جدید Chatbot تلاش می کند کمی مصنوعی همدلی

یک ربات ایجاد شده توسط Facebook را به هدف گفتگو با افراد طبیعی تر هر چند آن را نیز می تواند فعال بهتر تقلبی است.

سیری الکسا یا گوگل دستیار می توانید یک تایمر بازی یک آهنگ و یا بررسی آب و هوا با سهولت اما برای یک مکالمه واقعی شما همچنین ممکن است سعی کنید صحبت کردن با توستر.

صحبت کردن به عنوان به طور طبیعی به عنوان یک فرد نیاز به عقل سلیم درک جهان, آگاهی از حقایق و وقایع کنونی و توانایی خواندن فرد دیگری احساسات و شخصیت. این جای تعجب نیست که ماشین نیست که همه پر حرف.

یک chatbot طراحی و توسعه توسط هوش مصنوعی محققان در Facebook نشان می دهد که با ترکیب مقدار زیادی از داده های آموزشی با کمی مصنوعی همدلی شخصیت و دانش عمومی می تواند برخی از راه به سمت پرورش توهم خوب chitchat.

جدید chatbot لقب ماشین مخصوص مخلوط کردن, ترکیب و ایجاد پیشرفتهای اخیر در هوش مصنوعی و زبان از Facebook و دیگران. این نکات در پتانسیل برای صدای دستیاران و تکمیل خودکار الگوریتم برای تبدیل شدن به بیشتر garrulous و جذاب—و همچنین به عنوان یک نگرانی در لحظه ای که رسانه های اجتماعی رباتها و هوش مصنوعی حیله گری سخت تر به نقطه.

“ماشین مخصوص مخلوط کردن به نظر می رسد واقعا خوب می گوید:” Shikib مهری یک دانشجوی دکترا در دانشگاه کارنگی ملون با تمرکز بر مکالمه هوش مصنوعی سیستم های که بررسی برخی از chatbot را در مکالمات.

قطعه های به اشتراک گذاشته شده توسط Facebook نشان می دهد این ربات چت amiably با افراد آنلاین در مورد همه چیز از بازی تاج و تخت به گیاهخواری به آنچه آن را مانند به منظور بالا بردن یک کودک مبتلا به اوتیسم. این نمونه های گیلاس برداشت; اما در آزمایش های مردم قضاوت رونوشت از chatbot مکالمات را به درگیر شدن بیشتر از کسانی که از دیگر رباتها و گاهی اوقات به عنوان جذاب به عنوان مکالمات بین دو انسان است.

مخلوط کن هنوز هم می شود افتاد تا با سوالات مشکل و زبان پیچیده و آن را در تلاش برای نگه داشتن این موضوع از یک بحث طولانی است. این تا حدودی به دلیل آن را تولید پاسخ های آماری با استفاده از الگوی تطبیق به جای حس مشترک یا درک عاطفی.

دیگر تلاش برای توسعه بیشتر متنی درک زبان نشان داده اند های اخیر پیشرفت به لطف روش های جدید برای ماشین آموزش-آموزش برنامه. در سال گذشته شرکت OpenAI روت یک الگوریتم برای تولید reams اعم از اغلب قانع کننده متن از یک بی درنگ. مایکروسافت بعد از آن نشان داد که یک رویکرد مشابه می توان به گفت و گو; آن را منتشر DialoGPT یک هوش مصنوعی برنامه روت در 147 میلیون مکالمات از ق. در ماه ژانویه گوگل نشان داد chatbot به نام مینا است که با استفاده از یک روش شبیه به صحبت کردن در یک مطلب به طور طبیعی راه انسان است.

Facebook را در مخلوط کن می رود فراتر از این تلاش است. آن را بر اساس و حتی بیشتر آموزش داده نیز از ق همراه با آموزش در دیگر مجموعه داده است که قطاری همدلانه گفتگو یکی دیگر از تنظیم به شخصیت های مختلف و یک سوم را که شامل دانش عمومی. به پایان رسید chatbot می آمیزد با هم یادگیری از هر یک از این مجموعه داده.

“مقیاس کافی نیست می گوید:” امیلی Dinan یک پژوهش مهندس در Facebook که کمک به ایجاد مخلوط کن. “شما باید مطمئن شوید که شما در حال تنظیم خوب خود را برای ارائه مدل مناسب مکالمه مهارت های همدلی, شخصیت و دانش است.”

تلاش برای مکالمه برنامه های خرما به روزهای اولیه از هوش مصنوعی. در یک آزمایش فکری مشهور علوم کامپیوتر پیشگام آلن تورینگ تنظیم یک هدف برای هوش ماشین از فریب دهد و کسی به فکر آنها در حال صحبت کردن به یک فرد است. نیز وجود دارد یک سابقه طولانی chatbots مردم فریب. در سال 1966 یوسف Weizenbaum یک استاد در دانشگاه MIT توسعه یافته الیزا یک درمانگر chatbot که به سادگی reformulated اظهارات به عنوان سوال. او برای پیدا کردن داوطلبان فکر این ربات به اندازه کافی واقعی به فاش کردن اطلاعات شخصی.

پیچیده تر زبان برنامه می توانید, البته, نیز طرف تیره تر. OpenAI کاهش یافته است به عموم انتشار متن آن-تولید برنامه ترس آن می تواند مورد استفاده قرار گیرد به بوسیله اسباب گردنده از خبر جعلی. پیشرفته تر chatbots می تواند به همین ترتیب استفاده می شود بیشتر قانع کننده جعلی حساب های رسانه های اجتماعی و یا به طور خودکار فیشینگ مبارزات.

از Facebook محققان در نظر گرفته نشده انتشار بلندر اما تصمیم منافع خطرات. در میان چیزهای دیگر آنها بر این باورند سایر محققان می توانند با استفاده از آن به منظور توسعه اقدامات متقابل. با وجود پیشرفت آنها می گویند این برنامه باقی مانده است کاملا محدود است.

“ما کاملا از فکر کردن در مورد خطرات ناشی می گوید:” استفان غلتک یکی دیگر از Facebook تحقیقات مهندس. “انتشار این مدل را قادر می سازد تا دیگر بالا آزمایشگاههای تحقیقاتی برای گسترش بر این پژوهش” و تشخیص سوء استفاده. او می گوید: مخلوط کن است که احتمالا هنوز هم بیش از حد نفت خام به هر کسی احمق. “ما حل نشده محاوره ای,” او می گوید.

ژو یو استادیار در دانشگاه UC Davis که متخصص در هوش مصنوعی و زبان می گوید پیشرفت های اخیر تولید شده اند chatbots که به نظر می رسد روان تر. اما آنها هنوز هم نمی تواند حفظ یک مکالمه طبیعی برای مدت طولانی. او می گوید: آن را سخت برای ارزیابی چگونه این سیستم را انجام می دهد در دنیای واقعی بر اساس یک مقاله پژوهشی است. “هر مقاله می تواند به شما نشان می دهد برخی نمونه,” او می گوید. “اما من فرض آنها در حال صحبت کردن به برخی از تعاونی کاربران است.”


بزرگ تر سیمی داستان
  • ویرانگر کاهش درخشان جوان coder
  • من نه در همه آرام با عبور از حیوانات
  • واقعیت Covid-19 توسط هدف قرار دادن نوجوانان به ویژه سخت
  • چگونه به نگه داشتن خود را, زوم چت خصوصی و امن
  • استکهلم مترو شبکه در جهان است طولانی ترین هنر راه رفتن
  • 👁 AI آشکار بالقوه Covid-19 درمان است. به علاوه: دریافت آخرین اخبار AI
  • 🎧 چیز نه صدایی درست است ؟ بررسي فايلهاي مورد علاقه ما هدفون بی سیم, هدفون soundbars و بلندگوهای بلوتوث

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de