ایالات متحده و استرالیا محققان یک ابزار بالقوه برای شناسایی “سوپر مرجان” است که می تواند تحمل یک مقدار محدود از تغییر آب و هوا.

“ما ممکن است قادر به استفاده از جلبک تیم فنی برای شناسایی مرجان مستعمرات به تمرکز بر حفاظت و یا مرمت'” گفت: جانباز ریف محقق آدرین کوریا یک دانشگاه رایس زیست شناس دریایی و همکاری نویسنده به عنوان یک مطالعه منتشر شده در مجله تغییر جهانی زیست شناسی. “این کافی نیست — اگر ما نمی محدود کردن انتشار دی اکسید کربن آن را نمی خواهد به اندازه کافی برای نجات صخره های مرجانی — اما آن را هیجان انگیز است.”

در این مطالعه زیست شناسان دریایی از استرالیا, موسسه علوم دریایی (هدف) جمع آوری مرجان از بزرگ مرجانی و استفاده می شود به طور جداگانه کنترل مخازن به مقایسه چگونه به خوبی آنها در پاسخ به اقیانوس ها در حال افزایش درجه حرارت افزایش اسیدیته و قرار گرفتن در معرض باکتری آفات است.

نگاهی به همزیستی جلبک در داخل مرجان ها نشان داد جالب پویا: مرجان با بیشتر گروه های مشابه از جلبک جان سالم به در برد بهتر است تحت استرس است.

“چه منحصر به فرد در مورد این پروژه این است که ما در کل جامعه از همزیستی جلبک در رابطه با مرجان تحمل به تنش در این مستعمرات ، گفت: برنج های تحصیلات تکمیلی دانشجو و مطالعه منجر co-نویسنده لورن هاو-کر.

“آن را مانند نگاه کردن به همه بازیکنان در یک تیم ورزشی با هم به عنوان شما سعی می کنید به پیش بینی خود را در فصل آینده ممکن است” گفت: کوریا هاو-کر را Ph. D. مشاور و دستیار پروفسور علوم زیستی در برنج. “فردی استعداد مهم است اما تا این تیم که استعداد با این نسخهها کار میکند.”

هاو-کر شروع تحقیقات خود را در طول یک سال 2016 در مقطع کارشناسی تحصیل در خارج ترم در هدف در تاونزویل Queensland. در حالی که دیگران را مورد بررسی قرار مرجان ” تکامل مقاومت به تجربی تنش او با تمرکز بر تک سلولی شرکای یک نوع جلبک به نام dinoflagellates.

در ازای زندگی محافظت داخل مرجان dinoflagellates کمک به تغذیه میزبان خود را با تبدیل نور خورشید به مواد غذایی است. آنها همچنین بیان پر جنب و جوش از رنگ هایی که دیده می شود در صخره های. یک مرجانی, مستعمره در خانه را می توان به چند گونه از dinoflagellates. و در حالی که آنها ممکن است نگاه یکسان در زیر میکروسکوپ, تفاوت بین گروه ها قابل تشخیص توسط تجزیه و تحلیل DNA.

در تغییر جهانی زیست شناسی پژوهش هاو-Kerr, کوریا و نویسندگان از جمله Bénédicte Bachelot برنج و خط, خلیج اهداف نشان داد که چگونه symbiont جامعه تنوع ممکن است مورد استفاده برای پیش بینی مرجان پاسخ استرس.

“در گذشته بسیاری از مطالعات برای نگاه ‘ناجی’ همزیستهای خاص انواع آن ارائه مرجانی, مستعمره با استرس اضافی تحمل” کوریا گفت. “لورن تا به حال این ایده بزرگ به دنبال در چگونه میکروبیوم یا این همزیستی جامعه dinoflagellates به شکل کامل مربوط به استرس پاسخ.”

کوریا گفت: این مطالعه را به طور مستقیم تست چگونه به خوبی همزیستهای با هم کار به عنوان یک تیم.

“این یک گام بعدی اما برای این مطالعه ما فقط می دانیم فهرستی از بازیکنان و یا گونه در هر تیم,” او گفت:. “ما می دانیم که فهرست اسامی تیم به صورت ضعیف انجام مرجان شامل بیشتر متغیر symbiont جوامع از فهرست اسامی برای بهترین اجرا. و است که به ما می گوید که هویت خاص همزیستهای یا بازیکنان نیست و تنها عامل مهم است.”

در این مطالعه مرجان قرار گرفتند و 10 روز تست استرس در جریان آب دریا مخازن در اهداف ملی دریای شبیه ساز. در مستقل کنترل مخازن و قطعاتی از هر یک از مستعمرات بودند در معرض انواع استرس مرجان تحت عنوان یک نتیجه از انسان ناشی از تغییر آب و هوا. در یک مجموعه ای از مخازن و درجه حرارت به تدریج افزایش یافته و از 27 تا 30 درجه سانتیگراد (80.6 به 86 درجه فارنهایت). در یکی دیگر از محلول دی اکسید کربن اضافه شده به آب دریا برای شبیه سازی اسیدی شدن اقیانوس. PH در این تانک ها کاهش یافته و به تدریج از 8.0 به 7.8 در طول 10 روز تست. یک گروه سوم از مخازن شبیه سازی شده استرس ناشی از باکتری پاتوژن در صخره های. مرجان در یک چهارم مجموعه ای از مخازن بود که به طور همزمان در معرض هر سه تنش و آزمایش همچنین شامل یک کنترل گروه پنجم از مخازن که در آن مرجان بودند و استرس رایگان.

هاو-کر در مقایسه با جمعی سازه های dinoflagellate همزیستهای در دو گروه مرجان: چهار کلنی که بهترین پاسخ به تنش و چهار که در پاسخ بدترین.

“در بهترین نمایشی مرجان ما شاهد بیشتر محدود جامعه است که تغییر بسیار کمی مهم نیست که استرس آنها را تجربه کرده است.” او گفت:. “در مقابل مستعمرات که انجام شده ضعیف تحت استرس به حال جامعه ویژگی های آن متنوع است. شما حتی می توانید این را در کنترل, که تا به حال تجربه استرس است.”

نتایج نشان می دهد که symbiont جوامع در بهترین نوازندگان در حال کار به خوبی با هم و با خود مرجان میزبان هر دو تحت شرایط مناسب و تحت استرس است. در بدترین وضعیت تنوع الگوهای به جای نشان می دهد که برخی از مرجان نیست به خوبی در کنترل خود میکروبیوم و تحت استرس خود را dinoflagellate تیم می تواند بلا استفاده.

کوریا گفت: این نتایج نشان می دهد که مرجان symbiont میکروبیوم منوط به “آنا کارنینا اصل” یک پارادایم علمی توضیح جمله اول از لئو تولستوی 1878 رمان “آنا کارنینا”: “خانواده ها شاد هستند همه به طور یکسان; هر غمگین است در راه خود را.”

تولستوی هیچ دانشمند و اما در بینش انسان پویایی خانواده چنان مشتاق بود که دانشمندان به اقتباس از آن به عنوان یک مفهوم کلی برای موفقیت و شکست در سیستم های پیچیده. در مجتمع تعهدات که بستگی به بسیاری از عوامل و که در آن هر عامل حیاتی برای موفقیت این اصل بدان معنی است که یک کمبود در هر عامل می تواند طلسم شکست. اما از آنجا که وجود دارد راه های بسیاری برای شکست هیچ دو شکست بازی همان. موفقیت در مقابل تمایل به نگاه به همین دلیل هر یک مورد با هیچ بحرانی شکست.

اصل اعمال شده است در آمار, اقتصاد, پزشکی, محیط زیست و اما کوریا گفت: این اولین بار است که نرم افزار به مطالعه مرجان-dinoflagellate microbiomes.

هاو-کر گفت: او به دنبال به جلو به دیدن اینکه آیا نتایج حاصل از مخزن مبتنی بر آزمایش همچنین به درخواست مرجان دچار استرس بر روی صخره.

“بیش از دو سال گذشته بوده ایم که در یک نمونه تلاش در Mo’orea پولینزیای فرانسه, که در آن ما برچسب گذاشته شده توسط فردی مرجان مستعمرات همه در اطراف جزیره” او گفت:. “زمانی که من وجود دارد در تابستان گذشته وجود داشت یک سفید کننده رویداد. تقریبا تمام مستعمرات که ما در حال حاضر نمونه در سال های گذشته مقصور.”

مرجان سفید رخ می دهد که مرجان اخراج خود dinoflagellate همکاران در پاسخ به استرس شدید. مرجان سفید تبدیل شده است به طور فزاینده ای شایع است که در اقیانوس درجه حرارت افزایش یافته و بیش از 40 سال گذشته. برخی از مرجان زنده ماندن سفید اما بسیاری از نمی.

“از آنجا که از کار ما در حال حاضر انجام می شود وجود دارد یک فرصت برای تست مخزن-بر اساس یافته های در مقیاس بزرگ در اطراف جزیره” هاو-کر گفت. “ما می خواهیم برای دیدن اگر آن را ممکن است برای پیش بینی که مرجان در نهایت جان سالم به در سفید رویداد بر اساس قبل از آرایش خود را symbiont جامعه است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

نرم افزار گرامرلی