بالقوه سلاح های جدید در جنگ علیه ویروسهای

دانشگاه ملبورن محققان در حال پیدا کردن راه به ضرب و شتم ویروسهای خطرناک با مقاومت مقاوم در برابر’ آنتی بیوتیک و آن را می تواند کمک به ما در مبارزه با کروناویروس (COVID-19) عوارض.

به عنوان باکتری تکامل آنها توسعه استراتژی است که تضعیف آنتی بیوتیک ها و جلوه های ویژه گرافیکی به ‘ویروسهای’ است که می تواند مقاومت در برابر اکثر درمان های در دسترس و به طور بالقوه باعث عفونت های کشنده.

ملبورن تیم نشان داده است که به تازگی کشف آنتی بیوتیک طبیعی teixobactin می تواند موثر در درمان باکتریایی ریه شرایط مانند سل و کسانی که معمولا همراه با COVID-19.

کار خود را می تواند راه را برای نسل جدیدی از درمان های ویژه خیره ویروسهای.

Teixobactin کشف شد در سال 2015 توسط یک تیم به رهبری پروفسور کیم لوئیس در دانشگاه در بوستون در سال 2015. شرکت او در حال حاضر در حال توسعه آن را به عنوان یک انسان درمانی.

جدید دانشگاه ملبورن تحقیقات منتشر شده در mSystems مجله اول به توضیح دهید که چگونه teixobactin با این نسخهها کار در رابطه با superbug استافيلوکوکوس اورئوس — همچنین به عنوان شناخته شده MRSA.

MRSA در میان باکتری های مسئول برای چند دشوار به درمان عفونت در انسان به خصوص پس از ویروسی عفونت های ثانویه باکتریایی مانند COVID-19 عفونت های قفسه سینه و آنفلوانزا است.

دانشگاه ملبورن محقق در ضد infectives Dr قرباني حسین (ع) و دانشیار تونی Velkov تیم سنتز یک جنبه از teixobactin به تولید یک ترکیب است که بسیار عالی نشان داد اثربخشی علیه MRSA است که مقاوم به آنتی بیوتیک متی سيلين.

دکتر حسین گفت که هیچ راهی برای جلوگیری از باکتری ها مانند MSRA از توسعه مقاومت به آنتی بیوتیک ها آن را به عنوان بخشی از تکامل آن است. این ساخته شده مقابله با آن بسیار چالش برانگیز است.

“افزایش چند دارو مقاوم در برابر باکتری ها اجتناب ناپذیر تبدیل شده است” دکتر حسین گفت. “این باکتری باعث بسیاری از عفونت مرگبار به خصوص در بیماران دچار نقص ایمنی مانند بیماران دیابتی یا کسانی که با سرطان و یا حتی افراد مسن با پست-آنفولانزا عفونت باکتریایی ثانویه.”

دانشگاه ملبورن تیم برای اولین بار به پیدا کردن که teixobactin به طور قابل توجهی سرکوب مکانیسم های درگیر در مقاومت به ونکومايسين مبتنی بر آنتی بیوتیک ها توصیه می شود که برای پیچیده پوست عفونت خون عفونت آندوکاردیت عفونت های استخوان و مفاصل و MRSA ناشی از مننژیت.

توسعه می تواند منجر به عفونت ریه درمان و دانشیار Velkov گفت: این امر تا حد زیادی تسهیل پيش بالينی توسعه teixobactin.

“باکتری ها اغلب توسعه مقاومت نسبت به آنتی بیوتیک ها در عرض 48 ساعت پس از قرار گرفتن در معرض” دانشیار Velkov گفت. “باکتری موفق به توسعه مقاومت نسبت به این ترکیب بیش از 48 ساعت است.

“این رمان را باز کردن درب به توسعه رمان داروهای ضد باکتری برای درمان مقاوم به چند دارو گرم مثبت عفونت — باکتری ها با ضخامت دیواره سلولی-که ناشی از انواع خاصی از باکتری ها است.”

داستان منبع:

مواد ارائه شده توسط دانشگاه ملبورن. توجه داشته باشید: محتوا ممکن است برای ویرایش سبک و طول.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>