایالتی کارولینای شمالی به من گفت. من با شما موافقم.

پرندگان زیبا هستند, موجودات مرموز است که می تواند پرواز هماهنگ آواز نفیس آهنگ ها و رقص به جذب آمپول آینده نگر. نیویورکی عشق به نفرت کبوتر, اما من فکر می کنم آنها خیره کننده کمی weirdos که با وجود در اختیار داشتن هدیه ای از پرواز گاهی اوقات انتخاب کنید به راه رفتن در پیاده رو مثل ما نئاندرتال. برای من سن شروع صداسازی بازتابی است یک شنیداری تجسم صلح است.

فیدر من

تصویری: Medea جوردانو

من هنوز برای رفتن بر روی یک پرنده-مشاهده گشت اما فار (که Instagram و توییتر پر از شگفت انگیز پرنده محتوا) به من اطمینان داد که از هر نقطه حتی از داخل خانه من کوهپیمایی در نظر گرفته شده است. بنابراین اگر شما مانند من هستند و بیشتر از یک homebody حتی زمانی که وجود ندارد stay-at-home سفارشات در محل شما هنوز هم می تواند بخشی از این بسیار زیبا جامعه است.

یک نکته مهم در مورد یک پنجره فیدر است که شما می توانید خود را حتی اگر شما زندگی می کنند در یک آپارتمان با فضای باز است. پنجم-طبقه walkup? چوب آنها را به ویندوز شما نمی تواند رسیدن به و از بیرون به عنوان طولانی به عنوان شما می توانید با خیال راحت حذف صفحه نمایش و چوب فنجان مکش به شیشه و بدون تکیه بیش از حد از چندین داستان را بالاتر از زمین.

پنجره فیدر آمده در چند طرح. وجود مثلث است که آینه است که کلاسیک قفس احساس یا قوسی دو فیدر. شما می توانید انتخاب کردن برای یک مستطیل ساده شبیه به یک است که من خود را اگر آن را ممکن است زمان برای ارتقاء شاید به یکی با چوب ستون. فیدر که با استفاده از فنجان مکش بیشتر قابل اعتماد است که شما می خواهم فکر می کنم و به طور معمول نخواهد آمد مگر اینکه شما را انتخاب کنید و در آن را با ناخن. فقط تعدیل فنجان کمی قبل از اتصال و فشار آنها را در محل برای حداقل 30 ثانیه برای اطمینان از آنها گیر کرده است.

اگر شما از فضای شما می توانید خانه های زیبا است که می تواند در هر نقطه مرغ مگس خوار فیدر یا پیه سبد.

اگر شما خرید چیزی را با استفاده از لینک ها در داستان ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون. این کمک می کند تا حمایت از ما روزنامه نگاری. بیشتر بدانید.

آن را پر کنید تا

شما می توانید جذب پرندگان مورد علاقه خود را بر اساس دانه های شما را انتخاب کنید. به نظر من کاردینالها به طور خاص به من آشنا (هر زمان که من یکی از آن را به عنوان اگر آنها فقط یک راز به اشتراک گذاشته با من) بنابراین من تصمیم مخلوط گزینه است که تجدید نظر به آنها را به عنوان به خوبی به عنوان یک تعداد دیگر در طول سال پرندگان. فار می گوید که مخلوط دانه را نیز جذب محدوده chickadees و tufted titmice در حالی که پیه کیک را داده.

مرغ مگس خوار فیدر به شما یک صندلی ردیف جلو به کسانی که مسحور موجودات پرنده بال کوچک خود و تعقیب هر یک از دیگر. قرمز را جذب و آنها را برای انتخاب کردن یک فیدر که قرمز, قطعات, اما نمی خرید شهد شده است که رنگ قرمز است. “اگر چه آن را علمی ثابت نشده و قرمز رنگ همراه هستند و باعث آسیب رساندن به آنها” فار می گوید. بسیاری از پرنده اطلاعات سایت موافقم. فار پست وبلاگ در hummingbirds ارائه می دهد اطلاعات مفید از جمله چگونه به راحتی خود را شهد با یک قسمت شکر و چهار قسمت آب.

بدون توجه به طراحی و یا دانه استفاده می شود مطمئن شوید که برای نگه داشتن فیدر تمیز…. شما نمی خواهید به افزایش گسترش مرغی بیماری است. مرغ مگس خوار فیدر نیاز به تمیز غالبا به همان اندازه به عنوان هر دو تا سه روز. به عنوان فار توضیح داد شهد جذب مورچه ها و دیگر حشرات و فیدر در آفتاب نشسته و اجازه خواهد داد که باکتری ها برای رشد است که می تواند کشنده برای hummingbirds. که مخالف آنچه شما در حال تلاش برای انجام در اینجا. استفاده از آب گرم و صابون به مالش دادن آن اجازه دهید آن نشسته و سپس شستشو آن را کاملا با آب گرم. شما باید به صورت دوره ای تمیز کردن تمام فیدر با یک سفید کننده-و-آب راه حل برای جلوگیری از باکتری رشد فار می گوید. مطمئن شوید که به طور کامل شستشو از سفید کننده دور قبل از جایگزینی.

گوش دادن و یادگیری

“نوشتن پرندگان است که شما ببینید و به یاد داشته باشید به آرام و گوش دادن. نه تنها می تواند به شما در شناسایی پرندگان با دید اما با تمرین شما می توانید آنها را شناسایی و با آهنگ خود را به عنوان” فار می گوید. شما همچنین می توانید مجازی مسیر و پیگیری با eBird برنامه (در دسترس در iOS و اندروید) و استفاده از برنامه های مانند Audubon راهنمای پرنده (در iOS و اندروید) یا شاهین پرنده ID (در iOS و Android) برای کمک به شناسایی جدید خود را به دوستان پرنده.

به کوهپیمایی امتحان کنید. شما حتی ممکن است افزایش یابد بالاتر از نگرانی های خود را در حالی که برای.


بزرگ تر سیمی داستان
  • یک virtual DJ یک هواپیماهای بدون سرنشین و همه زوم عروسی
  • کار از راه دور دارای قدرت پردازش آن تا زمانی که شما می خواهید یک توسعه
  • تمام ابزار ها و راهنمایی های شما نیاز به نان در خانه
  • اعترافات مارکوس Hutchins هکر که ذخیره شده اینترنت
  • در ماه, فضانورد, توالت خواهد بود یک کالا
  • 👁 مغز مفید مدل برای هوش مصنوعی ؟ به علاوه: دریافت آخرین اخبار AI
  • 🏃🏽♀️ می خواهید بهترین ابزار برای دریافت سالم است ؟ ما را بررسی کنید دنده تیم میدارد برای تناسب اندام بهترین انتقالها دنده در حال اجرا (از جمله کفش و جوراب) و بهترین هدفون

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de