یک ‘بیش فعال’ فصل طوفان است در مورد اعتصاب

با توجه به همه گیر چگونه خواهد اضطراری کارشناسان مقابله با تخلیه افرادی که ممکن است ترس مشترک پناهگاه حاضر به پوشیدن ماسک و بی اعتمادی مقامات?

آب و هوا دانشمندان در حال پیش بینی است که به عنوان بسیاری از 20 به نام طوفان را توسعه در حوضه اقیانوس اطلس در طول شش ماه نجومی که به طور رسمی آغاز می شود در روز دوشنبه. پیش بینی فوق العاده شلوغ فصل می آید از تیم های جداگانه در دانشگاه ایالتی کلرادو, دانشگاه ایالتی پنسیلوانیا و اردبیل است و بر اساس سطح دریا درجه حرارت در هر دو اقیانوس اطلس و اقیانوس آرام است که کمک به تخم ریزی این طوفان گرمسیری است که تهدید میلیون ها نفر از ساکنان ایالات متحده در هر سال.

Michael Mann نویسنده Penn State مطالعه نوشت: در یک ایمیل به سیمی که تیم خود را در مدل نشان می دهد “بیش فعال” فصل. “افراطی فعلی گرمسیری اقیانوس اطلس گرمای کلیدی راننده از پیش بینی ما,” او نوشت: اما افزود که عوامل دیگر کمک خواهد کرد از جمله La Niña شرایط که توسط کولر آب در امتداد شرق استوایی اقیانوس آرام برای چند ماه در یک زمان. این ضعف در سطح بالا بادها در سراسر اقیانوس اطلس است که اجازه می دهد تا طوفان به رشد در فرکانس و قدرت است. “که ترکیبی از عوامل این بود که پشت رکورد فصل 2005 (با 27 به نام طوفان),” او نوشت. که سال است که طوفان کاترینا کوبیده نیواورلئان و یکی از چهار طوفان برای رسیدن به رده 5 سطح.

در همین حال یک گروه جداگانه از ملی اقیانوسی و جوی اداره محققان داده های منتشر شده در این هفته نشان می دهد که طوفان بدست قوی تر بیش از 40 سال گذشته سوخت هوا گرمتر و گرمتر درجه حرارت آب رانده جهانی تغییر آب و هوا. NOAA مقامات خواهد شد و انتشار خود را از طوفان هوا امروز و خواهد بود پیوست و در یک کنفرانس مطبوعاتی توسط مقامات فدرال مدیریت اضطراری دولت به بحث در مورد چگونه آنها برنامه ریزی برای رسیدگی به تخلیه و نجات در حالی که اطاعت اجتماعی محدودیت فاصله.

هر فصل طوفان سخت است اما در این سال اضطراری کارشناسان نگران هستند که بسیاری از ساکنان آسیب پذیر ممکن است چشم پوشی تخلیه سفارشات به دلیل ترس از ابتلا به کروناویروس در شلوغ پناهگاه. آنها همچنین نگران هستند که اعتماد به مقامات منتخب که به این دستور تخلیه گرفته اند ممکن است آمار بیش از این Covid-19 همه گیر ساخت آن را سخت تر برای مردم را به حرکت از راه آسیب است.

“میلیون ها نفر از خانواده ها در محل های مختلف از جایی که آنها در 60 سال پیش می گوید:” تروور Riggen معاون ارشد رئیس جمهور از فاجعه خدمات برای صلیب سرخ آمریکا با اشاره به مالی و عاطفی و میر از این بیماری همه گیر. “آنها باید از خود بپرسید” چه باید کرد تغییر در طرح اضطراری و که آیا ما گوش دادن به?’ مردم نیاز به انطباق با اندازه های مختلف جهان است. ما نمی خواهیم یک فاجعه طبیعی به چیزی که تصادف کردن بر روی آنها.”

گرفتن افراد در معرض خطر به ترک منطقه همواره دشوار است. برخی از ساکنان ساحلی حاضر به ترک آنجا که آنها از ترس غارتگران است. دیگران ممکن است احساس کنند که آنها با موفقیت زده از طوفان قبلی و هنوز هم دیگران ممکن است در هر نقطه بروید و یا پول کافی برای اجاره یک هتل برای یک مدت طولانی.

دو whammy از یک طوفان قدرتمند و بسیار مسری شیوع ویروسی است پرتاب اضطراری برنامه ریزان یک منحنی. آنها بدانند جایگزین به پناهگاه راه به سرعت حرکت داوطلبان به یک فاجعه منطقه بدون استفاده از خطوط هوایی تجاری و prestaging ماسک ضد عفونی کننده و سایر تجهیزات حفاظت شخصی در معرض خطر طوفان مناطق. “صلیب سرخ تا به حال یک منبع محدودی از انواع مختلفی از PPE زمانی که این بیماری همه گیر را آغاز کرد اما ما پس از تهیه وسایل اضافی از جمله پوشش صورت و ضد عفونی کننده, دماسنج و بحرانی دیگر منابع برای حفظ نیروی کار ما و مردم ما در خدمت امن” یک سخنگوی صلیب سرخ گفت.

Riggen می گوید صلیب سرخ پناهگاه خواهد هر کس نیاز به پوشیدن ماسک محافظ و فضای تختخواب تاشو و چهارم زندگی دورتر از هم جدا. این آژانس همچنین رزرو هتل بیشتر اتاق به طوری evacuees باید گزینه های دیگر از رفتن به یک کلیسای محلی و یا مدرسه. صلیب سرخ خود انتظار دارد که کمتر از خود داوطلبان در یک منطقه فاجعه تا 70 درصد از رهایی کارگران از راه دور. به جای استقرار تدارکاتی هماهنگ به صحنه و داشتن آنها را به زندگی در یک چادر به عنوان مثال این سازمان را با استفاده از سیستم عامل های آنلاین به طور مستقیم منابع و پرسنل. Caseworkers که به طور معمول در دیدار با خانواده یک امداد پناهگاه را انجام خواهد داد آنلاین Riggen می گوید.

“ما تلاش کرده اند به ما تغییر ساختار مدیریت به یک مدل مجازی به منظور محدود کردن تعدادی از بدن ما برای ارسال به یک جامعه” Riggen می گوید. این مدل در حال حاضر نورد در طول صلیب سرخ در پاسخ به گردباد مرگبار در تگزاس و می سی سی پی در این بهار و همچنین جاری شدن سیل در میشیگان این هفته است. “تا کنون,” او می گوید: “این کار کرده است.”

اما Riggen اذعان دارد که اندازه و دامنه از یک طوفان است که دهانه چندین متحده است به احتمال زیاد به زور مردم را به پناهگاه که در آن فضای شخصی است که در حداقل است. های این نوع از رایج منطقه ممکن است ایجاد درگیری بین مردم که اطاعت بهداشت عمومی دستورالعمل برای ماندن 6 فوت از هم جدا و پوشیدن یک ماسک و کسانی که حاضر به انجام آن است. این درگیری در حال حاضر در فروشگاه ها و رستوران ها و پارک ها در حالی که تصمیم گیری که آیا به پوشیدن ماسک در عمومی تبدیل شده سیاسی است. علاوه بر این برخی از ایالت ها هستند که بیشتر در معرض طوفان مانند تگزاس و فلوریدا و گرجستان به رهبری فرمانداران که بازگشایی سریع تر نادیده گرفته فدرال Covid-19 دستورالعمل و متهم شده است fudging اطلاعات در مورد این بیماری همه گیر.

رهبران از تیم رودی در شمال ایتالیا یک امداد رسانی گروهی که اعزام نظامی سابق اعضای خدمات به مناطق فاجعه می گوید: آنها نیز به مرور اجتماعی فاصله درگیری با مردم آنها کمک می کند و همچنین در میان خود کارگران است. “حتی داوطلبان ما را تحت فشار قرار دادند در صورت استفاده از ماسک می گوید:” کوری ریدی, مدیر ارشد, برای قابلیت های توسعه است. “ما در حال برقراری ارتباط است که ما پایبند به استانداردهای که ممکن است به بالاتر از چه محلی صلاحیت شده در محل.”

سوال این است که از اعتماد به طول یک بحران بسیار مهم است و یکی که فاجعه مقامات با توجه به آنها برنامه ریزی برای آینده فصل طوفان. یک کارشناس که مطالعات اضطراری تصمیم گیری می گوید: رشد عدم اعتماد به رهبران دولت و اطلاعاتی که آنها ارائه می کنند ممکن است منجر به طوفان های مربوط به مرگ و میر. “اگر من فکر نمی کنم دولت است که گفتن حقیقت در مورد Covid-19 من قصد دارم به چشم پوشی از حتی بیشتر به شدت دقت کنید دستور تخلیه می گوید:” دانیل Aldrich, مدیر امنیت و انعطاف پذیری مطالعات برنامه و یک استاد علوم سیاسی سیاست عمومی و امور شهری در دانشگاه. “و یعنی ممکن است برخی از مردم می خواهد در خانه بماند که باید تخلیه کنند.”

Aldrich تا به تجربه دست اول با خطرات بالقوه که عدم اعتماد می تواند تولید. در سال 2005 او همسر و دو فرزند جوان خود را تصمیم به سوار کردن طوفان کاترینا در یک داستان نیواورلئان صفحه اصلی. آنها تا به حال فقط در این شهر نیست, به گوش رسانه های محلی و اعتماد ندارند چه آنها شنوایی خود را از شهردار ری Nagin. “شهردار Nagin به نظر نمی رسد قابل اعتماد است. این پیام به نظر نمی رسد به کارگردانی و ما نمیفهمد که ما خوب خواهد بود hunkering پایین” Aldrich گفت. در نهایت یک همسایه که خانواده می دانستند از کنیسه خود آنها را متقاعد به ترک ساعت قبل از levees شکست و خیلی از شهرستان آب گرفتگی.

از آن پس Aldrich شده است مطالعه اعتماد در طول بلایای طبیعی است. در یک سال 2018 کاغذ او و همکارانش به بررسی ارتباط بین مردم را تخلیه انتخاب و Facebook ارتباطات اجتماعی. آنها به بررسی شبکه ای از روابط اجتماعی در میان 1.5 میلیون نفر تحت تاثیر طوفان هاروی ایرما و ماریا در سال 2017, با استفاده از جمع و د-شناسایی Facebook موارد. آنها دریافتند که کاربرانی که در درجه اول در ارتباط با افراد شبیه به خود (خانواده و دوستان و همسایگان) کمتر به احتمال زیاد به ترک خانه های خود را از کسانی که نیز تا به حال گسترده تر لینک کلیک کنید برای افراد خارج از دایره فوری—کار در آموزش و پرورش و یا اجتماعی باشگاه اتصالات ، این افراد با احتمال بیشتری به قبول تخلیه اطلاعات از مقامات دولتی.

“افرادی که منبع اصلی اطلاعات از طریق اجتماعی پیوند نمی تخلیه و یا گوش دادن به مقامات” Aldrich می گوید. “آنها را به طور جدی تهدید است که در آینده شد. اگر شما تا به حال یک مطلب مجموعه ای متنوع از روابط اجتماعی شما سمت چپ قبلا و دور مانده دیگر.”

حتی با موانع مواجه شده اجتماعی فاصله و عدم اعتماد به مقامات کمک کارگران می گویند که آنها باقی می ماند متعهد به کمک به مردم نیازمند. تیم مرزی را بادغیس می گوید بزرگترین چالش برای او خواهد بود که چگونه به شکل از چگونه به راحتی کسی که از دست داده خانه خود و یا اعضای خانواده—بدون اینکه قادر به لمس و یا نزدیک به آنها را. “نیمی از آنچه که ما انجام ملاقات با خانواده در لحظات تروما” بادغیس می گوید. “این به طور معمول به معنی در آغوش گرفتن و یا لرزش یا بازو در اطراف شانه است. آن لحظات نیست اتفاق می افتد در این زمان از Covid بنابراین ما باید به تکیه دیگر نشانه ها و اطمینان و نشانه ای از امید است.”


سیمی است که ارائه دسترسی رایگان به داستان در مورد بهداشت عمومی و چگونه برای محافظت از خودتان در طول coronavirus بیماری همه گیر. ثبت نام برای ما Coronavirus به روز رسانی در خبرنامه برای آخرین به روز رسانی, و مشترک برای حمایت از ما روزنامه نگاری.


بیشتر از سیمی در Covid-19
  • “شما تنها نیستید”: چگونه یک پرستار است که مقابله با این بیماری همه گیر
  • من ثبت نام در coronavirus تماس با ردیابی آکادمی
  • چقدر یک انسان زندگی در واقع با ارزش است ؟
  • چه عجیب و غریب بیماری موثر بر کودکان و نوجوانان با Covid-19?
  • سوالات متداول و راهنمای خود را به همه چیز Covid-19
  • دفعات بازدید: همه ما coronavirus پوشش در اینجا

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de