یک قطره در پروازهای تجاری بد است برای پیش بینی طوفان

جت مسافری و کشتی های کروز به طور معمول جمع آوری کلید اطلاعات آب و هوا. اما کامل اسکله و خالی آسمان آن را سخت به پیش بینی جزئیات ورودی طوفان.

به عنوان طوفان فصل سوم طوفان گرمسیری چرخ سمت US coast, پیش بینی کمبود برخی از اطلاعات کلیدی است که کمک می کند تا آنها را پیش بینی طوفان اندازه و سرعت و مسیر. کروز کشتی های تجاری و شرکت های هواپیمایی که جمع آوری اطلاعات آب و هوا در امتداد مسیرهای خود در حال حاضر عمدتا مبتنی به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس مجبور هواشناسان به تکیه بر ماهواره که کمی کمتر دقیق نسبت مستقیم اندازه گیری از جو است.

مقامات بهداشت فدرال تحمیل “بدون بادبان” نظم در صنعت کشتی کروز به دلیل عفونت روی چندین آستر در حالی که سفر هوایی کرد از آنجایی که بسیاری از کشورهای تحمیل مستندات در اواسط ماه مارس. هواپیمایی لغو هزاران پرواز و با توجه به آمار و ارقام از ایمنی حمل و نقل دولت.

به عنوان یک نتیجه, آب و هوا مراکز در آمریکا و اروپا دیده می شود کاهش بیش از 80 تا 90 درصد در آب و هوا اطلاعات پرواز. این ریزش می آید در یک “بیش فعال” فصل طوفان با پیش بینی 15 تا 20 طوفان به نام بین در حال حاضر و نوامبر 30. این هفته طوفان گرمسیری کریستبل ناودان به سمت غربی مکزیک Yucatán شبه جزیره با بارش باران های سنگین و 60 مایل در ساعت باد. توسط جمعه, سرویس ملی آب و هوا انتظار طوفان به سمت شمال به لوئیزیانا و یا تگزاس ساحل.

برخی از هواشناسان نگران کمبود هواپیما اطلاعات را پیش بینی های خود را از طوفان گرمسیری جلوه های مشکل تر است. “ما به عنوان یک طوفان فصل را با یک نقطه ضعف بزرگ می گوید:” سی ان ان هواشناس آلیسون Chinchar. “هواپیما گزارش دوم تنها به داده های ماهواره ای از نظر تاثیر خود را به پیش بینی. ما با تکیه بر آنها بسیاری از مردم فکر می کنم.”

برای آماده سازی پیش بینی هواشناسان بستگی به منابع مختلف اطلاعات: بالن هوا پرتاب شده از زمین و کشتی که نمونه جو به عنوان آنها افزایش یابد; در مدار ماهواره که اسکن جو برای برآورد متوسط رطوبت و سرعت باد و شناورها هستند که یا افسار به بستر دریا و یا رانش با جریانهای اقیانوسی است. هر روش دارای اشکالاتی است و مزیت است. برای مثال ماهواره اندازه گیری نیست جو به طور مستقیم. به جای آنها استفاده از مایکروویو ابزار است که تشخیص حرارت داده شده توسط مولکول اکسیژن و یک نقطه داده که دانشمندان با استفاده از محاسبه درجه حرارت. اکثر ماهواره ها را برای پی بردن به سرعت با ردیابی حرکات ابرها و یا کوچک ذرات آئروسل.

از سوی دیگر خطوط هوایی تجاری تنها به جمع آوری اطلاعات آب و هوا همراه خوبی در سفر مسیرهای پرواز; وجود شکاف بزرگ در نیمکره جنوبی و در سراسر اقیانوس آرام که در آن هواپیما به ندرت پرواز. در همین حال برخی از moorings ندارد سنسور فشار است که می تواند کمک به تشخیص قدرت یک طوفان است.

پیش بینی مدل با استفاده از الگوریتم ها برای توصیف تعامل بین اتمسفر و اقیانوس ها. این الگوریتم که ضبط فیزیک تشکیل ابر طوفان گرمسیری و قطبی بادها, در میان چیزهای دیگر هستند و سپس جمعیت با متوسط داده ها از ماهواره و سطح مشاهدات به تولید سه یا پیش بینی 10 روز. به خاطر از دست دادن داده های پروازی این الگوریتم در حال حاضر از دست رفته داده ها که معمولا بخشی از محاسبات خود را.

“اگر ما از دست رفته برخی از داده های ما مستعد ابتلا به دیدن برخی از قطره در هوا مهارت می گوید:” Rosimar Rios-بریوس دانشمند تحقیقات در مرکز ملی تحقیقات جوی در بولدر کلرادو با اشاره به دقت و صحت داده شده هوا. “نه به طور متوسط برای تمام روز, اما شاید در یک مورد به مورد و بر اساس.”

هواپیماهای تجاری معمولا برای جلوگیری از طوفان اما Rios-Berrios می گوید داده های جمع آوری آنها در نزدیکی و کمک می کند تا پیش بینی درک سیستم آب و هوا در اطراف یک طوفان است که ممکن است تاثیر احتمالی آن مسیر. “اجازه دهید بگویم که ما یک گردباد گرمسیری در اقیانوس اطلس,” او می گوید. “این که آیا آن را سر به ما و یا بیش از آب ممکن است در تعاملات بین سیستم آب و هوا—بگو یک کم فشار از طریق خروج از شرق آمریکا. یک هواپیما مصرف کردن از شیکاگو و پرواز به نیویورک و احتمال نمونه آن آب و سیستم های … کسانی که مشاهدات خواهد بود مهم است.”

Chinchar از سی ان ان هواشناس می گوید که پیش بینی مخروط از عدم قطعیت—بزرگ نشان داده شده لکه کشیده شده است که در مقابل طوفان مسیر است که همه ما به دنبال در تلویزیون—ممکن است بزرگتر به خاطر از دست دادن هواپیما داده اما آماری اعتماد به نفس در پیش بینی مدل را رها کمی. “شما ممکن است مناطق گسترده بودن گفت به تخلیه و یا آماده سازی” Chinchar می گوید.

مقامات فدرال می گویند که آنها باید اعتماد به نفس خود را در طوفان پیش بینی و مدل های که تولید آنها با توجه به کریس Vaccaro یک سخنگوی اداره ملی اقیانوسی و جوی دولت که نظارت بر سرویس آب و هوا. “ماهواره ارائه اکثر اطلاعات مهم خود را به عنوان انجام شناورها و کشتی” Vaccaro نوشت: در یک ایمیل. “طوفان شکارچی هواپیما پرواز توسط NOAA و US Air Force Reserve که پرواز در اطراف و از طریق/به طوفان خواهد انجام ماموریت های خود را.”

به دلیل تجاری شرکت های هواپیمایی نیست و بازگشت به حالت عادی و کروز کشتی باقی می ماند مبتنی بر عرضه آب و هوا اطلاعات آنها را جمع آوری نمی شود و دوباره به حالت عادی برای چند ماه. در ضمن هواشناسان در حال تقلا برای منابع اضافی از داده ها مانند یک نام تجاری جدید آژانس فضایی اروپا ماهواره ای آب و هوا به نام Aeolus که اقدامات سرعت به طور مستقیم با قدرت بالا لیزر با اشعه ماورای بنفش است که پرش کردن حرکت ذرات در هوا. پردازنده ابزار اندازه گیری تفاوت در فرکانس نور است که شناخته شده به عنوان Doppler shift و از آنجا می توانید تعیین سرعت باد. NOAA موجود آب و ماهواره ندارد و این نوع از ابزار, اما, انجام, اندازه گیری دما و رطوبت.

دانشمندان اروپایی نیز جمع آوری داده ها از چیزی به نام رادیو غیبت نسبتا یک سیستم جدید است که با استفاده از خم شدن سیگنال های GPS از طریق جو برای تشخیص خواص مانند بخار آب حرارت و فشار هوا.

بروس اینگلبی دانشمند ارشد در مرکز اروپا برای برد متوسط پیش بینی آب و هوا در اکستر, انگلستان می گوید موجود پیش بینی ها هنوز دقیق اما عدم هواپیما اطلاعات “خواهد صدمه دیده است ما کمی.” اینگلبی می گوید این هواپیما اطلاعات مفید برای درک ارتفاع بالا بادها و شرایط است که هدایت طوفان بنابراین او انتظار دارد که برخی از اثرات در پیش بینی که پنج یا شش روز ، اما به عنوان طوفان رویکرد زمین NOAA می فرستد در “طوفان شکارچی” هواپیما که رها کردن ابزار به قلب آشفته طوفان جمع آوری اطلاعات است که تغذیه به پیش بینی مدل گفتن هواشناسان که در آن یک طوفان در حال رفتن و چگونه قدرتمند آن خواهد بود.

به عنوان با اکثر کامپیوتر-محور علوم هواشناسی نیاز به سوخت تا کنون اطلاعات بیشتر به نگه دارید تا با یک سیستم پیچیده مانند یک طوفان. “ما با قرار دادن تمام داده های ما می توانید به دست ما در سیستم ما انجام بهترین هوا ما می توانیم با آن اطلاعات” اینگلبی می گوید.


بزرگ تر سیمی داستان
  • یک virtual DJ یک هواپیماهای بدون سرنشین و همه زوم عروسی
  • کار از راه دور دارای قدرت پردازش آن تا زمانی که شما می خواهید یک توسعه
  • تمام ابزار ها و راهنمایی های شما نیاز به نان در خانه
  • اعترافات مارکوس Hutchins هکر که ذخیره شده اینترنت
  • در ماه, فضانورد, توالت خواهد بود یک کالا
  • 👁 مغز مفید مدل برای هوش مصنوعی ؟ به علاوه: دریافت آخرین اخبار AI
  • 🏃🏽♀️ می خواهید بهترین ابزار برای دریافت سالم است ؟ ما را بررسی کنید دنده تیم میدارد برای تناسب اندام بهترین انتقالها دنده در حال اجرا (از جمله کفش و جوراب) و بهترین هدفون

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im