سه ماه به بزرگترین اپیدمی در یک قرن می تواند وجود دارد احتمالا می تواند هر کسی در امریکا که شنیده نشده تماس به ماندن در خانه ؟

معلوم است که پاسخ… بله مردم خیلی بیشتر از شما فکر می کنید. حتی به عنوان دولت پس از دولت صادر کرده است سفارشات خود را به شهروندان خود برای اقامت در خانه های بسیاری شده اند نه پیام. در واقع حتی در کشورهای که تا به حال چنین دستورالعمل در محل به صورت هفته به طور مداوم 15 درصد یا بیشتر از شهروندان به نظر می رسد سوء تفاهم که آیا یا نه آنها موضوع را به منظور. در برخی از کشورها بیش از نیمی از شهروندان به نظر می رسد از دست رفته پیام.

این اعداد بر اساس یک نظرسنجی من کمک کرد تا هماهنگ در هفته های اخیر همراه با همکار من مت محبی (. ما خواسته ایم بیش از 100 ، 000 نفر در سراسر تمام 50 ایالت یک سوال ساده: آیا شما زندگی می کنند در منطقه ای که در حال حاضر تحت یک مادر اقامت در خانه سفارش با توجه به همه گیر?

به روشنی این نیست افرادی که عمدا نادیده گرفتن دستورالعمل از منتخب خود دولت است. این مردم هستند که در حال گرفتن پیام در وهله اول. بنابراین آنچه که در اینجا ؟ پس از همه این پیام را به ماندن در خانه پیچیده است. از آن آسان است به درک.

حالت اول-گسترده اقامت در خانه سفارش صادر شده توسط کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom on Mar. 19 با فرماندار ایلینویز J. B. پریتزکر در زیر دریا. 21. تا پایان ماه مارس 32 متحده بود به تصویب مشابه سفارشات. روز سه شنبه در ایالت کارولینای جنوبی شد, آخرین شماره سفارش پس از هفته ها توقف آیا چنین رهنمود لازم بود.

تن از این پیام ها شده است به طور مداوم به صورت جدی و مستقیم است. “روشن است که بیشتر مردم هنوز هم نیاز به شنیدن این پیام اساسی: اقامت خانه” فرماندار ایالت ویرجینیا گفت: در 30 مارس.

اما به مصر به عنوان بسیاری از این فرمانداران شده اند آنها نه تنها رسولان پخش كردن, مشاوره در اطراف Covid-19. این پیام از واشنگتن دی سی بوده است مبهم و متناقض و در میان ناهماهنگی از فاکس نیوز, Facebook, و همچنین به معنی دوستان بوده و مداوم فاصله بین ضرورت از دستور دولت و پیام بسیاری از مردم در واقع به دور باشد.

برای درک بهتر این که آیا ماندن در خانه دستور می شد درک کرد و چه پیام های مردم در واقع شنیده ما با استفاده از گوگل نظرسنجی یک اعتبار سنجی ابزار ارائه می دهد که یک نمونه نماینده از آمریکایی ها برای جمع آوری پاسخ از بیش از 100 ، 000 مردم میان دریا. 22 Apr. 5. (این بررسی به نظر می رسد برای کاربران اینترنت در بیش از 1500 وب سایت; Google سپس وزن نمونه به مطابقت کلی جمعیت با استفاده از اداره آمار.) خواسته ما پاسخ دهندگان که آیا آنها زندگی می کنند در یک منطقه تحت اقامت در خانه سفارش با توجه به همه گیر; پاسخ دهندگان می تواند پاسخ “بله” و “نه” یا “من نمی دانم.”

توجه داشته باشید که اقامت در خانه سفارش شده است یک هدف در حال حرکت با پنج کشور هنوز هم تحت هیچ نظم و سه متحده تحت سفارشات جزئی از 5 بعد از ظهر و در روز سه شنبه و این بررسی صورت گرفت در طول یک دوره زمانی که بسیاری از کشورها تصویب سفارش خود را در زمان های مختلف. پس ما می خواستیم برای دیدن چگونه به طور موثر به این پیام گرفتن از طریق ما فیلتر نتایج ما تنها شامل پاسخ داده شده پس از یک دولت-سفارش قرار داده شده است در اثر.

نتایج نشان می دهد که در بسیاری از مناطق کشور بخش قابل توجهی از جمعیت دچار سوء تفاهم یا درک دستورات آنها داده شده است. در آرکانزاس—که همانطور که از نوشتن این است که تحت یک نظم دولت—بیش از 60 درصد از جمعیت جواب داد: “بله” یا “من نمی دانم” برای ما سوال است. در ایالت یوتا که در آن سفارشات را تنها صادر شده است منطقه ای نزدیک به نیمی نمی تواند ارائه پاسخ صحیح. (ما فیلتر کردن نتایج در دیویس نمک دریاچه و قله استان ها, که در آن دستورات قرار داده و به اثر بین Mar. 27 Apr. 1.) شبیه سردرگمی حاکم در وایومینگ, Missouri, آلاباما و کارولینای جنوبی که در آن فرمانداران آهسته بوده است به قانون و مغایر با ارتباطات خود. در هر یک از این کشورها حدود نیمی از پاسخ دهندگان به نظر می رسد به اشتباه در مورد این که آیا آنها موضوع را به منظور.

حتی در کشورهای که عمل زودتر مبهم پیام املای سردرگمی است. در تگزاس که در آن رژیم صهیونیستی است. گرگ ابوت صادر اقامت در خانه سفارش شده در Mar. 31 اما hedged در مورد اینکه آیا آن را در واقع یک مادر اقامت در خانه سفارش به طور کامل به یک چهارم از جمعیت اشتباه دستورالعمل. اما حتی در ایالت نیویورک که در آن رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو ” اشترن رویکرد برنده ستایش دوباره حدود 25 درصد از جمعیت به نظر می رسد از دست رفته پیام.

در جای دیگر در ایالت از جمله کالیفرنیا کلرادو میشیگان و ایلینوی حدود 15 درصد از جمعیت به نظر می رسد اطلاعات غلط. بسیار پایین ترین نرخ از سردرگمی ثبت شده در میشیگان; اما حتی وجود دارد یک توجهی—13 درصد—نیست جان کلام این پیام را به ماندن در خانه.

بررسی ما نیز به بررسی این دلایل که چرا مردم ممکن است skirting stay-at-home بخشنامه ها. طراحی پرسشنامه ارشاد از کاخ سفید Coronavirus نیروی کار و مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری ما خواسته پاسخ دهندگان که آیا در هفت روز گذشته آنها با حضور در جامعه جمع آوری آویزان کردن در یک رستوران یا نوار بازدید یک نفر دیگر خانه و یا میزبانی یک گروه بزرگی از مردم در خانه خود را.

دوباره وجود تنوع قابل توجهی در میان کشورهای در بسیاری از پاسخ دهندگان که تا به حال خم قوانین اجتماعی فاصله.

در نوادا و نبراسکا در حدود 13 درصد از پاسخ دهندگان به حال شده است سخت در مورد اجتماعی فاصله بیش از هفته گذشته در حالی که نرخ در نیوجرسی بود فقط 4 درصد است. در سراسر کشور حدود 10 درصد اذعان کرد عدم فاصله رفتار است. وجود دارد قابل توجه تفاوت هم با 55 درصد مردان و 45 درصد از زنان گزارش این رفتار است. مردان به خصوص به احتمال زیاد به یک رستوران یا نوار با حضور در جامعه جمع آوری و یا میزبانی بیش از 10 نفر در خانه خود را.

آن را بیش از حد آسان و احتمالا اشتباه می گویند که مردم به سادگی نقض قوانین بر روی هدف است. در سراسر کشور حدود 25 درصد از مردم دچار سوء تفاهم که آیا یا نه آنها موضوع را به نظم در حالی که حدود 10 درصد از مردم در سراسر کشور در حال سخت در پایبندی خود را به اجتماعی فاصله. به نظر می رسد معقول و منطقی برای پی بردن به همپوشانی قابل توجهی بین این گروه. اگر سفارشات هستند که به طور موثر ارتباط برقرار و سپس آن را تعجب آور نیست که مردم نیستند پس از این دستورات است.

سیاست طولانی banked در مفهوم کم اطلاعات عقلانیت یک اصطلاح ابداع شده در سال 1991 توسط دانشمند علوم سیاسی ساموئل Popkin برای اشاره به برخی از رای دهندگان محدود تعامل و درک خود از مسائل است. در حالی که بالا و رای دهندگان با اطلاعات حفاری به درک تفاوت های ظریف از یک موضوع کم رای دهندگان با اطلاعات بیشتر احتمال دارد به نادیده گرفتن این ماده از یک موضوع به نفع خود غریزه روده. آنها تمایل به درآمد پایین تر و کمتر دسترسی به منابع مانند آموزش عالی و یا بهداشت و درمان.

این چند هفته گذشته را ساخته اند روشن است که همان مسائل جریان اطلاعات یک فاکتور در سلامت عمومی نیز هست. بسیاری از شهروندان مشغول گرفتن نگران شغل خود را نگران خانواده خود را. در بسیاری از موارد آنها ممکن است از خیلی از انتخاب به فاصله اجتماعی بدون در نظر گرفتن. این شهروندان نمی را انتخاب کنید به چشم پوشی از آنچه که رهبران آنها می گویند; آنها فقط بیش از حد شلوغ در برخورد با زندگی به توجه.

حقیقت غم انگیز این است که اعضای این جمعیت که بسیار بیشتر احتمال دارد به فقیر است و به احتمال زیاد مردم از رنگ در حال حاضر به صورت دو whammy: نه تنها آنها کمتر اطلاع در مورد نحوه رفتار در مواجهه با بزرگترین بحران بهداشت عمومی در قرن; اما آنها نیز در معرض خطر بسیار بالاتر از قرارداد Covid-19 فقط به عنوان آنها در معرض خطر بالاتر ابتلا به چاقی و دیابت و بیماری های قلبی—شرایط است که یک مورد از Covid-19 بیشتر احتمال دارد به تواند کشنده باشد.

در این مفهوم خود را از رهبران و شهروندان آنها را شکست خورده بیش از دو بار.


سیمی نظر انتشار مقالات خارج از همکاران به نمایندگی از طیف گسترده ای از دیدگاه های. ادامه مطلب نظرات در اینجا. ارسال یک op-ed در opinion@wired.com.


بزرگ تر سیمی داستان
  • موضوع: چگونه همه ما حل بحران آب و هوا
  • همه چیز شما نیاز به کار از خانه مانند یک حرفه ای
  • سلامتی اثرگذارندهها فروش وعده های دروغین به عنوان بهداشت ترس افزایش می یابد
  • چرا زندگی در طول یک بیماری همه گیر احساس حقیقی
  • خدمات پستی را تعجب آور نقش مهمی در زنده ماندن روز قیامت
  • 👁 چرا نمی توانید AI درک علت و اثر ؟ به علاوه: دریافت آخرین اخبار AI
  • 🏃🏽♀️ می خواهید بهترین ابزار برای دریافت سالم است ؟ ما را بررسی کنید دنده تیم میدارد برای تناسب اندام بهترین انتقالها دنده در حال اجرا (از جمله کفش و جوراب) و بهترین هدفون

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de