هماهنگ COVID-19 پاسخ به کمک های غربی واشنگتن صاف منحنی’

با وجود داشتن اولین مورد تایید شده از coronavirus و عمده COVID-19 شیوع در ایالات متحده آمریکا ایالت واشینگتن اجرا یک طرح پاسخ که نگهداری آن مرگ و میر پایین ترین در میان تمام کشورهای که تا به حال عمده شیوع بیماری. یک چند رشته ای اجماع پنل 26 کارشناسان تجزیه و تحلیل غربی واشنگتن پاسخ و شناسایی شش عامل کلیدی است که کمک به “مسطح منحنی” در دولت است. آنها در گزارش یافته های خود را در یک “مقاله در مطبوعات” در مجله کالج آمریکایی جراحان سایت پیش از چاپ.

شش ستون از COVID-19 پاسخ های شناسایی شده توسط اجماع پانل اوایل ارتباط و هماهنگی میان ذینفعان منطقه ای هماهنگی و آگاهی موقعیتی از سیستم بهداشت و درمان سریع توسعه و دسترسی به تست فعال مدیریت تسهیلات مراقبت دراز مدت (LTCF) و جمعیت های آسیب پذیر و موثر فیزیکی فاصله در جامعه است.

همانطور که از ژوئن 5, واشنگتن, وزارت امور خارجه تا به حال 22,729 تایید موارد COVID-19 و 1,138 متعاقب آن مرگ و میر, نرخ حدود 5 درصد است. به طور کلی مرگ و میر در ایالات متحده است 5.7 درصد با توجه به مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری داده است. ایالت نیویورک, مقایسه, تا به حال بیش از 380,000 مورد تأیید و 30,000, مرگ و میر, مرگ و نرخ 8 درصد است.

“همراه با فرماندار ماندن در خانه و فیزیکی فاصله سفارشات موجود روابط در سراسر سیستم بهداشت و درمان شد و حیاتی در تسهیل این پاسخ” گفت: نویسنده مسئول آیلین J. Bulger, MD, FACS, رئیس تروما در Harborview Medical Center در سیاتل و صندلی کالج آمریکایی جراحان (ACS) کمیته تروما. اجماع پنل اشاره کرد که در اوایل ارتباط و هماهنگی میان بیمارستان های مختلف سیستم های خدمات پزشکی اورژانس و LTCFs محوری بود در پاسخ.

روز پس از اولین مورد شناخته شده در ژانویه 21, شمال, بهداشت و درمان, پاسخ شبکه (NWHRN) هماهنگ با دیگر اشخاص — بهداشت عمومی سیاتل و پادشاه شهرستان (PHSKC), Harborview Medical Center, عفونت, پیشگیری و کنترل, واشنگتن, وزارت بهداشت (DOH) و واشنگتن بیمارستان دولتی ارتباط میان دیگران — برای ایجاد کانال های ارتباطی در سراسر فردی سیستم های بهداشتی. NWHRN غیر انتفاعی ائتلاف متشکل از 3000 سازمان های مراقبت سلامت در 15 شهرستان و 25 پیوسته حاکمیت قبیله ای کشورهای غربی واشنگتن است که همکاری در, آمادگی و پاسخ.

“به طور معمول ما وجود داشته باشد در یک چشم انداز رقابتی” گفت: نویسنده سرب Steven R. Mitchell, MD, مدیر پزشکی بخش اورژانس در مرکز پزشکی Harborview medical مدیر غربی واشنگتن در منطقه COVID هماهنگی مرکز (WRC) “اما وجود دارد تمایل زیادی برای هر سیستم و نهاد را به انجام آنچه آنها می توانند به نشانی این منطقه نیاز دارد.”

تا پایان ماه فوریه اولین خوشه ای از موارد شناسایی شده در کرکلند LTCF و اولین COVID-19 مرگ رخ داده در شهرستان کینگ. دکتر میچل اشاره کرد که به عنوان شیوع گشوده ذینفعان به رسمیت شناخته شده نیاز به افزایش زیرساخت برای پشتیبانی از یک پاسخ هماهنگ و WRC تاسیس شد به عنوان یک منطقه عملیات پزشکی مرکز. WRC متوجه LTCFs “قرار بود به طور قابل توجهی نهفته است.” اما وجود دارد هیچ ارتباطی ساز در محل با این امکانات. این NWHRN و WRC همکاری با مایکروسافت (مستقر در حومه ردموند) در بیمارستان دولتی ارتباط و دولت DOH برای ساخت یک پلت فرم ارتباط برای پیگیری بحرانی بیمارستان ظرفیت داده و اهرم روابط بین بیمارستان ها و LTCFs. این نرم افزار همچنین پشتیبانی از ردیابی از موارد در LTCFs با گزارش اجباری به DOH.

یکی دیگر از مولفه های کلیدی پاسخ بود توانایی دانشگاه واشنگتن ویروس شناسی آزمایشگاه به سرعت در حال توسعه ویروسی تست و آن را به طور گسترده ای در دسترس است. دکتر Bulger به نام ویروس شناسی آزمایشگاه کارکنان “قهرمانان در این پاسخ است.” او افزود: “آنها به رسمیت شناخته شده و بسیار زود است که وجود خواهد داشت یک نیاز برای گسترده تست که به احتمال زیاد بیش از توانایی دولت آزمایشگاهی. آنها کار خود را برای توسعه پلت فرم تست و اعتبار آزمون به طوری که آنها می توانید شروع به دریافت نمونه اولیه شیوع بیماری است.” همانطور که از ژوئن 5, 383,587 افراد آزمایش شده اند برای SARS-CoV-2 در واشنگتن است.

فعالانه درگیر LTCFs سلامت سیستم ها و PHSKC توسعه اعتصاب تیم به آنها را با ارائه پشتیبانی در سایت. “ما سالمندان و پس از مراقبت حاد پزشکان داشته اند دیرینه روابط با بسیاری از پرستاری ماهر امکانات هر سیستم بهداشت و درمان یک گروه از LTCFs که آنها به طور معمول با کار برای بیمار ترشحات به طوری که آنها سازمان یافته این اعتصاب تیم به حمایت از این امکانات” دکتر Bulger گفت. که در سایت پشتیبانی شامل COVID-19 تست برای ساکنان و کارکنان و آموزش تجهیزات حفاظت شخصی و موثر جداسازی و قرنطینه. “ما قادر به نگه داشتن بسیاری از این بیماران در پرستاری امکانات و نه پایمال بيمارستان تخلیه تمام امکانات,” او گفت:.

در علاوه بر این به مردم در LTCFs پاسخ شناسایی دیگر جمعیت های آسیب پذیر: اقلیت و جوامع مهاجر و غیر انگلیسی زبانان; بی خانمان ها و افرادی که در زندان ها و زندان ها. PHSKC است نه تشکیل نیروهای وظیفه و جامعه مشورتی گروه به تعامل با جمعیت های گوناگون است. به خدمات بی خانمان King County اضافه پناهگاه فضا دست شویی ایستگاه و مرکز تماس همراه با مکان های که در آن آنها می توانند دسترسی به جداسازی و قرنطینه خدمات.

WRC, دکتر Bulger اشاره کرد ساخته شده است در RMOC مدل اول تاسیس در تگزاس و پس از ترویج شده توسط ACS کمیته تروما به حمایت در واکنش به این فاجعه. “این RMOC ساختار یک منبع حیاتی است که به اعتقاد من نیاز به تاسیس شود در هر جامعه در ایالات متحده” دکتر Bulger گفت. وزارت بهداشت و خدمات انسانی از معاون وزیر برای آمادگی و پاسخ (ASPR) فراهم می کند که بودجه منطقه ای برای ائتلاف ترویج این رویکرد به عنوان “عملیات پزشکی هماهنگی سلول.”

“هر منطقه باید شروع به سازماندهی خود را در این راه به دلیل این که آیا آن را یک بیماری همه گیر و یا نوع دیگری از فاجعه در مقیاس بزرگ رخ می دهد که این مهم برای مناطق برای آماده سازی به منظور توسعه ارتباطات سازه های که پشتیبانی آگاهی موقعیتی و بیمار توزیع استراتژی” دکتر میچل گفت. “در غیر این صورت امکانات غرق بیماران رنج می برند.”

نویسندگان پیشنهاد این “درس” به عنوان یک نقشه راه برای آماده سازی برای آینده شیوع بیماری و همچنین ایجاد زیرساخت های ماندگار که به تقویت سلامت سیستم پاسخ به تمام آینده توده تلفات حوادث و صرفه جویی در زندگی می کند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de