یک شورای شهروندان باید تنظیم الگوریتم

به ما اطمینان حاصل هوش مصنوعی هدایت آینده فقط و عادلانه ما باید قرض از آتن باستان.

در حال ماشین-الگوریتم های یادگیری مغرضانه و نژادپرستانه? اجازه دهید شهروندان تصمیم می گیرید.

اساسا حکومت مبتنی بر ساختارهای برای تصمیم گیری ماشین-الگوریتم های یادگیری بازی به طور فزاینده ای نقش زیادی در زندگی ما است. آنها نشان می دهد آنچه که ما باید به عنوان خوانده شده و به تماشای آنها ما باید تاریخ و اینکه آیا یا نه ما بازداشت شده در حالی که در انتظار محاکمه است. وعده خود را بزرگ است–آنها می تواند به تشخیص بهتر سرطان. اما آنها همچنین می تواند تبعیض بر اساس رنگ پوست و یا کد پستی ما زندگی می کنند.

با وجود آنها در همه جا در جامعه هیچ ساختار واقعی وجود دارد به تنظیم الگوریتم’ استفاده کنید. ما با تکیه بر روزنامه نگاران و سازمان های جامعه مدنی به کهکشان گزارش زمانی که همه چیز را اشتباه رفته است. در ضمن استفاده از الگوریتم های گسترش به هر گوشه ای از زندگی ما و بسیاری از سازمان ها از دولت ما. در این پست Covid-19 جهان مشکل این است که محدود برای رسیدن به عظیم نسبت.

یک گزارش جدید توسط OpenAI نشان می دهد ما باید ایجاد حسابرسی خارجی بدن به ارزیابی اجتماعی تاثیر الگوریتم مبتنی بر تصمیم گیری. اما در این گزارش مشخص نیست چه مانند بدن باید مانند نگاه.

ما نمی دانیم که چگونه برای تنظیم الگوریتم چرا که خود نرم افزار به مشکلات اجتماعی شامل اساسی تجانس. الگوریتم پیروی از قواعد منطقی به منظور بهینه سازی برای می یابد. سیاست عمومی است که همه در یک ماده از تجارت آف: بهینه سازی برای برخی از گروهها در جامعه لزوما باعث می شود دیگران بدتر است.

حل و فصل اجتماعی تجارت آف مستلزم آن است که بسیاری از صداهای مختلف شنیده شود. این صدا ممکن است رادیکال اما از آن است که در واقع اصلی درس دموکراسی: شهروندان باید می گویند. ما نمی دانیم که چگونه برای تنظیم الگوریتم چرا که ما تبدیل شده اند تکان دهنده ای در شهروند حکومت.

توسط شهروند حکومت امکان پذیر است ؟ مطمئن شوید که آن است. ما می دانیم که از دانشمندان علوم اجتماعی است که یک گروه متنوع از مردم می تواند بسیار خوب تصمیم گیری. ما همچنین می دانیم از تعدادی از آزمایش های اخیر است که شهروندان می توان بر تصمیم گیری در شرایط بسیار دشوار سیاست مسائل از جمله تغییر آب و هوا و حتی به شکل اساسی. در نهایت ما می توانید در قرعه کشی از گذشته الهام بخش در مورد چگونگی ساخت شهروند اجرا نهاد.

باستان آتنی—شهروندان برای اولین بار در جهان در مقیاس بزرگ آزمایش در دموکراسی ساخته شده در کل جامعه در اصل شهروند حکومت. یک موسسه خارج از غرفه برای اهداف ما: این شورا از پنج صد مشورتی بدن مسئول تمام تصمیم گیری از جنگ به وزارت امور خارجه برای سرگرمی. هر سال 50 شهروندان از هر یک از 10 قبایل بودند انتخاب شده توسط بسیاری به خدمت می کنند. انتخاب رخ داده است در میان کسانی که تا به حال خدمت سال قبل و در حال حاضر در خدمت دو بار.

این ساده سازمانی قوانین تسهیل مشارکت گسترده دانش تجمع و شهروند یادگیری است. چرا که این اصطلاح محدود بود و نمی تواند تکرار بیش از دو بار در طول زمان بخش وسیعی از مردم—فقیر و غنی, تحصیل و نه شرکت کننده در تصمیم گیری. دوم به این دلیل که شورای به نمایندگی از کل جمعیت (هر قبیله یکپارچه سه حوزه جغرافیایی) می تواند رسم بر دانش های گوناگون از اعضای آن است. سوم در پایان ماموریت خود نمایندگان خانه بازگشت با بدن از دانش در مورد امور شهر خود را که آنها می تواند به اشتراک گذاری با خانواده و دوستان و همکاران برخی از آنها در حال حاضر خدمت کرده است و برخی که به زودی خواهد بود. قطعا آتنی نیست دنبال از طریق تعهد خود را به شمول است. به عنوان یک نتیجه بسیاری از مردم صدای رفت و بی سابقه از جمله کسانی که از زنان خارجی و بردگان. اما ما لازم نیست که به دنبال آتن به عنوان مثال در این جبهه.

یک شهروند شورای الگوریتم های مدل در آتن به عنوان مثال نمایندگی از کل شهروند آمریکایی جمعیت. ما در حال حاضر انجام این کار با داوران (اگر چه ممکن است که در هنگام تصمیم گیری تاثیر می گذارد خاص حوزه تناسب بهتر با واقعی سیاست ممکن است مورد نیاز باشد). شهروندان مذاکرات خواهد بود به اطلاع آژانس خود ارزیابی و الگوریتمی تاثیر اظهارات برای تصمیم گیری سیستم های مورد استفاده توسط سازمان های دولتی و حسابرسی داخلی گزارش برای صنعت و همچنین به عنوان گزارش تحقیقی روزنامه نگاران و فعالان جامعه مدنی در هر زمان در دسترس است. در حالت ایده آل این شورا را به عنوان معتبر بدن و یا به عنوان یک هیئت مشورتی به یک موجود نظارتی آژانس است. آن می تواند ارزیابی به عنوان OpenAI توصیه انواع مسائل از جمله سطح حفاظت از حریم خصوصی تا چه حد (و روش) که این سیستم تست شده برای ایمنی و امنیت و یا نگرانی های اخلاقی و منابع داده های نیروی کار و منابع دیگر استفاده می شود.

گزارش مانند یک OpenAI فقط منتشر شد ارائه اولین گام مهم در روند گرفتن صنعت خرید. این گزارش هر دو خطرات غیر قابل تنظیم, توسعه تکنولوژی و مزایای یک فرایند فراگیر به تدبیر نهادهای نظارتی. برای مثال صنعت می تواند نقش مهمی در فرایند انتخاب و یا در انتخاب مواد در دسترس به مشاوران و یا با ارائه مشاوره.

این شورا خواهد بود عادلانه و کارآمد پاسخ به این پرسش که چگونه به حل و فصل اجتماعی تجارت آف که الگوریتم ایجاد کنید. بر خلاف پیشنهاد تکنوکرات راه حل های سنتی و بازرسی سازه های, شورای گسترش طیف وسیعی از راه حل های ممکن است به مشکلاتی که الگوریتم های ایجاد و افزایش پاسخگویی دموکراتیک و پرورش مشارکت شهروندان و یادگیری است.

فرسایش تعهدات به هنجارهای دموکراتیک و موسسات در سراسر جهان خواستار ایده های جدید. زمان آن رسیده است برای در نظر گرفتن خلاق سازمانی راه حل برای مقابله با برخی از بزرگترین چالش های جامعه مواجه است. آتن دموکراسی به ما یادآوری می کند که ما شده اند برون سپاری حکومت دو هزار و پانصد سال برای اولین بار به پادشاهان و سپس به کارشناسان و در حال حاضر به ماشین آلات. این فرصتی است برای معکوس کردن این روند است.


سیمی نظر انتشار مقالات خارج از همکاران به نمایندگی از طیف گسترده ای از دیدگاه های. ادامه مطلب نظرات در اینجا. ارسال یک op-ed در [email protected]


بزرگ تر سیمی داستان
  • یک virtual DJ یک هواپیماهای بدون سرنشین و همه زوم عروسی
  • کار از راه دور دارای قدرت پردازش آن تا زمانی که شما می خواهید یک توسعه
  • تمام ابزار ها و راهنمایی های شما نیاز به نان در خانه
  • اعترافات مارکوس Hutchins هکر که ذخیره شده اینترنت
  • در ماه, فضانورد, توالت خواهد بود یک کالا
  • 👁 مغز مفید مدل برای هوش مصنوعی ؟ به علاوه: دریافت آخرین اخبار AI
  • 🏃🏽♀️ می خواهید بهترین ابزار برای دریافت سالم است ؟ ما را بررسی کنید دنده تیم میدارد برای تناسب اندام بهترین انتقالها دنده در حال اجرا (از جمله کفش و جوراب) و بهترین هدفون

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>