یک شرکت مرموز را coronavirus مقالات در مجلات پزشکی ممکن است کشف

یک هیدروکسی کلروکین مطالعه در حال حسابرسی است.

AP Photo/جان Locher

علم‘s COVID-19 گزارش توسط مرکز پولیتزر.

در آن صورت آن عمده پیدا کردن: داروهای ضد مالاریا تبلیغ توسط کاخ سفید به عنوان امکان پذیر است COVID-19 درمان نگاه به نه تنها بی اثر است اما کاملا کشنده است. یک مطالعه منتشر شده در 22 مارس در لانست مورد استفاده در بیمارستان سوابق تهیه شده توسط کمی شناخته شده تجزیه و تحلیل داده های شرکت به نام Surgisphere به این نتیجه که coronavirus بیماران مصرف کلروکين یا هیدروکسی کلروکین به احتمال زیاد برای نشان دادن نامنظم قلب ریتم—یک اثر جانبی شناخته شده تصور می شود نادر است—و به احتمال زیاد به مرگ در بیمارستان است.

در روز بزرگ کارآزمایی تصادفی از مواد مخدر—نوع که ممکن است در اثبات یا رد این مطالعه گذشته نگر و تحلیل—screeched را متوقف کند. همبستگی سازمان بهداشت جهانی (WHO) در megatrial از پتانسیل COVID-19 درمان متوقف شده استخدام به آن هیدروکسی کلروکین بازو ،

اما فقط به عنوان به سرعت لانست نتایج شروع به هم باز کردن رمز و Surgisphere ارائه شده است که اطلاعات بیمار برای دو نفر دیگر مشخصات بالا COVID-19 مقاله آمده است تحت پژمرده آنلاین موشکافی از محققان و تازه sleuths. آنها اشاره کرده اند بسیاری از پرچم های قرمز در لانست و کاغذ از جمله تعداد شگفت آور از بیماران درگیر و اطلاعات خود را در مورد جمعیت و تجویز دوز که محتمل به نظر می رسد. “آن شروع به کشش و کشش و کشش ساده لوحی می گوید:” نیکلاس سفید مالاریا محقق در دانشگاه Mahidol در بانکوک.

امروز لانستصادر بیان نگرانی (EOC) گفت: “مهم علمی سوالات مطرح شده در مورد داده ها” در این مقاله و اشاره کرد که “ممیزی مستقل از خاستگاه و اعتبار داده ها سفارش شده است و توسط نویسندگان وابسته نیست با Surgisphere و در حال انجام است, با این نتایج انتظار می رود به زودی.”

ساعت زودتر از مجله پزشکی نیوانگلند (NEJM) صادر شده خود را EOC در مورد دوم مطالعه با استفاده از Surgisphere اطلاعات منتشر شده در 1 آوریل. این مقاله گزارش شده است که مصرف برخی فشار خون مواد مخدر از جمله آنزیم تبدیل کننده آنژیوتانسین (ACE) بازدارنده نیست به نظر می رسد افزایش خطر مرگ در میان COVID-19 بيمار به عنوان برخی از محققان پیشنهاد کرده بود. (مطالعات تجزیه و تحلیل گروه های دیگر از COVID-19 بيمار حمایت از NEJM نتایج.) “به تازگی اساسی نگرانی های مطرح شده در مورد کیفیت اطلاعات در پایگاه داده” یک NEJM بیانیه اشاره کرد. “ما خواسته نویسندگان به ارائه شواهدی وجود دارد که داده ها قابل اعتماد هستند.”

یک سوم COVID-19 مطالعه با استفاده از Surgisphere داده شده است همچنین آتش کشیده. در یک preprint برای اولین بار ارسال شده در اوایل ماه آوریل Surgisphere موسس و مدیر عامل شرکت Sapan دسای و نویسندگان نتیجه گیری کرد که ایورمکتین یک ضد انگل دارو به طور چشمگیری کاهش مرگ و میر در COVID-19 بيمار. در آمریکای لاتین که در آن ایورمکتین به طور گسترده ای در دسترس است که مطالعه باعث شده است تا مقامات دولتی اجازه مخدر—اگر چه با اقدامات احتیاطی—ایجاد افزایش تقاضا در کشورهای مختلف است.

شیکاگو Surgisphere عمومی منتشر شد اطلاعات اساسی مطالعات اما امروز دسای گفت: علم از طریق یک سخنگو است که او “تنظیم یک توافقنامه nondisclosure که ارائه خواهد شد, نویسندگان این NEJM مقاله با دسترسی به داده درخواست شده توسط NEJM.”

در ضمن سوالات چرخش در اطراف لانست و کاغذ را ترک کرده اند رهبران متوقف کلروکين محاکمه وزن, آیا برای راه اندازی مجدد. “مشکل این است که ما با همه آسیب هایی که انجام شده است می گوید:” سفید همکاری محقق در یک محاکمه هیدروکسی کلروکین برای COVID-19 پیشگیری از آن متوقف شد به درخواست انگلستان رگولاتور هفته گذشته است. سرفصل های اعلام اثرات مرگبار آن را سخت برای جذب بیماران به کلید مطالعات او می گوید. “تمام جهان فکر می کند در حال حاضر که این مواد سمی هستند.”

قابل توجه مشاهده

دسای نویسندگان در لانست مقاله به متخصص قلب و عروق Mandeep Mehra از دانشگاه هاروارد دانشگاه بریگهام و بیمارستان زنان (BWH), متخصص قلب و عروق فرانک Ruschitzka از بیمارستان دانشگاه زوریخ و جراح قلب Amit Patel که ذکر شده وابسته به دانشگاه یوتا و HCA موسسه تحقیقاتی در Nashville, Tennessee. مطالعه خود را توضیح داده و تحلیل Surgisphere-ارائه پرونده سلامت الکترونیک داده ها از بیماران در حال حاضر برای درمان COVID-19 در 671 بیمارستان ها در شش قاره.

با توجه به مقاله تحليل شامل نزدیک به 15,000 بیماران تجویز کلروکين یا هیدروکسی کلروکین به تنهایی و یا در ترکیب با یک کلاس از آنتی بیوتیک ها که پیشنهاد شده است برای افزایش اثرات آن است. گروه کنترل شامل بیش از 81,000 بیمارانی که تا به حال بدست تجربی مواد مخدر. پس از کنترل عوامل مخدوش کننده بالقوه مانند سن و نژاد از قبل موجود بیماری و COVID-19 شدت محققان دریافتند که خطر مرگ در بیمارستان 9.3% برای گروه کنترل در مقابل 23.8% برای کسانی که هیدروکسی کلروکین در کنار یک آنتی بیوتیک—ظاهرا پرخطرترین از درمان ترکیبی. نتایج تکرار یک preprint منتشر شده در ماه گذشته بر اساس یک مقدار کوچکتر از بیماران در ایالات متحده جانبازان اداره بهداشت مراکز درمانی که پیشنهاد افزایش خطر مرگ برای بیمارانی که تجویز هیدروکسی کلروکین به تنهایی (هر چند نه در ترکیب با یک آنتی بیوتیک).

در 25 مه media جلسه که مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus اشاره به لانست نتایج اعلام یک “توقف موقت” در همبستگی را هیدروکسی کلروکین بازو. رگولاتور در فرانسه و انگلستان نیز دستور محققان از جمله سفید تیم به توقف ثبت نام در محاکمه مالاریا مواد مخدر است. و سانوفی که تولید کننده مارک دارو هیدروکسی کلروکین Plaquenil گفت: این امر به طور موقت متوقف و استخدام بیماران مبتلا به آن دو کارآزمایی بالینی این دارو است.

لانست نویسندگان اذعان کرد که نتایج خود را نیاز به تایید از دقیق تر کارآزمایی تصادفی اما در مصاحبه با TRT World, یک کانال بین المللی, اخبار دسای ابراز اطمینان کرد. “سوال واقعی این است: با داده های شبیه به این را ما حتی نیاز به یک کارآزمایی بالینی تصادفی?” او گفت:.

محققان دیگر بلافاصله در زمان موضوع را با تجزیه و تحلیل. مطالعه می کند به درستی کنترل به صورت احتمال است که بیماران شدن آزمايش مواد مخدر شد و مریض تر از کنترل می گوید: Matthew Semler مهم مراقبت پزشک در دانشگاه واندربیلت است. اگر شما یک پزشک نشسته با دو بیمارانی که coronavirus و پزشک را انتخاب و به یکی از آنها هیدروکسی کلروکین آنهادوباره آن را انجام می دهند به دلیل,” او می گوید. بیمار ممکن است با تکیه بر سطوح بالایی از اکسیژن به عنوان مثال و یا بدتر در طول زمان است. اما این نوع از اطلاعات در دسترس نیست در مورد بیماران در لانست مطالعه او اشاره می کند.

دیگر محققان befuddled توسط داده های خود را. هر چند 66 درصد از بيماران گزارش درمان در آمریکای شمالی گزارش دوز تمایل به بالاتر از دستورالعمل های تعیین شده توسط سازمان غذا و داروی آمریکا, سفید, یادداشت ها. نویسندگان ادعا می کنند که شامل 4402 بیماران در آفریقا و 561 نفر است اما بعید به نظر می رسد که آفریقایی بیمارستان را دقیق پرونده سلامت الکترونیک برای بسیاری از بیماران سفید می گوید.

این مطالعه همچنین گزارش شده مرگ و میر بیشتر در بیمارستان استرالیا از این کشور رسمی COVID-19 مرگ, آمار نگهبان گزارش شده است. در 29 مه لانست صادر شده اصلاح به روز رسانی مکمل میز و گفت که یک بیمارستان اختصاص داده شده به مطالعه “استرالیا” گروه باید اختصاص داده شده اند به آسیا. شده اند وجود دارد هیچ تغییر یافته از مقاله” اصلاح اخطار گفت.

تعمیق شک و تردید

پاسخ کوتاه در سمت چپ برخی از محققان نا امید. “این بسیار آزار دهنده است که لانست فقط رفتن به اجازه دهید آنها را به نوشتن این پوچ پاسخ … بدون پرداختن به هر یک از دیگر نگرانی می گوید:” جیمز واتسون یک آماردان در Mahidol که در 28 مه انتشار نامه سرگشاده ای به مجله و مطالعه نویسندگان امضا شده توسط بیش از 200 نفر از پزشکان و محققان که خواستار انتشار Surgisphere بیمارستان در سطح داده های مستقل سنجی از نتایج و انتشار از بررسی دقیق نظرات که منجر به لانست انتشار.

امروز بسیاری از محققان با انتشار نامه سرگشاده ای به NEJM و نویسندگان مهارکننده ACE مطالعه با استناد به مشکلات مشابه در آن مجله مقاله است. نامه, یادداشت های یک اختلاف بین تعداد کمی از بيمارستان ها در هر کشور است که گزارش شده به مشترک داده های بیمار با Surgisphere و نسبت بالایی از کسانی که کشور را تایید کرد COVID-19 موارد گزارش شده در مطالعه است. آن را نیز یادداشت تناقضات در گزارش افزایش خطر COVID-19 مرگ با افزایش سن شرکت کنندگان است.

Mehra و پاتل کاهش یافته است به صحبت با خبرنگاران در مورد مقالات مختلف اشاره سوالات به BWH که منتشر شد بیانیه ای در Mehra از طرف این شب گفت: “مستقل از Surgisphere باقی مانده نویسندگان از مطالعات اخیر منتشر شده در مجله لانست و جدید مجله پزشکی انگلستان را آغاز مستقل بررسی داده های مورد استفاده در هر دو مقاله پس از یادگیری از نگرانی هایی که مطرح شده در مورد قابلیت اطمینان از پایگاه داده است.” (Ruschitzka که در لانست و کاغذ است و در عین حال در پاسخ به علم‘s درخواست دهید.)

عجایب همچنین به نظر می رسد در ایورمکتین مطالعه می گوید کارلوس Chaccour موسسه جهانی بهداشت در بارسلونا می داند که این دارو به خوبی به این دلیل که او مطالعه نقش بالقوه آن در کنترل پشه. شواهدی وجود دارد که ایورمکتین دارای خواص ضد ویروسی و مطالعه از یک تیم استرالیا منتشر شده در ضد ویروسی تحقیق در 3 مارس نشان داد که آن را مهار SARS-CoV-2 در یک لوله آزمایش. 6 مارس preprint co-نوشته شده توسط Patel, دسای و Mehra همراه با دیوید Grainger از دانشگاه یوتا با استفاده از Surgisphere داده های گزارش های جمع آوری شده در 169 بیمارستان ها در سراسر جهان بین 1 ژانویه و 1 فوریه. آن را شامل سه نفر در آفریقا که دریافت ایورمکتین—با وجود این واقعیت است که تنها دو COVID-19 مورد گزارش شده بود در آفریقا توسط 1 مارس Chaccour و دو همکاران توجه داشته باشید در پست های اخیر وبلاگ.

Chaccour می گوید پس از او پرسش در مورد اختلاف نویسندگان نوشته شده یک ثانیه طولانی تر از نسخه خطی در 19 آوریل حاوی داده های جمع آوری شده بین 1 ژانویه و 31 مارس. (اولین نسخه برداشته شد اما Chaccour به آرشیو آن در موسسه وب سایت است.) جدید در نسخه خطی موجود در داده ها در 704 COVID-19 بيمار تحت درمان با ایورمکتین و 704 کنترل در 169 بیمارستان در سه قاره. این گزارش که ایورمکتین کاهش می یابد نیاز به تهویه مکانیکی با 65% و کاهش مرگ و میر با 83 درصد.

اما تجدید نظر به حال مشکلات دیگر Chaccour و همکاران خود را نوشت و در وبلاگ خود پست. برای مثال میزان مرگ و میر برای بیماران که دریافت مکانیکی تهویه اما هیچ ایورمکتین بود فقط 21 درصد است که قابل کم; های اخیر مورد سری از شهر نیویورک در منطقه یافت می شود که 88 درصد از COVID-19 بیمارانی که نیاز به تهویه درگذشت. همچنین این اطلاعات نشان داده شده در شکل wildly مختلف از آن گزارش شده در متن. (علم نیز تلاش برای رسیدن به Grainger اما بدون دریافت پاسخ به یک ایمیل و تماس بگیرید.)

این ایورمکتین مطالعه تا به حال تاثیر قابل توجهی در آمریکای لاتین که در آن مواد مخدر است که به خوبی شناخته شده است و اغلب به فروش می رسد بیش از مقابله با درمان گال Chaccour می گوید. پرو وزارت بهداشت اصلاح آن COVID-19 پروتکل درمان شامل ایورمکتین (به عنوان به خوبی به عنوان هیدروکسی کلروکین) به صورت خفیف و شدید موارد COVID-19. تقاضا برای مواد مخدر در پرو رسید و در San Martín de Porres منطقه پلیس مصادره 20,000 بطری دامپزشکی ایورمکتین در نظر گرفته شده به فروش می رسد برای انسان درمان است. در ترینیداد, بولیوی دولت در شهرستان با هدف به دست بیش از 350,000 رایگان دوز ایورمکتین پس از کشور وزارت بهداشت مجاز استفاده از آن در برابر COVID-19. پزشکان در جمهوری دومینیکن و پرو و شیلی با استناد به لوله آزمایش مطالعه و Surgisphere preprint می گویند آنها انجام غیررسمی محاکمه ایورمکتین با COVID-19 بيمار و شاهد نتایج خوب.

(در یک مهمان در سرمقاله این مجله آمریکایی بهداشت و پزشکی گرمسیری, Chaccour و سه همکارانش هشدار داد در برابر خطرات ناشی از استفاده از ایورمکتین بدون شواهد و خواست دقیق بالینی. هجده چنین مطالعات در حال انجام با توجه به وب سایت ClinicalTrials.gov از جمله یک led توسط Chaccour در پامپلونا, اسپانیا.)

Surgisphere پراکنده حضور آنلاین—وب سایت نیست لیست هر یک از آن شریک بیمارستان با نام یا شناسایی آن هیئت مشاوران علمی, به عنوان مثال—که باعث شدید شک و تردید. پزشک و کارآفرین جیمز Todaro از صندوق سرمایه گذاری Blocktown سرمایه تعجب در یک پست وبلاگ چرا Surgisphere را پایگاه عظیم به نظر نمی رسد به کار گرفته شده در کارشناسی مطالعات و تحقیقات تا زمانی که ممکن است. پست دیگری از داده ها دانشمند پیتر الیس از شرکت مشاوره مدیریت Nous گروه سوال چگونه به می تواند لیست تنها پنج Surgisphere کارکنان—همه اما دسای ظاهرا فاقد علمی و یا پزشکی زمینه—اگر شرکت واقعا فراهم می کند نرم افزار به صدها نفر از بیمارستان ها برای هماهنگ کردن مجموعه ای از داده های حساس را از پرونده سلامت الکترونیک. (صبح امروز تعدادی از کارکنان در ارتباط با کاهش یافته است.) و Chaccour شگفتی چگونه مانند یک شرکت کوچک قادر به رسیدن به داده های توافق با صدها نفر از بیمارستان ها در سراسر جهان که با استفاده از بسیاری از زبان های مختلف و ثبت اطلاعات در سیستم های, در حالی که پیوستن به قوانین از 46 کشور مختلف در اخلاق در پژوهش و حفاظت از داده ها.

دسای سخنگوی پاسخ به سوالات در مورد این شرکت گفت: این 11 نفر پرسنل و در حال توسعه شده است پایگاه داده خود را از سال 2008. دسای از طریق سخنگو همچنین گفت: این شرکت کار با بیمار داده: “ما با استفاده از مقدار زیادی از هوش مصنوعی و یادگیری ماشین به طور خودکار این روند تا آنجا که ممکن است و تنها راه کار مانند این است که حتی ممکن است.”

بعد چه ؟

پتانسیل هیدروکسی کلروکین برای درمان COVID-19 تبدیل به یک سیاسی flashpoint و سوالات در اطراف لانست مقاله ارائه شده جدید علوفه به مواد مخدر حامیان. میکروبیولوژیست فرانسوی Didier Raoult که خود به طور گسترده ای مورد انتقاد مطالعات پیشنهاد بهره مندی از مواد مخدر به تمسخر مطالعه جدید در یک ویدیو ارسال شده امروز در تماس تلفنی با نویسندگان “بی کفایت.” در رسانه های اجتماعی برخی این باورند که این مقاله بخشی از یک توطئه علیه هیدروکسی کلروکین.

برای دانشمندان در حال اجرا کارآزمایی های تصادفی از هیدروکسی کلروکین یک سوال فوری بوده است که چگونه به پاسخ به این مقاله و بسیاری از سوالات مطرح شده در مورد آن. برخی از مطالعات متوقف نمی در همه. یک هیدروکسی کلروکین محاکمه شناخته شده به عنوان ارکیده بودجه ملی قلب ریه و خون موسسه تصمیم به نگه داشتن در حال اجرا پس از آن داده ها و نظارت بر ایمنی تخته (DSMB) بررسی ایمنی داده ها از در حال حاضر ثبت نام شرکت کنندگان می گوید Semler همکاری محقق در مطالعه است.

که متوقف همبستگی آزمایشی است و انتظار مشابه نقد و بررسی از آن DSMB می گوید Soumya Swaminathan سازمان دانشمند ارشد. مکث اجازه خواهد داد که زمان برای بررسی مطالعات منتشر شده و موقت داده ها از همبستگی خود او می گوید. که متوقف آزمایشی برای نشان دادن محققان و بالقوه شرکت کنندگان در مطالعه است که این سازمان در مسائل ایمنی به طور جدی به او می گوید. ما می خواهیم برای اطمینان بخشیدن به مردم است که که فکرتی را هر نوع ارزش داوری در استفاده از هیدروکسی کلروکین.”

اما برخی می گویند که یک زانو حرکت تند و سریع واکنش به سوال مطالعه است. “این مواد مخدر است که استفاده شده است برای چندین دهه است. آنs نه مانند ما می دانم که هیچ چیزی در مورد ایمنی آن می گوید:” میگوئل Hernán یک اپیدمیولوژی دانشگاه هاروارد و همکاری محقق در جریان محاکمه هیدروکسی کلروکین در اسپانیا و آمریکای لاتین برای COVID-19 پیشگیری در کارکنان مراقبت های بهداشتی.

جنجال شده است تاسف حواس پرتی Hernán می افزاید. اگر شما چیزی را به عنوان التهابی که این بدون یک پایه محکم شما در حال رفتن به بسیاری از مردم اتلاف وقت در تلاش برای درک آنچه در جریان است.”

Chaccour می گوید هر دو NEJM و در لانست باید بررسی اصالت Surgisphere اطلاعات بیشتر از نزدیک قبل از انتشار مطالعات. “در اینجا ما در وسط یک بیماری همه گیر با صدها نفر از هزاران نفر از مرگ و میر و دو معتبرترین مجلات پزشکی شکست خورده اند ما,” او می گوید.

با گزارش توسط Rodrigo پرز ارتگا چارلی Piller و جان تراویس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>