خوب خون خوب است برای حافظه

عملکرد حافظه و سایر توانایی های شناختی از سود خوب خون به مغز است. این امر به ویژه برای افراد مبتلا به یک بیماری شناخته شده به عنوان “پراکنده عروق کوچک مغزی بیماری است.” محققان از مرکز بیماری های عصبی (DZNE) و پزشکی دانشگاه ماگدبورگ در گزارش این در مجله “مغز.” مطالعه آنها نشان می دهد که خونرسانی به اصطلاح هیپوکامپ می تواند نقش کلیدی در سن و بیماری های مرتبط با مشکلات حافظه است.

در داخل مغز انسان کوچک وجود دارد ساختار فقط چند سانتی متر مکعب در اندازه آن است که به نام “هیپوکامپ” از آنجا که شکل آن شبیه به یک اسب دریایی. صرفا سخن گفتن هیپوکامپ وجود دارد دو بار: هنگامی که در هر نیمکره مغز. آن در نظر گرفته شده است مرکز کنترل حافظه است. آسیب به هیپوکامپ مانند آن رخ می دهد در بیماری آلزایمر و دیگر بیماری های مغز شناخته شده است به اختلال در حافظه است. اما آنچه که نقش خون به ویژه در بازی ؟ یک تیم از دانشمندان به رهبری پروفسور استفانی شرایبر و پروفسور Emrah Duezel هر دو وابسته به DZNE و پزشکی دانشگاه ماگدبورگ بررسی این سوال است. محققان با استفاده از با وضوح بالا تصویربرداری رزونانس مغناطیسی (MRI) برای بررسی خون به هیپوکامپ 47 زنان و مردان در سن 45 تا 89 سال بود. شرکت کنندگان در این مطالعه همچنین قرار گرفتند عصب تست باتری که ارزیابی در خصوص عملکرد حافظه و گفتار و درک مطلب و abilty به تمرکز.

دو خط

“آن شناخته شده است برای برخی از زمان است که هیپوکامپ عرضه شده است توسط یک یا دو شریان ها است. آن را نیز اتفاق می افتد که تنها یکی از دو hippocampi که رخ می دهد در هر مغز است عرضه شده توسط دو کشتی. این متفاوت بین افراد است. دلایل ناشناخته” توضیح شرایبر. “شاید وجود یک زمینه ژنتیکی. با این حال آن را نیز ممکن است که فرد ساختار خون توسعه با توجه به شرایط زندگی. سپس شخصی زندگی خواهد نفوذ خون به هیپوکامپ.” در شناخت آزمون آن شرکت کنندگان در مطالعه در آنها حداقل یکی از هیپوکامپ بود مضاعف عرضه شده به طور کلی به ثمر رساند بهتر است. “این واقعیت که تامین خون است و اساسا مهم برای مغز است که قطعا بی اهمیت و گسترده شده و مستند شده است. ما بنابراین به خصوص با تمرکز بر هیپوکامپ و وضعیت بیماری عروق مغز. کمی است که در واقع شناخته شده در این مورد.”

بیماران خاص بهره مند

از افراد مورد مطالعه, 27 نیست نشانه های آشکار بیماری های مغز. باقی مانده از بیست شرکت کنندگان نشان داد تغییرات پاتولوژیک در رگ های خونی مغز که در ارتباط با microbleeding. “در این افراد پراکنده مغزی کوچک کشتی بیماری تشخیص داده شده بود قبل از ما تحقیقات” دکتر گفت: والنتینا Perosa نویسنده سرب از مطالعه حاضر که در حال حاضر انجام تحقیقات فوق دکتری در بوستون, ایالات متحده آمریکا. این افراد به نمایش گذاشته طیف گسترده ای از ناهنجاری های عصبی از جمله اختلال خفیف شناختی. “افراد سالم به طور کلی گل بهتر در آزمون شناختی از شرکت کنندگان در مطالعه با کشتی بیماری است. در میان شرکت کنندگان با بیماری که با حداقل یکی از هیپوکامپ عرضه شده توسط دو شریان رسیده نمرات بهتر در شناخت. آنها به ویژه بهره مند از دو برابر عرضه است. این ممکن است به دلیل بهتر عرضه نه تنها از خون بلکه از اکسیژن است. اما این فقط یک حدس است” گفت: Perosa.

نقطه شروع برای درمان?

“مطالعه ما نشان می دهد که ارتباط روشنی بین خون به هیپوکامپ و عملکرد شناختی,” شرایبر خلاصه نتایج. “این نشان می دهد که مغز جریان خون ممکن است نقش کلیدی در کاهش حافظه, عملکرد, آیا ناشی از سن و یا بیماری است.” چنین یافته برای کمک به درک مکانیسم های بیماری و نیز می تواند مفید باشد برای توسعه رمان گزینه های درمان او را نشان می دهد: “در حال حاضر ما فقط می توانیم حدس بزنیم چرا که ما نمی دانیم اما ممکن است که شیوه زندگی تاثیر در شکل گیری رگ های خونی است که عرضه هیپوکامپ. این امر پس از آن یک عامل است که می تواند تحت تاثیر خود قرار داده و در نتیجه یک رویکرد بالقوه برای درمان و هم برای پیشگیری است. این موضوع ما قصد داریم به بررسی.”

داستان منبع:

مواد ارائه شده توسط DZNE – آلمانی مرکز بیماری های عصبی. توجه داشته باشید: محتوا ممکن است برای ویرایش سبک و طول.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر