یک مکانیزم جدید تحریک مرگ سلولی و التهاب: سمت چپ است که جان

نوشتن در طبیعتمحققان از کلن تگزاس و لندن خود را توصیف کشف یک مکانیزم جدید است که می تواند منجر به ابتلا به بیماری های التهابی است. دانشمندان دریافتند که ZBP1 یک پروتئین بهترین و شناخته شده برای دفاع در مقابل ویروس ها فعال است با سنجش یک فرم غیر معمول از تلفن همراه مواد ژنتیکی (Z-اسیدهای نوکلئیک) منجر به مرگ سلولی و التهاب است.

الف-فرم اسیدهای نوکلئیک هستند دو رشته DNA و RNA مولکولهای غیر معمول چپ دست دو مارپیچ ساختار به عنوان مخالف به کلاسیک راست دست واتسون-کریک دو مارپیچ. Z-اسیدهای نوکلئیک کشف شد بیش از 40 سال پیش اما عملکرد بیولوژیکی باقی مانده است ضعیف است. این گروه از استاد Manolis Pasparakis در CECAD خوشه تعالی در پیری تحقیقات از دانشگاه کلن همکاری با دانشمندان دانشگاه تگزاس مرکز علوم بهداشت و فرانسیس کریک موسسه در لندن به مطالعه نقش Z-DNA Binding Protein 1 (ZBP1) یکی از دو پروتئین در پستانداران است که حواس Z-اسیدهای نوکلئیک. ZBP1 قبلا نشان داده شده است به حس مواد ژنتیکی برخی از ویروس ها و القای مرگ سلول های آلوده برای جلوگیری از ویروسی پخش شده است.

البته در مطالعات قبلی محققان شواهد به دست آمده است که ZBP1 نیز می تواند باعث مرگ سلولی و التهاب در صورت عدم وجود عفونت ویروسی. آنها دریافتند که زمانی که تابع RIPK1 — یک پروتئین مهار ZBP1 — بود به خطر بیافتد ZBP1 فعال شد و موجب التهاب نوع مرگ سلولی به نام necroptosis. یک سوال کلیدی در پشت اين مطالعه چگونه ZBP1 فعال می شود در صورت عدم وجود ورودی عفونت ویروسی. با استفاده از آزمايش مدل موش دانشمندان دریافتند که پیش از التهاب فعالیت ZBP1 وابسته به توانایی خود را برای اتصال Z-اسیدهای نوکلئیک نشان می دهد که آن فعال می شود توسط Z-فرم نوکلئیک اسید است که درون سلول است. سوال بعدی این بود که چه نوع درون زا اسیدهای نوکلئیک محدود هستند ZBP1. ‘ما می تواند نشان می دهد که ZBP1 متصل به double-stranded RNA’, Pasparakis گفت. ‘اگر چه ما در حال حاضر فاقد روش تجربی نشان می دهد که این اتحاد الف-ساختار بر اساس در دسترس همه سازه مطالعات ما تفسیر نتایج ما این است که ZBP1 متصل به درون زا Z-RNA از طریق آن Za دامنه.’

Double-stranded RNA (dsRNA) معمول است در سلولهای اما اشکال در تکرار برخی از ژنوم ویروسی و فکر است به ارائه لیگاند فعال ZBP1 در طول عفونت ویروسی. دانشمندان فرض است که همراه dsRNA می تواند تولید شده توسط آندوژن retroelements که اشکال انگلی DNA مشتق شده یا از باستان retroviral عفونت و یا از فعال retrotransposons یا ” پریدن از ژن ها که تشکیل بیش از نیمی از انسان و موش ژنوم. به آدرس ممکن است نقش درون زا retroelements به عنوان منابع dsRNA این تیم از Manolis Pasparakis همکاری با جورج Kassiotis’ Retroviral ایمونولوژی آزمایشگاه در فرانسیس کریک موسسه. در واقع محاسباتی و تحلیل توالی RNA اطلاعات از پوست موش نشان داد که اکثر مکمل putatively double-stranded RNA مشتق شده بود از خاص و گروه های درون زا retroelements.

این یافته ها پیشنهاد کرد که سنجش از تلفن همراه dsRNA به احتمال زیاد به دست آمده از درون زا retroelements فعال ZBP1 القا مرگ سلولی و التهاب است. این مکانیسم ممکن است مربوط به پاتوژنز التهاب بیماری در انسان به خصوص در بیماران مبتلا به جهش پروتئین مهار ZBP1 مانند RIPK1. ‘Z-فرم اسیدهای نوکلئیک باقی مانده اند مرموز برای سال های بسیاری’, Pasparakis اظهار داشت. ‘در حال حاضر ما تنها به معنی به بررسی عملکرد آنها با مطالعه پروتئین است که حس آنها را. ما ساخته شده برخی از پیشرفت اما چالش های پیش رو خواهد بود به درک چرا که در آن و چگونه آنها را تشکیل می دهند در یک سلول و چه هدف از این است.’

به خصوص از جنبه های جذاب این لینک درون زا retroelements. ‘ما در حال حاضر درک بسیار کمی در مورد این که چگونه این ژنومی انگل بر سلامت ما. به نظر می رسد که در طی تکامل برخی از retrotransposons که می تواند تقلید عفونت های ویروسی استخدام شده است به عنوان مفید همکاران در پاسخ از ما, سلول های آسیب, استرس یا درست عفونت اما این همکاری نیز می تواند به اشتباه باعث بیماری’, Kassiotis اظهار نظر.

درست مثل در, عفونت های ویروسی, سنجش از Z-RNA تولید شده توسط آندوژن retroelements توسط ZBP1 می تواند قوی باعث مرگ سلولی و التهاب و علت بیماری است. اینها در اوایل روز و ما باید یک راه طولانی برای رفتن اما درک مکانیسم های زیر بنایی یک روز ممکن است منجر به رمان برای درمان بیماری های انسان’, Pasparakis به این نتیجه رسیدند.

داستان منبع:

مواد ارائه شده توسط دانشگاه کلن. توجه داشته باشید: محتوا ممکن است برای ویرایش سبک و طول.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>