ارزان استروئید است که برای اولین بار مواد مخدر نشان داده شده است برای کاهش مرگ در COVID-19 بيمار

استروئید دگزامتازون ممکن است به سرعت اضافه شدن به استاندارد های جهانی برای مراقبت شديد COVID-19 بيمار.

رویترز/ایو هرمان

علمs COVID-19 گزارش توسط مرکز پولیتزر.

پس از ماه ها از وخیم اخبار در مورد گسترش این رمان coronavirus و نصب های جهانی مرگ و میر یک بارقه امید امروز رسید: محققان اعلام کرد که دگزامتازون ارزان به طور گسترده ای در دسترس کورتیکواستروئید به طور قابل توجهی کاهش مرگ و میر به شدت بیمار COVID-19 بيمار در عمده کارآزمایی بالینی. اگر چه محاکمه داده اند هنوز رتبهدهی نشده است منتشر شده است, چند در خارج از مفسران مورد ستایش قرار داد به عنوان یک “دستیابی به موفقیت.”

“این واقعا تعجب آور اما واقعا بسیار قانع کننده نتایج می گوید:” مارتین Landray از دانشگاه آکسفورد یکی از اصل محققان بازیابی دادگاه در انگلستان است که مورد بررسی قرار استروئید. اگر آنها نگه می افزاید: Devi Sridhar یک کارشناس جهانی بهداشت عمومی در دانشگاه ادینبورگ آنها می تواند یک تغییر بازی حیاتی بیماران به داروهای در دسترس هستند حتی در کشورهای با درآمد پایین.

بهبود محاکمه یکی از بزرگترین تلاش برای ارزیابی اینکه آیا داروهای موجود می تواند درمان COVID-19 شامل 2104 نفر به نسبتا کم دوز 6 میلی گرم دگزامتازون به مدت 10 روز. زمانی که نتایج خود بودند در مقایسه با کسانی که از 4321 بیماران دریافت کننده استاندارد مراقبت های استروئیدی کاهش می یابد و مرگ و میر در یک سوم بیماران در حال حاضر در هواکش و یک پنجم در بیماران دریافت کننده اکسیژن در راه های دیگر بازیابی محققان اعلام کرد در آزادی مطبوعات. آنها پیدا کردن هر گونه سود در بیماران دریافت نمی تنفسی پشتیبانی می کند.

تاثير دگزامتازون است به ظاهر بسیار قوی تر از آن است که از remdesivir تنها داروی دیگر تا کنون نشان داده شده است برای کمک به COVID-19 بيمار در يک کارآزمايی بالينی تصادفی. که ضد ویروسی کاهش تعداد روزهای بحرانی بیماران در بیمارستان بستری شد, اما آن را به وضوح در کاهش مرگ و میر.

Tedros Adhanom Ghebreyesus مدیر کل سازمان بهداشت جهانی (WHO) مورد ستایش قرار داد که دگزامتازون نتایج به عنوان “خبر بزرگ” با توجه به این اولین COVID-19 مواد مخدر است که به وضوح ثابت شده برای کاهش مرگ و میر. “این نتایج بسیار قابل توجه به شدت بیمار بیماران” می افزاید: ناهید Bhadelia یک پزشک در مرکز پزشکی بوستون. “من می توانید ببینید ICU [intensive care unit] پزشکان حال بیشتر احتمال دارد به ارائه استروئیدها در بدحال هستند که تحت تهويه مکانيکی و کسی که در حال بهبود نیست از دیگر مداخلات بر اساس این نتایج است.”

اما او و دیگران ابراز ناامیدی که بهبود تیم را انتشار اطلاعات اضافی. “دقیق تر داده خواهد به ما کمک کند شناسایی که زیر مجموعه ای از COVID-19 بيمار را بهره مند از استروئیدها” Bhadelia می گوید.

Landray اذعان انتقاد. “من به طور کامل درک چرا دانشمندان می خواهید برای دیدن جزئیات. من یک دانشمند, من می خواهم برای دیدن جزئیات.” اما با هزاران نفر از مردم در حال مرگ از COVID-19 هر روز مهم بود که برای دریافت پیام اساسی را برای اولین بار او می گوید. “وجود دارد این تنش بین داشتن جزئیات نهایی و نهایی نقطه اعشاری و داشتن آنچه است که در واقع یک روشن و عملی پیام در حوزه عمومی است.”

بهبود ارزیابی چندین تجربی COVID-19 درمان از جمله دارو HIV ترکیب Kaletra, نقاهت پلاسما و بحث برانگیز ضد مالاریا, داروی هیدروکسی کلروکین. زمانی که محققان در بر داشت 2 هفته پیش که هیدروکسی کلروکین نمی بهبود نتایج بیمار آنها متوقف شده است که دست از محاکمه. در دیگر اسلحه Landray می گوید: آنها گیر برای طرح خود را به صبر کنید تا زمانی که 2000 نفر از دریافت درمان و 4000 نفر ثبت نام شده در یک کنترل بازوی دلیل است که به احتمال 90 ٪ از چیدن یک کاهش در مرگ و میر حدود 18 درصد. دگزامتازون بود که برای اولین بار مواد مخدر برای رسیدن به نقطه عطف بنابراین محققان خود را متوقف بازو در 8 ژوئن و شروع به نگاه به داده ها.

“اعشار نقاط ممکن است کمی تغییر زمانی که ما مرتب همه چیز, اما ما باید به یک نقطه که در آن پیام تغییر نخواهد کرد” Landray می گوید و اضافه کرد که بازیابی امید عمومی را به اطلاعات کامل در مورد 10 روز است. اگر این یافته ها نگه دارید تا تحت بررسی این امر به این معنی است که درمان هشت تهویه بیماران با دگزامتازون خواهد نجات یک زندگی است. “است که یک اثر بزرگ می گوید:” Ashish Jha, یک کارشناس بهداشت جهانی در دانشگاه هاروارد T. H. Chan دانشکده بهداشت عمومی است که مشتاق به دیدن داده ها.

انگلستان خدمات بهداشت ملی در حال حاضر اعلام کرد که استاندارد آن برای مراقبت از COVID-19 بيمار خواهد شد و در حال حاضر شامل دگزامتازون. “این بسیار نادر است که شما اعلام نتایج در موقع ناهار و آن را تبدیل به سیاست و عمل با چای و احتمالا شروع به صرفه جویی در زندگی از آخر هفته” Landray می گوید.

اگر چه خیلی زود امید برای COVID-19 درمان متمرکز بر مواد مخدر است که ممکن است به طور مستقیم حمله ویروس (مانند remdesivir و هیدروکسی کلروکین) وجود دارد نیز بحث های قابل توجهی در مورد داروهای که تعدیل سیستم ایمنی مانند دگزامتازون. در مبارزه با این ویروس دفاعی بدن می افتاد در نهایت شکستن نازک مانع بین داخل ریه ها و بافت های اطراف. که باعث می شود ریه ها را پر کنید تا با مایع و باعث سندرم زجر تنفسی حاد (ARDS) که در آن بیماران می تواند تا پایان در اصل غرق شدن در خود مایع است.

اما کاهش پاسخ ایمنی از طریق استروئیدها همچنین می تواند داد و بیداد بدن در مبارزه با کروناویروس جدید یا ثانویه عفونت Bhadelia می گوید. به همین دلیل دستورالعمل که ایالات متحده موسسه ملی سلامت تا کنون توصیه می شود در برابر استفاده از استروئیدها در COVID-19 بيمار او اشاره می کند.

پزشکان با استفاده از استروئیدها برای درمان ویروسی سینه در گذشته از جمله کسانی که ناشی از سندرم حاد تنفسی یا ویروس آنفلوانزای H1N1 می گوید: Wei Shen لیم تنفسی پزشک در بیمارستان دانشگاه ناتینگهام. اما وجود دارد هیچ کارآزمایی بالینی تصادفی با کسانی که ویروس ها و اطلاعات موجود را به تفسیر.

یک کوکران بررسی نگاه کردن به داده ها از H1N1 بیماران co-نوشته شده توسط Lim دریافتند که بیماران تحت درمان با کورتیکواستروئیدها تا به حال در معرض خطر بالاتر مرگ. اما که ممکن است با این حقیقت توضیح داد که مریض تر بیماران به احتمال زیاد به دریافت استروئیدها لیم می گوید. “قبل از بازیابی محاکمه من نه مدافع و یا حریف را از استروئیدها,” او می گوید. “شما نمی تواند اطمینان حاصل کنید.” برای واضح تر جواب Lim طراحی آزمایش به منظور بررسی استروئیدها در ویروسی سینه در مورد یکی دیگر از بیماری همه گیر. زمانی که COVID-19 پدید آمده بود که یکپارچه بازیابی دادگاه به عنوان یک بازو با استفاده از دگزامتازون.

در مکان هایی مانند اسپانیا و دگزامتازون در حال حاضر شده است به طور گسترده ای استفاده می شود در برابر COVID-19. کارلوس Ferrando یک متخصص بیهوشی در درمانگاه بیمارستان بارسلونا یکی از نویسندگان در مقاله منتشر شده در مجله لانست پزشکی تنفسی در 7 فوریه نشان داد که استروئید کاهش مرگ و میر در غیر COVID-19 بيماران مبتلا به ARDS. زمانی که COVID-19 بيمار شروع به نشان می دهد تا در بیمارستان Ferrando آغاز یک کارآزمایی بالینی تصادفی برای تست دگزامتازون اما استخدام به گروه دارونما بود آهسته از آنجا که اکثر بیماران داده شد استروئید او می گوید. Ferrando در حال حاضر تجزیه و تحلیل داده ها از هزاران نفر از بیماران در Icu حدود 80 درصد از آنها دریافت استروئیدها او می گوید. “به نظر می رسد مانند ما یک سیگنال است که کسانی که corticoids کاهش مرگ و میر, اما ما نیاز به نهایی تجزیه و تحلیل.”

Sridhar می گوید: نتیجه مثبت از بهبود دادگاه همچنین دارای یک درس مهم برای بحث در مورد چگونه به بهترین در ابتدا در پاسخ به یک بیماری همه گیر مانند این: که به تأخیر انداختن گسترش پاتوژن از طریق اقامت موقت در خانه سفارشات و یا دیگر اقدامات می تواند به افراد آلوده به بعد در یک بیماری همه گیر شانس بهتری برای زنده ماندن. “این نشان می دهد که ارزش خرید زمان برای علوم برای ارائه و نشان می دهد که با گذشت زمان بیشتر و بیشتر یافته ها را به نور آمده است که کمک به پزشکان در مدیریت COVID-19 بيمار بهتر نتایج بالینی.”

اما حتی اگر استروئید کاهش مرگ و میر آنها را حل نمی کند مشکل از COVID-19 بيمار به طور بالقوه قریب به اتفاق مراقبت های بهداشتی و سیستم Sridhar اخطار می دهد. چرا که این دارو می تواند کمک به درمان بیماران که در حال حاضر بیمار اما نه جلوگیری از بیماری در وهله اول. “واقعی بازی را تغییر خواهد بود مواد مخدر است که مردم مانع رفتن از علائم خفیف تا شدید دولت و واکسن.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de