یک نقشه جدید نشان می دهد که خزش غیر قابل اجتناب از نظارت

اطلس نظارت نشان می دهد که فن آوری سازمان های اجرای قانون در سراسر کشور را به دست آورد. آن را جدی نگاهی به حال و روز panopticon.

بیش از 1300 مشارکت با حلقه. صدها نفر از تشخیص چهره سیستم های. ده ها تن از سلول-سایت شبیه ساز دستگاه های. نظارت دستگاه در ایالات متحده با انواع فرم ها در انواع مکان ها—تعداد زیادی از آن جمعیت یک نقشه جدید به نام اطلس نظارت است.

همکاری بین بنیاد مرز الکترونیک و University of Nevada, Reno, رینولدز, مدرسه روزنامه نگاری اطلس نظارت ارائه می دهد یک اتوبوس نگاه نه تنها در چه فن آوری های سازمان های اجرای قانون استقرار اما جایی که آنها آن را انجام دهد. از خوانندگان پلاک خودکار به دوربین بدن به اصطلاح fusion مراکز که در مرکز فرایند نمرات اطلاعات نظارت پروژه درایوهای خانه چقدر شایع این ابزار پیچیده تبدیل شده اند. در واقع با وجود ارائه 5,300 نقاط داده از 3000 ادارات پلیس هنوز هم تنها یک نمونه از نظارت را درست رفت و برگشت.

“ما هرگز به جامع می گوید:” دیو Maass ارشد تحقیقی محقق در EFF که کمک کرد منجر به این پروژه به عنوان استاد مدعو در رینولدز مدرسه. “اگر هدف ما این است که به نگه داشتن گردن و گردن با رشد دولت نظارت ما از دست دادن.”

که تقویت این نقطه است. نقشه این است که نگران کننده به اندازه کافی در آن زمان پیکربندی. آن را تقریبا غیر ممکن است به تصور کنید که چگونه شلوغ خواهد بود اگر آن را شامل تمام 18,000 فدرال و ایالت و شهرستان و سازمان های محلی که شامل ما اجرای قانون توسط اداره دادگستری آمار’ تعداد.

screenshot of atlas map
تصویر: سیمی کارکنان از طریق اطلس نظارت

گرفتن نقشه و حتی از این راه دور شده است یک کار بسیار دشوار است که آغاز شد و حدود 18 ماه پیش. برخی از رایج ترین سوالات EFF می شود از رسانه های Maass می گوید مربوط به توزیع نظارت فناوری در ایالات متحده است. EFF قبلا انجام تحقیق کار در اطراف خودکار پلاک خوان و سازمان های دیگر مانند کالج بارد مرکز برای مطالعه هواپیماهای بدون سرنشین حفظ خاص خود پایگاه داده. اما آنچه در مورد یک مخزن مرکزی? یکی است که می تواند پاسخ بسیاری از این سوالات با یک کلیک یا دو ؟ برای که شما نیاز دارید یک ارتش کوچک از محققان و یا چند صد روزنامه نگاری دانش آموزان است. وارد رینولدز مدرسه.

Maass و دستگاه گوارش یون مدیر رینولدز مدرسه در مرکز رسانه های پیشرفته مطالعات اول پرداخت کردن داده ها-جمع آوری تکالیف با استفاده از گوگل درایو و گوگل بررسی قبل از مهاجرت به EFF را گزارش ابزار آنلاین, پورتال است که به طور خودکار بسته کردن کارهای کوچک به داوطلبان. برای اثبات کردن مفهوم آنها متمرکز برای اولین بار در 23 استان ها در سراسر مرز آمریکا و مکزیک اختصاص یک شهر یا شهرستان به یک تیم از دانش آموزان و آماده سازی آنها با پیدا کردن چه ابزار نظارت در استفاده از وجود دارد. EFF نتایج منتشر شده در سپتامبر گذشته. “که به پایان رسید تا بودن واقعا خسته کننده برای دانش آموزان, چرا که آنها به دنبال در شهر های کوچک تگزاس برای تلفن-سایت شبیه سازی است که آنها در حال رفتن هرگز برای پیدا کردن” می گوید Maass.

به عنوان آنها گسترش پروژه دامنه ملی Maass می گوید: آنها سعی کردند به مجموعه ای از تیم های تحقیقاتی برای شادتر شکار. با بررسی دقیق GovSpend یک شخص ثالث مخزن آنلاین از قراردادهای دولتی آنها می تواند شناسایی گسترده است که بخش هایی از این کشور خریداری کرده بود انواع خاصی از تجهیزات. دانش آموزان را پس از تایید خاص سهمیه از طریق اخبار, مقالات و سوابق عمومی است. دسته دیگر از علاقه دنبال نقشه شامل گلوله تشخیص و پیش بینی policing سیستم و همچنین به عنوان “video analytics” گرفتن همه مدت برای تکنولوژی است که شناسایی و آهنگ نیست اما چهره اشیاء و الگوها. این نقشه همچنین شامل 59 “زمان واقعی جرم و جنایت مراکز” یا RTCCs که تمرکز و ترکیب اطلاعات جمع آوری شده توسط فن آوری های مختلف در این زمینه است.

اطلس نظارت دارای محدودیت های رئیس در میان آنها دامنه آن است. یک بازدید کننده گاه به گاه ممکن است در نوع خود county, دیدن هیچ نوعی ماهی پهن برقی دستگاه و یا دوربین های بدن ذکر شده و فرض کنیم که معنی آنها نسبتا Panopticon-رایگان که در واقع این پروژه ممکن است به سادگی نمی رفت هنوز وجود دارد. این نقشه نشان می دهد در زمان واقعی جرم و جنایت مرکز در بیرمنگام آلاباما, مثلا, اما نه گلوله آشکارسازهای یا خوانندگان پلاک که به آن غذا است. (آن چه ذکر آن است که هنگامی که شما کلیک کنید برای اطلاعات بیشتر در مورد RTCC.) پروژه منابع نیز به شدت متکی بر اخبار محلی به طور فزاینده ای کمیاب کالا.

که کمتر از یک شکست از اطلس از دولت خود را برای ساخت این نوع از اطلاعات به آسانی در دسترس به شهروندان به طور مستقیم تحت تاثیر آن است. برخی از جیب بهتر از دیگران هستند; یک ایالت مریلند قانون مستلزم آن است که سازمان گزارش هر گونه خودکار پلاک خوان در اختیار داشتن آن, به عنوان مثال, که به نوبه خود می دهد نقشه داده های جامد ساخت. دیگر ایالت ها و استان ها در حال نسبی سیاه چاله ها.

انصاف در این اطلس می کند انکار آن ناتمامیت و فراهم می کند یک لینک که توضیح می دهد که چگونه بازدید کنندگان می توانند همکاری برای کمک به پر کردن در جاهای خالی. و Maass امتیاز به رشد در آزادی اطلاعات جامعه—به خصوص خدمات مانند MuckRock که باعث پر کردن قانون آزادی اطلاعات درخواست کاری که با سهولت و آنلاین دولت پورتال به عنوان منابع ارزشمند در سن زمانی که محلی گزارش کاهش یافته است. “بسیاری از نظارت tech خارج وجود ندارد راز آن را فقط نبوده است, جمع,” او می گوید.

صدها رینولدز مدرسه روزنامه نگاری دانش آموزانی که مشغول به کار بر روی نقشه در حال حاضر می دانم که چگونه به حفاری برای این نوع از اطلاعات در هر کجا که زندگی حرفه ای خود ممکن است آنها را. “آنها از طریق فرایند و نتیجه را ببینید می گوید:” Yun. “این است که داده های عظیم است که ما جدول و می توانید لذت بردن و نگاه بسیار کارآمد و بصری جذاب است. آنها می توانید کار خود را در حال تحقق است.”

این رینولدز مدرسه ادامه خواهد داد به انجام این يومان کار حفظ و بهبود بر روی نقشه; Yun می گوید: او به خصوص با تمرکز بر ساخت روند ورود اطلاعات بیشتر مایع به خصوص در حال حاضر که این پروژه استقبال داوطلبان از مردم است. (“پیش از آن کمی clunky,” او می گوید.) و Maass است که به دنبال متفاوت گزینه های سفارشی سازی است که می تواند تجزیه نقشه قابل کنترل تر به خصوص که آن مجموعه همچنان به رشد.

در حال حاضر با وجود هر اتاق را برای بهبود اطلس نظارت قدرتمند یادآوری چگونه اجتناب ناپذیر فن آوری های جاسوسی تبدیل شده است و بیش از همه ما و نه فقط در شهرهای بزرگ. “شهر کوچک و روستایی منطقه همه گیر نمی توان نادیده گرفت در اینجا می گوید:” Maass. “شما خواهید دید که بسیاری از هواپیماهای بدون سرنشین در مناطق روستایی آمریکا است. شما پیدا کنید که پلاک خوانندگان مشترک در سراسر گرجستان و سایر مناطق روستایی است. من لزوما نمی گویند که تعجب آور است اما این یکی از با ارزش تر از چیزهایی است که بیرون آمدن از آن برای من است.”


بزرگ تر سیمی داستان
  • پشت میله های زندان است اما هنوز ارسال در Infinite
  • دوست من زده شد ALS. به مبارزه با عقب او ساخته شده است یک جنبش
  • Deepfakes در حال تبدیل شدن به جدید داغ شرکت ابزار آموزشی
  • امریکا یک بیمار وسواس با Covid-19 سنجی
  • که کشف اولین واکسن?
  • 👁 اگر درست انجام شود AI می تواند پلیس عادلانه تر. به علاوه: دریافت آخرین اخبار AI
  • 📱 پاره بین آخرین گوشی ؟ هرگز ترس—بررسی آیفون ما راهنمای خرید و مورد علاقه گوشی های آندروید

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر