ژن-ویرایش محاکمه خوشبین هستند و تسلا سهام در حال رفتن بالستیک اما اول: یک کارتون در مورد الگوی رفتاری سینما. در اینجا اخبار شما نیاز به دانستن در دو دقیقه یا کمتر.

می خواهید برای دریافت این دو دقیقه خلاصه به عنوان یک ایمیل هر روز هفته? ثبت نام در اینجا!

اخبار امروز

Crispr-ویرایش سلول ها نشان می دهد وعده در اول ما انسان ایمنی محاکمه

گزارش اولیه در ایمنی کشور برای اولین بار در آزمون انسان از مبارزه با بیماری بالقوه ژن Crispr در حال ویرایش اینجا هستید: خیلی خوب. تحقیقاتی از دانشگاه پنسیلوانیا و دانشگاه استنفورد نشان داد که Crispr-ویرایش سلول ها نمی درمان هر کسی سرطان, اما آنها نمی کشتن هر کسی هم که نگه می دارد وعده های قابل توجه برای آینده Crispr داروهای مبتنی بر.

تسلا در نهایت کروز و سرمایه گذاران در حال رفتن برای joyride

تسلا سهام شده است شاید به تازگی اما این شرکت در زمان 17 درصد آمار روز چهارشنبه پس از آن اعلام کرد که شیوع کروناویروس تاخیر می اندازد مدل 3 تحویل. آن را تسلا دوم-بدترین روز در بازار—اما احتمالا فقط شکست جزئی برای یک شرکت است که دیده می شود آن سهام افزایش بیش از 70 درصد در این سال به تنهایی.

سریع واقعیت: 0

که چگونه بسیاری از طرف آیینه Nuro را R2 self-driving car خواهد شد که پس از تنظیم کننده فدرال آزاد شرکت از برخی از حقوقی طراحی مورد نیاز است که دیگر اعمال می شود زمانی که انسان رانندگان رفته است. معافیت اولین از نوع خود برای خود رانندگی میباشد.

سیمی توصیه می کند: کوله پشتی برای کار

این که آیا شما در حال رفت و آمد بر روی دوچرخه خود را با یک لپ تاپ و یا schlepping دوربین خود را در اطراف کوه این 12 کوله پشتی حرفه ای کمک خواهد کرد که شما انجام این کار درست است.

اخبار شما می توانید با استفاده از

به دنبال خرید یک هواپیمای بدون سرنشین? در اینجا یکی از بهترین برای اکثر مردم است.

این روزانه خلاصه در دسترس است به عنوان یک خبرنامه. شما می توانید با ثبت نام در اینجا به مطمئن شوید که شما دریافت اخبار تازه تحویل به صندوق پستی خود را هر روز هفته!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی