یک هدف درمانی جدید تبدیل می شود سیستم ایمنی بدن در برابر لنفوم

لنفوم غیر هوچکین (NHL) توسط یک گروه از سرطان ها که سرچشمه در گره های لنفاوی و بر سلول های سفید خون از سیستم ایمنی به نام سلول های B. در NHL, B, سلول های رشد خارج از کنترل و ایجاد تومور در غدد لنفاوی و طحال و یا بافت های دیگر. به گفته انجمن سرطان آمریکا حدود 80,000 مردم خواهد بود مبتلا به NHL در سال 2020 و 20,000 خواهد مرد از آن است.

امروز, سلول های بنیادی یکی از امیدوار کننده ترین درمان برای بیماران مبتلا به سرطان. بر خلاف رادیو و یا شیمی درمانی سلول های بنیادی با هدف “تغییر در” سیستم ایمنی بدن خود بیمار برای حمله و از بین بردن تومور. این تومورها از جمله NHL اغلب جهش خود را نامرئی به سیستم ایمنی بدن و یا حتی بهره برداری از تعامل با سلول های ایمنی به رشد است.

یک تیم از محققان به رهبری الیسا Oricchio در EPFL در حال حاضر شناسایی یکی از مکانیسم های مورد استفاده توسط NHL به ربودن سیستم ایمنی بدن است. دانشمندان دریافتند که برخی از بیماران مبتلا به NHL یک جهش یافته و بیش فعال شکل یک پروتئین به نام cathepsin S. این پروتئین مسئول برش پروتئین های دیگر را به قطعات کوچک است که پس از آن در معرض در سطح سلول های تومور. این قطعات واسطه ارتباطات بین سرطان و سلول های ایمنی.

“هنگامی که cathepsin S فعال است سلول های سرطانی تعامل با سلول های ایمنی به نام سلولهای CD4+ T-سلول های است که کمک به تومور به رشد در حالی که آنها با حفظ فاصله اجتماعی با CD8+ T-cells) که حمله و کشتن تومور” توضیح می دهد که الی Dheilly یکی از مولفان مطالعه است.

شناسایی این دوگانه ارتباط بین سلول های سرطانی و سلول T باعث ژنتیکی محققان برای از بین بردن cathepsin S برای درک چگونگی رشد تومور تحت تاثیر قرار خواهد.

مهار cathepsin S کاهش رشد تومور با معکوس کردن ارتباط با T-سلول های CD8+ T-سلولها در حال حاضر حمله به تومور در حالی که CD4+ T-سلول نگهداری می شدند در خلیج. این اتفاق می افتد با القای چیزی به نام “آنتی ژن تنوع” که تولید جمعیت های مختلف از قطعات کمک به سلول های T به شناسایی و کشتن سلول های تومور.

“ما فکر می کنیم که cathepsin S می تواند نشان دهنده مهم هدف درمانی می گوید:” الیسا Oricchio. “القا آنتی ژن تنوع جذاب درمانی استراتژی برای افزایش تومور ايمنی زايی و افزایش پاسخ به immunotherapies در لنفوم اما احتمالا همچنین در دیگر انواع تومور.”

در طول مطالعه النا Battistello شرکت سرب نویسنده, یک تکنیک تصویربرداری به طور خاص به اندازه گیری فعالیت cathepsin S. استفاده از این روش Oricchio و او تیم را شناسایی کرده اند و بیشتر توسعه یافته بازدارنده های جدید (ثبت اختراع نرم افزار ثبت) است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد به منظور بهبود درمان بیماران مبتلا به NHL.

داستان منبع:

مواد ارائه شده توسط Ecole Polytechnique Fédérale de Lausanne. Original نوشته شده توسط Nik Papageorgiou. توجه داشته باشید: محتوا ممکن است برای ویرایش سبک و طول.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de