یک Crispr گاو متولد شده است. آن را قطعا یک پسر

UC Davis دانشمندان سالها وقت صرف ویرایش یک جنسیت-تعیین ژن به جنین گاوی. در مارس Cosmo وارد—و DNA خود را به نشان می دهد تا چه حد این زمینه است.

گوساله بود دیر است. خود را با توجه, تاریخ, مارس 30 آمده بود و رفته است. در ابتدا آلیسون ون Eenennaam chalked آن را به گوساله نر رسیدگی به رسیدن یک یا دو روز روی الحسین طرف. به عنوان هفته عینک حیوانات ژنتیک خودش را خاطر نشان کرد که ژن-ویرایش جنین مانند این یکی که در حال رشد بود در داخل گاو 3113 برای نه ماه گذشته—می تواند کمی طولانی تر به سیگنال خود را به قائم مقام مادران که آنها آماده به دنیا آمد. اما هفته بعد دو آلارم کاذب در دانشگاه UC Davis گوشت گاو طویله بعد با هنوز هیچ نشانه ای از قریب الوقوع نیروی کار ون Eenennaam را چیز ساییده شده اعصاب به اندازه کافی داشت. او به نام دامپزشک. از آن زمان به القاء.

پس از نزدیک به پنج سال تحقیق حداقل نیم میلیون دلار, ده ها تن از حاملگی ناموفق و بی شماری علمی موانع ون Eenennaam پیشگام تلاش برای ایجاد یک خط از Crispr می خواهم گاو متناسب با نیازهای صنعت گوشت گاو همه پایین آمد به این گوساله. که به عنوان شانس به نظر می رسید مطمئن شوید که به آن وارد جهان در وسط یک جهانی همه گیر.

فقط هفته قبل از کالیفرنیا فرماندار دستور داده بود تمام دولت به ماندن در خانه برای جلوگیری از گسترش یک کشنده جدید کروناویروس. بود که پس از کشف آمریکا اولین مورد از جامعه گسترش یافته است. بیمار تحت درمان در دانشگاه UC Davis مرکز پزشکی حدود 20 مایل دور از گوشت گاو طویله. تعداد تخت در منطقه خلیج پر شد ، ون Eenennaam نگران بود در مورد آنچه ممکن است اتفاق می افتد اگر تحویل رفت جنوب و آنها نیاز به انجام سزارین; دامپزشکان خواسته شد تا نسبت به صرفه جویی در خود را آرام بخش برای کمک به پر کردن در حال رشد تقاضا برای (انسان) Covid-19 بيمار در هواکش. و به عنوان اگر که نبود شوم به اندازه کافی دامپزشکی ساکن که وارد شده است که روز به نظارت تولد تا به حال صبح را صرف قرار دادن تعدادی گوسفند از UC Davis گله بود که لت و پار شده توسط شغالها در شب.

“با توجه به نحوه این پروژه رفته است, این به طور جدی نمی توانست به پایان رسید بسیار متفاوت” ون Eenennaam گفت: او استرالیا اهنگ مضطرب و آمیخته با طعنه. “آن را مانند سه سواران آخرالزمان هستند احتمالا رفتن به سمت راست بر روی دم خود را.”

که دقیقا چه اتفاقی افتاده است. گوساله وارد شده است که بعد از ظهر 110 پوند و جت سیاه و سفید, صرفه جویی برای یک مچ پا-چرا چلوپ سفید بالای خود را به عقب سم. دو دامپزشکان تا به حال به او را از عصاره گاو 3113 با زنجیر اما زمانی که او را کاهش داده و بر روی نی-تحت پوشش محوطهء اطراف او زنده بود و تنفس. “Cosmoooooooooo” ون Eenennaam خواهد فریاد در پیروزی. “خوش آمدید به جهان مرد کوچک!”

آسمان را تیره نمی و جهان به پایان نمی. اما سیاه و سفید گوساله, در حالی که بزرگ و قوی و سالم نیست دقیقا همان چیزی است که دانشمندان امیدوار به ایجاد. یک نگاهی از نزدیک در DNA خود را خواهد افشای چقدر غیر قابل پیش بینی ژن Crispr در حال ویرایش می شود و چقدر بیشتر دانشمندان هنوز هم نیاز به یادگیری قبل از این فن آوری می تواند تبدیل به روال تمرین برای حیوانات تولید مثل.

جوی اوون بود واقعا هرگز یک حیوان ، او می خواهم مطالعه بیوشیمی و پس از آن سرطان و ژنتیک قبل از تندرست راه خود را به ون Eenennaam را دام آزمایشگاه در سال 2014. آن امیدوار زمان برای دانشمندان مانند آنها. Crispr را در ژنوم-مهندسی پتانسیل کشف شده بود فقط دو سال قبل از. آن را باز کرد تا امکان ایجاد طراح domesticates بدون نیاز به پورت ژن از یک گونه به دیگری. مسن ژنتیکی مهندسی فن آوری متکی با استفاده از ویروس ها و باکتری ها به شاتل DNA در اطراف باعث گران قیمت و طولانی بودن روند تصویب از ما تنظیم کننده. به عنوان یک نتیجه, آمریکا کشاورزان و دامداران تا به حال به این نکته تکیه تنها بر روی آهسته پیشرفت از پرورش انتخابی برای بهبود ژن خود را از گله و گله. Crispr وعده داده شده به تغییر است.

ون Eenennaam بود مناظر خود را در گاو و یک ژن به نام SRY—کشش طولانی بر روی کروموزوم Y است که به دستور پستانداران جنین به توسعه نر صفات. در طبیعت وجود دارد شانس برابر است که گاو (و مردم که برای ماده) را به هنگام تولد به مرد (XY) و یا زن (XX) فرزندان. اما اگر او می تواند با استفاده از Crispr برای اضافه کردن یک کپی از SRY بر روی کروموزوم X از گاو جنین پس از آن او می تواند انحراف شانس به نفع تولید تمام نر گله. هر گونه حیوانات با ژن SRY خواهد بود فیزیولوژیکی مردان حتی آنهایی که به طور ژنتیکی XX. که فرضیه او می خواست به آزمون هر حال. هیچ کس تا کنون آن را انجام داده قبل از.

در صنعت گوشت گاو که دوست دارد آن گاو بزرگتر و meatier, بیشتر, مردان بیشتر به معنی پول بیشتر به معنای بهتر است. پس نر گوساله افزایش وزن موثر تر از زنان کشاورزان می تواند تولید همان مقدار گوشت کمتر حیوانات—به طور بالقوه کاهش صنعت سیاره-گرم شدن تولید گازهای گلخانه ای. اگر ون Eenennaam می تواند اثبات مفهوم است که ممکن است هموار کردن راه برای ایجاد سایر تک جنس گونه—همه-زن گله های تخم مرغ و گله گاوهای شیری—و در نهایت او احساس کمتر بی رحمانه صنعتی تولید مواد غذایی سیستم.

اما این آزمایش او و اوون تن به تن به وزارت کشاورزی ایالات متحده فوق العاده بلند پروازانه. این امر نیاز به قرار دادن یک تکه بزرگ از DNA به جنین گاوی. زمانی که آنها برای اعمال بیوتکنولوژی خطر-ارزیابی کمک مالی از وزارت کشاورزی ایالات متحده شبیه ویرایش با استفاده از Crispr تنها به حال انجام شده است دو بار قبل از اینکه در گاو سلول و هرگز در جنین. هنوز هم آژانس را به آنها اعطا پنج سال کمک مالی به ارزش $500,000. “زمانی که وزارت کشاورزی ایالات متحده تامین مالی پروژه های ما ما مثل, ‘صبر کنید?'” به یاد می آورد اوون. و از همان ابتدا تقریبا هیچ رفت و با توجه به طرح.

اولین گام در تلاش بود به Crispr به ویرایش آنها می خواستند در گاو جنین. Crispr است که اساسا یک برنامه ریزی مولکولی چاقوی کوچک جراحی. این کار با هدف قرار دادن یک محل خاص در ژنوم و برش از طریق دو مارپیچ فقرات از DNA است. سپس آن را به همراه خود تعمیر ماشین آلات برای کوک پاره DNA به عقب با هم. اگر شما می خواهید برای اضافه کردن بیت های جدید از کد ژنتیکی بین کسانی که سست به پایان می رسد, ترفند لغزش است به همراه “قالب DNA”—در این مورد یک کپی از ژن SRY—همراه با Crispr قطعات.

این رویکرد با این نسخهها کار بهترین در سلول است که به طور جدی به تقسیم. خیلی برای تک سلولی جنین به عنوان اوون به زودی در بر داشت. “ما پرتاب همه چیز را در برابر دیوار برای دیدن آنچه که گیر,” او می گوید. “هیچ چیز انجام داد.”

به طوری که آنها آغاز شده و با بیش از یک و کمتر از روش مورد نظر—ویرایش گاو سلول ها و سپس کلونینگ DNA خود را به تخم مرغ است. (در حدود همان زمان یک گروه تحقیقاتی در چین با موفقیت با استفاده از این روش به Crispr به گاو یک ژن سل مقاومت است.) به این فرایند را آسان تر اوون اضافه شدن یک ژن پروتئین فلورسنت سبز یا GFP همراه با ژن SRY. که اجازه می دهد او را به تجسم آن سلول به حال با موفقیت وارد شده ژنتیکی دستور maleness بر روی کروموزوم X. سپس او متوجه چیزی عجیب و غریب. سلول که آیا ترکیب جدید DNA آنهایی که میدرخشد همه متوقف تقسیم. ویرایش دستگیر شده بود خود را توسعه.

زمانی که آنها می خواهم شروع این آزمایش محققان را هدف قرار داده بود یک بخش از کروموزوم X که به نظر می رسد در یک کشش از junk DNA به دور از هر گونه زندگی بحرانی ژن. اما تنها نقشه ژنوم گاو بود که دسترسی به آنها در زمان نفت خام عمودی تولید بیش از یک دهه قبل است. یک روز گاوی ژنوم منتشر شده در بهار سال 2018 نشان داد که به جای قرار دادن ژن SRY 10,000 جفت دور از یک ژن ضروری برای رشد سلول در نظر گرفته شده اون تیم تا به حال گیر آن را درست در وسط.

آنها رفت و برگشت و دوباره طراحی خود را Crispr سیستم با استفاده از به روز رسانی نقشه برای هدایت کردن خود تغییرات واضح و روشن از هر ضروری ژن. سپس آنها سعی کردند آن را با جنین دوباره. این بار آن را کار کرده است. اما در حال حاضر آن را تابستان 2018; نزدیک به سه سال گذشته بود. این پروژه راه در پشت برنامه. آنها تا به حال به درخواست این وزارتخانه برای گسترش خود عطا کند. این سری از موانع به حال اون احساس بسیار محزون مایل او هرگز از تلاش دست خود را در Crispring گاو. او موفقیت های اخیر با ویرایش جنین در یک کروموزوم X محل بود reinvigorated او اما این احساس کوتاه بود. دسته اول از ویرایش جنین آنها منتقل uteruses بود و جانشین heifers را ندارد. از دسته بعدی پنج جنین کاشته و آن را به مراحل اولیه بارداری فقط باید از دست چند هفته بعد.

اوون و ون Eenennaam مشورت با پرورش دهندگان و دامپزشکان در مورد آنچه آنها انجام می دهند اشتباه است. آنها مشکوک است که محققان تا به حال آسیب دیده جنین در آزمایشگاه—شاید در طول بیوپسی زمانی که آنها کشیده کردن یک کمی از جنین به دنباله آن و تعیین اگر ویرایش در زمان نگه دارید. انجام این کار طول می کشد زمان و آن نیاز به انجماد جنین تا زمانی که نتایج به دست آمده از توالی آزمایشگاه. در هر مرحله—انجماد از بیوپسی ویرایش—کاهش درصد زنده بودن جنین.

وجود دارد یک راه ساده تر برای انجام آن است. آنها می تواند ضمیمه که فلورسانس-تولید ژن دوباره و درخشش یک فلش از نور UV بر روی جنین. سبز براق آنها را ویرایش کرده بدون بیوپسی یا انجماد مورد نیاز است. اما که در آن حیوانات تراریخته; GFP می آید از یک گونه از bioluminescent چتر دریایی که در آبهای خارج از واشنگتن است. و است که آنها را موجودات زنده اصلاح شده ژنتیکی یا GMOs موضوع را به FDA دشوار فرآیند تصویب. نقطه تمام از این پروژه و با استفاده از Crispr شده بود که برای جلوگیری از.

اما نظارتی چشم انداز تغییر کرده در حالی که آنها می خواهم سرهم بند. در ماه ژانویه سال 2017, FDA تصمیم گرفت به طبقه بندی هر گونه ویرایش DNA حیوانی به عنوان اگر آن را یک نوع جدید از مواد مخدر است. که به معنای هر مرد Crispr گله خواهد بود موضوع را به همان مقررات به عنوان نسل اول GMOs. و اگر در چشم فدرال در حال حرکت گاو DNA در اطراف همان بود که با اضافه کردن یک چتر دریایی ژن این تیم نمیفهمد چرا زندگی خود را کمی آسان تر است ؟ با کمی امید که هر ياخته و یا نهادهای تجاری خواهد بود علاقه مند به اندازه کافی در خود SRY knock-ins به زحمت tangling با فدرال محققان نیز ممکن است پیش بروید با درخشان ژن بیش از حد.

ون Eenennaam و اون سعی کردم آخرین بار حرکت ژن SRY همراه با درخشان ژن به حدود 200 جنین. پس از آن بود که خود را در آخر به ضرب گلوله آنها تصمیم به ویرایش نیست در کروموزوم X به عنوان آنها تا به حال شده است در تلاش برای انجام, اما در خوبی تاسیس بندر امن سایت بر روی کروموزوم 17. بیست و دو جنین جان سالم به در این فرایند و از کسانی که نه glimmered تحت نور UV. اما تنها یکی از آنها سبز روشن بیش از همه می گوید اوون. و یک ماه بعد از تمام شدن جنین منتقل شده است به heifers که سبز روشن بود تنها بارداری که گیر کرده است. تیم تحقیقاتی تصمیم به نام رو به رشد گوساله Cosmo پس از سبز درخشان شخصیت در انیمیشن های نیکلودئون مجموعه تلویزیونی نسبتا OddParentsکه پخش شد در اواسط 2000s. “من به وضوح بیش از حد از فرزندان چرا که من هرگز از آن شنیده می شود می گوید:” ون Eenennaam.

سونوگرافی پیشنهاد کرد که Cosmo بود یک مرد. و هنگامی که او متولد شد در 7 آوریل بود که نکته دوم دامپزشک بررسی و پس از اطمینان از گوساله بود و تنفس. “بله او بیضه—دو تا از اونا!” او گفت: ون Eenennaam و اوون. “فنوتيپی نر که یک شروع خوب!”

اما می دانم که اگر او تا به حال آن مرد قطعات به دلیل Crispr نیاز مشابه به Cosmo DNA. تیم درو چند ویال خون از گوساله گردن و اوون شتافت آن به آزمایشگاه و آن را به یک یخچال برای شروع یک از 16 ساعت استراحت. او به خانه رفت تا به حال چند آبجو به حل و فصل خود را بی تاب و اضطراب و مجموعه خود را برای زنگ 6:30 صبح روز بعد. در 5:00 am او بیدار و با عجله به آزمایشگاه در حالی که آن را هنوز تاریک بود. اوون استخراج DNA از گوساله خون و با استفاده از یک تکنیک به نام PCR الکتروفورز ژل به دنبال حضور اضافی SRY و ژن GFP. حدود چهار ساعت بعد هنگامی که گروه نشان داد تا جایی که انتظار یک شوک رفعت شات از طریق بدن خود را. “گه مقدس شما واقعا این!” او به فکر خودش است.

اوون نگاه در اطراف در حال حاضر در میان سکوت ابزار است. به دلیل همه گیر تنها یک نفر اجازه داده شد در آزمایشگاه در یک زمان; همکاران او شد همه پناه در خانه. بنابراین او جامعی یک عکس از ژل و فرستاده این تیم است.

در اتاق خواب خود را/صفحه اصلی-دفتر, ون Eenennaam کلیک بر روی ایمیل برای آن آماده می شود خبر بد تر. به جای پیروزی شسته بیش از او. “Yessss!” او به یاد می آورد گفتند و مشت پمپ هوا.

ژل نتیجه نبود یک کل خانه را اجرا کنید. این نشان داد که Cosmo شد XY معنی او به ارث برده بود یک کپی از SRY از خود بیولوژیکی گاو-پدر و همچنین به عنوان ژن SRY که اون تا به حال Crispr می خواهم بر روی کروموزوم 17. حتی بدون ویرایش او بود که همیشه رفتن به یک مرد است. اما بد گویی در حال کار با استفاده از Crispr در یک گاو جنین برای اولین بار. “گرفتن که نتیجه واقعا سرد بود می گوید:” ون Eenennaam. “این در واقع یکی از بهترین علوم روز تا کنون.”

اما چیز دیگری که نشان داده بود در اولین اسکن سریع Cosmo DNA. بود که یک قطعه از کد ژنتیکی که نیست متعلق به یک گاو و یا یک چتر دریایی اما به یک باکتری است. برای وارد کردن این ژن SRY چند هزار DNA نامه طولانی به تک سلولی جنین که تبدیل به Cosmo اوون بود به تحویل آن به سلول تنها راه دانشمندان می دانستند که چگونه: در داخل یک دایره قطعه از DNA باکتریایی به نام پلاسميد. پس از Crispr تا به حال ساخته شده خود را کاهش Cosmo تعمیر آنزیم حال برداشت پلاسميد همراه با ژن SRY و جا به جا همه چیز به ژنوم.

این نوع از اشتباه رخ داده قبل از. مشابه پلاسميد کشف شد و سال گذشته در یک جفت ژنتیکی dehorned گاو ایجاد شده توسط مینه سوتا مبتنی بر زیست فناوری شرکت Recombinetics با استفاده از کلون-یک-ویرایش-همراه-به-یک-تخم مرغ رویکرد است. ون Eenennaam امن کمک مالی از وزارت کشاورزی ایالات متحده به مطالعه Recombinetics’ گاو و فرزندان خود را به دیدن اگر ژنتیکی تغییر به ارث برده بود به عنوان در نظر گرفته شده. پلاسميد کشف شد توسط FDA دانشمند تجزیه و تحلیل توالی DNA اطلاعات از برخی از فرزندان خود را پس از ون Eenennaam درخواست آژانس برای تنظیم مقررات معافیت بنابراین حیوانات تولید شده در دانشگاه UC Davis می تواند ذبح و فروش به صورت محلی.

Recombinetics’ دانشمندان هرگز زحمت به دنبال حضور پلاسميد. در حالی که چنین باکتریایی DNA نشان داده نشده است برای تولید هر گونه عوارض بیماری در حیوانات یا گوشت آنها در بسیاری از کشورها آن را دوباره تعریف آنها به عنوان GMOs در معرض آنها را به تنگ تر نظارتی موشکافی. وحی scuttled این شرکت برنامه ای برای بالا بردن بنیانگذار گله در برزیل از یکی از بولز’ مایع منی است. این یک ضربه بزرگ به کوچک اما در حال رشد دام در حال ویرایش میباشد.

اما موفق به بالا بردن آگاهی از چنین مشکلات بالقوه است. بنابراین ون Eenennaam تیم در حال برنامه ریزی جلوتر از زمان برای انجام یک شیرجه عمیق به Cosmo DNA. که بیش از حد پیچیده با این بیماری همه گیر. UC Davis توالی هسته ای تعطیل شد. بنابراین تیم فرستاده بیت Cosmo خون بافت و جفت به دو شرکت مختلف به قطعه با هم چه او واقعا ساخته شده است. چه آنها رو به عقب بود و حتی عجیب و غریبتر از آنها می رود.

Crispr ساخته شده بود کاهش آن قرار بود. اما پس از آن ساخته شده و برخی بیشتر. بنابراین در این محل که در آن ون Eenenaam و اوون در نظر گرفته شده بود برای قرار دادن یک کپی از هر یک از SRY و GFP را بسیار مسیه. در یک دست کروموزوم 17 جدید DNA را ندارد در همه. سلول به طور تصادفی برداشت 26 DNA نامه برای پر کردن شکاف. (که خیلی عادی چگونه سلول های تعمیر دو رشته DNA را می شکند.) آن بازوی دیگر که در عمل اتفاق افتاده است. در حدود 90 درصد از سلول های هفت نسخه از SRY و GFP شده بود plopped در. دو نفر از آنها شده بود وارد شده به عقب. و باکتریایی پلاسميد بود در آن وجود دارد بیش از حد. در حدود 10 درصد از سلول ها وجود دارد (به درستی گرا) نسخه SRY-GFP ساخت و یکی پلاسميد.

هر راه شما آن را باهم متصل است که بسیاری از SRY. به علاوه وجود دارد همچنین کپی بر روی Cosmo را کروموزوم Y, یکی از او می خواهم به ارث برده از پدرش. “او بسیار مردانه مرد می گوید:” ون Eenennaam. این تکرار نیست قصد خود او می گوید: اما تا کنون به نظر نمی رسد مخل به Cosmo. “این واقعیت که او وجود دارد به من می گوید که داشتن چند نسخه از SRY از شما نیاز دارید doesn’t kill you,” او می گوید.

مطالعات در موش ها با نسخه فوق العاده از SRY تبدیل نیست تا هر گونه شواهد است که جهش و آسیب رساندن به حیوانات, هر چند از آن می تواند باعث عقیمی در XX افراد است. هنوز Cosmo را SRY شمع تا دقیقا نوع پیش بینی نشده که نتیجه Crispr منتقدان نگرانی در مورد زمانی که آن را می آید به خطرات ناشی از ژن ویرایش. آزمایش های دیگری در خارج از کشور با هدف در آوردن طراح حیوانات مزرعه به بازار تبدیل شده است عجیب و غریب عوارض در سال های اخیر از جمله بزرگ شدن زبان در خرگوش, خوک فوق العاده با مهره ها و مرگ و میر زودرس از گاو. لیزا موسی حیوانات bioethicist در دانشکده پزشکی هاروارد گفت: وال استریت ژورنال در این گزارش “این واقعا غرور ما فرض کنیم که ما می دانیم آنچه که ما در حال انجام است و ما می توانیم پیش بینی کنیم که چه نوع از چیزهای بد اتفاق می افتد.”

فئودور Urnov یک ژن-ویرایش متخصص در UC برکلی ابتکاری ژنتیک موسسه بود که درگیر در UC Davis کار می گوید که آن را غیر واقعی انتظار پیشگام آزمایش مانند ون Eenennaam را به رفتن بی وقفه حق کردن خفاش. “آنها سعی در ایجاد یک گاو نر با هدف یکپارچه سازی با استفاده از ژن ویرایش در جنین و در واقع آنها موفق,” او می گوید. آن بکر ویرایش کنم ؟ هیچ. آیا این به این معنی درست است که محکوم به فنا ؟ کاملا او می گوید. “راه هایی برای غلبه بر این مسائل, اما شما نمی توانید آنها را رفع کنید تا زمانی که شما می دانم که آنها وجود دارد.”

آن را سال ها از نزدیک مطالعه برای دیدن دقیقا همان چیزی است که اثر همه که گفتی واقعا. اما UC Davis, تیم خود را ساخته شده اولیه تجزیه و تحلیل از Cosmo را در ژنوم عمومی در صبح روز پنج شنبه در یک پوستر ارائه American Society of Animal Science. Gaétan Burgio یک متخصص ژنتیک در دانشگاه ملی استرالیا در کانبرا که بررسی نتایج می گوید: او است که توسط کمتر از کامل نتیجه. گروه خود را به طور معمول با استفاده از Crispr برای اضافه کردن ژن های جدید به ماوس DNA برای ایجاد مدل های جدید برای مطالعه بیماری های انسان. نسخه های متعدد و ناخواسته پلاسميد اضافه بسیار معمولی او می گوید. “ما دیده می شود مقدار زیادی از این موش” او می گوید. گاهی اوقات سلول های ترکیب نسخه های متعدد از DNA باکتریایی. Burgio دیده است تا 70 در یکی از حیوانات. “آن را مطلق کابوس به انجام knock-ins با استفاده از Crispr,” او می گوید.

هرج و مرج همه پایین می آید به سينتيک ژن-ویرایش آنزیم او می گوید. هر زمان که شما شکستن DNA پاک در دو, آن را سخت برای کنترل نتیجه. اما دانشمندان واقعا نمی دانم که در اوایل سال از ژن Crispr-ویرایش تحقیقات هنگامی که ون Eenennaam آغاز شده او همه نر گاو پروژه. گزارش از اشتباه در درج و تغييرات نامطلوب نیست شروع به نشان دادن تا در موش تا حدود اواخر سال 2017 می گوید Burgio.

برخی جدیدتر Crispr سازه جلوگیری از چنین اشتباهات تنها nicking DNA محدود کردن فرصت های ناخواسته اضافه. اما این سیستم ها اغلب بی ثبات از راه های دیگر—آنها ممکن است تنها در بخش کوچکی از سلول ها و یا انواع دیگر خاموش-اسکریپت مخفی شود. “خط پایین این است که هیچ ابزار کامل می گوید:” Burgio. طراحی و تجزیه و تحلیل UC Davis تیم گاو آزمایش نگاه صدا به او. در عین حال آن را بیشتر ثابت می کند که با استفاده از Crispr به طراحی مجدد دام DNA است که هنوز هم بسیار جدید علم. “در حال حاضر ما به خوبی در ساخت ژن ویرایش در حیوانات کارآمد اما ما هنوز در ساخت آن امن است. من فکر می کنم ما وجود دارد. اما ما باید کمی منصفانه از کار هنوز هم از چپ به انجام,” او می گوید.

برای ون Eenennaam که کار را شامل بالا بردن Cosmo به باروری و بلوغ و برداشت خود مایع منی بهار آینده و تلاش برای تولید نسل بعدی گوساله. در نظریه او باید تولید 75 درصد فرزندان پسر—نرمال 50 درصد است که ارث او کروموزوم Y و اضافی 25 درصد خواهد بود که دریافت SRY ژن Crispr می خواهم به 17th کروموزوم. ون Eenennaam امیدوار است برای بررسی اینکه آیا این نسخه کافی برای تلنگر در توسعه برنامه نویسی برای ساخت chromosomally زن حیوانات نگاه و عمل (و قرار دادن بر روی وزن) مانند مردان است. او را مجبور به درخواست برای کمک مالی جدید به انجام این آزمایش است.

آن خواهید بود فقط خالص پژوهش; Cosmo را چتر دریایی ژن مطمئن ساخته شده که حتی قبل از پلاسميد تبدیل شده است. نه او و نه او فرزند هرگز وارد عرضه مواد غذایی. داستان خود را به احتمال زیاد به پایان در یک UC Davis زباله سوز.

اگر مرحله بعدی کار نمی کند ممکن است پایان ون Eenennaam را تعقیب یک گاو نر گله. “با توجه به چقدر سخت است برای به دست آوردن یک حذفی در, من مطمئن هستم که من می خواهم قرار دادن دست من برای این پروژه دوباره,” او می گوید.

اما این بدان معنا نیست که تلاش های خود را کمک خواهد کرد که فشار این زمینه رو به جلو است. در استرالیا, محققان با استفاده از Crispr برای تشخیص جنسیت مرغ روز آن تخم گذاشته به طوری که تخم مرغ با نر جنین می تواند نابود قبل از آنها توسعه به احساس cheeping جوجه. در آلمان محققان با استفاده از Crispr برای ویرایش خوک اسپرم به طوری که همه خود را فرزندان زن هستند, چرا مردان به رشد تولید اشتها-باعث خرابی ترکیب شیمیایی به نام “گراز خودگذشتگی” در گوشت خود را. امروز کشاورزان اغلب سعی می کنید برای جلوگیری از که توسط castrating نر حیوانات گرنجر بدون بیهوشی و یک عمل وحشیانه که از دولت آلمان به تازگی ممنوع است. (این قانون به اثر می رود در سال آینده.) و ده ها تن از دیگر پروژه ها با هدف استفاده از Crispr به حیوانات کمتر مستعد ابتلا به بیماری و دیگر cruelties صنعتی کشاورزی در حال پیشرفت است و در دیگر نقاط جهان بیش از حد. Cosmo زیادی را به یاد همه آنها.


بزرگ تر سیمی داستان
  • چگونه ماسک های رفت و از همین حالا-پوشیدن به باید
  • 13 کانال یوتیوب ما گیک بیش از
  • تکنولوژی مواجه آن با استفاده از برچسب “استاد” و “برده”
  • پوکر و روانشناسی از عدم قطعیت
  • با نگه داشتن coronas—و یا چرا این ویروس برنده
  • 👁 آماده شدن برای هوش مصنوعی برای تولید کمتر جادوگری. به علاوه: دریافت آخرین اخبار AI
  • 🎙️ گوش دادن به سیمی ما پادکست جدید در مورد آینده چگونه متوجه است. گرفتن آخرین قسمت و مشترک به 📩 خبرنامه به نگه دارید تا با تمام ما را نشان می دهد
  • 💻 ارتقاء کار خود را با بازی ما دنده تیم های مورد علاقه, لپ تاپ, کیبورد تایپ جایگزین و سر و صدا لغو هدفون

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum bayan escort - vip elit escort lyft accident lawyer html nullednulled themesbuy stripe accountNovagrakorsan taksiAyırma BüyüsüOmeglegates of olympus oynaSweet Bonanza OynaEvde Paketleme İşi İstanbul