یک نقاشی از سندرم حاد تنفسی کروناویروس به عنوان آن را وارد ریه ها. یک گروه متخصص می گوید یک رمان coronavirus در حال حاضر به نام SARS-CoV-2 متعلق به همان ویروسی گونه است.

David S. Goodsell

“COVID-19. من آن املا: C-O-V-I-D خط تیره یکی نه. COVID-19.”

این که چگونه Tedros Adhanom Ghebreyesus رئیس سازمان بهداشت جهانی (WHO) دیروز معرفی آژانس نام رسمی برای این بیماری جدید که فلج چین و تهدید بقیه جهان است. این رقص در یکی از افرادی که در حال حاضر روزانه شیوع کنفرانس های مطبوعاتی در ژنو به پایان رسید 6 هفته از عدم اطمینان در مورد چه بیماری می شود به نام—اما آن را نیز ایجاد برخی از سردرگمی است.

COVID-19 یک نام برای این بیماری نیست برای این ویروس است که باعث می شود آن را که تا به حال به طور موقت نام مورد 2019-nCoV مفهوم آن را یک رمان coronavirus پدید آمده است که سال گذشته است. اما پاتوژن نیز یک انتصاب جدید که وارد قبل از Tedros تا به حال حتی به پایان رسید در کنفرانس مطبوعاتی خود از طریق یک preprint ارسال شده در bioRxiv توسط بدن شارژ با طبقه بندی و نامگذاری ویروس ها. Coronavirus گروه مطالعه (CSG) از کمیته بین المللی طبقه بندی از ویروس ها مقاله اشاره کرده بود تصمیم به تماس با ویروس severe acute respiratory syndrome coronavirus 2 یا SARS-CoV-2.

سوء تفاهم شد اجتناب ناپذیر است. روزنامه نگاران گوش دادن به Tedros کنفرانس خبری توییتی که این ویروس در نهایت به حال نام COVID-19 تنها برای خودشان درست لحظاتی بعد. اگر چه نامگذاری یک مسئله جزئی میان گسترش بحران بهداشت عمومی و حتی برخی از virologists گرفته شد ناگهان به ظاهر متضاد اطلاعیه ها. “Ok یک روز دو نام همان ویروس” ماریون Koopmans از مرکز پزشکی اراسموس در توییتر نوشت. “برای تلفن های موبایل مانند برخی از مردم نیاز به دیدار و مرتب کردن چیزها است.”

“من موافقت می کنم آن است که کمی گیج کننده می گوید:” virologist الکساندر Gorbalenya از دانشگاه لیدن عضو CSG و اولین نویسنده در bioRxiv مقاله در مورد ویروس. “توضیح پیچیده است و برخی از مردم ممکن است به اندازه کافی صبر و شکیبایی است.”

اختلاف آید از که و CSG زیر به طور کامل از مسیرهای مختلف به برچسب خود را. که نام بیماری چسبیده به چند اصول کلی پذیرفته شده. بیماری نام نمی توانید با مراجعه به افراد گروه از مردم یا مکان جغرافیایی است که می تواند stigmatizing; آنها همچنین نباید شامل نام حیوانات است که می تواند گمراه کننده است زیرا برخی از حیوانات ویروس پرش گونه و تبدیل به یک انسان پاتوژن به عنوان SARS-CoV-2 انجام داده است. که انتخاب نام COVID-19 فقط کوتاه برای coronavirus بیماری 2019. (برای اولین بار شناخته شده پنومونی موارد از این ویروس رخ داده در ووهان چین در ماه دسامبر 2019.) نام نیاید هیچ کس و بازیافت می تواند اگر دیگر coronaviruses پرش از حیوانات به انسان در سال های آینده.

برای ویروس, CSG در زمان یک رویکرد علمی می گوید: آن صندلی virologist جان Ziebuhr از Justus Liebig دانشگاه گیسن. بر اساس آن به تازگی توالی ژنوم ویروس جدید متعلق به همان گونه به عنوان ویروس که ناشی از شیوع بیماری سارس از 2002-03 است که به نام سارس مربوط به کوروناویروس. (“گونه” به سختی در تعریف ویروس ها که ژنوم تغییر در همه زمان ها اما Gorbalenya گروه آمده است تا با یک سیستم به انجام این کار برای coronaviruses شرح داده شده در دو مقاله در سال 2012 است که به طور کلی پذیرفته شده می گوید: رائول de Groot از دانشگاه اوترخت, که همچنین عضو CSG.)

این ویروس ممکن است رمان به بقیه جهان است, اما آن است که واقعا به taxonomists, Ziebuhr می گوید: پس از آن گرفتن نام خود را. به جای این کمیته اضافه یک “2” برای ویروس های جدا شده از بیماران در ووهان و جاهای دیگر.

Ziebuhr می گوید که تا به اطلاع او که نام نمی نشستن به خوبی با چین است که در برابر هر گونه مقایسه بین زمان بحران و آسیب زا 2002-03 coronavirus اپیدمی آن نیز پدید آمده که برای اولین بار در کشور—اگر فقط به این دلیل که این ویروس جدید به نظر می رسد کاهش میزان مرگ و میر و به مراتب بیشتر اغلب باعث بیماری خفیف. “”این مهم است که به روشن است که این نام نیست یک مرجع به این بیماری این ویروس باعث می شود. وجود ارتباط بین این نام و این بیماری سارس. این مشکل که با آن مواجه است,” Ziebuhr می گوید. او اشاره می کند که صدها نفر از ویروس های دیگر در بر داشت در خفاش ها و دیگر حیوانات—بسیاری توسط محققان چینی—تمام حمل همان گونه نام به عنوان به خوبی.

یک که سخنگوی پاسخ نمی دهند به ایمیل فرستاده سوالات امروز و مسائل مربوط به نامگذاری نبود که در کنفرانس مطبوعاتی امروز.

چرا دو نام پدید آمده تقریبا به طور همزمان است که یک بیت از یک رمز و راز است. Gorbalenya می گوید او ارسال مقاله به bioRxiv در روز جمعه. هنگامی که آن را هنوز نداده به نظر می رسد آنلاین بعد از ظهر دیروز او فرستاده مخزن یک ایمیل به بپرسید که چرا وجود دارد holdup. “سپس آن نوشته شده بود در عرض یک ساعت,” او می گوید. “اما من نمی دانم که را اعلام کرد.”

اما CSG همچنین ارسال مقاله به یک مجله برای انتشار Ziebuhr می گوید که به نوبه خود با ارسال آن به که. (علمی ناشران توافق کرده اند برای به اشتراک گذاشتن هر گونه اطلاعات جدید در مورد ویروس با آژانس بلافاصله.) Ziebuhr می گوید که او نمی دانم که آیا کسی که متوجه آن است که نام SARS-CoV-2 را اعلام خواهد کرد به زودی تصمیم خود را اعلام دیروز.

Ziebuhr می گوید او امیدوار بود برای هماهنگ کردن خود با کار که به عنوان اتفاق افتاده است با سندرم تنفسی خاورمیانه مربوط coronavirus یا MERS-CoV است که ظهور در عربستان سعودی در سال 2012. پس از آن بود که در هیئت مدیره با نام و عنوان شد دولت عربستان و سایر ذینفعان آن به طور موثر یک مشترک اعلام. (شرکای همه توافق را یک استثنا به هیچ-محل حکومت deeming خاورمیانه به اندازه کافی بزرگ است که هیچ گروه خاص خواهد بود انگ.)

که مرتب سازی بر اساس هماهنگی به سادگی امکان پذیر نیست در حال حاضر Ziebuhr می گوید. “چه کسی است که غرق شده با آنچه که در وجود آنها ندارد, زمان,” او می گوید. اما نام “نیاز به خارج” Ziebuhr می گوید. “دانشمندان می خواهید به هدایت روشن.”

Koopmans که عضو یک گروه که کمیته مشورتی در مورد این بیماری می گوید: “در حالت ایده آل, این منتشر خواهد هماهنگ شده اند.” آنچه دیروز اتفاق افتاده بود “کمی هرج و مرج” می گوید Koopmans که با حضور در یک نشست در ژنو از 2 روز گذشته به تعیین اولویت های پژوهشی برای این ویروس جدید است. اما او نمی آن را به عنوان یک موضوع مهم.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su