‘درب های جهنم است.’ جنگ داستان از گذشته NSF رهبران کمک به آژانس علامت 70 تولد

بنیاد ملی علوم فرانسه مدیر Córdova (سمت چپ) میزبان سالگرد 70 سمپوزیوم است که شامل شش مدیران سابق: (از چپ به راست) Subra Suresh, Arden Bement ریتا Colwell, نیل لین والتر مسی و ریچارد اتکینسون.

بنیاد ملی علوم/لایحه Petros عکاسی

کسی که به صرف زمان در رده بالای آمریکا علم بوروکراسی است برخی از داستان های جنگ بگویید. و بود که قطعا درست از شش مدیران سابق بنیاد ملی علوم که با حضور در این سازمان جدید ستاد در Alexandria, Virginia در اوایل این ماه به جشن NSF را در سالگرد 70.

در 6 فوریه میزگرد در طول 2 روز سمپوزیوم هر یک از شش ارائه شده تاریخی چیز عالی است که خطاب به توطئه های سیاسی است که می تواند فراگیر و حتی پایین-پروفایل آژانس مانند NSF و همچنین گاهی اوقات رابطه تیره و تار این سازمان می تواند با آن ناظران در کاخ سفید و کنگره است.

این داستان سرایی جلسه تعدیل توسط NSF مدیر فرانسه Córdova که ترک NSF ماه آینده و در پایان از 6 سال مدت است. آن را برجسته پیشینیان خود به ترتیب: ریچارد اتکینسون والتر Massey نیل لین Rita Colwell, Arden Bement و Subra Suresh.

اتکینسون که منجر NSF تحت ریاست جمهوری جیمی کارتر در اواخر دهه 1970 نقاشی یک تصویر واضح از آنچه که مسلما بدنام ترین, سیاسی, حمله به NSF شهرت: طلایی پشم گوسفند وجانوران دیگر جوایز توسط سناتور سابق ویلیام Proxmire (D–WI) در نظر گرفته شد به برجسته کردن پروژه های تحقیقاتی که Proxmire در نظر گرفته اتلاف پول است.

“زمانی که من وارد [در سال 1975 به عنوان معاون مدیر] بنیاد تحت قابل توجه حمله بیشتر برای آموزش علوم” اتکینسون به یاد می آورد. او با اشاره به اختلاف بیش از یک NSF-بودجه برنامه درسی با عنوان مرد: یک دوره مطالعه که بسیاری از محافظه کاران به عنوان تضعیف سنتی ایالات متحده در ارزش. NSF تا به حال نادیده گرفته و خود را همکار-بررسی روش های ساخت جوایز برای برنامه و همچنین گمراه کنگره اتکینسون گفت و گزارشی از کنگره ناظر آژانس excoriated NSF برای اشتباهات خود. “به گزارش ویرانگر” اتکینسون به یاد می آورد “و این که باز یک درب جهنم برای NSF.”

اتکینسون یک استاد روانشناسی در دانشگاه استنفورد قبل از آمدن به NSF به یاد می آورد که “سیاستمداران نیز متمرکز بر بیهوده و بیمعنی کمک های مالی مانند رفتار جنسی از screwworm پرواز. … چرا NSF بودجه این نوع از تحقیقات؟” در نهایت او گفت: آژانس “ساخته شده یک مورد قوی برای تحقیقات پایه” و Proxmire چپ این سازمان به تنهایی.

(اتکینسون حافظه نیست کاملا درست و مدارک تاریخی نشان می دهد. Proxmire داد NSF حداقل شش طلایی پشم گوسفند وجانوران دیگر جوایز در طول 13 سال اجرا آغاز شد که در سال 1975 از جمله دو طول اتکینسون زمان تصدی به عنوان مدیر. و NSF حتی صندوق screwworm مطالعات بسیار کمتر تمسخر برای انجام این کار است. کار انجام شده توسط دانشمندان در وزارت کشاورزی ایالات متحده ابتدا در دهه 1930 ، و استفاده از استریل مردان منجر به آمریکا ریشه کنی این آسیب دام آفت در سال 1966.)

برای Suresh که 30 ماه تصدی تحت سابق باراک اوباما رئیس جمهور بود و دوم تنها به مسی 2 سال روی لئامت دادن تحت رئیس جمهور سابق جورج دبلیو بوش به عنوان کوتاهترین از هر کسی به روی صحنه آن را به یک بن بست با کاخ سفید کارمند که ایستاده بود. آن را درگیر یک مبارزه بیش از حصول اطمینان از NSF مناسب دریافت به رسمیت شناختن برای من-سپاه یک برنامه Suresh شروع به آموزش علمی دانشمندان را به فکر می کنم مانند کارآفرینان در تلاش برای تجاری اکتشافات خود را.

یک هفته قبل از NSF برنامه ریزی شده بود برای راه اندازی I-سپاه Suresh می گوید: او یک تماس از کاخ سفید دعوت از او برای آمدن به سیاتل و اعلام آن به عنوان یکی از نه دولت جدید طرح. “که قصد ندارم به اتفاق می افتد چرا که ما با داشتن یک رویداد در NSF,” او گفت: junior کارمند. “دما گفتگو نگه داشته و رو به افزایش” Suresh به یاد می آورد تا کارمند برگزار آنچه او تصور خواهد بود خود را مغلوب ساختن پیشی جستن کارت.

“آیا شما گفت نه به رئیس جمهور ایالات متحده آمریکا ؟” کارمند پرسید. “نه” Suresh خونسردی پاسخ داد. “من گفت نه به شما.”

اما گاهی اوقات آن را حس می کند به غار به یک سیاستمدار قدرتمند. لین بود که انتخاب رئیس جمهور بیل کلینتون در سال 1993 منجر به NSF و که بعدها علم خود مشاور به یاد می آورد از جمله برخورد با سابق سناتور تد استیونس آلاسکا جمهوری خواه بود که در آن رئیس تخصیص پنل.

“او تا به حال شده است در مورد من در مورد NSF را صرف در قطب جنوب” لین به یاد می آورد. “او نمیفهمد که او تا به حال یک قطب شمال و که اگر شما را دیده ام یک قطب دیده اید همه آنها را.”

NSF می خواستم 130 میلیون دلار برای بازسازی این سازمان ایستگاه در قطب جنوب. کاخ سفید در حال حاضر تایید شده اما این پول تا به حال به آمده از کنگره است. پس NSF دعوت استیونس و یک تعداد انگشت شماری از دیگر اعضای هزینه های کمیته برای بازدید از قطب جنوب است.

این هیئت با هواپیما به نیوزیلند, نقطه پرش خاموش برای سفر به قطب و به NSF اصلی ایستگاه در McMurdo صدا. که زمانی که یک دستیار برای استیونس به نام خط به دریافت تایید خود را به همراه قانونگذاران همسران. دستیار overrode لین را تکرار اعتراض که آنها بخشی از این هیئت که آنها تا به حال نشده است با توجه به معاینه پزشکی وجود دارد و آن نبود اتاق در هواپیما. به عنوان خط یاد می آورد هر پاسخ آغاز شد و با عبارت “سناتور می گوید … “

لین در نهایت کوتاه آمد اگرچه او همچنان نگران است که این سفر ممکن است بیش از حد مالیات بر همسران است. اما زمانی که او و جلب اعتماد کسانی که نگرانی برای همسرش لین می گوید: او خندید. “آنها نصف سن سناتور” او متوجه شدم.

NSF کردم پول—هزینه نهایی نوسازی شد $150 میلیون—و ایستگاه اختصاص داده شده بود در سال 2008.

وارد شدن به علف های هرز

ریتا Colwell که 6 سال تصدی خود را آغاز کرد تحت کلینتون و تمدید 3 سال به دولت پرزیدنت جورج دبلیو بوش به حال برای مقابله با یک نوع متفاوت از واقعیت سیاسی در تلاش برای فروش یک ابتکار در biocomplexity. او گفت: راه حل دراز در پیدا کردن کلمات مناسب برای استفاده با کاخ سفید و اعضای کنگره است.

“من می خواستم برای افزایش سرمایه گذاری های ما در محیط زیست می گوید:” Colwell, اولین میکروبیولوژیست منجر به پایه و اساس. “اما من می دانستم که اگر من رفتم به [کنگره] تپه با چیزی با برچسب ‘محیط زیست’ من هیچ جا دریافت کنید.”

“من در تلاش برای کشف کردن آنچه که به آن تماس بگیرید و کسی در زیست شناسی اداره گفت:” شما می دانید, آن را بسیار پیچیده است.’ و من گفت: “آن است.’ چون وقتی که من رفتن به تپه آنها آن را درک نخواهد کرد. اما آن را پیچیده می کند این صدا بسیار مهم است و شاید آنها آن صندوق.”

Colwell نیز اعتراف به تغییر دوره در حالی که NSF مدیر. درگیر آن بسیار مورد تحسین قرار گرفته برنامه ADVANCE که او ایجاد شده برای بهبود وضعیت زنان در دانشگاهی علم است.

او ایده اصلی بود که به پیشرفت کمک های مالی به طور مستقیم به دانشکده. “اما جو [Bordogna, NSF طولانی ترین خدمت معاون مدیر] گفت: پول باید به رؤسای” از آنجا که آنها بیشتر تاثیر در نهادی سیاست. “و جو درست بود,” Colwell گفت. او تجزیه و تحلیل نشان داد که ساخت رؤسای مسئول اجرای اعطای منجر به چند هزار نفر بیشتر از زنان استخدام شده از این امر بوده است که اگر زن هیئت علمی شده بود محققان اصلی او توضیح داد.

آلبرت انیشتین حسادت

در نقش خود به عنوان مدیر Córdova تشویق شرکت کنندگان به ماندن مثبت است. او نگران نیست. سابق مدیران کاهش یافت و بیش خود را در ستایش آژانس. حتی Córdova که به رهبری دانشگاه کالیفرنیا در ریورساید و دانشگاه قبل از آمدن به NSF, استادانی, “این بهترین کار من تا کنون بود—اما به کسی نگو من گفت.”

چه چیزی باعث NSF آنقدر بزرگ آنها توافق کیفیت کارکنان. از آن جایی که در آن کار گروهی باارزش است و در آن مقدار را می توان انجام داد اگر شما از ذهن نیست های اعتباری. با توجه به خط سیاسی نامرئی حتی ممکن است بخشی از شرح شغل.

“من به یاد داشته باشید یکی از اعضای کنگره که در تلاش برای دوستانه به من گفت:” شما در محل با انیشتین مجسمه در گوشه راست?'” خط بازگو کرد. متوجه می شوند که این مقام برگزیده شد با اشاره به آکادمی ملی علوم ساختمان سراسر از بازار ملی خط آرامی اصلاح او. “هیچ” او پاسخ داد. “اما این نیز یک مکان فوق العاده است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر