در برنامه نویسی کمک درسی مدرسه مدل به 4 سال کالج

یک روز در سال 2017, لورن Neuwirth غرق به یک صندلی در دانشگاه دفتر کمک های مالی احساس از گزینه های. او در پایان دومین سال در دانشگاه پوردو در ایندیانا یک مدرسه او می خواهم برای انتخاب خود را برتر مهندسی برنامه. Neuwirth که رشد نزدیک میلواکی مشغول به کار بود دو شغل برای پوشش هزینه های زندگی و به سرعت در حال اجرا از طریق پول مادر او تا به حال خود را کنار بگذارند برای کالج. وام های دانشجویی فدرال تنها تحت پوشش برخی از پوردو را گران خارج از کشور, شهریه. او نگران است که باقی می ماند در مدرسه او می خواهم که به خارج گران قیمت و وام های خصوصی و یا پیوستن به ارتش.

اما پس از آن پوردو ارائه راه دیگری برای پرداخت. سرمایه گذاران از جمله ثروتمند و فارغ التحصیلان صندوق و پگبورد در بنیاد تحقیقات—آیا جلوی او 50.000 دلار برای پوشش دو سال از کالج. در مقابل او می خواهم به آنها مدیون 14.8 درصد از هر چه درآمد او به دست آورده در هشت سال پس از او فارغ التحصیل شد. Neuwirth به توافق رسیدند. در پاییز گذشته, او پنجمین و آخرین سال به عنوان یک عمده در علوم و صنایع غذایی و مهندسی زیستی او دریافت پیشنهاد کار از محصولات کشاورزی شرکت کارگیل در حقوق و دستمزد $56,000. اگر همه می رود به عنوان برنامه ریزی شده او را در نهایت بازگشت سود سالم برای کسانی که سرمایه گذاران.

“آن را فراهم کرده است به من این فرصت را به اقامت در پردیو” گفت: Neuwirth, 22, که صرف تابستان گذشته به عنوان یک شرکت کارگیل کارآموز سرهم بند با ذرت-آرد مخلوط که کت مک دونالد Chicken McNuggets. “اما آن را از روی حیله و تزویر,” او گفت: “از آنجا که من قصد دارم به آن کشیده از درآمد من و سپس من هم رفتن به مجبور به پرداخت آن وام های فدرال. که باعث می شود من کمی مضطرب است.”

این نوع از آرایش, شناخته شده به عنوان درآمد به اشتراک گذاری توافق یا ISA استفاده شده است در یک سطحی از مکان اما نه به دست اورد مقدار کشش در آمریکا تا همین اواخر. در حال حاضر بیش از پنج ده دانشگاههای آمریکا و برنامه نویسی مدارس با استفاده از Isa و در ماه دسامبر وزارت آموزش و پرورش گفت: این امر آزمایش با ارائه آنها را. سناتور معرفی دو حزبی قانون برای تنظیم ابزار و سرمایه گذاران در حال توجه است.

به عنوان Isa مهاجرت از حاشیه کمک های مالی به جریان اصلی بحث در اطراف آنها رشد می کند بلندتر. طرفداران tout ایمنی خالص آنها پیشنهاد: با Isa بر خلاف وام فارغ التحصیلان پرداخت هیچ اگر آنها می توانید تنها با دستمزد کم کار می کنند و اغلب وجود دارد محدودیت در Isa’ مدت و به مقدار کل فارغ التحصیلان باید بازپرداخت. “آن را می سازد کالج کمتر مخاطره آمیز گفت:” بث Akers, یک عضو ارشد در منهتن موسسه محافظه کار فکر می کنم تانک.

این ابزار می تواند تولید مزایای دیگر: سرمایه گذاری به طور مستقیم در Isa به عنوان پوردو انجام شده است به مدارس یک انگیزه های مالی برای کمک به دانش آموزان خود را از طریق به فارغ التحصیلی و به شغل خوب.

اما منتقدان از Isa استدلال می کنند که آنها فقط یک چرخش جدید در بدهی. برخی از شرایط قرارداد کمتر گلگون از آنها برای اولین بار ظاهر می شود: بسیاری از فارغ التحصیلان به احتمال زیاد تا پایان پرداخت به مراتب بیشتر از آنها دریافت (Purdue را کلاه 2.31 برابر اندازه اولیه پرداخت) و در زیر برخی از قراردادهای دوره بازپرداخت طولانی شد اگر دانش آموزان کسب کمی بیش از حد. ابهامات فراوان مانند چه اتفاقی می افتد اگر فارغ التحصیلان مشکل پرداخت. آموزش کارشناسان نگران هستند که سرمایه گذاران قمار در دانشجويان آتی می تواند تولید انواع عوارض از تبعیض علیه دانش آموزان که در حال انتظار برای کسب کمتر به شتاب تحول از کالج ها از مکان آموزش به موتورهای نیروی کار ماهر تولید. در پردیو, به عنوان مثال, دانش آموزان, مطالعه برای درجه است که معمولا منجر به پایین, پرداخت, زمینه, زین با سنگین ترین شرایط بازپرداخت.

“ترس من این است که دانش آموزان و به خصوص کم درآمد نسل اول دانش آموزان به پایان خواهد رسید پرداخت خود را بیشتر برای آموزش از آنها را اگر آنها می خواهم گرفته شده از وام های سنتی گفت:” علامت گذاری بکر رئیس جمهور از دانشگاه. “واقعیت این است که سرمایه گذاران به سرمایه گذاری پول; این یک نوع دوستانه انجام است.”

این نگرانی وجود فارغ التحصیلان ایم که آغاز شده و پرداخت خود را Isa می گویند آنها وزن کمتر به شدت از وام. شارلوت هربرت تامین مالی در سال آخر خود را در پوردو با درآمد سهم توافق برای حدود 27,000; هر ماه در فدرال وام دانشجویی پرداخت او می پردازد و او را سرمایه گذاران 10 درصد از مبلغ 38000 دلار قبل از مالیات حقوق و دستمزد و ادامه خواهد داد به انجام این کار برای هفت سال آینده. “دانستن است که آن را هرگز خواهد بود بیش از 10 درصد از درآمد من بود و نه اطمینان بخش گفت:” هربرت, 24, ویژگی های یک نویسنده از کتاب های راهنما و دفترچه راهنما برای یک شرکت مهندسی. “من نگرانی بزرگ با وام است که به دلیل علاقه آن را فقط رفتن به رفتن نگه دارید. من به طور مداوم به دنبال در چگونه من می توانم فشار را کمی بیشتر به سبقت گرفتن منافع است.”

برنامه نویسی برای مشاغل

درایو یک ساعت از Purdue, Kenzie آکادمی به سود tech مدرسه واقع در سابق خانه اپرا در مرکز شهر ایندیاناپولیس با هدف به بوسیله اسباب گردنده از فارغ التحصیلان برای کار پرداخت. یک روز صبح اخیر نه دانش آموزان نشسته در جداول به عنوان یک مربی با پوشیدن آبی Kenzie T-پیراهن به میدان فرستاد سوالات در مورد چگونه به خیاط خود résumés برای شغل مهندسی نرم افزار و تجربه کاربر طراحی شده است.

“کل ما بقای ما بستگی به این دارد دانشجویان موفق بودن” گفت: چوک Ooi (تلفظ “Oy”), Kenzie را 39 ساله بنیانگذار نشستن در یک دیواره شیشه اتاق توسط مدرسه در ورودی است که به نظر می رسد در معرض آجر دیوار Wayfair مبلمان و باز طرح طبقه. “بنابراین ما واقعا واقعا سرمایه گذاری در دانش آموزان ما.”

Ooi که رشد در مالزی و نقل مکان به ایالات متحده برای باز Kenzie در سپتامبر 2017 با هدف بسته شدن شکاف بین کارگران مهارت ها و نیازهای رو به رشد صنعت فن آوری در ایندیاناپولیس و فراتر از آن. او به دنبال جذب دانش آموزانی که می خواهم آواره شده توسط اتوماسیون; می خواستم سریعتر راه ارزان تر به فن آوری نیروی کار از دانشگاه; و یا به دنبال یک شروع تازه است. مانند بسیاری از برنامه نویسی مدارس Kenzie واجد شرایط نیست برای فدرال تامین مالی بنابراین دانش آموزان تا به حال چند گزینه فراتر از گران وام های خصوصی (با فرض اینکه آنها تا به حال نمرات اعتباری به دست آوردن آنها). Ooi تحقیق ISA مدل و دوست داشت که آنچه که او را دیدم. دانش آموزان می توانند با پرداخت شهریه از $24,000 اگر آنها پول اما بسیاری از Kenzie 500 دانش آموزان پرداخت برای مدرسه با Isa.

Kenzie را Isa کار مثل این: دانش آموزان پرداخت $100 تا جلو و هیچ شهریه تا زمانی که آنها امن کار با حقوق و دستمزد حداقل $40,000. هنگامی که آنها انجام آنها پرداخت 13 درصد از درآمد ماهانه خود را برای چهار سال تا حداکثر $42,000. اگر آنها از دست دادن شغل خود و یا درآمد خود را به نرخهای زیر $40,000 پرداخت قاب زمان کشش می تواند تا هشت سال است.

برای برنده شدن در پذیرش متقاضیان در حال آزمایش بر روی خود توانایی حل مسئله; حدود 25 درصد از کسانی که در مصاحبه پذیرفته شده های مدرسه می گوید. بستری دانش آموزان باید با عبور از موانع بیشتری را به واجد شرایط برای یک ISA مانند نشان می دهد که بدهی های موجود خود نمی خواهد جلوگیری از آنها را از مدیریت درآمد خود را-به اشتراک گذاشتن تعهدات.

برخی از Kenzie دانش آموزان نگه داشتن درجه لیسانس را که نمی کمک آنها در بازار کار. نیک هاول یکی است. هاول, 35, فارغ التحصیل از پوردو با مدرک دیپلم حرفه ای در پرواز و لیسانس در کسب و کار. اما او تنها می تواند پیدا کردن کم-پرداخت انبار و دفتر مشاغل, او گفت:, و وارد مجموعه در $50,000-به علاوه او بدهکار در وام های دانشجویی. او در حال حاضر در یک درآمد فدرال محور طرح بازپرداخت است که او را ملزم به پرداخت 3 درصد از درآمد خود را به دولت—از 7 درصد پس از هاول به تازگی renegotiated آن—اما علاقه است که هنوز هم حاصل.

در 2018, Howell ثبت نام در Kenzie با امید دستیابی به مهارت های قابل عرضه در بازار. ظرف یک سال از شروع او موفق به دریافت یک پیشنهاد کار از یک شرکت توسعه وب. امروز او درآمد $55,000 یک سال ساخت وب سایت برای شرکت های خودرو. بین تعهدات مالی خود Kenzie و پوردو درجه او را پرداخت 16 درصد از درآمد خود را, اما او می گوید آن را کنترل خاطر همسر خود را باعث می شود حقوق و دستمزد مناسب به عنوان یک آزمایشگاه تکنولوژی.

“ما در حال انجام راه بهتر از ما بودند قبل از اینکه گفت:” هاول که در کرفردزویل نزدیکی ایندیاناپولیس. “وام های سنتی هستند کلاهبرداری,” او اضافه شده است. “من خواهد 110 درصد فشار درآمد سهم موافقت نامه های مردم بیش از گرفتن وام های سنتی فقط برای این واقعیت است که این درصد بالاتر است اما آن را بر اساس (یک) کار شما و به شما پرداخت صفر اگر شما کار ندارد و (ب) وجود دارد که هیچ علاقه ای.”

مدرسه یک افزایش بزرگ در پاییز گذشته زمانی که سن فرانسیسکو مبتنی بر تاثیر شرکت سرمایه گذاری جامعه مدیریت سرمایه گذاری گفت: آن را به من قرض بدهید و Kenzie به 100 میلیون دلار برای گسترش آن تعداد از دانش آموزان دریافت Isa به هزاران نفر. یعقوب هار شریک مدیریت از جامعه مدیریت سرمایه گذاری گفت: این شرکت سه سال را صرف تحقیق در مورد مدارس قبل از انتخاب Kenzie به دلیل آن متمرکز محروم دانش آموزان در خارج از فناوری مانند هاب منطقه خلیج و آن را نشان داد موفقیت های اولیه در کمک به دانش آموزان به مشاغل خوب و مناسب. (حدود 90 درصد از Kenzie فارغ التحصیلان پیدا کردن شغل است که پرداخت حداقل $40,000 مدرسه می گوید.) بر اساس این توافق Kenzie برگزار خواهد شد ISA قرارداد به طور مستقیم با دانش آموزان, اما جامعه مدیریت سرمایه گذاری می تواند به توقف سرمایه گذاری خود را اگر نرخ فارغ التحصیلی و شغل قرار دادن نرخ جست و خیز هار گفت.

تا کنون تزریق پول نقد شده است برای دانش آموزان: آن را فعال کنید Kenzie به کاهش سهم درآمد آن نیاز از فارغ التحصیلان به 13 درصد از 17.5 درصد است.

در این رویداد از یک رکود اقتصادی هر چند فارغ التحصیلان’ درآمد—و Kenzie را برمی گرداند—می تواند به سقوط. اما Ooi گفت که او فکر می کند که سرعت تغییرات تکنولوژیکی است که تنها به تشدید شرکت نیاز برای کارگران ارسال بیشتر دانش آموزان به مدرسه است. او همچنین فکر می کند بیشتر دانش آموزان شروع خواهد شد انتخاب مکان هایی مانند Kenzie به جای چهار سال در مدارس. “این یک نیم تریلیون دلار در سال شهریه کسب و کار بسیار پایین و میزان رضایت او گفت:” از سنتی آموزش عالی است.

پوست در این بازی

Purdue رئيس جمهور میچ Daniels موافق است که کالج ها قرار داده اند کمی بیش از حد تاکید بر کمک به فارغ التحصیلان خود را موفق و می بیند درآمد به اشتراک گذاری توافق به عنوان یک راه را برای فشار به مدارس در این جهت است. “یک انتقاد مشروع از آموزش عالی است که در آن شارژ شده است مقادیر بالاتر برای یک محصول اثبات نشده کیفیت,” او گفت:. “آموزش عالی بوده و بسیار مقاوم به طرح های پیشنهادی که در آنها برخی از پوست در این بازی است که آنها را قبول برخی نسبت خطر برای دانش آموز به طور پیش فرض.”

در سال 2016 دانشگاه راه اندازی آن درآمد به اشتراک گذاری توافق برنامه به نام “بازگشت یک دیگ بخار” پس از مدرسه طلسم یک مینی لوکوموتیو به نام Boilermaker خاص است. از آن زمان به بعد بیش از 750 دانش آموزان را امضا کرده اند. برنامه مدیریت توسط پوردو بنیاد تحقیقات جداگانه غیر انتفاعی است که سرمایه گذاری به طور مستقیم در ISA صندوق و افزایش پول برای آن را از خارج از سرمایه گذاران.

دانیلز سابق جمهوری خواه فرماندار ایندیانا مطرح نسبتا باریک نقش Isa: به عنوان جایگزینی برای بهره بالا وام های دانشجویی خصوصی و فدرال پدر و مادر به علاوه وام. او فکر نمی کند که آنها می توانند در رقابت با یارانه وام های فدرال و اشاره می کند که دولت در حال حاضر به اجرا درآمد محور برنامه بازپرداخت خود را, اگر چه کسانی که وام های که در ادامه به علاقه تعلق. هنوز هم برخی از پوردو دانش آموزان با استفاده از Isa به جای وام های فدرال. هربرت برای مثال می تواند دسترسی بیشتر وام های فدرال در سال آخر خود اما تصمیم ISA بود یک گزینه بهتر به دلیل نزولی حمایت های مانند آن ساخته شده است در پایان تاریخ.

دیگر چهار سال در مدارس با استفاده از Isa برای پر کردن های مختلف شکاف. کالج کلرادو کوه به عنوان مثال با استفاده از Isa برای ثبت نشده دانش آموزان (که نمی واجد شرایط برای وام های فدرال).

حتی برخی از ISA منتقدان می گویند که اگر به خوبی انجام آنها می تواند یک جایگزین بهتر برای وام های خصوصی. “است که آن را امن تر سیگار? شاید” جسیکا گفت: Thompson, دانشیار معاون رئیس جمهور با سازمان های غیر انتفاعی موسسه برای دسترسی و موفقیت.

به جای ارزیابی وام گیرندگان خود را بر اساس اعتبار ISA سرمایه گذاران ارزیابی دانش آموزان پتانسیل درآمد. و که که در آن همه چیز روی حیله و تزویر. در پردیو یکی از ویژگی های ثابت شده است به خصوص بحث: دانش آموزان با کمترین درآمد بالقوه دریافت بدترین شرایط بازپرداخت. برای مثال ساوانا مارینا ویلیامز ارشد از Auburn, ایندیانا, کار نسبت به مدرک در پایین پرداخت زمینه آموزش و پرورش روبرو شد حدود $30,000 توسط پوردو نزدیک به $20,000 کمتر از Neuwirth the مهندسی زیستی ، اما ویلیامز موظف به پرداخت تقریبا همان سهم از درآمد خود را به عنوان Neuwirth نزدیک به 15 درصد و او می تواند پرداخت آن را برای 10 سال به جای هشت. Paul James Laurora یک فارغ التحصیل رشته مهندسی شیمی از نیوجرسی که ارائه شد بیشتر پول صف از ویلیامز—$33,500 — همچنین دریافت بیشتر شرایط سخاوتمندانه. او پرداخت 9.6 درصد از حقوق و دستمزد خود را برای 7.5 سال است.

این مدل طوری طراحی شده است که اکثر دانش آموزان در نهایت تولید بیشتر یا کمتر همان بازگشت برای سرمایه گذاران است. اما از آموزش و پرورش برخی از کارشناسان استدلال می کنند که کمک های مالی است که به معنای به سطح زمین بازی و کمک به ایجاد تحرک اقتصادی نه بار ترین آسیب پذیر است. به علاوه منتقدان می گویند چنین شرایط می تواند بسیار تاثیر منفی بر زنان و مردم رنگ که به احتمال زیاد عمده در پایین پرداخت زمینه های مانند کار اجتماعی و کمتر به احتمال زیاد عمده ای در بالا و پرداخت به رشته های مهندسی. درآمد موافقت نامه های به اشتراک گذاری می تواند در نتیجه اجرا گرفتار عادلانه وام قوانین و حتی تشدید نژاد و جنسيت و ثروت و شکاف.

دانش آموزان به عنوان سرمایه گذاری

در همان زمان بیشتر سرمایه گذاران شروع به مشاهده دانش آموزان به عنوان یک وعده کلاس دارایی. کریستوفر carmela di carlo یک شریک مدیریت با FlowPoint سرمایه همکاران نیویورک شرکت سرمایه گذاری; او شناخته شده به عنوان “پدر بزرگ CDOs” برای نقش خود در محبوب وثیقه بدهی های این ابزار است که کشت بحران مالی 2008. این پاییز گذشته FlowPoint پرده برداری edly یک بازار آنلاین است که در مسابقات مدارس فروش “سهام” از دانش آموزان خود را’ Isa با سرمایه گذاران معتبر. Carmela di carlo پیش بینی کرد که بازار Isa می تواند جایگزین کل 10 میلیارد دلار وام خصوصی در بازار و سپس برخی از, در حال رشد به حداقل 20 میلیارد دلار است.

پلت فرم حل مشکل مواجه مدارس که با استفاده از Isa برای تامین مالی برنامه های خود را: آن را می دهد آنها را به برخی از پول جلو قبل از دانش آموزان فارغ التحصیل و شروع به بازپرداخت. در بورس, سرمایه گذاران دریافت حقوق جزئی به پرداخت در آینده از بسته نرم افزاری Isa. بر خلاف پوردو پلت فرم نمی چسبد دانش آموزان در رشته های مختلف با شرایط پرداخت مختلف. در عوض سرمایه گذاران می توانید انتخاب کنید که کدام نوع از دانش آموزان که در مدارس آنها می خواهند برای خرید یک سهام در. Carmela di carlo گفت: برخی از سرمایه گذاران راحت با کاهش بازده را نشانه علاقه bankrolling آینده اجتماعی کارگران و معلمان در حالی که سود بیشتر فکر سرمایه گذاران می توانید انتخاب کنید به پرتاب پول خود را پشت مهندسین آینده. تا کنون ده ها موسسات (برنامه نویسی و مدارس فنی و حرفه ای و یکی برای سود دانشگاه) را امضا کرده اند و بیش از دو دوجین سرمایه گذاران قرار داده اند تا در مورد $20 میلیون, carmela di carlo و همکاران او گفت:.

شرکت او در تلاش است برای اطمینان از قوی بازده برای سرمایه گذاران—10 تا 15 درصد سالانه با توجه به edly سایت—کار تنها با مدارس که فارغ التحصیلان موفق شده اند در بازار کار و دادن بهتر شرایط تامین مالی به مدارس با قوی تر عملکرد. این نوع صحبت کردن باعث می شود برخی از آموزش عالی کارشناسان با احتیاط: می تواند از آن منجر به جریان سرمایه تنها به کار متمرکز مدارس تغییر هدف آموزش عالی از آموزش آماده سازی برای برخی مشاغل با درآمد? در همان زمان به دلیل شرکت مدارس واگذار به سرمایه گذاران بخشی از سهام در درآمد خود را به اشتراک گذاری توافق با دانش آموزان منتقدان استدلال می کنند که سرمایه گذار تصمیم گیری خواهد شد به طور فزاینده ای رانندگی مدارس ، “Isa چپاولگر هستند” گفت: کیم Crayton یک استراتژیست کسب و کار و بنیانگذار #causeascene یک سازمان متمرکز در ساخت تکنولوژی جهان فراگیر تر.

این لایحه در مجلس سنا معرفی شده در سال گذشته خواهد درمان درآمد به اشتراک گذاری توافق به عنوان یک بخش جدید به غیر از وام و معاف از احکام ربا و دیگر حمایت های فراهم شده برای وام گیرندگان. طرفداران می گویند این قانون لازم است برای تنظیم Isa و Isa مجزا از بدهی. اما طرفداران مصرف کننده استدلال می کنند که قانون را فراهم می کند یک درب عقب در اطراف قوانین وام و که آن را می تواند دانش آموزان آسیب پذیر است. “این بسیار مشخص نیست که چگونه این محصولات به خصوص محصولات است که مبتنی بر گسترده در سراسر مدارس در سراسر برنامه—انتظار به comport با پایه عادلانه وام قوانین شده اند که در این کتاب برای چندین دهه” گفت: Seth Frotman سابق مصرف کننده حمایت مالی دفتر رسمی که در حال حاضر اجرا می شود غیر انتفاعی دانشجو قرض حفاظت از مرکز.

پس از وزارت آموزش و پرورش رسمی ذکر شده در این سازمان علاقه به درآمد سهم موافقت نامه های گذشته ممکن است این ایده جلب خشم سناتور الیزابت وارن (D-ماساچوست) که پیوسته همکاران در درخواست این گروه برای جزئیات بیشتر از طرح خود را. “این است که عمیقا نگران کننده برای دیدن یک بخش رسمی افزایش رمان اشکال بدهی دانشجویان به جای تلاش به ساقه جزر و مد از بدهی” آنها نوشت و اضافه کرد که Isa “حمل بسیاری از مشکلات رایج از وام های دانشجویی خصوصی—با اضافه شدن خطر از شعارهای فریبنده و بازاریابی است.”

حتی اگر بازاریابی درآمد سهم موافقت نامه نیست, فریبنده, آن می تواند گیج کننده. Laurora این پوردو فارغ التحصیل رشته مهندسی شیمی گفت: او فقط متوجه شدم بعد از پرداخت لگد که سهم او خواهد بود تعیین و از ناخالص با خالص پرداخت. که برگ او پول کمتر در هر ماه از او اختصاص داده است.

و در حالی که برخی از دانش آموزان می گویند که آنها در حال خوشحالم که این فرصت را به درمان به عنوان سرمایه گذاری نمی بدهکاران درآمد به اشتراک گذاری توافق را تغییر ندهید این واقعیت است که دانش آموزان را مدیون ده ها هزار دلار برای خود درجه است. به علاوه بالا هزینه شهریه به این معنی است که دانش آموزان اغلب مجبور به گرفتن وام از Isa جوانه آنها را در بازپرداخت.

Neuwirth the پوردو ارشد, زمان چهار های مختلف درآمد به اشتراک گذاری موافقت نامه در مجموع $50,000. اما هنوز هم به اندازه کافی برای پوشش هزینه های خود را به طوری که او تبدیل به وام های خصوصی.

جوانترین از سه فرزند مطرح شده توسط یک مادر تنها Neuwirth می رفته اند به یک مدرسه دولتی در ویسکانسین. اما او احساس در رشته مهندسی از پوردو خواهد کمک به او برای رسیدن به یک آینده امن. در حال حاضر کار خود را در شرکت کارگیل در دست او نمی پشیمانی تصمیم گیری. اما 14.8 درصد از حقوق و دستمزد او را پرداخت مدرسه برای او عیسی “به نظر می رسد کمی بیش از حد برای من.” او افزود: “این یک کمی ترسناک است.”

هنوز Neuwirth گفت: او نمی غبطه خوردن پوردو شانس به سود حاصل از موفقیت خود را از درآمد به اشتراک گذاری توافقنامه اجازه داده او را به ماندن در دانشگاه و پایان مدرک خود. او گفت: “این خوب است که من پوردو برخی از پول است.”

این داستان در مورد درآمد سهم موافقت نامه های تهیه شده توسط این Hechinger گزارش یک سازمان غیر انتفاعی مستقل خبری سازمان با تمرکز بر نابرابری و نوآوری در آموزش و پرورش است. ثبت نام برای Hechinger عضویت در خبرنامه.


بزرگ تر سیمی داستان
  • جلبک خاویار کسی ؟ آنچه ما می خواهیم غذا خوردن در سفر به مریخ
  • کد وسواس رمان نویس می سازد نوشتن یک ربات. طرح غلیظ
  • چگونه یک فضای مهندس ساخته شده خود را دوار تلفن همراه
  • چگونه برای به اشتراک گذاری فایل امن آنلاین
  • برف و یخ در برخواهد داشت آزار دهنده مانع برای خودروهای بدون راننده
  • 👁 تاریخچه راز از صورت به رسمیت شناختن. به علاوه آخرین اخبار در مورد هوش مصنوعی
  • 🏃🏽♀️ می خواهید بهترین ابزار برای دریافت سالم است ؟ ما را بررسی کنید دنده تیم میدارد برای تناسب اندام بهترین انتقالها دنده در حال اجرا (از جمله کفش و جوراب) و بهترین هدفون

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر