یک لیست خواندن برای کودکان و نوجوانان در تابستان بسیار طولانی شکستن

ما پیشنهادات خود را برای کلاسیک به کشف آنچه به عنوان خوانده شده اگر برادر خود را در حال رانندگی شما مهره به علاوه ایده برای کمک به شما در روند این کل Covid وضعیت.

بنابراین خود را در حالت عادی بیش از حد کوتاه تعطیلات تابستانی است که به طور ناگهانی تبدیل به یک hyper-تمدید بالغين مار-اژدها چیز. شما باید مقدار زیادی از زمان به عنوان خوانده شده. (و بازی Minecraft, بله, بلکه به عنوان خوانده شده.)

بسته فروشگاه ها هیچ بهانه ای یا! برنامه های مانند لیبی و Overdrive شما اجازه قرض گرفتن تقریبا هر چیزی از جمله برخی از جدیدترین کتاب ها و کتاب های صوتی و آنها را ارسال مستقیم به شما e-reader و یا تلفن همراه. بارنز و شریف ارائه شده است منظقه وانت برای سفارشات آنلاین و برخی از کتابفروشی های مستقل در حال ساخت تحویل به آستان خود را. شما می توانید روشن شدن.

اگر شما لازم نیست که مقدار زیادی از کتاب در دست و یا دسترسی آسان به دستگاه های سان فرانسیسکو, کودکان در کتابخانه الیزابت پرز توصیه می کند با استفاده از کمی رایگان کتابخانه ها مجموعه ای کوچک از کتاب در بیش از 100 ، 000 مکان در سراسر جهان (شما می توانید پاکسازی پوشش اگر شما نگران در مورد میکروب ها) و یا بازخوانی کتابهای قدیمی با یک چشم به سمت خلاقیت و تغییر بخش هایی از داستان و گفتن نسخه خود را. و یا راه اندازی یک ایمنی آگاه سری معاوضه با دوستان خود. مشتاق نویسندگان در حال حاضر وقت خود را برای ورود به جهان هیجان انگیز از فن داستان.

این که آیا شما خود را از دست دوستان ناراحت هستند با برادر خود و یا احساس می کنید مانند فرار به دور دنیا ما رو کامل پیشنهادات خود را برای شما—برای این زمان خاص و همچنین برای زمانی که جهان در نهایت به حالت عادی برمی گرداند.

کلاسیک به (دوباره) کشف
آنهایی که جوان (سنین 3 تا 7):

شاهزاده کوچولو توسط Antoine de Saint-Exupéry

پس از یک خلبان سقوط زمین در وسط بیابان او استقبال توسط یک پسر جوان که به او می گوید او را شاهزاده کل سیاره. پس از خلبان می گذرد یک آزمایش ساده پسر به او می گوید داستان از ماجراهای خود را از طریق جهان.

جایی که چیزهای وحشی هستند توسط Maurice Sendak

بدرفتار حداکثر فرستاده است زود به رختخواب بدون هیچ چیزی برای خوردن. به عنوان او می افتد در خواب, خواب خود را تبدیل به یک قایق است که حمل و نقل او را به دوردست جنگل پر از غول موجودات عجیب و غریب.

میانه نمرات (سنین 8-12):

هابیت توسط J. R. R. Tolkien

مجموعه ای در جهان داستانی از میانه زمین جایی که الف ها و دورف ها و اورک ها به عنوان مشترک به عنوان انسان یک هابیت به نام بیلبو بگینز است که محوری به یک ماجراجویی است که زندگی خود را تغییر دهید.

یک جادوگر دریای زمین توسط Ursula K. le Guin

جهان است که Ged ساکن یک مجمع الجزایر متشکل از صدها نفر از جزایر قبایل متخاصم و وطنی سحر و جادو. پسر عمه معتقد است که او تا به آنچه در آن طول می کشد یک روز جادوگر بزرگ اما زمانی که یک mage را طول می کشد و او را زیر بال و پر خود او به سرعت پیشی مربی خود و سر خود را.

نوجوانان:

کودکان از خون و استخوان توسط Tomi Adeyemi

یک عفریته جوان به نام Zélie Adebola از دست می دهد و راه خود را از زندگی, شب بی رحمانه شاه تصمیم می گیرد برای از بین بردن سحر و جادو از زمین های خود را. Zélie متحدان خودش با یک سرکش در تلاش برای گرفتن انتقام مادر خود و بازگرداندن سحر و جادو به جهان است.

تاریک خود مواد توسط فیلیپ پولمن

در یک نسخه جایگزین از آکسفورد انگلستان یک دختر به نام لیر belaqua را معتقد است پدر و مادر او کشته شدند و تنها در دنیا او را همیشه می دانم که اردن جایی که او زندگی می کند تحت نظارت دانشکده گهگاه بازدید های خود را قدرتمند عمو Asriel. سپس بچه ها شروع به ناپدید می شوند و شلیاق کشیده است به وقایع دور و فراتر از درک او.

اگر شما از دست رفته خود دوستان
آنهایی که جوان (سنین 3 تا 7):

نگه دارید تا توسط مونیک خاکستری اسمیت

نوشته شده در هر دو زبان انگلیسی و دشت کری این کتاب تصویر جشن ارتباط ما را با دوستان و خانواده و جامعه.

میانه نمرات (سنین 8-12):

خانم بیکسبی آخرین روز توسط جان دیوید اندرسون

خانم بیکسبی معلم است که باعث می شود از آمدن به مدرسه احساس ارزشمند به خصوص برای سه نفر از دانش آموزان خود را: Topher برند و استیو. تا زمانی که او اعلام کرد او را مجبور به ترک آنها partway از طریق سال به مقابله با یک بیماری جدی این سه دانش آموزان تصمیم به قرار دادن به کلمات که چقدر او به معنی هر یک از آنها.

نوجوانان:

قرنطینه: A Love Story توسط کتی Cicatelli-Kuc

الیور و فلور دو غریبه که اتفاق می افتد به صرف شکستن بهار خود را در جمهوری دومینیکن, سابق در یک داوطلب سفر و دومی بازدید از پدر و جدید, مادر زن. هر دو می خواهند به شدت به رفتن به خانه به نیویورک اما کوتاه متوقف شد زمانی که پرواز خود منحرف شده است به میامی به دلیل یک بیمار مسافر. آنها در نهایت در قرنطینه به مدت 30 روز با هم.

اگر خواهر و برادر خود در حال رانندگی شما دیوانه
آنهایی که جوان (سنین 3 تا 7):

درد و یکی از بزرگ توسط جودی Blume

یک خواهر و برادر هر یک سعی کنید به این صورت چرا دیگر یکی از بدترین است. گربه خواب در “درد” تخت حتی اگر “این یکی از بزرگ” تغذیه آن است. و هر کس دوست دارد “این یکی از بزرگ” فقط به این دلیل او می تواند با استفاده از آن می توانید درب بازکن و بازی واقعی آهنگ ها بر روی پیانو.

میانه نمرات (سنین 8-12):

One Crazy Summer با ریتا ویلیامز-گارسیا

سه خواهر سفر به اوکلند کالیفرنیا به بازدید خود را جدا از مادر در تابستان 1968 و پیدا کردن یک زن کاملا متفاوت از کسانی که آنها تصور می شود. Delphine, 11, و دو خواهر کوچکتر از تلاش برای ارتباط مجدد با مادر خود یک شاعر و نویسنده در حالی که همچنین از حضور یک پلنگ سیاه اردوگاه تابستانی.

نوجوانان:

من به شما خورشید توسط Jandy نلسون

دوقلوها جود و نوح بسیار متفاوت, اما هنوز هم, جدا, تا زمانی که چیزی اتفاق می افتد به آنها را از هم جدا. هر دو خود را بگویید طرف داستان و نهایی خود را آشتی در سراسر سه سال در خلیج فارس از زمان.

اگر شما می خواهید برای کشف دنیای جدید (یا این یکی)
آنهایی که جوان (سنین 3 تا 7):

سفر توسط هارون بکر

یک بیصدای داستان مصور است که آغاز می شود با یک دختر جوان و یک مداد. با مداد رنگی مومی او تساوی یک درب روی دیوار اتاق خواب خود را که او راه می رود از طریق به گسترده جهان جدید است. پدر و مادر و یا بچه می تواند کمک کند تا داستان در طول راه.

میانه نمرات (سنین 8-12):

اطلس تاریک: راهنمای اکسپلورر را برای جهان پرماجرا ترین بچه

هیچ پایان باور نکردنی وسط کلاس فانتزی و تخیلی اما برای یک سفر یک کمی پایین تر به زمین به نوبه خود به این بچه ها راهنمای از اطلس تاریک یک دایره المعارف از 100 دمدمی مکان در 47 کشور مختلف است. تصاویر تمام رنگی شما را از یک اژدها رها اسلاید آب در ویتنام به این شهرستان غرق شده از Heracleion در امتداد خط ساحلی مصر.

نوجوانان:

عجیب و غریب خیال توسط Laini تیلور

Lazlo یتیم است و تاریخ و کتابداری و اطلاع رسانی است که به شدت کنجکاو در مورد حافظه از دست رفته افسانه ای شهرستان. هیچ کس او می داند به خاطر چه نام شهر است و از انکار وجود آن اما ظاهر خود را اختصاص داده به پیدا کردن شواهد که شهر واقعی است. به زودی حوادث توطئه به پرتاب او را در یک سفر در نیمه راه در سراسر جهان است.

اگر شما احساس در لبه
آنهایی که جوان (سنین 3 تا 7):

روبی می یابد نگرانی توسط تام Percival

یاقوت شاد ترین زمانی است که او در خارج از کاوش اما یک روز او اتفاق می افتد در سراسر یک “نگرانی” یک نقطه زرد با ضخامت furrowed ابرو است که به دنبال او همه جا و همچنان به رشد بزرگتر و مصرف بیش از بسیاری از فضا در زندگی او است. در پارک یک روز او می یابد یک پسر جوان با یک “نگرانی” درست مثل او و با هم آنها بفهمند که چگونه برای کمک به نگرانی های خود را کوچک و دور.

میانه نمرات (سنین 8-12):

به عنوان شجاع به عنوان شما توسط Jason رینولدز

دو برادر خود را ترک بروکلین خانه به صرف تابستان با پدربزرگ و مادربزرگ خود در روستایی در ویرجینیا. جن 11 است کنجکاو در مورد همه چیز و کمی اضطراب به عنوان یک نتیجه و تحسین خود را از برادر بزرگتر موبایل, 13, که او می بیند به عنوان خنک و جمع آوری شده است. پدربزرگ خود کور است و کمی عجیب و غریب و به عنوان جن به او را می دانم و کشف اسرار خود را می بیند شجاعت به طور قابل توجهی بیشتر از فقدان ترس است.

نوجوانان:

لاک پشت ها تمام راه را با جان سبز

Aza هلمز است و ذهن تحت سلطه نگران هستند اما بهترین دوست او دیزی است کاملا متفاوت. وقتی دیزی می آموزد در مورد یک فراری میلیاردر ناپدید شدن او می خواهد Aza برای کمک به قطعه با هم جزئیات اما Aza در تلاش برای آن را نگه دارید با هم به عنوان داستان گستراند.

اگر شما می خواهید به درک آنچه در جریان است
آنهایی که جوان (سنین 3 تا 7):

Coronavirus: یک کتاب برای کودکان توسط الیزابت Jenner, کیت ویلسون و نیا رابرتز

منتشر شده دیجیتالی و کاملا رایگان این راهنمای جامع به کروناویروس توضیح می دهد که چگونه این ویروس کار می کند و چرا این تغییر خیلی در مورد زندگی روزانه ما است. این کتاب در مورد علم, پشت, بیماری های عفونی, چگونه به تحمل زمان خود را در داخل خانه و چه بچه ها می توانید انتظار برای آینده اتفاق می افتد.

میانه نمرات (سنین 8-12):

مانند درخت بید: The Diary of Lydia آملیا پیرس پورتلند مین سال 1918 توسط لوئیس لوری

از نویسنده دهندهاین کتاب است که داستان تخیلی خاطرات یک دختر جوان است که یتیم توسط 1918 اسپانیایی بیماری همه گیر آنفلوآنزا. پس از پدر و مادر خود را تسلیم به آنفولانزا لیدیا و برادر کوچکترش دنیل در حال ارسال به زندگی با عموی خود در ایالت مین و تلاش برای جا به این جامعه جدید است.

نوجوانان:

تعقیب اسرار توسط Gennifer Choldenko

مجموعه ای در سان فرانسیسکو در سال 1900 لیز کندی پدر یک پزشک است که او اغلب می پیوندد در خانه تماس. اما مرموز طاعون گرفتن نگه دارید در مرکز این شهر و پس از قرنطینه اجرا شده است مردم خشمگین در تلاش برای رایت کردن موسسات در چینی. لیز خانواده استخدام یک چینی طبخ و پسرش نوح باعث لیز سوال همه چیز را او می داند در مورد شهرستان خود را. با هم آنها را بررسی آنچه واقعا اتفاق می افتد.


بزرگ تر و پدر و مادر و بنیادی داستان
  • بهترین جریان محتوا به نگه داشتن بچه ها سرگرم
  • اولین چرخ بود احتمالا ساخته شده توسط پاتر—به عنوان یک اسباب بازی برای کودک خود را
  • من مانیتور من’ الکترونیک و شما باید بیش از حد
  • به طور جدی جلوگیری تلاش برای تدریس به کودکان چگونه به کد
  • Instagram, دختر من و من

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>