یک خزدار اجتماعی ربات می تواند به کاهش درد و افزایش شادی

می تواند خزدار اجتماعی روبات کمک به تقویت خلق و خو و کاهش درد هنگام انسان به انسان تماس با گزینه نیست برای مثال در طول یک بیماری همه گیر?

با توجه به یک مطالعه جدید که توسط دانشگاه بن گوریون از اسرائیل (BGU) محققان منتشر شده در علمی, گزارشیک زمان یک ساعته جلسه با شکوه مهر-اجتماعی مانند ربات کاهش درد و سطح اكسي توسين و افزایش شادی. ژاپنی اجتماعی, ربات, پارو, ساطع می کند مهر-مانند صداها و حرکت آن سر و باله در پاسخ به صحبت و لمس کرد.

انسان-به-انسان تماس پیدا شده است به تقویت خلق و خو و کاهش درد در مطالعات قبلی. دکتر صدفی لوی-Tzedek از BGU گروه فیزیوتراپی و تیم بررسی اینکه آیا یک خزدار اجتماعی ربات می تواند القاء اثرات مشابه زمانی که طبیعی انسان-به-انسان تماس در دسترس نیست.

لوی-Tzedek و تیم او کشف کرد که یک واحد 60 دقیقه ای و تعامل با پارو در واقع بهبود خلق و خو و نیز کاهش خفیف یا درد شدید است. هنگامی که شرکت کنندگان لمس پارو آنها تجربه بیشتری در کاهش درد نسبت به زمانی که آن را به سادگی در حال حاضر در اتاق خود را.

با کمال تعجب, BGU, محققان کشف کردند کاهش سطح اكسي توسين در کسانی که با تعامل پارو نسبت به گروه کنترل شرکت کنندگان که برآورده نمی پارو. به طور معمول, اکسی توسین, گاهی اوقات به نام “عشق homone,” بالا است در میان شرکای عاشقانه و یا مادران با فرزندان خود را پس از یک سطح پایین تر از اکسی توسین نمی رود. اما بیشتر مطالعات اخیر نشان داده اند که خارج از روابط نزدیک اکسی توسین تولید یک شاخص استرس و در نتیجه کاهش نشان می دهد آرامش است.

“این یافته ها پیشنهاد استراتژی های جدید برای مدیریت درد و بهبود رفاه که به خصوص در این زمان مورد نیاز هنگامی که اجتماعی فاصله است یک عامل بسیار مهم در بهداشت عمومی” می گوید: دکتر لوی-Tzedek.

داستان منبع:

مواد ارائه شده توسط آمریکا همکاران دانشگاه بن گوریون از سوی اسرائیل شلیک شد. توجه داشته باشید: محتوا ممکن است برای ویرایش سبک و طول.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de