یک دهه پس از حسگر اثر انگشت نشو و نما به عنوان سریع و آسان ساز و آنلاک برای گوشی های هوشمند و لپ تاپ. حمله به شکست این اسکنر بوده است فقط به عنوان طولانی البته غیر عملی برای همه اما بیشتر با انگیزه و خوبی تامین مالی—هکرها. اما تحقیقات جدید نشان می دهد که تجهیزات مورد نیاز به قابل اعتماد کلاه برداری اثر انگشت و استراحت به دستگاه های بدست طور چشمگیری ارزان تر است.

محققان از سیسکو Talos دست یافته اند 80 درصد میزان موفقیت در دمای شکست دادن اسکنر اثر انگشت در سراسر ده ها دستگاه. همه آن را در زمان یک چاپگر 3D به میل لنگ از شبه و یک بودجه زیر 2000 دلار. آنها استرس است که اثر انگشت قفل هنوز هم کافی حفاظت در برابر حمله های مخرب برای بسیاری از نیازهای خود را پس از روش نیاز به گرفتن یک کپی از اثر انگشت خود را به عنوان به خوبی به عنوان دسترسی فیزیکی به دستگاه شما است. اما حتی کاربران به طور منظم هنوز هم باید در نظر پتانسیل اجرای قانون دسترسی درخواست در هنگام انتخاب یک دستگاه قفل—به خصوص با توجه به این که موانع شکستن قفل اثر انگشت دفاعی کمتر از همیشه است.

“آن را به یک مقدار قابل توجهی از پول برای دور زدن اثر انگشت مبتنی بر احراز هویت برای بسیاری از فروشندگان می گوید:” Craig Williams, اجرا می شود که Talos. “واقعیت این است که صفحه اصلی تکنولوژی چاپ 3D می تواند رسیدن به قطعنامه ای که باعث می شود اثر انگشت امن کمتر از آنها 10 سال پیش است که در مورد, چرا که هر کس می تواند دسترسی به این چاپگر است. اما هنوز هم آسان نیست. آن را هنوز هم طول می کشد یک مقدار قابل توجهی از تلاش و توانایی را به تصرف خود چاپ کنید.”

محققان آزمایش سه سناریو های مختلف برای گرفتن اثر انگشت. برای اولین بار بود که مستقیم مجموعه, جایی که آنها در زمان یک قالب مورد نظر را مربوط به اثر انگشت. دوم استفاده از سنسور اطلاعات جمع آوری شده از یک اسکنر مانند کسانی که در گذرگاه های مرزی و سوم درگیر بلند کردن اجسام چاپ از دیگر اشیاء مانند یک بطری هدف برگزار شده بود.

به قالب محققان با استفاده نسبتا ارزان ماوراء بنفش چاپگر 3D که درمان رزین آن بیرون می آید با اشعه ماوراء بنفش نور است. سپس آنها را آزمایش تعدادی از مواد مانند سیلیکون برای مصاحبه نهایی ساختگی چاپ. جای تعجب آنها تا به حال بسیاری از موفقیت زمانی که آنها بازیگران چاپ با استفاده از چسب پارچه.

به اثر انگشت خازنی بنابراین سنسور قفل خواهد تفسیر آنها را به عنوان واقعی انگشتان دست, محققان در طراحی این قالب به عنوان کمی آستین است که هر کسی را می پوشند در انگشت خود را اساسا ایجاد یک اثر انگشت پنهان.

به طور کلی یافته های برجسته تعادل است که مصرف کننده حسگر اثر انگشت سازندگان اعتصاب باید بین امنیت و قابلیت استفاده. اگر یک سنسور تنظیم شده است به شدت مقاومت مثبت کاذب آن به احتمال زیاد خواهد شد همچنین با رد برخی مشروع تلاش برای باز کردن دستگاه. در چیزی شبیه به یک گوشی هوشمند و یا لپ تاپ است که اصطکاک می تواند کاربران را به رها کردن این ویژگی به طور کامل. یک سنسور که بیش از حد مجاز هر چند می تواند اجازه می دهد بچه ها به پدر و مادر خود را’ قرص. یا بدتر.

یک دستگاه قیمت به نظر نمی رسد به یک شاخص قوی از آن حسگر اثر انگشت را استحکام. محققان قادر به احمق سامسونگ میانی A70 گوشی های هوشمند در همه اینکه آیا برخورد یک مقدار غیر معمول از منفی کاذب—اما به طور مداوم می تواند به گل سرسبد سامسونگ S10. آنها قادر به ترفند های ویندوز سلام framework در ویندوز 10 اما احمق MacBook Pro را TouchID. در سال 2018 مک بوک طرفدار این تیم وارد شده 95 درصد باز کردن میزان موفقیت با چاپ بازیگران از مستقیم مجموعه 93 درصد میزان موفقیت با یک عکس چاپ شده با استفاده از اثر انگشت داده ها از یک اسکنر و 60 درصد میزان موفقیت با یک عکس چاپ شده از یک برداشته اثر انگشت. محققان اشاره کردند هر چند که اپل پنج تلاش محدودیتی در اسکن اثر انگشت موثر حفاظت کلی در برابر چنین حملاتی. اگر محققان تا به حال شناخته شده مجدد پین از دستگاه های آنها در تلاش برای شکستن به آنها نمی خواهد که به اندازه کافی تلاش های موجود برای رسیدن به چنین میزان موفقیت بالا.

محققان اعلام یافته های خود را به تولید کنندگان دستگاه اما می گویند که آنها مشاهده نمی مسائل همانطور که قبلا ناشناخته آسیب پذیری. در عوض کار خود را بر اساس محدودیت های شناخته شده در اسکنر اثر انگشت قفل و برجسته نیاز برای ادامه یافت. در سال 2016 برای مثال محققان از دانشگاه ایالتی میشیگان کمک FBI باز کردن یک فرد مرده را به سامسونگ Galaxy S6 با استفاده از یک بازسازی از فرد اثر انگشت. و پتانسیل اجرای قانون دسترسی به بزرگترین عامل برای کاربر به طور متوسط در نظر بگیرید به طور کلی در هنگام انتخاب یک دستگاه قفل است. در ایالات متحده قانونی سابقه مخلوط شده است در مورد اینکه آیا اجرای قانون می تواند نیروی مشکوک به باز کردن دستگاه خود را با اثر انگشت. اما در تعدادی از موارد قضات پیدا کرده اند که آنها را وادار می تواند رمزگشایی. در حال حاضر طرفداران حفظ حریم خصوصی می گویند که شما کمتر به احتمال زیاد مجبور به باز کردن دستگاه خود را برای اجرای قانون اگر آن را به یک رمز عبور به جای قفل بیومتریک.

“من فکر می کنم که اسکنر اثر انگشت در مصرف کننده گوشی های هوشمند بیشتر از یک ماده راحتی می گوید:” Lukasz Olejnik مستقل امنیت سایبر محقق و مشاور. “آنها بسیار بهتر از نداشتن قفل و اندازه گیری در محل. اما قوی پین است که به طور کلی امن تر است.”

برای هکرها جنایی متوسط کاربر به احتمال زیاد نمی خواهد ارزش هدف قرار دادن با اثر انگشت-قفل حمله. اما هر کسی که می تواند هدف خوبی تامین می شود و انگیزه مهاجمان باید در نظر قفل کردن دستگاه های خود را با passcodes و یا در صورت شناسایی به جای اثر انگشت است. و به عنوان فن آوری به شکست اسکنر اثر انگشت matures حتی بیشتر از این صنعت به عنوان یک کل ممکن است نیاز به تجدید نظر در حساب دیفرانسیل و انتگرال.

“ما قادر به تولید مفید چاپ برای بسیاری از فروشندگان” ویلیامز می گوید. “برای بسیاری از کاربران احراز هویت اثر انگشت خوب است در حال حاضر. اما مردم فقط باید آگاه باشید که در چند سال به عنوان تکنولوژی چاپ 3D پیشرفت این بیومتریک ممکن است تبدیل به چیزی است که کاربران خانگی نیاز به در نظر گرفتن حرکت به دور از.”

به روز شده در چهار شنبه 8 آوریل سال 2020 3 بعدازظهر به همکاران شامل جزئیات در مورد شرکت اپل و پنج تلاش محدودیتی برای اسکن اثر انگشت.


بزرگ تر سیمی داستان
  • تاریخچه مختصری از آمار و چگونه Covid-19 می تواند آن را تغییر دهید
  • ساخت شهرستانها برای دوچرخه و اتوبوس و پا—نه ماشین
  • زوم حریم خصوصی واکنش تنها شروع
  • Coronavirus تئوری های توطئه هستند یک خطر بهداشت عمومی
  • غیر طبیعی پرتره از کاملا متقارن حیوانات خانگی
  • 👁 چرا نمی توانید AI درک علت و اثر ؟ به علاوه: دریافت آخرین اخبار AI
  • ✨ خود را بهینه سازی صفحه اصلی زندگی ما با دنده تیم بهترین میدارد از ربات خلاء به قیمت مناسب تشک هوشمند بلندگو

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im