محققان در انستیتو پاستور در لیل فرانسه در محل کار جدید کروناویروس در فوریه 20.

SYLVAIN لفور/گتی ایماژ

در 22 ژانویه دیو اوکانر و تام فریدریش دعوت چند ده همکاران خود در سراسر ایالات متحده برای پیوستن به یک فضای کاری جدید در پلت فرم پیام رسانی فوری شل. دانشمندان هر دو در ویسکانسین ملی پستانداران مرکز تحقیقات دیده بود اخبار در مورد جدید بیماری در حال ظهور در چین و محققان متوجه خواهد نیاز به یک پستاندار مدل اگر آنها قرار بود برای پاسخ به برخی از سوالات مهم در مورد زیست شناسی آن. “ما با قرار دادن یک تماس به یک دسته از محققان و اساسا گفت: “هی بیایید بحث'” اوکانر می گوید. ایده این است که به هماهنگی تحقیقات و مطمئن شوید که نتایج قابل مقایسه فردریش می افزاید. (آنها به نام شل کاری وو-هان قبیله یک بازی در گروه هیپ هاپ Wu-Tang Clan.)

وو-هان قبیله فقط یک مثال از نحوه COVID-19 شیوع تبدیل چگونه دانشمندان برقراری ارتباط در مورد حرکت سریع بهداشت بحران. با استفاده از اطلاعات منتشر شده روزانه توسط preprint سرور که حتی وجود یک دهه پیش و سپس جدا در سیستم عامل های مانند شل و توییتر و در رسانه ها قبل از رسمی بررسی دقیق آغاز می شود. مجله کارکنان در حال کار اضافه کاری برای دریافت نسخه های خطی مورد بررسی و ویرایش و منتشر شده در رکورد سرعت. محترم مجله پزشکی نیوانگلند (NEJM) ارسال شده یکی COVID-19 کاغذ ظرف 48 ساعت از ارسال. ژنوم ویروسی نوشته شده بر روی یک پلت فرم به نام GISAID بیش از 200 تا کنون تحليل شده بلافاصله توسط یک سرباز پیاده از زیست شناسان تکاملی که خود را به اشتراک بگذارید درختان فیلوژنتیک در preprints و در رسانه های اجتماعی.

“این یک تجربه بسیار متفاوت از هر شیوع است که من بخشی از, می گوید:” اپیدمیولوژی مارک Lipsitch از دانشگاه هاروارد T. H. Chan دانشکده بهداشت عمومی. شدید ارتباطی است کاتالیز غیر معمول سطح همکاری میان دانشمندان است که همراه با پیشرفت های علمی فعال است تحقیقات برای حرکت سریع تر از طول هر قبلی شیوع. “میزان بی سابقه ای از دانش تولید شده در 6 هفته می گوید:” جرمی Farrar, رئیس, ولکام تراست.

تنبل ارتباطات علمی شده است که اغلب یک مشکل در گذشته شیوع است. محققان گاهی نشسته بر روی داده های مهم تا یک مقاله پذیرفته شد با مشخصات بالا نظیر-مجله بررسی چرا که آنها نگران رقبای ممکن است در اجرا با آنها. حتی اگر محققان مایل به اشتراک گذاشتن یافته های خود را در اوایل وجود دارد نبود یک پلت فرم برای انجام این کار.

Lipsitch متوجه شدم چند سال پیش که preprint سرور که انتشار یافته قبل از بررسی دقیق می تواند تغییر دهد. می تواند به دانشمندان در ارسال داده های تازه به سرعت و هنوز هم برخی از اعتباری بدون در نظر گرفتن که در آن کار بود و در نهایت منتشر شده است. در یک سال 2018 کاغذ او و دیگران به این نتیجه رسیدند که preprints با سرعت بالا اطلاعات انتشار در طول Zika بیماری همه گیر از 2015-16 و غرب آفریقا شیوع ابولا از 2014-16. بسیاری از preprints به نظر می رسد بیش از 100 روز قبل از یک مجله منتشر شده ، اما به طور کلی کمتر از 5 درصد از مقالات علمی-پژوهشی در مورد دو همه گیر شد و برای اولین بار ارسال شده به عنوان یک preprint.

این COVID-19 شیوع شکسته است که در قالب. اوایل این هفته بیش از 283 مقالات در حال حاضر به نظر می رسد در preprint مخازن (دیدن گرافیک در زیر) در مقایسه با 261 منتشر شده در مجلات. دو تا از بزرگترین زیست پزشکی preprint سرور bioRxiv و medRxiv, “در حال حاضر در حال گرفتن حدود 10 مقاله در هر روز در برخی از جنبه های رمان coronavirus می گوید:” جان Inglis رئیس Cold Spring Harbor Laboratory مطبوعات اجرا می شود که هر دو سرور. سیل “شده است یک چالش برای تیم های کوچک … [آنها] در حال کار شب و تعطیلات آخر هفته.”

خیلی از این کار انجام شده توسط کارکنان و خارج از دانشمندان شامل غربالگری ارسالی به علف هرز از شبه علم و نظر تکه. نسخه های خطی است که آن را از طریق متفاوت شدید در کیفیت می گوید: دانشگاه هنگ کنگ اپیدمیولوژی کیجی فوکودا. “برخی از آنها هستند که مفید و برخی از آنها بسیار مفید است.” Lipsitch خواستار آن را “یک firehose.” Anthony Fauci سر از ایالات متحده موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی می گوید: او آنقدر شلوغ است که او اغلب می خواند preprints در اواخر شب. “یازده ساعت 12 صبح می آید و شما باید 25 از این چیزها را به عنوان خوانده شده,” Fauci می گوید. “شما نمی توانید آنها را نادیده گرفت.” اما گاهی “آن را می شود کمی گیج کننده است آنچه شما واقعا می تواند بر این باورند.”

اطلاعات انقلاب

دانشمندان در حال به اشتراک گذاری بیشتر اطلاعات با استفاده از preprints از آنها در طول هر قبلی شیوع. تعداد مقالات منتشر شده است و انفجار را به عنوان به خوبی.

Jan.611162126Feb.6111621075150225300تعدادی از مطالعاتPreprintsانتشارات

(گرافیک) M. WEILAND/علم; (دیتا), PUBMED; MEDRXIV; BIORXIV; CHEMRXIV; ARXIV

که حتی سخت تر برای روزنامه نگاران و عموم مردم. 31 ژانویه preprint در bioRxiv توسط دانشمندان در هند با اشاره به “غیر طبیعی” شباهت بین SARS-CoV-2 ویروس است که باعث COVID-19 و HIV سوخت تئوری های توطئه در مورد مهندسی ژنتیک. این مقاله بود که به طور گسترده ای مورد بحث در توییتر و پوشش داده شده توسط برخی از رسانه های خبری—حتی اگر برخی از دانشمندان بلافاصله گفت: آن ناقص بود. Inglis اشاره می کند که این مقاله را دریافت 90 نظرات انتقادی در عرض 48 ساعت بود با سرعت کردهاند. (رسمی کاغذ علاوه بر این یافته ها منتشر شد در حال ظهور میکروب و عفونت 2 هفته بعد.)

هنوز هم چنین داده ها در حال تبدیل شدن به بخشی از یک “infodemic” اطلاعات بد می گوید virologist ماریون Koopmans از مرکز پزشکی اراسموس و علم در جامعه نیاز به بحث نحوه برخورد با آن است. “شده است وجود دارد حمایت قوی برای باز کردن علم باز, داده,” او می گوید. “خوب این است که علم باز کردن, باز کردن داده ها. حالا چه کنیم؟” BioRxiv و medRxiv باید هر دو قرار داده تا برجسته اعلامیه تاکید اولیه طبیعت از اطلاعات در preprints. “ما مصرانه از روزنامه نگاران در گزارش خود هشدارهای در مورد استفاده از اطلاعات” Inglis می گوید.

هنوز Farrar می گوید مزایای سریع به اشتراک گذاری اطلاعات بسیار بیشتر از معایب است. حتی بررسی دقیق توسط یک مجله تضمین نیست که ادعا صحیح است. 30 ژانویه NEJM کاغذ که پیشنهاد یک زن چینی که نشان داد هیچ علائم COVID-19 تا به حال انتقال این ویروس به افراد در آلمان بعدها تحت انتقاد شدید چون معلوم شد این نویسنده تا به حال نه در واقع صحبت به زن است. بعد از مصاحبه نشان داد که او تا به حال برخی از علائم; مجله اضافه شده است که اطلاعات به عنوان یک پیوست.

NEJM Editor-in-Chief اریک روبین تصدیق وجود تنش بین دقت و سرعت. مجله بررسی روند COVID-19 مقالات او اشاره می کند که در واقع همان مثل همیشه اما بسیار سریع تر است. “ما و نویسندگان می تواند انجام یک کار دقیق تر اگر ما تا به حال بیشتر زمان,” او نوشت: در یک ایمیل. “اما در حال حاضر پزشکان در حال برخورد با یک بحران و بهترین کیفیت اطلاعات در دسترس به سرعت بهتر است از اطلاعات است که می تواند دیده تا آن را مفید نیست.”

برای سرعت بخشیدن به تحقیقات آن را نیز بسیار مهم برای به اشتراک گذاشتن چیزهایی که کار نمی کنند اوکانر می گوید:—برای مثال زمانی که آزمایش ها نشان می دهد گونه های جانوری نمی تواند آلوده به ويروس جديد. “این اطلاعات مهم است که به طور معمول به اشتراک گذاشته شده از طریق کانال های سنتی,” او می گوید به همین دلیل است که گروه هایی مانند وو-هان قبیله بسیار مفید است. اعضای آن همچنین در مورد اینکه آیا برای آلوده کردن حیوانات روش سنتی با قرار دادن یک مایع ویروس تعلیق در بینی خود را و یا از طریق آئروسل یک راه جدید از قرار گرفتن در معرض است که بیشتر شباهت به یک عطسه. (آنها احتمالا هر دو را امتحان کنید.) “توسط آشکارا های برنامه ما می تواند به کاهش افزونگی” فردریش می گوید.

روشن نیست که آیا چنین علمی همکاری کمک خواهد کرد که کاهش در سراسر جهان ضربه از COVID-19. اما بسیاری از دانشمندان خوش آمدید راه شیوع این بیماری در حال حاضر تغییر راه آنها ارتباط برقرار کند. “آن احساس می کند مانند چیزهایی که در حال انتقال به یک کاملا جدید فرهنگ انجام تحقیقات می گوید:” virologist ایزابلا Eckerle ژنو مرکز در حال ظهور بیماری های ویروسی. “این هیجان انگیز است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im