یک ماشین ‘Splatometer’, مطالعه می یابد بزرگ حشرات مرگ خاموش

این داستان در ابتدا در ظاهر نگهبان است و بخشی از آب و هوا میز همکاری.

دو مطالعات علمی از تعداد حشرات هایش توسط ماشین نشان از یک کاهش در فراوانی در سایت های اروپایی در دو دهه.

این پژوهش می افزاید: شواهد رو به رشد از آنچه که برخی از دانشمندان به نام “حشرات آخرالزمان” است که تهدید سقوط در جهان طبیعی است که حفظ انسان و تمام زندگی بر روی زمین است. یک سوم مطالعه نشان می دهد کاهش تعداد حشرات آبزی در جریان است.

بررسی حشرات ضربه ماشین windscreens در روستایی دانمارک با استفاده از داده های جمع آوری شده در هر تابستان از سال 1997 تا سال 2017 در بر داشت و 80 درصد کاهش در فراوانی. آن را نیز در بر داشت به موازات کاهش تعداد اسپرم و martins پرندگان که در زندگی حشرات.

دوم نظر سنجی در انگلستان کنت در سال 2019 مورد بررسی قرار splats در یک شبکه قرار داده شده بیش از اتومبیل صفحات ثبت نام شناخته شده به عنوان “splatometer.” این نشان داد 50 درصد کمتر از اثرات در سال 2004. این تحقیق شامل ماشین تا 70 سال برای دیدن اگر خود را به کمتر آیرودینامیکی شکل و معنای آنها کشته اشکالات بیشتر, اما آن را در بر داشت که اتومبیل های مدرن در واقع آمار کمی بیشتر حشرات.

“این تفاوت ما در بر داشت مهم است چرا که آن آینه الگوهای کاهش است که گزارش به طور گسترده ای در جای دیگر و حشرات کاملا اساسی برای غذا مرشد و وجود زندگی بر روی زمین” گفت: پل Tinsley-مارشال از کنت حیات وحش اعتماد. “این بسیار وحشتناک است.”

“بیشتر طبیعت است که در طبیعت دیده می شود این که بیش از یک مدت زمان طولانی” گفت: Anders سیم Møllerfrom به Paris-Sud دانشگاه در فرانسه است که بازدید از مطالعه دانمارکی منطقه برای 50 سال. “همکاران من به یاد داشته باشید که در تعطیلات تابستان به عنوان فرزندان و پدر و مادر خود را به حال برای متوقف کردن ماشین خود را به تمیز کردن شیشه جلو به طوری که آنها می تواند ادامه. این است که قطعا یک مشکل نیست هر بیشتر.”

حشرات جمعیت فرو می ریزد گزارش شده در آلمان و پورتو ریکو و جهانی علمی نقد و بررسی منتشر شده در فوریه 2019 گفت: گسترده کاهش تهدید به ایجاد یک “فاجعه بار سقوط از طبیعت اکوسیستم.” حشرات گرده افشانی و سه چهارم محصولات کشاورزی و دیگر مطالعه اخیر نشان داد گسترده ضرر و زیان از جمله حشرات در سراسر بریتانیا است.

علل کاهش تخریب زیستگاه طبیعی و آفت کش ها و اثرات بحران آب و هوا. آلودگی نوری نیز ذکر شده است به عنوان یک کلید “مبشر از حشرات آخرالزمان است.”

این بررسی در کنت تجزیه و تحلیل نزدیک به 700 ماشین سفر گزارش شده توسط داوطلبان از ماه ژوئن تا اوت 2019. اشکال splats در صفحه ثبت نام شمارش شدند به محاسبه تعداد آثار در هر کیلومتر. این بود که 50 درصد پایین تر از یک RSPB بررسی استفاده از روش مشابه در بر داشت در سال 2004.

“شگفت انگیز ترین چیز این بود که چگونه به ندرت ما در واقع در هر چیزی بر روی صفحه در تمام” گفت: Tinsley-مارشال. با وجود این داده ها نشان می دهد که اتومبیل های مدرن و ضربه اشکالات بیشتر شاید به این دلیل که مدل های قدیمی تر فشار بزرگتر از لایه ای از هوا و حشرات—بیش از خودرو.

دانمارکی تحقیقات منتشر شده در مجله بوم شناسی و تکاملاستفاده می شود داده ها از میانگین 65 خودرو در سفر یک سال در همان کشش از جاده و در همان سرعت بین سال های 1997 و 2017. مولر در زمان حساب زمان از روز و درجه حرارت و سرعت و زمان سفر و 80 درصد کاهش حشرات فراوانی در طول دوره 21 ساله. چک با استفاده از پشه و تله های چسبنده نشان داد همان روند است.

مولر گفت که باعث شد به احتمال زیاد “یک کمی از همه چیز” اشاره کرد اما تغییرات قابل توجهی با توجه به گرمایش جهانی. “من 50 سال دمای هوا در مه و ژوئن افزایش یافته 1.5 C [2.7 F] به طور متوسط در منطقه مورد مطالعه,” او گفت:. “میزان ابر افزایش یافته است 50 درصد است. ما در حال صحبت کردن در مورد تفاوت چشمگیر.”

در جریان تحقیقات منتشر شده در مجله زیست شناسی حفاظت, تجزیه و تحلیل آمار هفتگی از سال 1969 تا سال 2010 در یک جریان در یک آلمانی طبیعت رزرو که در آن فقط عمده انسان تاثیر تغییر آب و هوا.

“به طور کلی دمای آب افزایش یافته 1.88 C و تخلیه الگوهای طور قابل توجهی تغییر. این تغییرات همراه با 81.6% کاهش در حشرات فراوانی” دانشمندان گزارش شده است. “نتایج ما نشان می دهد که تغییرات آب و هوایی در حال حاضر تغییر [وحش] جوامع به شدت حتی در مناطق حفاظت شده.”

مت Shardlow مدیر اجرایی موسسه خیریه Buglife گفت: “این مطالعات جدید تقویت درک ما از خطرناکی سریع ناپدید شدن حشرات زندگی در هوا و آب است. آن است که تبدیل شدن روشن است که چهار اسب سوار از حشرات آخرالزمان در حال تغییر آب و هوا, تخریب زیستگاه, تکه تکه شدن زیستگاه و آلودگی است. ضروری است ما ایجاد پیوست تا فضا برای حشرات است که ایمن از آفت کش ها و تغییر آب و هوا و دیگر آسیب برساند.”

اکثر تحقیقات علمی به تاریخ نشان داده است جدی کاهش تعداد حشرات در مکان مطالعه قرار گرفت. “شکی نیست در این مورد گفت:” مولر. “آنچه وجود دارد این است که کمی شک و تردید در مورد این است که تا چه حد این اتفاق می افتد در سراسر جغرافیایی و زمانی فلس است.”

مطالعات طولانی مدت بسیار نادر است و عمدتا از اروپا و آمریکای شمالی با چند اعم از استرالیا به چین و برزیل به آفریقای جنوبی, اما به سختی هر جای دیگر. شده است وجود دارد همچنین بحث در مورد بهترین روش در میان محققان است.

“است اما نکته اصلی” گفت: Tinsley-مارشال. “من فکر می کنم آن را بسیار روشن است که چیزی بسیار فاجعه بار در جریان است.” کنت حیات وحش اعتماد است و در حال حاضر مشغول کار بر روی یک برنامه گوشی های هوشمند به آن را آسان تر برای داوطلبان به ارائه حشرات میله تزئيني پشت صندلی داده است.


بزرگ تر سیمی داستان
  • این ragtag تیم ملی که ذخیره 38,000 بازی های فلش از اینترنت فراموشی
  • چگونه چهار هکرهای چینی گفته می شود در زمان پایین Equifax
  • کوچک سلول های مغز است که اتصال ما سلامت روانی و جسمانی
  • ونکوور می خواهد برای جلوگیری از سایر شهرستانها’ اشتباه با Uber و Lyft
  • وهم آور repopulation از منطقه ممنوعه فوکوشیما
  • 👁 تاریخچه راز از صورت به رسمیت شناختن. به علاوه آخرین اخبار در مورد هوش مصنوعی
  • ✨ خود را بهینه سازی صفحه اصلی زندگی ما با دنده تیم بهترین میدارد از ربات خلاء به قیمت مناسب تشک هوشمند بلندگو

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر