راجیو شاه, رئيس جمهور از بنیاد راکفلر یک ملت قدیمی ترین philanthropies تاسیس توسط روغن بارون جان دی راکفلر در سال 1913. رئیس بنیاد پس از سال 2017, شاه قبلا مدیر ما آژانس توسعه بین المللی برگزار شد و چندین پست در بنیاد بیل و ملیندا گیتس. او به تازگی با سیمی سردبیران و خبرنگاران و مورد بحث این بنیاد تلاش برای آوردن خورشیدی مینی-شبکه به هند با استفاده از داده های سلامت برای جلوگیری از زایمان مرگ و میر و نیاز به علم مبتنی بر سیاست های عمومی. یک ویرایش متن شرح زیر است:

سیمی: برخی از مردم ممکن است تعجب به شنیدن بنیاد راکفلر صحبت کردن در مورد تکنولوژی. بنابراین شما می توانید کمی بحث در مورد منافع خود را در فن آوری?

راجیو شاه: ما رویکرد اساسی این است که ما سعی کنید به نگاه کردن به مرزهای علم و فناوری و نوآوری و کشف کردن که چگونه آنها می توان به مقابله با برخی از بزرگترین بی عدالتی در جهان است. و بنابراین ما کار بسیار سخت به یک پل ارتباطی بین شرکت و نوآوران و فن و دانشمندان و کسانی که کمتر خوش شانس. به همین دلیل ما اینجا هستیم. این است که چرا ما راه اندازی شد عمده مشارکت عمومی خصوصی با برخی از این شرکت ها برای کمک به مقابله با فقر انرژی در سراسر جهان برای کمک به نجات میلیون ها نفر از مادران و کودکانی که از علل قابل پیشگیری مرگ و میر در منابع ضعیف تنظیمات برای تبدیل راه ما تولید غذا در آفریقا و مقابله با دیابت در امریکا است. ما واقعا بر این باورند فناوری و شرکت های فن آوری می تواند نقش فوق العاده ای در ساختن جهانی عادلانه تر و کرک باز فرصت را برای کسانی که آسیب پذیر هستند. اما ما همچنین فکر می کنم که کسانی که فوق العاده شرکت همیشه نمی توانید آن را در سمت راست خود و محاکمه و واقعی 106 ساله نهاد مانند بنیاد راکفلر می تواند یک شریک است که به آنها کمک می کند کشف کردن که چگونه به در واقع تاثیر مثبت به عنوان مخالف فقط شما می دانید در مورد آن صحبت در آزادی مطبوعات.

W: وجود دارد جایی که شما پیشرفت از طریق یکی از کسانی که مشارکت است ؟

RS: من فکر می کنم آن را در هند در حال حاضر. ما فقط راه اندازی یک 1 میلیارد دلار سرمایه گذاری مشترک با تاتا و پسران هند یکی از بزرگترین شرکت های, به رول 10,000 خورشیدی مینی, شبکه که خورشیدی سیستم عامل متصل به ذخیره سازی انرژی باتری به سیستم های رایانه ای که مدیریت باتری و انرژی روند و لینک هوشمند متر است. ما در حال رفتن برای آوردن قدرت و انرژی به 25 میلیون نفر زندگی می کنند که در تاریکی به طور موثر. ما می دانیم که 80 درصد از مشتریان کسب و کارهای کوچک هستند. آن خواهید بود یک موتور از کار رشد جوامع که در آن مردم زندگی می کنند در کمتر از 2 دلار در روز است.

من تا به حال یک فرصت برای دیدن دست اول فقط شش تا هشت هفته پیش از تحول قدرت از آوردن برق به مکان های که به طور موثر آن را ندارید. آن را رک و پوست کنده همه را فعال کنید توسط یک صورت فلکی از فن آوری از جمله باتری های لیتیوم یون متر هوشمند است که اجازه می دهد تا شما را به خاموش یا روشن کردن برق به یک مشتری از راه دور و هوش مصنوعی و یادگیری ماشین است که اجازه می دهد تا شما را به اجرای این سیستم ها از راه دور, بنابراین شما لازم نیست که به کارکنان آنها را در روستایی در ایالت بیهار مکان هایی که بسیار دور هستند. به طوری که تلاش ما داریم در آفریقا است. در واقع ما در حال نورد در 5,000 مراقبت بحرانی امکانات در پورتوریکو. من فکر می کنم ما واقعا می خواهید به عنوان یک پل بین شرکت هایی که دارای پتانسیل برای کمک به برق جهان پایین میلیارد یا 2 میلیارد و جوامع است که عمیقا نیاز است که راه حل تکنولوژی و انرژی دسترسی به افزایش است.

W: شما کار با هیچ یک از تکنولوژی غول?

RS: من نمی گویند غول تکنولوژی اما در پورتوریکو ما درگیری با Sunrun. ما مشغول به کار در پورتوریکو برای دو سال. و سپس ما باید تلاش زیادی در سلامت است که احتمالا در بهار امسال اعلام خواهد شد برخی از چیزهایی که با تکنولوژی غول های مانند گوگل و دیگران اما در سلامت است. به عنوان مخالف فقط به جمع آوری قلب داده های خود را در اپل دیده بان برای فوق ثروتمندان دویدن ما در حال تلاش برای آوردن این فن آوری به برخی از تنظیمات از منابع ضعیف در جهان است. وجود دارد 6 میلیون کودک هر سال که می میرند زیر سن پنج بسیار ساده باعث می شود: مالاریا و اسهال و ذات الریه چیزی به نام تولد خفگی زمانی که شما تنفس می کند در 24 ساعت اول زندگی و چیزی به نام نوزادی سپسیس در واقع عفونت در اوایل زندگی است. ما فکر می کنم ما می تواند جلوگیری از تقریبا تمام کسانی که مرگ و میر با هدف قرار دادن خانواده های در معرض خطر و پر خطر حاملگی و آنها را مناسب مراقبت ويژه بازديد در طول بارداری خود را و مطمئن شوید که آنها متصل به سیستم بهداشت و درمان. بنابراین کار ما در سراسر جهان در منابع ضعیف تنظیمات برای کمک به پیش بینی تجزیه و تحلیل به کار است. و اگر ما می تواند شناسایی خطر بالا زن قبل از او باردار است و او را متصل به سلامت سیستم شما به طور چشمگیری می تواند باعث کاهش عوارض و مرگ و مير از زایمان و عواقب آن است.

و است که واقعا سرد است. شما با این کارگران که معمولا به نام سلامت جامعه کارگران و وجود 5 میلیون نفر از آنها در کشورهای در سراسر جهان است. آنها به معنای واقعی کلمه انجام خواهد شد در سراسر کتاب از سیاهههای مربوط به آنها را نگه دارید از “من رفتم به این خانه و این کودک واکسن” یا “من رفتم به آن خانه و گفت: مادر در مورد امن تغذیه شیوه است.” و آنها را که تا زنجیره ای, اما آنها هرگز هر چیزی در بازگشت. و کتاب های سنگین آن را باور یا نه که خود بزرگترین شکایت چرا که آنها در حال راه رفتن در یک روستا خانه به خانه با یک دسته از کتاب ها. و ما در حال تبدیل است که بر روی گوشی های هوشمند نرم افزار سیستم. و با برنامه آنها در واقع می توانید یک نقشه مسیر مانند یک درایور یو پی اس. نقشه مسیر مطلع می تواند توسط افرادی که در معرض خطر بالاتر بارداری و چه کسی نیست. بنابراین شما می توانید تریاژ محدود کمک رسانی شما.

W: آیا داده های نقشه برداری از آمده است ؟

RS: ما در حال توسعه است که در حال حاضر. داده ها می آید از کشور, سیستم های بهداشتی و تکمیل شود. گفتم احتمالا ما در حال رفتن به رول از همکاری با گوگل و برخی از بزرگتر شرکت های فن آوری. به عنوان یک شریک که مورد اعتماد در این کشور برای بسیاری از دهه ما امضا داده های توافق با آن کشور است. بنابراین ما باید سلامت خود را داده بزرگ با تکنولوژی شرکت های بسیاری از اطلاعات دیگر که لزوما بیمار شناسه بهداشتی داده اما اطلاعات در مورد آنچه که آنها در حال جستجو برای جنبش. ما از داده های محلی و شرکت های تلفن همراه, تلفن همراه ارائه دهندگان خدمات است که به شما اطلاعات بر بهره برداری و راه های دیگر برای تریاژ. همه که با هم می تواند اجازه می دهد ما را به انجام پیش بینی های تحلیلی. آن را درست مثل هر بار من فکر می کنم در مورد خرید کفش من همه را ببینید [گوشی]. این همان جعبه ابزار, اما به جای استفاده از آن را به ثروتمند جامعه منافع تجاری آن اعمال به تلاش برای نجات جان انسان ها بسیار ضعیف زنان و کودکان است. ما با قرار دادن 100 میلیون دلار به این هم با یونیسف و بانک جهانی و سازمان بهداشت جهانی است.

W: این نام از یک علت خوب است, اما آن را نمی کند جمع آوری برخی از همان مسائل مربوط به حریم خصوصی به عنوان دیده ایم با شرکت های فن آوری?

RS: بله آن خواهد بود. من می خواهم بگویم ما با رعایت استانداردهای بالا از داده ها و حریم خصوصی. و ما شده ایم بسیار مراقب باشید در مورد تعامل با شرکت های فناوری بزرگ در این مشارکت به طوری که ما می توانید مطمئن شوید که ما در حال حفاظت از بیمار-شناسایی اطلاعات.

W: اما بخشی از هدف این است که برای شناسایی بیماران خاص.

RS: آن را به قابل پیش بینی شناسایی بیماران در معرض خطر بالاتر. بنابراین آن را یک خطر است. آن وجود دارد و ما در حال مدیریت آن را به عنوان بهترین ما می توانیم. اما این یک خطر است. و رک و پوست کنده از آنجا که ما مورد اعتماد ما که دسترسی به آن داده است. ما در حال کار در چند ایالت در هند. کسانی که در دولت هستند و نه فقط رفتن به Facebook یا Google دسترسی به اطلاعات بیمار است. همه شما باید تخصص بیشتر از من در آینده از اطلاعات و حفظ حریم خصوصی. من می گویم اگر شما در یک کشور یا در یک جامعه که در آن علت شماره یک مرگ برای زنان زیر 30 سال است که زایمان آنها می خواهند که تمایل برای به اشتراک گذاشتن داده ها و اطلاعات به منظور صرفه جویی در زندگی می کند و ساخت این اساس پایدار تحرک رو به بالا. آن را فقط متفاوت فکر می کنم از آن است که در تنظیمات که در آن است که زندگی یا مرگ موضوع است.

W: شما نوشته اید در مورد بنیاد پیشرو در علم و فن آوری است. در عین حال به نظر می رسد که در بسیاری از نقاط جهان از جمله در این کشور اغلب به نظر می رسد مانند ما دیگر با خرید و فروش مبتنی بر علم سیاست. شما چگونه با آن کنار بیاییم ؟

RS: ما دو پایین. بازگشت به ریشه های ما و تمرکز مجدد بر علم و فناوری شده است, چیزی است که من واقعا یک شعار مرکزی از تصدی من که تنها شده است در مورد 2-نیم سال. آن است همزمان با, من فکر می کنم کاهش شیب دار در سیاست رانده شده توسط علم است. بنابراین ما با ارائه پشتیبانی به آکادمی آمریکایی علوم و هنر برای مثال و گروه های حمایت است که سعی کنید برای تشویق بیشتر مبتنی بر علم سیاست. اما ما کاملا با چشم باز در مورد این واقعیت است که وجود دارد بسیار پیچیده تر سیاست حرکت ما به دور از حقایق و علوم مبتنی بر جهان است. بنابراین اگر ما می توانیم نشان می دهد که هشت تا 10 مشارکت در واقع می تواند حرکت 400 یا 500 میلیون نفر را از فقر بیرون آوردن علم جدید و تکنولوژی در سراسر انرژی های تجدید پذیر به برخی از جهان فقیرترین جوامع; و یا اگر ما می تواند صرفه جویی 6 میلیون زندگی زنان و کودکانی که به شدت آسیب پذیر با استفاده از داده های جدید علم و تکنیک کسانی که امیدوارم تبدیل به این نوع از نمونه هایی است که در گذشته ما کمک کرد واقعا به بالا بردن علم است.

ما راه اندازی شد در داووس هفته گذشته یک پلت فرم است که به نام data.org. این یک همکاری بین ما و مسترکارت اساسا آوردن اطلاعات علم ابزار به بخش های اجتماعی و سازمان های غیر انتفاعی. یکی از چیزهایی که ما در حال رفتن به انجام طریق است که شروع به سرمایه گذاری در مقیاس بزرگ کمک هزینه های تحصیلی به طوری که اطلاعات دانشمندان که می خواهند به دنبال منافع عمومی حرفه ای—کمی مانند ایجاد منافع عمومی قانون در 70s و 80s—می توانید دنبال و حمایت برای انجام این کار و یا حداقل در معرض گزینه های آن.

یک مثال بزرگ است که حق در اینجا در این منطقه است. در دانشگاه استنفورد ما همکاری با دیوید Lobell و یک گروه از داده ها دانشمندان برای ایجاد یک شرکت به نام Atlas AI. ما اولین سرمایه گذار در آن است. آن را به یک شرکت, اما, این, اجتماعی, تاثیر گرا و محصول اولیه است که مصرف geospatial داده ها و انجام تجزیه و تحلیل است که اجازه می دهد تا شما را به هر دو شناسایی محصول در مزارع کوچک در شرق آفریقا و پیش بینی عملکرد محصول در هر چرخه در حال رشد. ما یک شبکه از 120 یا آنقدر کوچک دانه شرکت ما پشتیبانی در سراسر آفریقا سعی کنید برای کمک به کشاورزان بهتر دسترسی به بذر و کود و فن آوری است که کمک به آنها را رشد مواد غذایی بیشتر و آدرس گرسنگی و فقر در آن تنظیمات. و این ابزار باور نکردنی از قابلیت های جدید است که کمک می کند تا آن دسته از شرکت های دانه هدف کشاورزان هستند که به احتمال زیاد سود بیشتر از پرداخت به صورت هیبرید دانه. آن را GMO دانه آن را فقط پایه ارقام. من فکر می کنم کسانی که نمونه های عملی استفاده از داده ها که علم مرز در زمینه بلند کردن جهان آسیب پذیرترین مردم امیدوارم مجموعه یک لحن جدید از آنچه ممکن است. اما آره, آن را آسان به شک و تردید در حال حاضر در مورد هر دو راه سیاست عمومی مردم و سیاستمداران و بحث در مورد اطلاعات و علم است.

W: آمار کسانی که شما ذکر یک دقیقه پیش. این است که چگونه شما باید در نظر گرفته شود?

RS: بله, ما مجموعه ای از اهداف آن—6 میلیون زندگی می کند—به عنوان یک 10 سال هدف. و ما آن را شکسته کشور در 10 تا 12 اولویت کشور ما به اندازه گیری عملکرد سالانه. ما باید برای به دست آوردن ابزار خارج وجود دارد قادر به واقعا پیگیری عملکرد. من این را زمانی که من در بنیاد گیتس زمانی که من به رهبری ایالات متحده برای توسعه بین المللی. من فقط یک اعتقاد است که اگر شما نمی تعیین اهداف کمی و سپس اندازه گیری عملکرد در برابر آنها پایه به ویژه آسیب پذیر هستند به اعتقاد مطبوعات شما نوشته اید و یا چه خوب مردم در مورد شما می گویند زمانی که شما به آنها پول است که معمولا بسیار چیزهای خوب در مورد حس خود را از طنز و خود را عقل و قضاوت خود را. بنابراین ما سعی کردیم به مجموعه كمي اهداف قابل اندازه گیری و سپس اندازه گیری آنها در تقریبا همه ما تلاش عمده.

این پروژه انرژی که ما در هدف برای سال 2020 است. در حال حاضر با استفاده از باتری های اسید سرب در سیستم های ما در حدود 26 سنت یک کیلووات ساعت از نظر قیمت انرژی به واقعا فقیر مشتریان. ما در حال نمونه سازی باتری های لیتیوم یون و برخی از جدیدتر باتری سیستم های مدیریت است که کنترل از راه دور توسط AI. با کسانی که از ابزارهای جدید در این تقویم سال, من فکر می کنم ما خواهد شد کمتر از 15 سنت در یک کیلووات ساعت است. در 12 تا 15 سنت یک کیلووات ساعت وجود دارد هیچ استراتژی بهتر. شما می توانید اتصال تمام زغال سنگ شما می خواهید به شبکه و یا آفریقایی شبکه در دو سنت یک کیلووات ساعت و شما نمی توانید ضرب و شتم تحویل به مشتری در 15 سنت یک کیلووات ساعت است. آن را مانند در آوردن آیووا قیمت انرژی به آفریقا و هند و مکان های که در آن مردم فقیر هستند و آن را تبدیل چهره فقر است.

W: چگونه می توانم شما را lithium-ion battery قیمت پایین ؟

RS: بنابراین آنها شده اند در یک شیب تند کاهش همانطور که می دانید به دلیل وجود داشته است جدید لیتیوم اکتشافات است که تغییر زنجیره تامین است. ما در حال piggybacking در یک مقدار بزرگتر برای اولین بار در جهان و در حال ظهور بازار شیفت به وسایل نقلیه الکتریکی. و ما فقط یک سوپر تکه کوچک از ساختمان بیرون واقعا در مقیاس بزرگ ذخیره سازی انرژی در زنجیره تامین است که با استفاده از فن آوری های جدید. من فقط فکر می کنم این یکی از مهم ترین فن آوری برای پایان دادن به فقر در این سیاره است.

همچنین این تاثیر بر روی آب و هوا بحث و گفتگو به دلیل این فرض همواره خوب کشورهای ثروتمند باید با استفاده از سوخت های فسیلی و کاهش انتشار کربن و کشورهای فقیر باید به استفاده از سوخت های فسیلی به منظور قدرت خود را توسعه. و من فکر می کنم ما در حال اثبات حق در حال حاضر و قطعی خواهد شد اثبات این سال است که آن را در واقع ارزان تر و دقیق برای کشورهای با درآمد پایین برای سوخت خود را توسعه استفاده از تکنولوژی انرژی های تجدید پذیر به عنوان یارانه چینی زغال سنگ. و یک بینش است که باید تغییر تنور از [بین المللی] مذاکرات است. من بخشی از پاریس [مذاکرات] در سال 2015. و این بود که یک بخش از بحث است.

W: چگونه می توانم شما را microgrid استراتژی کار ؟ مانند آنچه که آن را شبیه جسمی? آیا باتری سازی برود ؟

RS: در واقع شما را به یک جامعه روستایی وجود دارد شاید یک هکتار زمین و 80 درصد از آن را پوشش داده شده با پانل های خورشیدی. تمام سیم کشی می رود به یک تریلر. شما باید باطری در زیر پانل های خورشیدی. و سپس در تریلر شما باید یک سیستم کامپیوتری است که جمع آوری تمام داده ها و تغذیه آن را به عقب. تریلر نیز متصل به خطوط توزیع خواهد شد که قدرت چهار و یا پنج روستاهای محلی. و در انتهای دیگر از کسانی که خطوط متر هوشمند است که اجازه می دهد تا شما را به روشن و خاموش کردن یک مشتری بر اساس عملکرد پرداخت. پرداخت که این مشتریان را در تلفن های خود را, آن را اس ام اس مبتنی بر متن پرداخت.

آنچه ما در بر داشت که هیچ کس بر این باور خواهد بود ممکن بود که واقعا مردم فقیر پرداخت مقدار زیادی از پول برای قدرت و برق آنها مایل به پرداخت آنها پرداخت. پرداخت نرخ 95-به علاوه درصد است. و همه بود “آنها در حال رفتن به پرداخت. آنها را سرقت قدرت و یا آنها را با تکیه بر اعتماد دولت و قدرت آنها نمی تواند قابل اعتماد مشتری است.” ما در بر داشت برعکس. بیست و شش سنت در یک کیلووات ساعت در نظر گرفته شده است بسیار گران است. اما آن را ارزان تر از دیزل نسل است که احتمالا 50 تا 60 سنت یک کیلووات ساعت است. و هیچ بازی دیگر در شهر است. برای این خانواده ها این است که چگونه آنها عمل برنج دستگاه پوست گیر و در واقع ارزش خود را از تولید محصولات کشاورزی. این است چگونه آنها به نوبه خود چراغ در جامعه خود تا دختران به حمله نیست و تجربه کمتر خشونت جنسی. این است که چگونه یک زن خرید برقی چرخ خیاطی و فروش خدمات و پوشاک. آن را فقط به تحول و شما را در درک حق دور زمانی که شما آنها را ملاقات. شما حق دور چرا آنها پرداخت 40 سنت یک کیلووات ساعت است. اما هنگامی که ما آن را به 15 یا 12, این یک راه حل جهانی. و آن را تغییر راه مردم فکر می کنم در مورد برق.

W: وجود طنز در بنیاد بودجه توسط جان راکفلر صحبت کردن در مورد انرژی های تجدید پذیر?

RS: من کل برنامه ریزی برای این سال را به استفاده از آن است. ما 5 میلیارد دلار موقوفه. اگر ما نشان می دهد که ما لازم نیست که لزوما به سرمایه گذاری در سوخت های فسیلی در صنایع در وقف مدیریت جانبی همراه با یک استراتژی ثابت شده برای ارائه برق به 1 به 2 میلیارد دلار از جهان فقیرترین افراد جدید با استفاده از فن آوری های تجدید پذیر در یک راه مقرون به صرفه, من فکر می کنم که با هم باعث می شود یک بیانیه قدرتمند در مورد این واقعیت است که ما در یک نوع متفاوت از اقتصاد از ما در طی انقلاب صنعتی و 100 سال است که پس از آن. ما هنوز منوال استاندارد نفت است. به همین دلیل ما وجود داشته باشد. امیدوارم دیگران متوجه خواهد شد و می گویند خدای من اگر آنها می توانید آن را انجام دهید شاید ما می توانیم.

ما چند طولانی سوخت فسیلی گرا سرمایه گذاری است. آنها لزوما فرزندان استاندارد نفت اما در آن صنعت. من فکر می کنم من قادر به می گویند ما به طور کامل واگذار ما کاملا وجود دارد اما ما در حال نزدیک است. و من فکر می کنم ما در سال جاری وجود دارد. اما من ذخیره است که برای زمانی که ما می توانیم آن را اعلام و با اعتبار.

W: شما می گویند یکی از کسانی که یک هکتار پانل های خورشیدی می تواند قدرت چهار به پنج روستا. چگونه بسیاری از مردم است ؟

RS: بنابراین یک مینی, شبکه می تواند از حدود 30 کیلووات به یک مگاوات. پاسخ بستگی دارد به مقدار زیادی در تفاوت بین مصرف کننده بارهای و بارهای صنعتی. بسیاری از راه اولیه ما در ایجاد شده در این سیستم عامل این است که ما ارائه می کنند قدرت محلی در برج همراه به عنوان نوع لنگر صنعتی مشتری و پس از آن را بیش از حد برق و لوله آن را به محلی روستاها. به عنوان ما در حال گرفتن هزینه پایین ما لزوما نیاز به لنگر بار از طریق برج های تلفن همراه است که بسیار بالا مصرف مشتری و آنها نیاز به یک تا رای که فوق العاده فوق العاده بالا بنابراین شما باید به اختصاص ظرفیت زیادی است که به یک مشتری. بنابراین پاسخ این است که این چیزهایی که می تواند قدرت هر از چند هزار نفر زندگی می کنند در چند روستا به شاید ده ها هزار نفر از مردم بسته به روستایی تراکم بسته به مقدار مصرف صنعتی و غیره. تاتا پروژه 10,000 minigrids برای 25 میلیون نفر 5 میلیون خانوار.

W: چه چیز دیگری باید به ما می دانید ؟

RS: من یک مقدار زیادی از چیزهایی که بیرون آمدن از تکنولوژی فضایی است که من فکر می کنم که بسیاری از بالقوه و قول می دهم اگر آنها به شرکای واقعی که اعتبار و تجربه و بر روی زمین واقعیت را بررسی کنید. و من رک و پوست کنده دیدن بسیاری از چیزهای که فقط احساس شاید شما می تواند فکر می کنم اگر شما زندگی در دره سیلیکون, اما آن را فقط پس از خارج وجود دارد که آن را احساس نمی کند متصل به واقعیت های دنیای ما زندگی می کنند. و بنابراین من تمایل برای راکفلر است که فقط می شود در حال حاضر بیشتر در این جامعه و برای شرکت در مشارکت که واقعی هستند که در مسیر مقابل نتایج قابل اندازه گیری و امیدوارم شروع به ایجاد یک کمی از یک تقسیم بین چیزهایی که در مطبوعات و یا مسئولیت اجتماعی شرکت ها, همه چیز در نظر گرفته شده به لهستانی تصویر از یک صنعت است که من فکر می کنم به طور فزاینده ای تحت حمله و این مسائل که واقعا فرآیندی برای خانواده های آسیب پذیر.

پیام من به صنعت فن آوری مردم است که شما را پیدا کردم واقعا معتبر همکاران و مایل به آن را به صورت دراز مدت و این مسائل به طور جدی. من صرف در هفته گذشته در داووس. من همیشه بازگشت از داووس الهام گرفته است. من با گرتا Thunberg و عالی بود. و من فکر می کنم او تا به حال یک اثر منحصر به فرد این سال است. اما من هم احساس می کنم مثل گرفتن یک دوش بر مبنای تمام شرکت های بزرگ جزمی است که ساخته شده و شما فقط مرتب کردن بر اساس مانند “که واقعی نیست.” اما آن را برای تلفن های موبایل خوب در کوه های سوئیس برای چند روز. و چیزهای که به من می شود antsy. بنابراین من نمی دانم اگر آن را خوب بسته, نظر, اما ما دوست دارم به شکل از چگونه به همه شما بیشتر در معرض این کاری که ما انجام می دهیم اما همچنین یاد بگیرند که از شما و من فکر می کنم سیمی دارای یک تاثیر بزرگ در این اکوسیستم است که مردم برای دیدن وجود دارد می تواند واقعی انسان تاثیر در مقیاس واقعی. اگر شما زمان و انرژی و منابع به آن را با جدیت در مقابل فقط فکر کردن به این مسائل به عنوان مسئولیت اجتماعی شرکت ها و یا چیزی به شما می گویند, شما را, شما در حال رفتن به دریافت تنظیم شده است. و شما می دانید من نمی دانم که چگونه ما می توانیم انجام این کار, اما من دوست دارم برای ما برای کشف ایده های.


بزرگ تر سیمی داستان
  • علامت هشداردهنده طول می کشد در بزرگ و با تکنولوژی روسی, جاسوس
  • کریس ایوانز به واشنگتن می رود
  • شکسته آینده از مرورگر حریم خصوصی
  • من فکر کردم بچه ها من در حال مرگ بودند. آنها فقط درشت
  • نحوه خرید و استفاده از چرخ دنده در eBay—هوشمند امن راه
  • 👁 تاریخچه راز از صورت به رسمیت شناختن. به علاوه آخرین اخبار در مورد هوش مصنوعی
  • 🏃🏽♀️ می خواهید بهترین ابزار برای دریافت سالم است ؟ ما را بررسی کنید دنده تیم میدارد برای تناسب اندام بهترین انتقالها دنده در حال اجرا (از جمله کفش و جوراب) و بهترین هدفون

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی