زوم این هفته است. به عنوان نرم افزار ویدئو کنفرانس پرورشی به 200 میلیون کاربر در میان گسترده پناهگاه در محل سفارشات امنیت و حریم خصوصی جوانب کنون مناجات از مسائل. آن را احتمالا کاملا خوب برای بسیاری از مردم! اما به خصوص اگر شما نیاز true end-to-end رمز جلسات شاید به زوم یک دقیقه برای به دست آوردن آن با هم عمل می کنند.

زوم را تنها با بهره گیری از رمان coronavirus قرنطينه. کارت اعتباری آنلاین کفگیر با تشدید فعالیت های خود را در حال حاضر است که هر کس خرید از خانه با توجه به داده ها از شرکت امنیتی RiskIQ. قابل توجه ترین از این گروه است Magecart که به تازگی گذاشته محاصره بلندر فروشنده Nutribullet. ساخت بدتر: این کارگران که به طور معمول در بالای در پاسخ به این حملات نیز از خانه کار ساخت آن را حتی سخت تر برای دریافت یک دسته در همه چیز.

صحبت از نداشتن یک دسته ماریوت هک شده است دوباره. غول هتل ویژه رنج می برد یکی از بزرگترین نقض در تاریخ که تا به 500 میلیون نفر از مشتریان خود را تا به حال اطلاعات شخصی خود از جمله شماره گذرنامه—سرقت در سال 2018 است. آخرین نقض آغاز شده است که در ماه ژانویه این سال تاثیر می گذارد تا به 5.2 میلیون نفر از اعضای شرکت Bonvoy برنامه های وفاداری. شما می توانید ببینید اگر شما یکی از آنها را در اینجا.

اما بیشتر وجود دارد! هر جمعه ما دور تا امنیت و حریم خصوصی داستان است که ما نمی شکستن و یا گزارش در عمق اما فکر می کنم شما باید بدانید در مورد. با کلیک بر روی عناوین آنها را بخوانید و ایمن ماندن در خارج وجود دارد.

سازمان خدمات ملی گروه می خواهد برای پیگیری Coronavirus گسترش

کشورهایی مانند چین و کره جنوبی در حال حاضر استفاده از برنامه های گوشی های هوشمند برای کمک به پیگیری گسترش Covid-19. کارشناسان در حال پاره چگونه موثر است که اندازه گیری است به خصوص با توجه به ذاتی حریم خصوصی مبادلات. به که muddles مراحل این سازمان خدمات ملی گروه بدنام فروشنده نرم افزارهای جاسوسی که گفته می شود توسط رژیم های اقتدارگرا به هدف قرار دادن روزنامه نگاران و مخالفان. سازمان خدمات ملی گروه در تلاش است تا فروش خدمات خود به دولت برای کمک به با به اصطلاح تماس ردیابی استفاده می شود برای تعیین این که چه کسی ممکن است در معرض. مادربرد این هفته منتشر شده برخی از جزئیات است که زمین که نگاه شاید جای تعجب نیست مانند یک توده نظارت برنامه.

نیروی دریایی ایالات متحده سرسختانه یک Covid-19 مبتلا ناو هواپیمابر

کاپیتان ناو یو اس اس تئودور روزولت در این هفته صدا زنگ که هواپیما حامل جدی Covid-19 مشکل نشان می دهد که 90 درصد از خدمه اش نیاز به تخلیه و عزت قرنطینه. پس از لرزشی از نیروی دریایی وزیر علامت Esper 3,700 سربازان سمت چپ کشتی. حدود 1000 باقی خواهد ماند پردازنده به نگاه پس از توابع ضروری اما با 90 نفر از خدمه در حال حاضر با داشتن آزمایش مثبت برای این ویروس زمان است که از ذات. نیروی دریایی برنج نوعی رفت از این حادثه با این دیدگاه که کاپیتان کشتی باید اخراج برای صدایی زنگ.

ایران هکرها رفت و پس از سازمان بهداشت جهانی

یک گروه از هکرهای مرتبط با ایران ظاهرا تلاش برای شکستن به حساب های ایمیل از چهار که کارکنان با توجه به سلامت. این تلاش های فیشینگ نیست به خصوص تعجب آور با توجه به اینکه ایران دارای وحشتناکی رنج می برد با توجه به گسترش Covid-19. این معلوم نیست چه هدف خاص بود اما چیزی از عفونت نرخ جهانی پاسخ برنامه خواهد ارزش داشته باشد. ایران نیز نه تنها در کشور که هدف قرار داده است که به تازگی; رویترز پیشتر گزارش داد که کره جنوبی-مرتبط DarkHotel هک گروه ساخته شده بود اجرا در سازمان بین المللی نیز هست.

رای گیری برنامه Voatz می شود لگد از HackerOne اشکال فضل برنامه

برای اولین بار اشکال فضل پلت فرم HackerOne اتحاد اخراج یک شرکت برای خود دشمنی به سمت اخلاقی هکرها. که افتخار می رود به Voatz جنجالی, رای گیری, نرم افزار است که در حال حاضر در ظرفیت محدود در غرب ویرجینیا و اورگان است. Voatz به تازگی برخورد با گروهی از محققان موسسه تکنولوژی ماساچوست که در ماه فوریه دقیق چند مشکل نقص در Voatz سیستم. Voatz برافراشته در برابر محققان آخرین در یک سری از مجادله و برخورد با شخص ثالث امنیت حرفه ای. Voatz گفت CyberScoop که آن را به زودی راه اندازی خود را bug bounty برنامه اما ارتباط آن با گسترده تر کلاه سفید نرم جامعه است که در حال حاضر چیز ساییده شده.


بزرگ تر سیمی داستان
  • موضوع: چگونه همه ما حل بحران آب و هوا
  • چرا زندگی در طول یک بیماری همه گیر احساس حقیقی
  • خوب Zoomer! چگونه برای تبدیل شدن به یک ویدئو کنفرانس قدرت کاربر
  • خدمات پستی را تعجب آور نقش مهمی در زنده ماندن روز قیامت
  • آمازون کارگران مواجه با خطرات بالا و چند گزینه
  • 👁 چرا نمی توانید AI درک علت و اثر ؟ به علاوه: دریافت آخرین اخبار AI
  • 🏃🏽♀️ می خواهید بهترین ابزار برای دریافت سالم است ؟ ما را بررسی کنید دنده تیم میدارد برای تناسب اندام بهترین انتقالها دنده در حال اجرا (از جمله کفش و جوراب) و بهترین هدفون

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de