یک ماده شیمیایی خیاط کت و شلوار برای آلزایمر داروهای

با بیش از 1.2 میلیون نفر از مردم آسیب دیده در آلمان و بیش از 50 میلیون نفر در سراسر جهان به بیماری آلزایمر نیز مراجعه کننده به سادگی به عنوان آلزایمر یکی از بزرگترین و پزشکی اجتماعی, چالش های زمان ما. با توجه به تغییرات پاتولوژیک در مغز بیماران مبتلا به تبدیل شدن به طور فزاینده ای فراموشکار و گیجی به عنوان پیشرفت بیماری. در بدترین موارد حتی بستگان نزدیک دیگر به رسمیت شناخته شده و ساده خانگی وظایف دیگر می تواند انجام شود به طور مستقل. این به این معنی مراقبت مورد نیاز است برای کسانی که تحت تاثیر قرار است. با وجود تحقیقات فشرده آلزایمر بیماری است که هنوز هم در نظر گرفته علاج امروز. محققان در دانشگاه گوتینگن و موسسه فرانهوفر برای سلول درمانی و ایمونولوژی لایپزیگ-هاله توصیف کرده اند امیدوار کننده روش برای درمان بیماری آلزایمر. نتایج منتشر شده در مجله بیوشیمی.

برای مطالعه پروفسور کای Tittmann از Göttingen مرکز علوم زیست شناسی مولکولی کار می کرد همراه با محققان دانشکده شیمی در دانشگاه گوتینگن و این تیم به رهبری پروفسور هانس-اولریش Demuth از Fraunhofer IZI در هاله. چند سال پیش این تیم از هلی کشف کرد که یک آنزیم خاص است که بخشی از مغز انسان هورمون سوخت و ساز بدن نقش حیاتی pathophysiological مهمی در توسعه بیماری آلزایمر, در علاوه بر این به خود واقعی عملکرد بیولوژیکی هورمون بلوغ است. اولین مهارکننده این آنزیم که مهار خاص فرآیندهای پاتولوژیک در حال حاضر تولید نتایج امیدوار کننده.

به منظور ارائه این مواد تشکیل دهنده فعال شیمیایی “خیاط کت و شلوار” تیم تحقیقاتی به بررسی آنزیم واکنش مکانیزم با استفاده از پروتئین کریستالوگرافی. “این ما را قادر به دست آوردن “گزارشهای ویژه” از این آنزیم برای اولین بار می گوید:” نویسنده ارشد Tittmann. این ساخته شده این امکان را برای ساخت رمان بازدارنده که در اصل طراحی شده است و بر اساس واکنش طبیعی است. این بازدارنده در نتیجه منجر به بسیار انتخابی اتصال بدون خطر عوارض جانبی خطرناک. دانشمندان همچنین موفق شد در تعیین ساختار اتمی از انسان آنزیم با ماده جدید. این اشکال مهم و پایه ای برای توسعه بیشتر از بازدارنده های. “ما با اعتماد به نفس است که ما نتایج را منجر به توسعه جدید و بسیار گزینشی نسل از آلزایمر با مواد مخدر” توضیح Demuth.

تفاوت: حمایت فرصت


داستان منبع:

مواد ارائه شده توسط دانشگاه گوتینگن. توجه داشته باشید: محتوا ممکن است برای ویرایش سبک و طول.


مرجع مجله:

  1. الیور Kupski Lisa-Marie, فانک, ویکتور Sautner, Franziska Seifert بریگیته اولین دانیل Ramsbeck فرانک مایر اولف Diederichsen Mirko Buchholz, Stephan Schilling, هانس-اولریش Demuth کای Tittmann. Hydrazides قوی انتقال-دولت آنالوگ برای Glutaminyl سیکلاز دخیل در پاتوژنز بیماری آلزایمر. بیوشیمی, 2020; DOI: 10.1021/acs.biochem.0c00337

استناد به این صفحه:

دانشگاه گوتینگن. “یک ماده شیمیایی خیاط کت و شلوار برای آلزایمر با مواد مخدر: بازدارنده های جدید برای آنزیم.” ScienceDaily. ScienceDaily, 17 جولای سال 2020 است. <www.sciencedaily.com/releases/2020/07/200717120148.htm>.

دانشگاه گوتینگن. (2020, جولای 17). یک ماده شیمیایی خیاط کت و شلوار برای آلزایمر با مواد مخدر: بازدارنده های جدید برای آنزیم. ScienceDaily. برگرفته ژوئیه 19 سال 2020 از www.sciencedaily.com/releases/2020/07/200717120148.htm

دانشگاه گوتینگن. “یک ماده شیمیایی خیاط کت و شلوار برای آلزایمر با مواد مخدر: بازدارنده های جدید برای آنزیم.” ScienceDaily. www.sciencedaily.com/releases/2020/07/200717120148.htm (accessed July 19, 2020).

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر