یک طرح را به پلیس داده های منبع باز آغاز شده و در ق

پلیس اطلاعات دسترسی پروژه با هدف درخواست, دانلود, تمیز و استاندارد سوابق عمومی است که در حال حاضر بیش از حد دشوار است برای پیدا کردن.

در 18 مه کریستین Tynski کاهش یافته است یک لینک به جامعه ق r/حریم خصوصی: “من خراشیده دادگاه پرونده برای پیدا کردن پلیس کثیف.” Tynski که صاحب یک شرکت بازاریابی جمع آوری کرده بود عموم پرونده های پلیس در پالم بیچ شهرستان که در آن او زندگی می کند و نوشت تا او را یافته بر روی داده ها مانند ترافیک استناد و مسابقه. او تعجب اگر دیگر Redditors ممکن است بخواهید برای انجام همان در شهرستانهای استان است. “اگر پلیس می توانید به تماشای ما باید آنها را تماشا کنید,” او نوشت.

دقیقا یک هفته بعد جورج فلوید کشته شد, در بازداشت به, مینیاپولیس, پلیس مرگ او دستگیر شده در ویدئو توسط شاهد. به عنوان خشم شروع به ساخت در خیابان های آن شهر, Tynski یک بار دیگر در زمان به Reddit. “من فکر می کنم من به طور تصادفی شروع یک جنبش,” او نوشت 26 مه توصیف چگونه ده ها تن از مردم در حال حاضر پیوست او در تلاش بود که در حال حاضر سازمان در شل. این زمان وجود دارد بیش از جنبشها علاقه. Tynski تا به حال هیچ راهی برای دانستن اما زمان کوچک او داده کاوی آزمایش همزمان با آنچه که برخی از کارشناسان می گویند که بزرگترین جنبش اعتراضی در تاریخ ایالات متحده آمریکا. هزاران نفر از Redditors upvoted خود را ارسال و پس از آن مهاجرت به subreddit r/PoliceData هماهنگی تلاش برای جمع آوری عمومی پلیس سوابق یکهو. ماموریت خود را: “برای فعال کردن یک شفاف تر و توانمند جامعه با ساخت و اجرای قانون سوابق منبع باز و به راحتی قابل دسترس برای عموم است.”

که نوع متمرکز در سراسر کشور در پایگاه داده وجود ندارد در ایالات متحده در حال حاضر. برای محققان و روزنامه نگاران و فعالان سیاسی باید تبدیل به سوابق رسمی از گزارش حادثه به سوء شکایات به عنوان یک پنجره را به رفتار پلیس در ایالات متحده است. “مشکل این است که همه این اطلاعات اگر چه آن را در مکان های دفن شده است داخل این واقعا پیش فرض و یا کهنه سوابق پورتال می گوید:” Tynski. چند متحده آن را آسان به جرم صادرات اجرای قانون داده است که این فرایند می تواند خسته کننده. برخی از ایالت ها نیاز به رسمی سوابق درخواست برای دسترسی به اسناد و مدارک; گاهی اوقات مردم مجبور به شکایت برای اطلاعات. و هنگامی که این اطلاعات دانلود شده است آن را به تمیز همراه و استاندارد برای ایجاد یک ملی مجموعه داده—نوع که ممکن است کمک به محققان در پیدا کردن الگوهای تعصب نژادی استفاده بیش از حد از زور و یا تکرار شکایت از سوء رفتار. Tynski است که تماس های خود را به پلیس داده ها دسترسی پروژه با هدف انجام درست آن.

پلیس اطلاعات دسترسی پروژه نیست اول سعی کنید به جمع عمومی پلیس اطلاعات برای تجزیه و تحلیل اما تلاش های قبلی را بیشتر کاهش یافته به دانشگاه ها و روزنامه نگاران است. (دولت نیز ساخته شده است برخی از تلاش: FBI راه اندازی جدید ملی استفاده-از-نیروی پایگاه داده در سال 2019 اما مشارکت توسط سازمان های اجرای قانون داوطلبانه است.) پلیس اطلاعات دسترسی به پروژه دیگر در دست است که تلاش های مردمی. بیش از 2000 علاقه کاربران اینترنت پیوسته اند یک ارتباط شل و بیش از 6000 مشترک اند به r/DataPolice. (پیشبرد انتشارات که دارای سیمی به ناشر Condé Nast یک ق سهامداران.) Tynski پروژه نیز در برخی از راه های بزرگتر در محدوده. بر خلاف پروژه های قبلی محدود به جغرافیا یا انواع سوابق پلیس اطلاعات دسترسی پروژه با هدف جمع همه عمومی پرونده های پلیس در سراسر کشور به راحتی به یک پایگاه داده قابل جستجو. “پارامترهای چه هستند پلیس محلی نیروهای انتشار ، ما می خواهیم همه که اطلاعات عمومی می گوید:” ادی قهوه ای یک کهنه سرباز آمریکایی که گرفته می شود نقش افسر ارشد عامل برای این گروه است.

انجام این کار دشوار خواهد بود خسته کننده و ویژگی های کار می کنند. تا کنون اعضای پلیس اطلاعات دسترسی پروژه باید بیشتر وقت خود را صرف ساخت سفارشی زداینده مورد نیاز برای صادرات از فایل های داده های پورتال به جای جمع آوری داده های خود را. با بسیاری از داوطلبان پیکور در آنجا نیز تعداد زیادی از بحث در مورد اخلاق پروژه: آنها باید شامل نام افسران پلیس در پایگاه داده خود را? باید از آنها استفاده از منابع آبی نشت یک گنجینه از سرقت پلیس اسناد و مدارک منتشر شده در ژوئن ؟ این گروه تصمیم گرفته است در هر دو مورد با استناد به حریم خصوصی و اهمیت اطلاعات بازداشت و یا داشتن یک حق قانونی به داده ها در مجموعه.

بزرگ محدوده پروژه همراه با توزیع نیروی داوطلب دارای چالش های مطرح شده. “این قطعا یک نگرانی است که ما از دست دادن حرکت فقط در بودن قادر به دریافت سازمان یافته و به اندازه کافی به اندازه کافی سریع” Tynski می گوید. در حالی که تظاهرات هنوز هم در حال وقوع در سراسر کشور به طور منظم آنها به اوج خود رسید و در اوایل ماه ژوئن است. تغییر توجه ممکن است بدتر احتباس; در حال حاضر Tynski می گوید او دیده می شود صدها نفر از “اعضای” رها کردن از شل و ق در گروه.

Tynski امیدوار است که مردم همچنان به ارزش در جمع آوری داده ها به عنوان یک شکل از غیر نظامی عمل است. “این یک چالش فنی,” او می گوید. “با بسیاری از ویژگی های آمریکایی ها که احساس می کنند می تواند چیزی ملموس آن چیزی عملی.” به این منظور گروه ساخته شده است برنامه ای برای تبدیل خود را از یک داوطلب نیروی کار به سازمان های غیر انتفاعی. قهوه ای است که شرکت کننده در دانشگاه استنفورد فارغ التحصیل دانشکده کسب و کار را مشتعل برنامه نیز با موفقیت به تن PDAP به عنوان یک سرمایه گذاری پروژه وجود دارد برای توسعه بیشتر آن طرح کسب و کار.

Tynski نیز مصمم است که این گروه برای جمع آوری داده اما نه به تجزیه و تحلیل آن—ظریف کار است که او معتقد است بهتر است از چپ به کارشناسان. بسیاری از آنها در حال حاضر در مورد: در سال 2017 محققان دانشگاه استنفورد ایجاد شده باز پلیس پروژه به جمع آوری و استانداردسازی داده ها در ترافیک متوقف می شود در سراسر کشور است. در حال حاضر آن اضافه شده است بیش از 200 میلیون پرونده به آن مخزن و استاندارد آنها را به یک پایگاه داده واحد و شواهد نشان داده سیستمیک تعصب در برابر سیاه و اسپانیایی رانندگان است. هنری A. Wallace Police Crime پایگاه داده ایجاد شده توسط بولینگ سبز دانشگاه در سال 2017 به عنوان یک پایگاه داده برای دستگیری جنایتکار از ارتکاب جرم توسط ماموران پلیس در تمام 50 ایالت. این محققان دریافتند که تنها کسری از افسران پلیس هستند و تا کنون با عنوان جرم جنایی متهم به قتل مظنون در بازداشت و حتی یک مقدار کوچکتر محکوم میشوند. شهر-پروژه های خاص مانند نامرئی موسسه شهروند پلیس اطلاعات پروژه در شیکاگو یا حقوقی جامعه کمک پلیس پاسخگویی پروژه در نیویورک نیز ساخته اکتشافات شگفت انگیز از اطلاعات عمومی—مانند درصد بالایی از افسران که تا به حال بیش از ده شکایات لابی در برابر آنها و یا خاص که ماموران شده بود شکایت کرد بیش از ده بار برای استفاده نامناسب از زور بدون هیچ گونه نظم و انضباط از بخش.

برخی از پروژه های پدید آمده برای پر کردن شکاف در رسمی رکورد های عمومی سیستم های: واشنگتن ارسال شده است در تلاش برای پیگیری هر تیراندازی مرگبار در وظیفه افسران پلیس در آمریکا پس از 2015. اف بی آی همچنین جمع آوری این داده اما به خاطر تمام کمک از سازمان های اجرای قانون هستند داوطلبانه آن بوده است به عنوان انتقاد ناقص است.

پلیس اطلاعات همچنین می توانید بگویید که فقط یک طرف داستان. پرونده از ادارات پلیس می تواند ترک کردن خیلی از رفتار است که زمانی که بر روی دوربین گرفته شده منجر به خشم و انزجار و اعتراض. ظهور دوربین های بدن نشان داده است که در برخی از ادارات پلیس برای مثال افسران به شدت underreport خود را به استفاده از زور است. به همین دلیل برخی از پروژه ها مانند Raheem در اوکلند—باید تلاش برای جمع آوری داده ها در تعاملات پلیس از شهروندان به جای صرفا با تکیه بر پلیس تفسیر از اسناد و مدارک.

این یک چیز برای محققان برای جمع آوری داده ها و رسم استنتاج اما اطلاعات به تنهایی نمی تواند منجر به بهتر انجام ندادی. “تعداد زیادی از مردم در حال کشته شدن توسط پلیس در سال بیش از سال است رفته می گوید:” ساموئل Sinyangwe یک دانشمند داده با کمپین صفر و یک پلیس اصلاحات ، (با توجه به پست ردیاب پلیس را به ضرب گلوله در حدود 1 ، 000 نفر در ایالات متحده هر سال از سال 2015.) “پس از آن مهم می شود, فراتر از لفاظی و سیاست های پیشنهادی به نتایج نگاه کنید و ببینید اگر موسسات در حال انجام آنچه آنها می گویند آنها در حال انجام است.”

یک سال پیش Sinyangwe تاسیس پلیس کارت امتیازی برای ارزیابی ادارات پلیس با استفاده از اطلاعات عمومی در کالیفرنیا است که انتشار جزئیات بیشتر پرونده از اکثر متحده است. افسران باید گزارش اطلاعات دموگرافيک مانند نژاد و جنسيت و در هر تعامل که قرار است به آن را آسان تر برای پیگیری تعصب. پلیس کالیفرنیا بخش نیز نیاز به گزارش ماموران با استفاده از نیروی نظامی از جمله یک افسر را درک مشکوک به در اختیار داشتن یک سلاح. “برخی از ادارات باید نسبت زیادی از موارد که در آن [پلیس] مردم را کشته و به آنها گفت: آنها فکر می کردند فرد تفنگ داشتند اما آنها نمی باید اسلحه می گوید:” Sinyangwe. تمام این داده ها می تواند به ارائه سرنخ ها و یا ادارات و یا حتی خاص افسران مشکلات را داشته باشد.

داده ها در نهایت یک ابزار است و مانند هر ابزار می توان آن را mishandled—حتی با بهترین نیات. یکی دیگر از کمپین صفر پروژه #8CantWait پیشنهادات اخیر داستان عبرت انگیز. کمپین راه اندازی شده پس از جورج فلوید مرگ ترویج یک پلت فرم هشت, سیاست برای شهرستانها به اتخاذ مانند ممنوعیت chokeholds. “داده ها نشان میدهد که با هم از این هشت سیاست می تواند در کاهش خشونت های پلیس توسط 72 درصد این گروه اعلام شده در آن وب سایت و رسانه های اجتماعی—ادعا می کنند که در نظر گرفته شد تا این پروژه بسیاری از افراد مشهور شدند. حفر به اطلاعات برخی از منتقدان یافت که تعداد گمراه کننده و بر اساس آمار ضعیف علم; دیگران اشاره کرد که قتل کرده بود ادامه داد: در شهرستانها با سیاست های مشابه در محل. “استفاده از آمار تا حد زیادی یک موضوع تفسیر” Cherrell قهوه ای و فیلیپ V. McHarris, دو تن از فعالان نوشت: در پست انتقاد از کمپین و درخواست این آمار حذف شود. “زمانی که مردم با استناد به اطلاعات و آمار آن می تواند به عنوان یک روکش های تجربی اثبات است که این کدها چیزی دشوار است برای نقد. پلیس نیز با استفاده از آمار و تفسیر آنها را در راه خود را توجیه می کردند.” #8CantWait است پس از به روز رسانی پلت فرم آن ادعا می کند. (Sinyangwe خود را با انتشار بیانیه ای اعتراف کمپین رول و پیام بود “ناقص است.” “چهل سال تحقیقات نشان می دهد مکان با محدود تر استفاده از نیروی استانداردهای کمتر احتمال دارد به کشتن مردم, اما آن را بسیار دشوار است برای اثبات علیت” او گفت: سیمی.)

هنوز اطلاعات مهمی از درک آنچه که اجرای قانون به نظر می رسد در ایالات متحده در حال حاضر و آنچه در آن می تواند مانند نگاه در آینده است. و ساخت است که اطلاعات در دسترس تر و داستان های مردم در مورد پلیس شفاف تر است یک گام اول است.


بزرگ تر سیمی داستان
  • چگونه ماسک های رفت و از همین حالا-پوشیدن به باید
  • پوکر و روانشناسی از عدم قطعیت
  • زیرساخت های مسابقه تسلیحاتی است که سوخت رسانی آینده از بازی
  • چگونه برای به دست آوردن صفری ویژگی های حفظ حریم خصوصی در کروم و فایرفاکس
  • همه چیز شما نیاز به کار از خانه مانند یک حرفه ای
  • 👁 درمانگر است—و آن را یک chatbot برنامه. به علاوه: دریافت آخرین اخبار AI
  • 🏃🏽♀️ می خواهید بهترین ابزار برای دریافت سالم است ؟ ما را بررسی کنید دنده تیم میدارد برای تناسب اندام بهترین انتقالها دنده در حال اجرا (از جمله کفش و جوراب) و بهترین هدفون

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum instagram beğeni bayan escort - vip elit escort GorabetRestbetVdcasinoKlasbahishtml nullednulled themesMariobetNakitbahisBetebetElexbetBetpasTrbetHovardahttps://gelsincicek.com/Betvolebuy stripe accountMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaNovagraMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaVodafone Mobil Ödeme Bozdurma