یک راهنمای تونی سوپرانو بسیاری از روپوش

دریافت لباس بلند و گشاد. همین حالا سوال بپرسید.

به عنوان یک ایتالیایی-آمریکایی من توسط قانون مورد نیاز به صحبت کردن با شما در مورد فرهنگ پاپ recountings ما مافیا تاریخ است. وجود دارد آشکار touchstones: رفقای خوب و پدرخوانده. من حتی نشسته طریق تمام سه ساعت و نیم از این ایرلندی در یک تنگ تئاتر برادوی. (به یاد داشته باشید هنگامی که ما می تواند انجام کارهایی مانند که؟)

اما سوپرانوها است نشان می دهد که تغییر نه تنها تلویزیون بلکه کل کانگستر داستان. آن را نیز معروف چپ میلیون ها نفر از طرفداران خود فریاد در اتاق نشیمن خود را هنگامی که آخر پخش آن به این نتیجه رسیدند بنابراین به طور ناگهانی من به وضوح به یاد داشته باشید من به خانواده خود فکر کابل قطع کرده. اما این یک داستان در مورد مافیایی استعارههای. آن است که در مورد قرنطینه مد الهام بخش من بعید منبع: تونی سوپرانو را بدهد.

وجود دارد مقدار زیادی از مد در شش فصل از HBO درام: فوق العاده دکمه پایین پیراهن سیلویو را بی عیب و نقص, لباس زنان کمد که کاملا محصور نیوجرسی سبک از اوایل 2000s. اما با این بیماری همه گیر کوروناویروس وادار کردن ما به یک واقعیت جدید بودن خانه نشین هیچ یک از که مد مسائل بیش از loungewear. آن را از کسی که از خانه کار می کرد برای بیش از دو سال هیچ چیز ضربان lazing در اطراف خانه خود را در تمام طول روز در یک لباس بلند و گشاد.

تونی ردا مجموعه وسیع و بنابراین در اینجا برخی از بهترین آنهایی که او عینک The Sopranos, همراه با لینک به جایی که شما می توانید با خرید نسخه های مشابه. اگر شما مطمئن نیستید که کدام یک برای رفتن به یاد داشته باشید آنچه را که انسان خودش گفت: “بیشتر از دست داده است با تامل از تصمیم اشتباه است.”

اگر شما خرید چیزی را با استفاده از لینک ها در داستان ما, ما ممکن است کسب یک کمیسیون وابسته. در اینجا این است که چگونه این کار می کند. شما همچنین می توانید پشتیبانی ما گزارش و بررسی با خرید 1-سال چاپ + دیجیتال سیمی اشتراک برای $5 (با تخفیف).

قوی, خاموش, نوع

شما نمی توانید به اشتباه با یک کلاسیک مانند سفید و خاکستری تیره نرم و پنبه جامه تونی اغلب می پوشد در سراسر نشان می دهد شش فصل است.

Brooklinen فوق العاده-لباس مخمل خواب دار است که می آید در سفید و خاکستری تیره و خاکستری روشن مناسب تاخت و تاز کردن به robedom. ضخامت آن مواد و جیب عمیق ساخته شده من احساس می کنم مثل من اقامت در یک هتل فانتزی به جای من آپارتمان خود را برای هفته ها در پایان. آن را بزرگ برای lounging در کوچ در شب با یک لیوان شراب و همچنین برای قرار دادن در سمت راست پس از یک دوش.

یک روز در هفته گذشته من این عینک که من در نهایت ظهور از اعماق آپارتمان من را به سطل زباله به سطل در پیاده رو. به عنوان من پایین نگاه کرد خزدار دمپایی من واقعا احساس می تونی به عنوان او meanders را پایین جلوی خانه خود را انتخاب کنید تا مقاله در قاطر و دمپایی و لباس بلند و گشاد به جهان باز.

مناسب برای یک رئیس

وجود دارد بسیاری از صحنه های معروف از Sopranos که ممکن است به ذهن می آیند مانند پایان دادن به سریال یا کریستوفر و Paulie خوردن سس گوجه فرنگی بسته در حالی که در جنگل از دست داده. اما هیچ چیز وجود دارد کاملا مانند خلبان قسمت که تونی پیاده به استخر خود را در لباس بلند و گشاد برای تغذیه اردک. منظورم قتل کنار شما عاشق عاشق مردی که حیوانات را دوست دارد درست است ؟

لباس بلند و گشاد در سوال براق مایل به زرد قهوهای, شماره کمرنگ با اسطوخودوس و monogrammed با یک S; واقعا لوکس قطعه ای از اتاق خواب لباس. یکی از واقعی به حراج گذاشته شد اما شما می توانید خانواده خود را به حروف دوزی روی سفال انبار مبتنی اصلاح هتل لباس بلند و گشاد. آن را به یک نرم وفل گره و آسان برای مراقبت از.

اوه Madone

تونی بزرگ چاپ شطرنجی ردا مانند کپسول زمان. آن را بر خلاف هر چیزی من قبل از دیده می شود به عنوان اگر ’90s جام طراحی شد reimagined به عنوان لباس. یک جستجو در اینترنت منجر شده است به اعتقاد من این یک Bill Blass پلی اکریلونیتریل حوله تن پوش مانند این یکی که به فروش در Etsy در سال 2019. هر چند من فکر نمی کنم هر چیزی می تواند تکرار آن دقیقا شما باید گزینه های چند.

که برای کلاسیک شطرنجی نگاه L. L. Bean را شطرنجی اسکاچ جامه فلانل یا پشمی لباس بلند و گشاد است و معشوق بودن گرم اما سبک وزن است. من احساس درست مثل یک پدر کریسمس در این ردا—و یا حداقل مانند Corrado در بخش روانپزشکی. (همچنین در زنان, اندازه, اما در زمان نوشتن بیشتر نیست در دسترس است. مردان کوچک مناسب من کاملا.) L. L. Bean نیز شناخته شده برای آن محصول با کیفیت و خدمات به مشتریان خود را.

اگر شما واقعا طلب که, خود, احساس, Bown لندن باعث می شود کرکی لباس کاملا التقاطی طرح های, اما من نمی توانم تایید برای کیفیت.

شاهزاده خانم کوچک ایتالیا
A Guide to Tony Soprano's Many Robes
عکس: HBO

نه به outdone توسط شوهرش, Carmela نیز متعلق به یک چرخش لوکس ساتن لباس در طول تمام رنگ ها و الگوهای. آنها ممکن است نگه داشتن شما گرم و یا گرم و نرم اما شما نگاه لعنتی خوب در آنها است.

زمانی که من در قرمز گل الکساندر دل Rossa ساتن لباس بلند و گشاد من احساس دقیقا مانند آنچه که من تصور غنی نیوجرسی زنان با شوهران در مدیریت زباله های مشاوره باید احساس مانند: نجس.

تنها اعضای

در نمایش اول فصل وجود صحنه های خشونت آمیز در گوشت خوک فروشگاه است که به نوعی طنز ساخته شده توسط این واقعیت است که تونی را نشان می دهد تا خود را در حوله تن پوش و دمپایی. این قهوه ای الگو احتمالا ابریشم لباس خاص احساس می کند بیشتر شبیه به آن از یک کمد لباس.

هر چند که من نمی تواند پیدا کردن یک کپی دقیق—شما احتمالا باید برای رفتن به عمق یک, Essex County, Salvation Army برای آن وجود دارد مقدار زیادی از فوق العاده چاپ خارج وجود دارد را انتخاب کنید از هر چه سبک خود را ممکن است. Shein دارای تعداد زیادی از گزینه ها با همان احساس مثل این بته جقه, ساتن, لباس بلند و گشاد. من سعی کردم Shein روپوش به طور خاص اما من سعی کردم بسیاری از شرکت پوشاک است که به طور شگفت انگیزی خوب با توجه به هزینه کم است.

این چیزی که ما

T همچنین دارای مجموعه ای از راه راه لباس در رنگ های مختلف و ضخامت به عنوان یکی کند. وجود دارد ضخیم قرمز و سرمه ای-محروم کرکی لباس بلند و گشاد او دون چند بار در یک فصل. در فصل دو او مبادلات آن را به صورت نازک مارون راه راه لباس بلند و گشاد او تقریبا یکسان لباس بلند و گشاد در آبی که او می پوشد در حالی که در بیمارستان در فصل شش.

الکساندر دل Rossa این شرکت است که باعث می شود باور نکردنی افزایش یافت-نسخه قابل چاپ ساتن لباس بلند و گشاد ذکر شده در بالا همچنین دارای یک انتخاب برای مردان, از جمله یکی شبیه به تونی بیمارستان کمد لباس. پنبه نازک و ترد مناسب برای یک روز تابستان است.

این روز ها عجیب و غریب و طولانی در حال حاضر, و چیزهایی که احتمالا قصد بازگشت به حالت عادی در هر زمان به زودی. حداقل شما می توانید انجام دهید این است که اقامت راحت است.


بزرگ تر سیمی داستان
  • اطلاعات جنگ بیش از کلروکين کند شده است Covid-19 علم
  • ظهور یک هندو vigilante در سن واتساپ و مودی
  • به تازگی بیکار و برچسب زدن عکس برای سکه
  • Sci-Fi دارای یک یادآوری درس برای این بحران
  • همه گیر می تواند یک فرصت برای بازسازی شهرستانها
  • 👁 AI آشکار بالقوه Covid-19 درمان است. به علاوه: دریافت آخرین اخبار AI
  • 📱 پاره بین آخرین گوشی ؟ هرگز ترس—بررسی آیفون ما راهنمای خرید و مورد علاقه گوشی های آندروید

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>