یک ریاضیدان راهنمای چگونه سرایت گسترش

آدم Kucharski نوشت: قوانین سرایت قبل از Covid-19. او در مورد اطلاعات غلط بانک شکست و در آینده با فرضیه در طول بحران.

آدم Kucharski نمی انتظار برای انتشار یک کتاب در مورد سرایت در وسط یک جهانی همه گیر. اما در نظر او کمتر شگفت زده تر از بقیه از ما. “در این زمینه من ما همیشه بعد از همه گیر در رادار” او می گوید.

Kucharski متخصص اپیدمیولوژی در لندن دانشکده بهداشت و پزشکی گرمسیری است و یک ریاضیدان توسط آموزش. او با استفاده از داده ها و مدل ها برای پیش بینی بیماری شیوع پیشرفت خواهد کرد. کتاب جدید خود قوانین سرایت: چرا چیزهایی گسترش—و به همین دلیل آنها را متوقف میسازد از این ابزار و چگونه آنها می توان به بخش های دیگر زندگی است. فکر می کنم روش ها برای پیش بینی چه وحشت ممکن است البته از طریق سیستم مالی جهانی و یا چقدر بد که اطلاعات منتقل شده بر روی Facebook. اما مهم ترین Kucharski می گوید: این است آنچه که او خواستار “اپیدمیولوژیک تفکر است.” این طرز فکر برای برخورد با اطلاعات ناقص به عنوان عفونی-بیماری محققان باید در هنگام روبرو شدن با یک رمان به سرعت در حال حرکت پاتوژن. گاهی اوقات شما ممکن است بد فرضیات و مدل های خود را ممکن است پیش بینی است که هرگز به تصویب می آیند. اما در یک بحران در آینده با یک فرضیه حتی اگر آن را یکی از خشن است و اغلب تنها راه برای گرفتن مردم را به عمل.

Kucharski صحبت به سیمی از لندن جایی که او زندگی می کند. این مصاحبه ویرایش شده برای طول و وضوح.

سیمی: من می خواهم در مورد چیزی است که شما توییتی فقط چند دقیقه پیش. این بود گزیده ای از یک کتاب توسط انگلیسی جغرافی ریچارد برتون در مورد پشه ها و مالاریا. می تواند شما را توصیف آنچه که او نوشته و به همین دلیل آن را به سمت چپ تصور?

آدم Kucharski: در این کتاب من حفاری به تاریخ بسیاری از اصول انتقال و یک چیزی که به من زده شد و این نقل قول توسط یک انگلیسی جغرافی در 1850s. برتون اشاره کرد که در سومالی مردم محلی شد نقاشی یک لینک بین افزایش پشه در یک فصل و این تب که احتمالا مالاریا تب. و او بسیار بی اعتنا. او آن را به نام خرافات. در آن زمان بسیاری از فکر کردن در اطراف مالاریا قطعا در غرب یکی از “بد هوا.” کلمه مالاریا می آید از ملا آریا—ایتالیایی برای هوای بد. و آن را بسیار جالب را ببینید که وجود دارد و فرهنگ در جهان است که آمار در این لینک. اما آن را برای دهه ظاهرا “روشنفکر” دانشمندان غربی برای رسیدن به همان اتصال است. این واقعا نشان دادن برخی از این ایده که تاریخ پیچیده تر از شاید ما فکر می کنیم. در بسیاری از موارد اعتباری است که بسیار برجسته به برخی افراد بدون اذعان برخی از عمیق تر و ریشه.

سیمی: این یک کامل, قیاس, اما زمانی که من به عنوان خوانده شده که من نمی تواند کمک کند اما فکر می کنم در مورد سدوف زمانی جهت یادگیری حقایق و شواهد است که اتفاق می افتد در حال حاضر با Covid-19. کشورهای دیگر را آموخته بود و از بسیاری از بیماری ها مانند سارس. ووهان تا به حال ماه به یادگیری در مورد این ویروس قبل از آن گسترش به طور گسترده ای در ایالات متحده و اروپا است. در حال حاضر ما در اینجا کشف اثربخشی چیزهایی مانند ماسک.

AK: من فکر می کنم که یک نقطه بسیار مهم است. یادگیری از آنچه در کشورهای دیگر در حال انجام و ساخت دوباره همان اشتباهات بسیار مهم است. آن را کاملا قابل توجه چگونه بسیاری از گفتمان اطراف شیوع بیماری ابولا به عنوان مثال بود و در زمان کاملا سایه دار. مردم بودند گفت: “ما می دانیم که چگونه برای کنترل این. ما می دانیم که چه اقدامات پس چرا مردم به انجام آنها است ؟ چرا مردم فقط به انجام آنچه آنها باید انجام شود به منظور کاهش انتقال?’ و البته ما در حال حاضر عمده شیوع در تعدادی از کشورها که ظاهرا سطح بالایی از آمادگی. اما انتقال نمی خواهید به خاطر مردم نیست پس کسانی که ظاهرا همه چیز واضح و آشکار است که می تواند کمک به کاهش انتقال است. بنابراین من فکر می کنم این نشان می دهد که چالش های به مراتب اساسی تر از ما فکر می کنند و ما باید به نگاه به طور گسترده ای برای راه حل برای یک مشکل بزرگ. این چنین نیست که یک گروه یا یک کشور در حال رفتن به پاسخ دارند.

سیمی: آنچه که برخی از این چالش اساسی شما را دیدم با ابولا?

AK: وجود دارد یک زن و شوهر از چیزهایی است. در بسیاری از ابولا شیوع مردم بودند آهسته به تهدید جدی به دلیل نگرانی که برخی از سازمان ها در تلاش بودند برای پیشبرد برخی از نوع از برنامه ها با بازی کردن این خطر است. که دقیقا همان چیزی است که ما دیده ایم با برخی از گمانه زنی ها در Covid.

تماس با ردیابی شد و همچنین بخشی از ابولا پاسخ و اخیرا واکسیناسیون پاسخ تعبیه شده در تماس با ردیابی. اساسا شما ایجاد تماس با ما-ردیابی شبکه و سپس واکسینه کردن مردم و نه فقط quarantining آنها. اما دوباره که بسیار متکی بر اعتماد دلیل این که شما نیاز به مردم می دهد که اطلاعات مربوط به تماس با ردیاب. شما نیاز مردم زمانی که آنها علامتی به جلو آمده.

و البته اگر شما بیماری هایی که در ارتباط با انگ پس از آن که می تواند به کاهش این نوع از تعامل است که مردم باید با سیستم های بهداشتی. و دوباره آن را به همان صورت Covid—که اگر ما می خواهیم برای استفاده از این هدف اقدامات مانند تماس با ردیابی ما نیاز به مردم به گزارش زمانی که آنها علامتی. ما باید آنها را تست کنید. ما به آنها نیاز به تماس با افرادی که ممکن است در معرض به عنوان خوب و یا تعامل با تماس با ما-سیستم های ردیابی. پس از آن همان اصول اساسی واقعا مصرف آن را به طور جدی به عنوان یک تهدید و درگیر شدن با این اقدامات است که ما می دانیم که می تواند کمک به کاهش انتقال است. این فقط یک محیط مختلف در کمی متفاوت دوره از زمان است.

سیمی: بیایید گام به عقب و بحث در مورد “قوانین سرایت.” شما اغلب دوباره به آنچه شما از آن به عنوان یک نقطه ، این است که چه ؟

AK: بسیار مهم است تعداد ما برای اندازه گیری سرایت R0به تولید مثل شماره. بنابراین اگر شما یک مورد به طور متوسط چگونه بسیاری از موارد اضافی آنها ایجاد کنید ؟ چهار چیز وجود دارد که بر ارزش این تعداد و درک آن چهار فرآیند می تواند آشکار زیادی در مورد چگونه انواع مختلف شیوع بیماری کار می کنند. اشاره من به این چهار چیز به عنوان نقطه.

پس از آن است که اول از همه این مدت از عفونت است. چه کسی كردن سرایت ؟ اما آن را نیز این فرصت برای گسترش در این دوره است. چگونه بسیاری از فعل و انفعالات آنها باید چگونه بسیاری از دیگران ممکن است آنها را در معرض? همچنین احتمال انتقال در طی یکی از این فعل و انفعالات. به عنوان مثال با Covid شما ممکن است یک گفتگو با کسی اما بسته به اینکه آیا شما با پوشیدن یک ماسک یا نه که ممکن است تغییر انتقال احتمال. و سپس نهایی جزء استعداد—که ما ممکن است یک وضعیت که در آن مردم در حال تعامل است که آنها با داشتن هر گونه اقدامات حفاظتی در این تعامل است. اما اگر مردم واکسینه پس از آن که یک مشکل نیست. معلوم است که اگر ما چند برابر این قطعات با هم ما ارزش تولید مثل شماره. ما می تواند هدف هر یک از این چهار چیز به کاهش انتقال است.

سیمی: شما مورد مطالعه بسیاری از شیوع ناشی از انواع عوامل بیماری زا. چه منحصر به فرد در مورد Covid-19?

AK: یکی از چیزهایی که واقعا قابل توجه در مورد این که این عفونت است که این نوع از وسط مورد نظر از توانایی ما برای آن داشته باشد. بنابراین آن را مانند سارس است که دارای ویژگی های است که ميانگين تماس با ردیابی می توانید آن را تحت کنترل در بسیاری از کشورها است. اما آن را نیز نمی مانند آنفولانزا که در آن فقط گسترش می یابد تا به سرعت و پس از چند مردم باید علائم است که وجود دارد بسیار کمی امید از کنترل آن است. آن را نشسته در میان این دو است. همین دلیل است که ما دیده ایم چنین طیف گسترده ای از نتایج در کشورهای مختلف از نظر موفقیت از پاسخ است.

سیمی: یک چیزی که واقعا گیر کرده با من از شنیدن این داستان از تاریخچه اپیدمیولوژی شد که بسیاری از آنها شامل یک کافر بوروکرات. گاهی اوقات افسران را بد مفروضات و آنها خندید ، و یا دیگری پیش بینی مناسب هستند و آنها نمی تواند اعتباری برای داشتن مانع فاجعه است. که طنین به عنوان کسی ایجاد مدل های ریاضی برای Covid-19?

AK: من فکر می کنم تا. یکی از چالش های بزرگ با شیوع این است که ما باید برای مقابله با ریزش, اطلاعات, اغلب کاملا متناقض منابع اطلاعاتی و در عین حال ما هنوز هم نیاز به تصمیم گیری. یکی از درسهایی از تاریخچه اپیدمیولوژی است که اول از همه چیز وجود دارد که در حقیقت به نظر می رسد به طور کامل آشکار است. برای مثال در آزمایش های اولیه که مردم با پشه ها فکر می کردند آن را ممکن است منتقل می شود چرا که مردم آب آشامیدنی بود که پشه های مرده در آن است. امروز شما می دانید آن را نیش می زنند. آن را کاملا آشکار است که چه خبر است و مردم واقعا نوشیدن پشه های مرده. اما مردم فقط تا به حال ساخته شده است که قدم نشده است. بنابراین من فکر می کنم اول از همه این مهم است به درک که برخی از بینش که واضح است در واقع تنها ممکن است در حقیقت.

اما من فکر می کنم آن را نیز پذیرش است که شما ممکن است کامل شواهد اما اگر شما شواهد کافی وجود دارد که تهدید شما هنوز هم باید برای عمل بر طبق آن است. یک مثال می توان بحث در اطراف سطح واقعی از شدت Covid. در اوایل ما انجام برخی از تجزیه و تحلیل با گروه های دیگر نشان می دهد که در جایی بین 0.5 درصد و 1 درصد از عفونت های کشنده هستند. وجود دارد و بدیهی است که بسیاری از بحث با بسیاری از گروه های سرمایه گذاری قماری است که شاید آن را بسیار پایین تر و شاید بسیاری از مردم قرار گرفته است. هنوز هم وجود دارد هیچ شواهد قطعی در مورد دقیقا همان چیزی است که خطر مرگ و میر در حال حاضر. اما ما باید به فکر می کنم نتیجه گیری و یا تئوری کار از آن. تا زمانی که ما شواهد قوی, پس از آن ما هیچ راه دیگری.

اپیدمیولوژی پر است از این نمونه است. مثلا ارتباط بین سیگار کشیدن و سرطان است. شما نمی توانید یک آزمایش و یک دسته از افراد به سیگار و ببینید چه اتفاقی می افتد. شما باید به قطعه با هم از مشاهده آنچه شما فکر می کنم ممکن است در رفتن و تعیین سطح از تهدید شما در برخورد با. در نهایت من فکر می کنم که در آن اپیدمیولوژیک تفکر می تواند بسیار مفید باشد.

سیمی: شما به پایان رسید این کتاب قبل از همه گیر آغاز شد. اما آنچه که طرز فکر خود را هنگامی که شما شروع به نوشتن ؟ بعدی بیماری همه گیر در رادار خود را?

AK: در این زمینه من ما همیشه بعد از همه گیر در رادار. آنفولانزا است بدیهی است که شده است در بالای لیست. اما من فکر می کنم یک رمان coronavirus بود که همیشه دیده می شود به عنوان یک تهدید بالقوه بر اساس آنچه که ما می دانستم که در مورد سارس و MERS. بازنگری این کتاب در نوع خود قابل توجه چگونه بسیاری از مسائل هنوز هم وجود دارد. این کتاب باز می شود با صحبت کردن در مورد موج دوم و بسته صحبت کردن در مورد چگونه ما در حال رفتن به استفاده از داده های تلفن همراه و ردیابی برای کمک به ما را با مشکلات سلامت عمومی. آن چیزهایی است که شاید تا حدودی انتزاعی زمانی که من در حال نوشتن کتاب است. من به یک سخنرانی در TED یک سال پیش در یک پروژه ما می خواهم انجام می شود که تلاش برای جمع آوری دقیق حرکت و محل داده اما آن را در یک اخلاقی ناشناخته خواهد ماند و بسیاری از چالش های است که مستلزم. اما در واقع این بحث در اطراف حریم خصوصی در مقابل عامه است که دقیقا آنچه که ما در حال حاضر. بله, آن بوده است جالب است ببینید که چگونه این ایده ها قبل از بیماری همه گیر در حال حاضر بازی کردن در این شیوع.

اما این کتاب همچنین تلاش برای درک تهدیدات در حال ظهور را در مناطق مختلف است. در سال های اخیر یک سرایت تمرکز شده است و این اطلاعات غلط. من فکر می کنم بحران های مالی و همچنین شکل داده اند و احتمالا ادامه خواهد داد برای شکل دادن به جامعه. و البته اشکال دیگر آفلاین سرایت مانند خشونت است. هدف از این کتاب به طرح برخی از ایده های بنیادی است که می تواند مفید باشد برای کمک به ما در مقابله با این مشکلات مختلف و همچنین نشان می دهد که چگونه ما می تواند یادگیری از اشتباهات و چیزهایی که نادیده گرفته شده اند در زمینه های مختلف. اغلب اگر شما رو به یک شکل خاص از سرایت زمینه های دیگری ممکن است در حال حاضر در برخورد با برخی از این دقیق شرایط. به عنوان مثال در حال بحران مالی 2008 که باعث شد در بخش بزرگی از شبکه سازه های است که محققان بر روی بیماری های مقاربتی می دانستم که حدود 30 سال قبل است.

سیمی: شما نوشتن در مورد تابستان خود را مشغول به کار در امور مالی در اسکله قناری در سال 2008 درست زمانی که همه چیز به غلت کردن. آن را برای تلفن های موبایل مانند مردم تا به حال فکر زیادی در مورد مالی شبکه از نظر شما چگونه می تواند سود حاصل از آنها, اما نه آنقدر از نظر آنها چگونه می تواند شکست. شما نوشتن در مورد چگونه شبیه به یک فرد تلاش برای جلوگیری از انحراف وجود دارد چند اشکال شبکه قرار گرفتن در معرض به نگرانی در مورد.

AK: من فکر نمی کنم که در آن نقطه وجود دارد مقدار فکر کردن در مورد چه چیزهایی با هم در ارتباط بودند. شما می توانید از بانک ها که به صورت جداگانه نگاه خوبی متنوع در پرتفوی خود را, اما آنها ممکن است تمام متنوع در همان جهت. بنابراین زمانی که یک دارایی سقوط شما به طور ضمنی کردم سرایت اثر زیرا همه آنها در راه همان است.

من فکر می کنم که زمانی که مردم واقعا شروع به درک نقش شبکه اثرات به خصوص برخی از این ویژگی ها که در آن شما تا به حال به این بانک های بزرگ به طور گسترده ای متصل به ایجاد این هاب عوارض, که بدان معنی است که سرایت و گسترش به مراتب گسترده تر از آن ممکن است در غیر این صورت. در این دوره شما نیز شاهد بسیاری از لینک های ایجاد شده که به معنای وجود همه این حلقه ها از سرایت است که هیچ کس واقعا می دانستند. هیچ کس کاملا مطمئن شوید که دقیقا بدهکار که چه چیزی به چه کسی. که یکی از دلایل این سیستم مسدود در طول آن دوره چون مردم نمی دانند که به اعتماد. آن من حدس می زنم شبیه به یک بیماری همه گیر پخش از طریق [یک شرکت هواپیمایی] پرواز شبکه که در آن شما بسیاری از راه های مختلف که از طریق آن موارد می آیند. اگر شما نمی دانید که آنچه در آن لینک آن را بسیار سخت به درک که در آن خطر است.

سیمی: شما چپ مالی پس از آن اما از آنچه که شما می توانید بگویید که درک تغییر کرده است ؟ آیا مردم باید احساس بهتری از کسانی که در شبکه سازه در حال حاضر دیده می شود که چگونه آنها موفق?

AK: شده است وجود دارد مقدار زیادی از تلاش برای درک این. اما من فکر می کنم با هر شیوع درک است که مرحله اول و انجام کاری در مورد آن دوم است. وجود دارد بسیاری از تلاش های بانک مرکزی برای سعی کنید به ایجاد تغییرات است که می تواند به بهبود انعطاف پذیری است. بنابراین بدیهی است که چیزهایی مثل سرمایه مورد نیاز به خصوص در بانک ها هستند که از لحاظ ساختاری مهم به شبکه. اما صحبت کردن به افرادی که کار را برای بانک مرکزی به عنوان من در این کتاب نوشت: من فکر می کنم آن است که بسیار روشن است که هنگامی که شما در واقع شروع به تغییر ساختار این شبکه پس از آن می شود که بسیار سخت تر برای متقاعد کردن مردم به انجام.

بنابراین هنگامی که شما در حال صحبت کردن در برای مثال در بانک ها در مورد “حلقه شمشیربازی” که اساسا کاهش ارتباط بین سرمایه گذاری طرف و خرده فروشی کنار, که چیزی است که مردم در مخالفت کنون به شدت بیشتر. بنابراین من فکر می کنم شما می توانید تا پایان با یک وضعیت متاسفانه همانطور که ما اغلب با بیماری های عفونی که در آن شما می توانید درک چگونه سرایت می افتد اما در واقع اجرای چیزهایی که کاهش آن خطرناک, لینک, ممکن است برای بسیاری از مخالفان.

سیمی: یک چیزی که واقعا به من زده بود در فکر کردن در مورد سرایت در رسانه های اجتماعی. خود نتیجه گیری شد که اطلاعات غلط نیست به عنوان عفونی به عنوان افراد ممکن است فکر می کنم حداقل نسبت به خیلی بیماری های عفونی مانند سرخک.

AK: این است که واقعا قابل توجه است. بنابراین دو چیز تاثیر پویایی شیوع. یکی این که در سطح فردی به طور متوسط چقدر انتقال است که ایجاد شده ؟ می گویند کسی چیزی: چگونه بسیاری از افراد دیگر به اشتراک گذاشته شده در آن به طور متوسط ؟ نکته دیگر که مهم است این است که زمانبندی. چه مدت طول می کشد که برای انتقال به اتفاق می افتد ؟

برای بسیاری از بیولوژیکی عفونت این رخ می دهد در طول روز شاید یک زن و شوهر از هفته. اما حاضر می توان آن را یک ماده از ثانیه. اما یک مطالعه از محبوب ترین مطالب در Facebook یافت که به طور متوسط هر فرد می تواند تنها در مورد دو سهام اضافی. پس از آن معادل تولید مثل شماره دو. در هر صورت باعث می شود حدود دو بیشتر موارد به طور متوسط. این زمانبندی بدیهی است که بسیار سریع تر است. همه چیز در زمان خاموش و رفت و ویروسی بسیار سریع است. اما در سطح فردی متوسط میزان انتقال این محتوا محبوب در Facebook دارای توانايی انتقال بسیار شبیه به Covid.

سیمی: باید که اطلاعات غلط را آسان تر به کنترل ؟

AK: آن را قطعا تحت تاثیر قرار چگونه شما را در مورد تلاش برای مهار آن است. اگر دلیل خود را برای شیوع شکل است که با سرعت و سپس واکنش استراتژی در حال رفتن به بسیار سخت به کنار. پس در واقع تلاش برای ردیابی کردن بیت از محتوا و reactively حذف و یا متوقف کردن مردم از به اشتراک گذاری آنها را در حال رفتن به بسیار دشوار است در این نوع از زمانبندی.

اما یکی دیگر از ویژگی های آنلاین سرایت این است که بسیاری از انتقال متمرکز شده است در تعداد نسبتا کمی از افراد است. بسیاری از چیزهایی که نوشته شده نیست به اشتراک گذاشته شده توسط هر کسی. و چیزهایی که فراموش کردن اغلب تکثير توسط تعداد کمی از افراد است. بنابراین درک که پویا از تکثير مهم است این است که پیدا کردن پیشگیرانه راه را امتحان کنید به منظور کاهش حساسیت و یا خود را برای تغییر ساختار شبکه به شاید برخی از که کمتر احتمال دارد. برای مثال واتساپ در سال های اخیر تغییر کرده است چه چیزهایی را می توان با تعداد زیادی از مردم به منظور کاهش گسترش اطلاعات غلط. بنابراین من فکر می کنم آن کسانی که تغییرات ساختاری یا کسانی پیشگیرانه تلاش برای کاهش استعداد ابتلا به این نوع از پیام است که احتمالا می تواند موثر تر از تلاش برای تعقیب و گریز دیوانه وار پایین شیوع است که اتفاق می افتد در یک زمانبندی از ثانیه.

سیمی: من کنجکاو آنچه شما را از چند هفته گذشته که در آن به نظر می رسد مانند وجود دارد که بیشتر هماهنگ—شاید که بیش از حد قوی یک کلمه—تلاش در بخشی از رسانه های اجتماعی شرکت ها برای حذف برخی از حساب ها و یا مکان های که در آن ایده های جوجه کشی.

AK: من فکر می کنم آن را به عقب می رود به موضوع مالی که در آن ما به دنبال فردی سیستم عامل و نه لزوما به دنبال پویایی در سراسر آنها. وجود دارد خوب است تحقیقات برای مثال ردیابی سیاسی شعارها و ریشه های خود را در سراسر انواع سیستم عامل رسانه های اجتماعی. اغلب آنچه که اتفاق می افتد چیزی است که شاید شروع در توییتر. آن را ممکن است بر روی ق و پس از آن جهش و تقویت رفتن به Facebook, پشت بر روی توییتر به رسانه ها و پس از آن یک سری از مراحل در سراسر سیستم عامل و amplifications. و البته اگر شما می توانید هر یک از این مراحل و سپس آن را به نگاه مانند شیوع بیماری فقط از جایی آمده است.

بنابراین من فکر می کنم ما نیاز به درک بیشتر در مورد این اکوسیستم از چیزهایی که رفتن در سراسر سیستم عامل در حال تقویت در جهات مختلف. چرا که بسیاری از گروه ها که سعی کنید و این چیزها را کشت—و بسیاری از خرده فرهنگ های آنلاین است که سعی کنید و دریافت این پیام ها به ظهور را به شهرت می کامل است که سیستم کاملا موثر و در واقع می توانید پیام ها به نظر افراد برجسته در رسانه های اجتماعی و یا آنها را به نظر روزنامه نگاران و رسانه ها. و پس از آن عضو را ببینید که پیام از یک منبع آنها را تشخیص و لزوما متوجه ریشه های آن است.

من فکر می کنم که نشان دهنده چگونه ما می خواهم در مورد هدف قرار دادن یک سرایت این که آیا آن یک بیولوژیکی یکی این که آیا آن نرم افزارهای مخرب که آیا آن مالی است. واقعا هماهنگ تلاش برای مطمئن شوید که شما پایان ندارد تا با غیب مسیرهای انتقال می تواند یک تفاوت بزرگ را. شده اند وجود دارد مطالعات به دنبال در برخی از این روش های مختلف برای کنترل مخرب اطلاعات آنلاین و نشان می دهد که در واقع تک پلت فرم روش ممکن است کم اثر و یا حتی اثر منفی, مگر اینکه شما در هماهنگی در سراسر سیستم عامل به دلیل چگونه اطلاعات می تواند گسترش.

سیمی: چگونه است که نهان انتقال مقاطعه به Covid-19?

AK: واقعا از ویژگی های قابل توجه با این شیوع تاخیر قبل از اینکه شما ببینید تاثیر شدید. بنابراین اغلب در مراحل اولیه—شما را دیدم در اروپا به عنوان مثال بسیاری از اسکی بازان گرفتن بیمار خفیف عفونت جوان گروه شاهد تاثیر شدید. و پس از آن گسترش می یابد و گسترش می یابد و آن شروع می شود به بدترین گروه شما شروع به دیدن بستری شدن در بیمارستان. و زمانی که شما رسیدن به نقطه ای که خود بستری شدن در بیمارستان و مرگ و میر در حال افزایش است, شما در حال حاضر کردم که ماه از عفونت است که رخ داده است. و کسانی که هنوز به نظر می رسد به عنوان یک آینده تاثیر است. پس از آن واقعا نشان می دهد که اگر شما در این وضعیت و به نظر می رسد مانند یک چند خفیف عفونت در گروه های جوان است که به خوبی ممکن است نقطه ای را به فکر کردن در مورد چه چیزی بیشتر پایین خط به جای انتظار برای یک وضعیت که در آن شما تقریبا غرق شده است.

سیمی: که نه عکس ترسناک به خصوص به دنبال در بسیاری از کشورهای در اینجا در ایالات متحده در حال حاضر.

AK: متاسفانه من فکر می کنم آن را یک وضعیت مشابه در بسیاری از مناطق اروپا و کشورهای دیگر. ما قصد داریم برای پیدا کردن یک راه برای نگه داشتن این بار از عفونت پایین. ما دیده ایم که چه اتفاقی می افتد. آن را پایمال سیستم های بهداشتی. اما متاسفانه هیچ راهی وجود دارد از داشتن بسیار سبک و اقدامات کنترل و همه چیز به حالت عادی بازگشت و بدون به سرعت گرفتن این شعله ور شدن یو پی اس و شیوع بیماری های جدید.

سیمی: چه چیز دیگری شما فکر کردن در مورد به عنوان کشورهای در پاسخ به همه گیر?

AK: یک چیز است که قابل توجه از نظر کشورهای مختلف’ پاسخ خود را با استفاده از داده ها و تعادل خود را حفظ حریم خصوصی. منظورم این است که قطعا بسیاری از کشورها در آسیا به دلیل سارس و دیگر شیوع بیماری توانایی ردیابی تماس ها با جزئیات بیشتر و دسترسی به داده های مکان و با استفاده از GPS برای به اجرا درآوردن قرنطینه. و از آن شده است قابل توجه است که در کشورهای اروپا و آمریکا شده اند با استفاده از داده ها در این نوع از راه, حتی اگر بسیاری از این مکان ها باید شرکت های فن آوری, جمع آوری مسلما مشابه سطح فشرده اطلاعات شخصی. اما آنها در حال استفاده از آن برای مقاصد دیگر.

این چیزی است که ما باید با تمرکز بیشتر. وجود دارد مجموعه داده وجود دارد که می تواند بسیار ارزشمند در کمک به ما در کنترل این. من فکر می کنم به عنوان یک جامعه ما در حال رفتن به مجبور به حرکت به حریم خصوصی تجارت آف و شاید قبول است که اگر ما می خواهیم را به این تحت کنترل ما نیاز به انواع خاصی از داده ها. این یک سوال است که بحث های زیادی در این زمینه ما: چگونه می توانم به شما است که اطلاعات در یک روش اخلاقی در راه است که توازن حفظ حریم خصوصی و کنترل بیماری?

سیمی: آنچه یک مثال از یک مجموعه داده که این شرکت ها ممکن است یا دسترسی به شرکت و یا به راحتی می تواند جمع آوری و خواهد بود به خصوص مفید برای مبارزه با این بیماری همه گیر?

AK: من در این مرحله نشان می دهد که شرکت ها باید تحویل داده اما بیشتر که در زندگی ما ما باید زیرساخت و ما که اطلاعات تندرست در اطراف. یکی از ویژگی های بسیاری از این بیماری است که چگونه مهم محل می شود. و بسیاری از ردیابی تلاش در مکان هایی مانند ژاپن و کره جنوبی تمرکز بسیار در سطح خوشه. پس از آن چه بود به کلوپ شبانه ؟ چه محل کار ؟ بدیهی است که داشتن اطلاعات در مورد محل که در آن مردم بوده است و که در آن مردم بازدید بسیار مفید در این رابطه و می تواند سرعت ردیابی و توانایی مردم برای رفتن و تست شده است. قطعا همچنین کشورهایی مانند تایلند و نیوزیلند باید شناور شدن مردم برای بررسی به سالن با کدهای QR و این نوع از چیزی.

سیمی: آیا شما احساس می کنید مانند کشورهایی است که در ادامه موفق شده اند با استفاده از داده های احساس مانند آنها شده است قادر به کرک که حریم خصوصی تعادل ؟

AK: من حدس می زنم وجود دارد سطوح مختلف فرهنگی پذیرش و فقط از یک نقطه نظر دولت—آنچه می تواند و اجرا شده است. شده اند وجود دارد که در آن شرایط بوده است وجود دارد کمی از تنش برای مثال در کره جنوبی. یکی از شعله ور شدن یو پی اس در یک منطقه با همجنسگرایان میله و ساخته شده است که برخی از افراد تمایلی به جلو آمده و اگر تست نبود ناشناخته خواهد ماند چرا که آنها نمی خواهند مرتبط می شود به دلیل انگ به آن نوع از مکان های. و به طوری که آنها در پاسخ به این که با ساخت تست ناشناس پس از آن می تواند مردم را تشویق به جلو آمده. بنابراین وجود دارد که تجارت کردن که اگر شما در حال دادن اطلاعات محل است که در واقع کاملا شخصی و اطلاعات در مورد که در آن شما بوده ام. اما من فکر می کنم آن است که یک تعادل است که ما قصد داریم برای مقابله با, چرا که اگر جایگزین است که ما مستندات گسترده پس از آن که مخل به یک شهر بزرگ در راه های مختلف.


*اگر شما خرید چیزی را با استفاده از لینک ها در داستان ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون. این کمک می کند تا حمایت از ما روزنامه نگاری. [اطلاعات بیشتر](https://www.wired.com/2015/11/affiliate-link-policy/).*

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de