وجود دارد مقدار زیادی از شواهد علمی که سلامت یک مادر می تواند تاثیر سلامت فرزند خود است. در حال حاضر یک دانشگاه تحصیل می چرخانیم که ارتباط اطراف: محققان کشف کرده اند سلامت از لقاح جنین تعیین عملکردی سلامت مادر که پیامدهای برای پیری سالم و استرس و انعطاف پذیری و سرکوب پروتئین آسیب.

اساسا بد تخم مرغ را با حفاظت از مادر از استرس سلولی حصول اطمینان از او زندگی طولانی و سالم است به اندازه کافی برای تولید نسل بعدی.

به رهبری توسط زیست شناس مولکولی Richard I. Morimoto و همکار فوق دکترا Ambre J. سالا تیم تحقیقاتی مطالعه سلامت مادران span استفاده از محبوب ابزار پژوهش شفاف انواع C. elegans. این حیوان که همراه خواص و مکانیسم های حفاظتی در حال شبیه به انسان است و مورد استفاده توسط دانشمندان برای درک بهتر جنبه های انسان شناسی مانند پیری و بیماری عصبی.

با استفاده از قدرت ژنتیکی صفحه نمایش, محققان کشف کردند که اگر پوسته تخم مرغ از یک تخم بارور شده آسیب دیده است مولکولی سیگنال فرستاده شده است برای این است که محافظت از اثرات منفی انسان پروتئین مرتبط با neurodegeneration. آنها دریافتند که این سیگنال نیز محافظت مادر از استرس های محیطی اجازه می دهد او را بهتر زنده ماندن در شرایط نامطلوب است. این به او می دهد دیگر کاربردی بهداشت span بنابراین او زمان بیشتری برای تولید تخم مرغ سالم.

“موفقیت و آینده از هر گونه است که در مورد کیفیت آن البيت” Morimoto گفت. “در حال حاضر ما می دانیم که اولاد کیفیت تضمین سلامت مادران.”

Morimoto متخصص در چگونه موجودات زنده حس و پاسخ به فيزيولوژيک و استرس های محیطی در سلولی و مولکولی در سطح زیست شناسی پیری و بیماری عصبی. او این لایحه و گیل کوک استاد علوم زیست شناسی مولکولی و مدیر برنج و موسسه تحقیقات پزشکی غربی را واینبرگ کالج علوم و هنر.

این ارتباط بین کودک و پدر و مادر در مورد پروتئین کنترل کیفیت. محققان دریافتند که هنگامی که پوسته تخم مرغ را vitelline لایه آسیب دیده است که زمانی که تخم بارور شده می فرستد یک سیگنال است که بازیابی استرس انعطاف پذیری و پروتئین هموستاز یا proteostasis در مادر.

این vitelline لایه در بر داشت در تمام metazoans که با استفاده از تخم مرغ از جمله انسان است خارج سلولی کت است که احاطه و محافظت از جنین در حال رشد در. Proteostasis است که فرایندهای است که توسط سلول های حفظ پروتئین, سلامت نگه داشتن مهم پروتئین خورده و کاربردی برای سلامت کلی خوب.

مطالعه آنلاین منتشر شد به تازگی توسط مجله ژن و توسعه. آن نیز ظاهر خواهد شد در ماه مه سال 2020 چاپ مجله. Morimoto است نويسنده مسئول و سالا اولین نویسنده.

این یافته ها در ساخت یک مطالعه قبلی توسط Morimoto آزمایشگاه که در نگاه تنظیم proteostasis توسط یک حیوان reproductive system. که در سال 2015 مطالعه محققان دریافتند که سلولهای بالغ در C. elegans ناگهان خود را آغاز سراشیبی اسلاید زمانی که یک حیوان می رسد باروری بلوغ. پس از این حیوانات شروع به تولید مثل germline سلول های بنیادی پرتاب یک سوئیچ ژنتیکی است که شروع روند پیری با خاموش کردن محافظ سلول استرس پاسخی است که محافظت در برابر مولکولی به عنوان آسیب رخ می دهد در بیماری آلزایمر, بیماری پارکینسون, بیماری هانتینگتون و بیماری های دیگر از پروتئین ترکیب.

در این مطالعه جدید Morimoto تیم نشان می دهد که ارتباط بین جنین و مادر در باروری بزرگسالان نیز تنظیم proteostasis استرس پذیری و سلامت مادر span. یک مفهوم از این نتایج است که ناسالم فرزندان ترویج سلامت span مادر با جلوگیری از بروز پروتئین آسیب های مرتبط با پروتئین است که باعث neurodegeneration در انسان است.

“پیری است که در مورد کمبود پروتئین کنترل کیفیت” Morimoto گفت. “ما دریافتیم اگر پوسته تخم مرغ آسیب دیده است که مادر دیگر زنده می ماند و در زمان و به خوبی تخم مرغ و فرزندان سالم است.”

داستان منبع:

مواد ارائه شده توسط دانشگاه. Original نوشته شده توسط مگان Fellman. توجه داشته باشید: محتوا ممکن است برای ویرایش سبک و طول.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im