یک شیرجه عمیق با عجیب ترین ماهی در دریا

پشت صحنه در آکادمی علوم کالیفرنیا برای دیدن بزرگترین نمونه از جمله ماهی را از “منطقه گرگ و میش” و megalodon دندان.

شما قطعا مجاز نیست به دور از Luiz Rocha متصدی ماهی در آکادمی علوم کالیفرنیا. خاص با استفاده از تجهیزات غواصی و تکنیک های او غواصی 200 و 300 و حتی 400 فوت در آبهای سواحل فیلیپین به یک اکوسیستم است که تعداد کمی از مردم گذاشته شده در چشم است که معمولا تنها submersibles می تواند رسیدن به: the Twilight Zone, شلوغ ریف چادری تقریبا به طور کامل در تاریکی است. او و همکارانش شیرجه عمیق است که به نگه دارید از گرفتن خم آنها را به چند ساعت به دقت صعود بیت به بیت گاهی اوقات تنها تأمین آنها را 10 دقیقه به مطالعه یک اکوسیستم تقریبا ناشناخته برای علم.

اما گرگ و میش منطقه نمونه که رچا و همکاران خود را به آکادمی علوم کالیفرنیا در سان فرانسیسکو از جمله منحصر به فرد مرجان ها و ماهی های در حال کمک به آنها را به قطعه با هم یک عکس از یکی از عجیب ترین زیستگاه های روی زمین است. عجیب برای یک محل که در آن نور کمی نفوذ مرجان رشد در اینجا یک تضاد کامل با پر زرق و کم عمق صخره های جهان, که در آن مرجان تکیه بر نور-برداشت همزیستی جلبک برای زنده ماندن. در عوض در اینجا در منطقه گرگ و میش مرجان فیلتر پلانکتون از آب به دریافت انرژی خود را. ماهی در این جهان پنهان نیز اسراف رنگی: رچا و همکاران او به نام یکی از درخشان بنفش و آبی گونه Cirrhilabrus mentality mag پس از mentality mag های مخفی در خانه پلنگ سیاه.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اینکه چرا یک ماهی ممکن است پس رنگارنگ در یک محیط تاریک نشستیم با Rocha, رفتن, پشت صحنه, در طاق که خانه های کال آکادمی نمونه مجموعه. در livestream بالای او به ارمغان می آورد خود را مورد علاقه های دیگر نیز از جمله در اعماق دریا anglerfish (رای من برای این مخلوق عجیب ترین زایش سیستم در قلمرو حیوانات) و عظیم دندان از منقرض کوسه megalodon. همچنین در ارتباط باشید به ما Facebook page for more livestreams با کال آکادمی (در اینجا یکی از ما را با خود arachnologist) و آکواریوم خلیج مانتری استاد آکواریوم.


بزرگ تر سیمی داستان
  • که کشف اولین واکسن?
  • نحوه اعتراض با خیال راحت: چه باید بکنید و چه برای جلوگیری از
  • به عنوان مراقبت های بهداشتی حرکت آنلاین بیماران در حال گرفتن در پشت سمت چپ
  • خارج شده و کارکنان را به نشان می دهد خود را ضد سرقت AI کار نمی کند
  • اعترافات مارکوس Hutchins هکر که ذخیره شده اینترنت
  • 👁 مغز مفید مدل برای هوش مصنوعی ؟ به علاوه: دریافت آخرین اخبار AI
  • 🏃🏽♀️ می خواهید بهترین ابزار برای دریافت سالم است ؟ ما را بررسی کنید دنده تیم میدارد برای تناسب اندام بهترین انتقالها دنده در حال اجرا (از جمله کفش و جوراب) و بهترین هدفون

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im