آزمایشگاه در دانشگاه میشیگان یوسف همیلتون از سنگ چخماق می کند همچنین عادی: او کاغذ برداشته براق توپ و یک بطری; او فشار دکمه ها و پشته مکعب های کوچک; او فشرده و unzips زیپ. این امر می تواند در عادی اگر همیلتون نبود یک معیوب انجام این کار با یک دست رباتیک—à la لوک اسکای واکر—و اگر او نبود تست موضوع برای یک پیشرفت عمده در کنترل اندام رباتیک.

“آن کار می کرد عالی” همیلتون می گوید از آزمون خود را-اجرا با دست رباتیک. “اگر آن چیزی است که من تا به حال دسترسی به, برای استفاده روزانه آن را در زندگی بسیار ساده تر است.”

تا این نقطه محققان موفق به جانبازان کنترل دست روباتیک با اندازه گیری فعالیت عصبی در کلش اندام. که سیگنال بسیار ضعیف و در نتیجه clunky کنترل پروتز—پوشنده لباس ممکن است نیاز به انعطاف پذیری شانه خود را به دستگاه شست به حرکت می کند به عنوان مثال. اما نوشتن امروز در مجله علوم پزشکی ترجمهمحققان توصیف یک راه هوشمندانه برای تقویت این سیگنال برای کاربران مانند همیلتون. آن را بسیار موثر شرکت کنندگان قرار داده می تواند در دست رباتیک و کشش موتور خوب توابع حق دور بدون آموزش مورد نیاز است.

این همه پایین می آید به چگونه بیماران خود را مجددا اعصاب. هنگامی که یک فرد از دست می دهد, می گویند بازوی خود را از آرنج به پایین همه اعصاب خود را می خواهید به رشد به جایی که قبل از آنها بودند. “بیماران دریافت این توپ بزرگ از اعصاب به نام نوروم می گوید:” دانشگاه میشیگان جراح پلاستیک پل Cederna که co-طراحی و توسعه این سیستم جدید است. “و که می تواند منجر به درد و می تواند به جلوگیری از آنها را از پوشیدن خود را پروتز و به شدت تاثیر کیفیت خود را از زندگی است.”

حسن نیت ارائه میدهد از دانشگاه میشیگان مهندسی

اما اعصاب’ گرايش به رشد است و همچنین این ترفند با استفاده از این تکنیک جدید. Cederna و همکاران خود را در زمان تکه های کوچک عضلانی و جراحی پیچیده آنها را در اطراف انتهای عصب در کلش اندام. به جای balling تا اعصاب عصب به بافت های عضلانی که تا حد زیادی خود را تقویت سیگنال الکتریکی. فکر می کنم از آن را مانند ساخت یک بلند گو حرف زدن برای اعصاب است.

“بنابراین ما قادر بودند با این رویکرد نه تنها به درمان انتهای عصب به جلوگیری از عصب از گرفتن نوروم درد و شبح درد” Cederna می گوید: “اما در همان زمان آن را کوچک سیگنال و تقویت آنها را با آن قطعه از عضله است.” آنها همچنین اضافه الکترود به عضله برای تشخیص سیگنال های که در حال حاضر تا 100 برابر قوی تر از قبل از اعصاب به رشد عضلانی. با این نقطه اعصاب کاملا فریاد. (توسط راه پيوند پوست نمی خواهد کار به عنوان به خوبی به عنوان یک عضله پيوند چرا که اعصاب حرکتی نمی رفتن به پوست است.)

در آزمایش های خود را با همیلتون و سه نفر دیگر از افراد این تیم در بر داشت که پس از انجام پیوند اعصاب است که کنترل انگشت شست تعامل با این عضله جدید فقط به عنوان آنها می خواهم اگر فرد هنوز هم تا به حال خود را شست. “ما می دانیم که قصد در آن صورت به انعطاف پذیری انگشت شست—درست مثل عصب و عضله تعامل زمانی که آنجا بود یک انگشت شست می گوید:” Cederna.

حسن نیت ارائه میدهد از دانشگاه میشیگان مهندسی

بعدی این تیم تا به حال افراد به سادگی تصور کنید یک دسته مختلف حرکات دست. به عنوان آنها انجام یک EKG برداشت سیگنالها از اعصاب خود را فعال فقط به عنوان اعصاب را انجام داده اند قبل از اینکه فرد خود را از دست داده اندام. آنها دنبال این جفت ارز خاص سیگنال های عصبی با جنبش های خاص. “آناتومی است که ساخت این سیگنال بسیار متفاوت از یکدیگر است و بسیار انگشت خاص می گوید:” دانشگاه میشیگان مهندس پزشکی مدل لباس Chestek که co-طراحی و توسعه سیستم. یک عصب ممکن است بسیار فعال برای کنترل انگشت شست مثلا اما سکوت زمانی که انگشت دیگری در حال حرکت است.

همه این اطلاعات تغذیه به الگوریتم های که یادگیری برای تشخیص سیگنال های عصبی درگیر در ساخت یک مشت ، سیستم پس از آن ترجمه است که مجموعه ای از سیگنال ها را به دستورات گفتن دست رباتیک چگونه برای درهم شکستن همه پنج انگشت با هم.

“با حدود 15 دقیقه از داده های آموزشی ما آموزش الگوریتم ما و ما شروع به در حال اجرا آنلاین می گوید:” Chestek. سپس این افراد می توانید سعی کنید کنترل رباتیک ، “و آنها می توانید آن را در اولین امتحان کنید,” او می گوید. که یک تفاوت بزرگ است از آنچه که آنها ممکن است قبل از تجربه با دیگر پروتز است که نیاز به تمرین بیشتر و کمتر شهودی برای استفاده است. “یادگیری است که در الگوریتم های مردم,” او می گوید.

سخت افزار تقلید از نزدیک حرکات طبیعی انسان اندام اجازه می دهد افراد مانند همیلتون به جلو و جریمه دستکاری مانند بسته شدن زیپ. “این خیلی حس داشتن یک دست به عقب تقریبا تا آنجا که سودمندی می گوید:” همیلتون. “آن را به خوبی کار می کرد بسیار یکپارچه است.”

سخت افزاری است که از لحاظ فنی به نام DEKA پس از DEKA تحقیق و توسعه پارسیان که اختراع رباتیک ، اما این تیم نیز از روی علاقه آن را خواند لوقا دست پس از اسکای واکر. آن را ساخته شده از نیمه شفاف سفید غلاف بیش از یک اسکلت رباتیک و متصل شد به شرکت کنندگان باقی مانده اندام با استفاده از یک ویژه طراحی سوکت.

“این بسیار هیجان انگیز قسمت در مورد این کار این است که آن را بیولوژیکی رابط می گوید:” مهندس پزشکی پل Marasco از کلینیک کلیولند که نبودم درگیر در پژوهش. “آنها را تقویت بیولوژیکی و بنابراین هنگامی که آنها انجام داده ایم که عمل جراحی رابط کاربری خود است که در واقع واقعا خیلی خوب است.” که به معنی قوی سیگنال های روشن است که ترجمه را به پیچیده دستکاری بازوی روباتیک.

این سیستم هنوز هم در روز های اولیه آن با یک نکته مهم این است که این موضوع به متصل به یک کامپیوتر در آزمایشگاه—در-خانه و یا در کار استفاده از در دسترس نیست هنوز. اما نتیجه حاصل از تکمیل این تکنولوژی و حرکت آن را در خارج از آزمایشگاه می تواند بزرگ باشد. به جای ساخت پروتز استفاده کنندگان باید به یاد بگیرند که چگونه به کنترل یک دست رباتیک, آنها فقط می خواهم به فکر می کنم از جنبش دست خواهد فورا خرج کردن و یا درک و یا اجازه رفتن.

Cederna می گوید این مهم است که به این پروتز به عنوان آسان برای استفاده که ممکن است, چرا که حتی اگر دستگاه در نهایت مفید مردم نمی خواهید به اتخاذ آن اگر آن را بدون هیچ زحمتی. “آنها نیاز به خواب بیدار در صبح, قرار دادن این چیزی که به نوبه خود آن را در و آن کار می کند می گوید:” Cederna. “ما نمی توانیم مردم را به صرف دو یا سه ساعت کالیبره دستگاه قبل از آنها می توانید از آن استفاده کنید. شما نمی توانید مردم را به نخ دندان های خود را هر شب و 10 دقیقه طول می کشد.”


بزرگ تر سیمی داستان
  • جلبک خاویار کسی ؟ آنچه ما می خواهیم غذا خوردن در سفر به مریخ
  • تحویل ما را خداوند از راه اندازی زندگی
  • کد وسواس رمان نویس می سازد نوشتن یک ربات. طرح غلیظ
  • سیمی راهنمای به اینترنت از چیزهایی که
  • چگونه برای به اشتراک گذاری فایل امن آنلاین
  • 👁 تاریخچه راز از صورت به رسمیت شناختن. به علاوه آخرین اخبار در مورد هوش مصنوعی
  • 🏃🏽♀️ می خواهید بهترین ابزار برای دریافت سالم است ؟ ما را بررسی کنید دنده تیم میدارد برای تناسب اندام بهترین انتقالها دنده در حال اجرا (از جمله کفش و جوراب) و بهترین هدفون

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی